KORAL

Opinie o KORAL

Witam, czy, dostanę się na magazyn, produkcyjny.

Dziękujemy za zainteresowanie się naszą ofertą na stanowisko Magazyniera produkcji. Proces rekrutacji jeszcze trwa, więc zachęcamy do przysłania swojej aplikacji. Pracownik działu personalnego zapoznaje się z otrzymanymi aplikacjami i kontaktuje z wybranymi kandydatami w celu umówienia spotkania. Link do formularza rekrutacyjnego: https://gkgraal.elevato.net/pl/magazynier-produkcji-w-branzy-przetworstwa-ryb,ja,1175 Zespół HR Koral S.A.

Hania

Czy praca jest od poniedziałku do piątku

@Hania

Tak

Aktualność

Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce.
Nasze produkty sprzedawane są w 30 krajach na 5 kontynentach. W swoim portfolio posiadamy produkty
marek Graal, Salatino, SuperFish, Kuchnia Staropolska.

Grupa GRAAL posiada cztery zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 2500 osób i jest pracodawcą gwarantującym stabilne zatrudnienie i bardzo dobre warunki pracy.

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego Koral, który specjalizuje się w rybach świeżych, wędzonych
i marynowanych,
zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji w przetwórstwie rybnym

Miejsce pracy: Tczew

Zadania:

• praca przy produkcji ryb wędzonych

• ważenie i układanie produktów

• praca zgodnie z przepisami BHP i standardami zakładu

Nasze oczekiwania:

• zdolności manualne

• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

• dokładności i sumienności w wykonywanych obowiązkach

• gotowość do pracy stojącej

• gotowość do pracy w systemie zmianowym (w okresie pandemii:  I zmiana 6.00-14.00, II zmiana 21.00-5.00)

• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy

• wynagrodzenie uzależnione od wyników od 2800 zł brutto do 4000 zł brutto

• świadczenia dla pracowników (karta podarunkowa, wczasy pod gruszą, owocowe środy, spotkania integracyjne, paczki i imprezy dla dzieci pracowników, świadczenia medyczne i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach)

• program poleceń pracowniczych

• dobre warunki pracy

• miłą i przyjazną atmosferę pracy

• możliwość rozwoju i awansu zawodowego

• bezpłatny dojazd do i z miejsca pracy w kierunkach 1. z Malborka; 2. z Pelplina; 3. ze Starogardu Gdańskiego

Zgłoś się do nas i zacznij pracę!

Prześlij nam swoje CV

Aplikację możesz także złożyć osobiście: KORAL S.A. Tczew, ul. Za Dworcem 13

Aktualność

Grupa Kapitałowa GRAAL jest liderem branży przetwórstwa ryb w Polsce.
marek Graal, Salatino, SuperFish, Kuchnia Staropolska.

i marynowanych,
zatrudnimy pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji - dział konfekcjonowania

Miejsce pracy: Zduny 40B (powiat starogardzki)

Zadania:

•  obsługa wybranego odcinka procesu produkcyjnego

• pakowanie i układanie produktów

• składowanie

• praca zgodnie z przepisami BHP i standardami zakładu

Nasze oczekiwania:

• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

• dokładności i sumienności w wykonywanych obowiązkach

• gotowość do pracy stojącej

• gotowość do pracy w temperaturze 0-4[sup]o[/sup]C

• gotowość do pracy w systemie zmianowym: I zmiana 5:00-13:00, II zmiana 13:30-21:30

• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• zatrudnienie na umowę o pracę u stabilnego pracodawcy

• wynagrodzenie uzależnione od wyników od 2800 zł brutto do 4000 zł brutto

• program poleceń pracowniczych

• dobre warunki pracy

• miłą i przyjazną atmosferę pracy

• możliwość rozwoju i awansu zawodowego

• bezpłatny dojazd do i z miejsca pracy w kierunkach 1. z Tczewa; 2. z Pelplina; 3. ze Starogardu Gdańskiego

Zgłoś się do nas i zacznij pracę!

Prześlij nam swoje CV

Aplikację możesz także złożyć osobiście: KORAL S.A. Tczew, ul. Za Dworcem 13

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KORAL. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Zainteresowany pracą

Jakich zarobków może się spodziewać kandydat na operatora wózka widłowego?

