KORAL

Opinie o KORAL

skorpion

w zazdej pracu nie jest letko choc jest zimno i cieszkie warunki to jednak nikomu nie polecam tej pracy

as
@skorpion

w tej pracy chyba kazdy jest bez szkoły ,,letko'' ,,spowrotem'',,,a gdzie słownik :P

olaf

Wszystko na pokaz szefowa tego nie wie,zapraszam do konwersacj...

W

A w biurze jak się pracuje jak tam się załapać?

tynka

witam jaką umowę się dostaje w koralu

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KORAL. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
szzz

W końcu doskonale wiedzą, ze trzeba dbać o stabilne zatrudnienie, a jak jeszcze atmosfera dopisuje to nic dziwnego, że każdemu odpowiadają stosunki w pracy.

Konik

Jak w każdym zakładzie pracy obowiązują jakieś zasady i normy i od tego są panie brygadzistki jak ktoś się nie wyrabia to ja też bym go nie trzymał praca tam jest w porządku płaca choć nie najwyższa ale zawsze na czas pracowałem tam i nie mogę na ten zakład narzekać

Konik

EMBE

Ludzie jak wszędzie różni dobrzy i nie ale w sumie super

Fretkaa

Pracuje na starej hali . 8 Lat mam super brygadzistke i super kierowniczke i jest tam porzadek i sie ciesze ze mam prace i chce miec ta praca. Jak ktos krutykuje moj zaklad to do Moldawi. I pozdrawiam wspanialego Dyrektora.

lolek

Witam.....praca ok oczywiscie jesli ktos umie pracowac i chce...(usunięte przez administratora)brygadzistki sa ok ale jak kazdy maja gorsze dni .....

poziomka

nie polecam tragedia jak chodzisz cały czas do pracy to jest dobrze

mp

ja pracowałam 7 lat ,jest ciężko ale nie jest najgorzej.gdybym mogła poszła bym tam spowrotem.robiłam na wszystkich halach.co do ludzi to są ludzie i ludziska,trzeba poznać i nie dać się od tych przemądrzałych,jak się pozna to cz łowiek potrafi się dostosować do sytuacji i wie jak postępować z mądralami-po prostu trzeba być wyszczekanym i tyle.praca nie jest zła mimo że krzyż boli ale kto chce pracować to będzie.wszędzie jest ciężko nie tylko w koralu.no a zarobki na dzień dzisiejszy najmniej to chyba 1200 bez nadgodziń.jak komuś brakuje na chleb to pójdzie do korala.LUDZIE NIE NARZEKAJCIE ,NIE MA PRACY JEST ZLE JEST PRACA TEZ ZLE.NO CHYBA ŻE WOLICIE Z MOPSU KORZYSTAĆ I STĘKAĆ.

Lol to ty jestes

lol

lol

marcin05123

Witam wszystkich pracowników ;) Ja jestem zainteresowany ta praca moze mi powiecie jak sie tam dostac moze kto mnie wkrecil by albo powiedzial czy sa przyjęcia bo nie wiem co zrobic mam złożyc podanie i czekac czy sa inne jakies sposoby ??? z gory dziekuje pozdrawiam :)

Anm

Bzdety piszecie i nie wiecie co to jest praca i co to jest [usunięte przez administratora]. Pracowałam za dawnego własciciela i pracowałam w zeszłym roku róznica jest ogromna .Teraz to jest niebo i nie zgodze sie z tym co piszecie , traktując prace jak zabawę i ściemniając miejsca w rzadnej pracy się nie znajdzie .Swoje trzeba zrobic i jest OK. A czasy za komuny sie skonczyły że "Sie stoi czy sie leży płaca sie nalezy". Popieram kierownictwo i niech leserów i nieudaczników tempią tylko tacy psują opinie nikt inny:))) SZUKAJĄ DZIURY W CAŁYM , W TWARZ NIE DOSTAJE SIĘ ZA DARMO .

pracownik koral

Zgadzam się wcale nie jest ciężko.Płacą dobrze atmosfera super,a piszecie takie głupoty na temat KORALU że głowa boli najwidoczniej te osoby co to piszą to nie wiedzą jak jest naprawdę a po za tym jak się nie chciało pracować w tej firmie to przynajmniej nie psujcie opinii innym zwłaszcza dyrekcji i kierowniczką bo co do tych pań to są bardzo miłe i sympatyczne;]]]]A ty basia naucz się pisać a potem oceniaj ludzi co ty masz do tych kierowniczek są w porządku a jak ty pracowałaś w KORALU to widocznie nie nadajesz się do tej pracy

pracownik map

WItam co wy tu ludzie piszecie jak Nie nadajcie sie nawet do lekkich prac praca w koralu jest super atmosfera również nie ma żadnego [usunięte przez administratora] ja pracuje parę miesięcy i Nie zmieniła bym tej pracy a ten kto sie Nie. Nadaje bo nawet Nie potrafi dobrze ryby ulozyc to na odśniezanie śniegu. Gidzie!

@pracownik map

Nie jestem przekonany co do firmy

Zostaw merytoryczną opinię o KORAL - Tczew

• Jak się pracuje w KORAL?

Zobacz opinie na temat firmy KORAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KORAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KORAL