@Zainteresowany pracą

Witamy, wynagrodzenie w Koral S.A. składa się z płacy zasadniczej i premii. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko magazyniera produkcji z uprawnieniami UDT do obsługi wózków jezdniowych z proponowanym wynagrodzeniem do 4200zł brutto. Zapraszamy do aplikowania.

Zainteresowany pracą
@KORAL

Wynagrodzenie do ustalenia do 4200 brutto. Na ile realnie może liczyć osoba która dopiero co zrobiła kurs na wózek i nie ma doświadczenia? 3500 brutto albo mniej lub więcej? A jakie premie sa brane pod uwage?

@Zainteresowany pracą

Witamy, praca magazyniera produkcji wymaga doświadczenia w obsłudze wózka jezdniowego i doświadczenia w wysokim składowaniu na regałach. Szczegóły dotyczące wynagrodzenia przedstawiamy wybranym kandydatom do pracy. Pozdrawiamy Koral S.A.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie KORAL?

Witamy, w Koral S.A. pracujemy w systemie I-zmianowym, II-zmianowym lub III-zmianowym, w zależności od wydziału. Prosimy o doprecyzowanie pytania, abyśmy mogli udzielić bardziej szczegółowej odpowiedzi.

Witam serdecznie.. Wysłałam do Was cv w sprawie pracy.. Jak długi jest czas oczekiwania odnośnie przyjęcia do pracy?

@Kasia

Witamy, jest nam miło, że chce Pani dołączyć do naszego zespołu. Uprzejmie informujemy, iż ok. raz w tygodniu organizujemy spotkania rekrutacyjne z wybranymi kandydatami. Czas oczekiwania na zatrudnienie związany jest z wykonaniem niezbędnych badań lekarskich i badań sanitarno-epidemiologicznych i trwa zwykle kilka lub kilkanaście dni.

@Kasia

Serio. Daj spokój, nie ma już lepszej pracy?

Klaudia
@KORAL

Wysłałam cv czekam na info .

Obiektywny

Nie przesadzajmy. Praca jak praca, nie należy do najgorszych jeśli komuś nie przeszkadza temperatura. A 2700 na rękę to raczej dobra wypłata. Jedyne do czego można się przyczepić to ludzie, chyba jak wszędzie. Sam fakt, że niestety dominują kobiety sprawia, że atmosfera może dawać wiele do życzenia. Zazdrość, chęć bycia lepszą od tej obok, zgnojenie drugiej, gownoburze i aferki - nie od dziś wiadomo, że kobieta kobiecie potrafi być najgorszym wrogiem. Co do kultury.. hm ile osób tyle rodzajów tej "kultury". Na to pracodawca już nie ma wpływu, że ktoś jest burakiem czy prostakiem. To jest jednak produkcja, nie można przebierac i wybierać osób z wyższym, bo takie znajdą sobie pracę biurową.

Co wchodzi w socjal KORAL?

Z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Koral S.A. finansowane są doładowania kart przedpłaconych przed świętami, paczki i imprezy dla dzieci pracowników z okazji Dnia Dziecka i Mikołajek, wczasy pod gruszą oraz spotkanie integracyjne.

Mała

Czy do korala przyjmują pracowników bez wykształcania, bo moja koleżanka muwi mi że po podstawówce też można pracować na rybach. I mówi że tam też są kobiety po podstawówce. I czy mogę tam dostać prace.

@Mała

Spokojnie możesz składać cv, większość pracowników tej firmy, ma wykształcenie podstawowe. Podzielić możemy tych ludzi na 2 grupy, z kulturą i bez kultury. To że nie masz wykształcenie nie oznacza że jesteś w czymś gorsza, przede wszystkim liczy się stosunek człowieka do drugiego.

Witam Zamierzam kandydowac na stanowisko elektryka. Mozecie mi cos opowiedziec o warunkach pracy, na jakie wynagrodzenie mozna liczyc??

@Kandydat

Kandydacie, dziękujemy za zainteresowanie się naszą ofertą pracy na stanowisku Elektromechanika w dziale utrzymania ruchu. Poszukujemy elektromechanika, którego zadaniem będzie kontrolowanie, konserwacja, naprawa instalacji i urządzeń elektrycznych oraz kontrolowanie, konserwacja, naprawa maszyn, urządzeń i infrastruktury zakładu. Wynagrodzenie na stanowisku elektromechanika uzależnione jest od kompetencji pracownika i rozpoczyna się od 4700 zł brutto. Szczegóły wynagrodzenia przedstawimy wybranym kandydatom. Szczegóły oferty znajdują się w naszym ogłoszeniu: https://graalgroup.com.pl/kariera/elektromechanik-2/ Zapraszamy do aplikowania.

Jaka jest kultura pracy w KORAL? Obowiązuje typowy dress code?

A jakiej spodziewasz się kultury, po takiej zbieraninie ludzi z różnych środowisk . Generalnie kultura w tym miejscu nie istnieje.

Pani kierowniczki (usunięte przez administratora) Czy może Pani przekazać (usunięte przez administratora) , żeby nie dawała pracownika na inne stanowiska przez parę dni, bo później jak się wraca to są pretensje że normy nie można wyrobić i straszenie rozmowa z kierowniczka, albo że wyrzuca z pracy. Niech(usunięte przez administratora) na parę dni swoich lizusow postawi gdzie indziej a nie ludzi którzy są tu krótko i chcą wyrobić ta normę. Zwariować można już od tego stresu

No wieszać psy na (usunięte przez administratora)to już przesada mało jest tu takich osób jak ona stara się I jest w porządku....

To nie tylko na zmianie gdzie liderka jest(usunięte przez administratora) na drugiej zmianie to samo liderka karze stanąć pod ścianą tym którzy nie wyrabiają normy a do Lini bierze ludzi którzy dużo robią tacek i nie ważne że nie są przypisani do lini

Ja12

Na drugiej zmianie jest to samo liderka liderka pomimo że ma listę osób którzy powinni stać u niej na lini słabsze osoby które nie wyrabiają normy odsyła pod ścianę a bierze na linie osoby które nie są u niej zapisani.

Ktoś

Zastanów się na kogo gadasz jeśli nie pasuje ci zmiana u (usunięte przez administratora) idź na drugą zmianę i życzę ci tam.powodzenia

Szanowny Pracowniku, przydzielając zadania Pracownikom, Pracodawca kieruje się zasadą efektywnego wykorzystania zasobów pracy, czyli realizacji założeń planu produkcyjnego oraz wskaźników, od których zależy premia pracowników produkcji. Zmienność dziennego planu produkcyjnego powoduje, że Liderzy przydzielają zadania, mając na uwadze już posiadane umiejętności pracowników, od których zależy realizacja zadań całego działu. Pracowniku, przypominamy o konieczności przestrzegania przepisów RODO, dotyczących ochrony danych osobowych.

Czy sa przyjęcia do firmy koral ????

DALIA

Witam w związku z Koronawirusem otrzmalismy materialowe maski 6 szt na tydz, ktore musimy prac. OK wypiore nie ma problemu. Ale pewnego dnia bedwc w pracy zauwazylam ze stoi pralka ogloszono nam, ze mamy tam wkladac wszyscy razem nasze maseczki boze????????????fuuu w zyciu bym nie zalozylam maseczki po kims gdzie sanepid ja sie pytam. Hmm ciekawi mnie w ilu st sa wogole prane,, bo wodze ze kobiety wkladaja je tam????. Ludzie to nie jest mudndurek tylko maseczka na twarz, jedna rybe je druga nie!!!! 63maseczki po rybach ciezko wyprac!!!! a gdzie ja mam potem ubrac poplamianą wyprana po kims bo jadl rybe a nie schodzi, gdzie ja nie jadam jej. Kogo ten pomysl na takie cos ps Moze Dyrektor niech przy okazji wsadzi swoje Skrpetki

@DALIA

Szanowni Państwo, przede wszystkim chcemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Pracownikom za codzienną pracę, zaangażowanie i zrozumienie w obliczu rozprzestrzeniającego się koronawirusa na świecie. Śledzimy rozwój sytuacji związanej z epidemią koronawirusa, która ma duży wpływ na funkcjonowanie naszej firmy oraz życie prywatne nas wszystkich. Staramy się na bieżąco reagować, wprowadzając zmiany mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno naszym Pracownikom, jak i Klientom. Wprowadzone rozwiązanie ma na celu zapewnienie, że wszyscy nasi Pracownicy wykonują pracę w maseczkach: • w których nie przebywali poza terenem zakładu, • które są wyprane po każdym użyciu i zgodnie z zaleceniami. Nowa sytuacja w jakiej się znaleźliśmy pokazuje, że wszyscy musimy ze sobą skutecznie współpracować. Dyscyplina, stosowanie się do zasad higieny są kluczowe, abyśmy wspólnie przezwyciężyli obecne trudności i optymistycznie patrzyli w przyszłość.

@DALIA

A jakie ma znaczenie w obecnej sytuacji , jedzenie ryby przez pracowników i jak to ujelas, plamy na maskach od ryby? Raczej ważniejsze jest to że maski są prane w 60stopniach i są na nich bakterie o koronavirusie panującym , już nie wspomnę.

Koral

Do Aga, chyba nie do końca jesteś obiektywna co do oceny, dajcie spokój tym Ukrainka, bo ciągle są tylko obrażane, przez wielkie, dbające o higienę Panie Polki.

@Koral

Powiem tak :jak zostałam przyjęta do firmy Koral stalam na lini z paniami z Ukrainy było super ! Bardzo pomocne ,nauczyly mnie jak układać zeby robic normę podadzą tacki jak zabraknie itp miłe pracowało się bardzo dobrze po pewnym czasie przeniesiono mnie na linie do pan Polek po 3 dniach miałam takiego doła MASAKRA poprostu dwa różne światy Polki oczywiście nie wszystkie można powiedziec że z lini 1/2 (SPORO)wredne tak że aż nie mieściłoby się w głowie że tacy ludzie są na świecie dotyczy to pan starszych które niektóre są już na emeryturze i sobie dorabiaja np.taka Pani Danka o mój Boże jaka plotkara a jaka nie miła wredna . Osoby słabe psychicznie w życiu tam nie wytrzymają .Także wracając do tematu pan z Ukrainy a panie Polki to dwa inne światy.Co jeszcze mnie zrazilo na lini z moimi rodaczkami walka wyścig żeby tylko obok stojąca nie zrobiła więcej od niej i nie wazne ze juz np.zrobiła norme wymaganą to jeszcze wyrywaja sobie rybę i wielkie (usunięte przez administratora) nabijaja sobie tacki kladąc po 2 tacki na raz zeby tylko na liczniku mieć więcej od stojacych obok .A do pan liderek są OK z małym ALE powinny się zachowywać troszeczkę bardziej profesjonalniej jak można pozwalać żeby panie z lini co chwile zagladaly do karty kto ile ma zrobionych tacek i interesowały sie innymi i komentowany później na głos .Gdyby ludzie byli bardziej wyrozumiali bardziej ludzcy to praca by była super bo sama praca w firmie Koral jak jeszcze jest dobra gatunkowo ryba jest ok.

@Koral

Dziękujemy za komentarz. W celu usprawnienia komunikacji oraz możliwości szybszego reagowania na niewłaściwe zachowania, polecamy korzystać z dróg wewnętrznej komunikacji: rozmowa z przełożonym; skrzynka Kodeks Etyki (znajduje się w budynku ochrony i w Dziale Konfekcjonowania); kontakt mailowy na adres etyka@graal.pl lub pocztą Graal S.A. ul. Zachodnia 22, 84-200 Wejherowo z dopiskiem „Kodeks Etyki”. Wspólnie możemy zbudować przyjazne środowisko pracy.

Były pracownik.

Praca ogolnie w tym zakładzie nie jest zla,pracowalam tam kierowniczka byla niby zadowolona z wykonywanej pracy,dopoki nie zaczelam mieć problemów ze zdrowiem to mi nie przedłużyła umowy.Praca na lini z kobietami masakra same plotkara.ps są wyjątki .wyscig szczurów, jedna drugiej zaglada w ekrany ile kto ma zrobione.zapomnij stojąc na końcu lini o dobrze wyrabiane normie.Mlode dziewczyny A robią za najniższą krajową. Nie widzą życia innego poza koralem.

Madzia

Dobrze ze dwie zmiany nie będą się z sobą spotykać, mierzenie temperatury też ok, tylko mam pytanie, co z pracą na halii, gdzie jeden pracownik stoi przy drugim, i prawie się styka z sobą? Czy to nie stanowi zagrożenia? Wiadomo że nie wszyscy przechodzą wirusa z objawami, są przypadki bezobjawowe i co wtedy, czekać aż wszystkich szlag trafi.

Lena
@Madzia

Juz nie wspomne o kobietach ktore przychodza do pracy zakatarzone i z kaszlem dla nich praca jest najwazniwjsza a my musismy z nimi pracowac zero odstepow na l 4 nikt nie pojdzie bo bija sie ze umowy nie przdluza masakra ludzie pamietajcie to co zarobicie mozecie nie zdazyc wydac zdrowie wazniejsze a praca nie zajac nie ucieknie gdzie pani sanepid w tej sprawie

Koral

Pracodawca dba o nasze bezpieczeństwo odnośnie zarażenia koronawirusem .Widac jak wiele działań zostało podjętych O wszystkim zostalismy poinformowani Świetny pomysł z rozsunięciem zmian .Drogie koleżanki i koledzy może zamiast czepiać się obcokrajowców to niech każdy się zastanowi nad tym co robi aby uniknąć zagrożenia ???

Tak to prawda że jest stosowany mobbing wśród pracowników, szczególnie nowych. I tak jak pisze pracodawca, zgłaszajcie takie sytuacje i nie pozwalajcie sobie na takie traktowanie. Ja pracuje w Koralu już 10 lat, i szczerze jest mi wstyd za moje koleżanki, za ich zachowanie względem drugiego człowieka. Jeżeli będziecie to zgłaszać to nasza firma zrobi z tym porządek. Była już taka sytuacja, jakąś kobietka była szykanowana przez starych pracowników, to było na Linii u (usunięte przez administratora) i wiem że zgłosili Pani (usunięte przez administratora)że ta kobieta ma taką sytuację, i moment zrobili z tym porządek. Nowi pracownicy nie bójcie się, my staży stażem nie wszyscy tacy jesteśmy.

Olo

Do pracownika. Wydaje mi się że jesteś osobą z biura, poniewaz nie sądzę żeby pracownik z halii, pisał w samych superlatywach o pracy w koralu. Proponuję abyście pomyśleli jakie niebezpieczeństwo, obecnie istnieje dla pracowników, których może być z 50 osób na halii, wszystko związane z koronawirusem, myślę że nie bardzo ludzie was interesują, ich zdrowie czy nawet życie, przecież ktoś musi na Was pracować.

Aga
@Olo

Patrząc na higienę obcokrajowców to szybko zachorujemy. Trzeba stać nad nimi jak nad małymi dziećmi, aby pilnować, żeby myli ręce. I jak człowiek ma się nie bać chodzić do pracy?

@Olo

Szanowni Państwo, bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważne, dlatego wprowadziliśmy działania prewencyjne, które mają na celu jak najlepsze zadbanie o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Pracowników. Jako producent żywności w szczególny sposób zabezpieczamy Pracowników i produkowane produkty – nasi Pracownicy od zawsze pracują w maseczkach, rękawicach i kilkukrotnie w ciągu dnia myją oraz dezynfekują dłonie. Dodatkowo ograniczyliśmy do minimum dostęp do zakładu osób trzecich, prowadzimy obserwację zdrowia pracowników (np. poprzez mierzenie temperatury), dezynfekujemy halę produkcyjną, pomieszczenia socjalne i kilkukrotnie w ciągu dnia klamki, poręcze schodów. Uprzejmie informujemy, iż wprowadziliśmy możliwe środki ostrożności, aby zabezpieczyć naszych Pracowników w trakcie przebywania na terenie zakładu.

Zostaw merytoryczną opinię o KORAL - Tczew

• Jak się pracuje w KORAL?

Zobacz opinie na temat firmy KORAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KORAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KORAL