Opinie o BRIDGESTONE w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BRIDGESTONE. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w BRIDGESTONE o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRIDGESTONE w Poznań

Walą nas na Maxa.

ania

Jak tam wypłaty?

@ania

O wiele za mało, jak za taki system pracy, wymagania i uciążliwość

@ania

To nie musisz robić zwolnij się a nie narzekasz w innych zakładach mają gorzej i za mniejsze pieniądze

@Ania

Nie mów mi jak mam żyć. Jakie to polskie, radzić drugiemu... Widzę że stanowisko " pracownik polityczny" powstało w firmie.. PRL, Chiny albo Korea płn. mi to przypomina

Bono
@Artur

Nikt ci nie mówi jak masz żyć tylko jak ci jest tak źle to się nie narzeka jak typowy Polak tylko zmienia klimat otoczenie itp. Wiem, wiem narzekanie jest naszą chorobą narodową hiiii hiiii.

@Bono

Sam zmień otoczenie skoro narzekasz na czyjeś narzekanie. Sam narzekasz na moje narzekanie, więc może sam zmień otoczenie. Co za hipokryzja...Więc nie mów mi co mam robić,czy zmieniać...

Łyn
@Artur

Ty ale jesteś filozof. Skąd oni takich ludzi biorą. Zanim coś napiszesz na forum to najpierw sobie napisz na kartce a później kilka razy przeczytaj ze zrozumieniem oczywiście. Z twoich postów wynika że masz max 20 lat albo tylko podstawówkę skończoną.

Operator

Jak to jest wg prawa, kiedy następuje rozpoczęciem pracy? Na kołowrotku, na wejściu do szatni czy na wejściu do biura? Chodzi o te 15min, co siedzimy bezczynnie w biurze PO PRACY, bez sensu... Skoro siedzę przebrany nawet 20 min przed pracą i nic nie robię to po co mam siedzieć i nic nie robić po pracy? . Zaznaczam PO PRACY... Ja wiem że to odróbka tych łaskawych 15 min przerwy, ale kiedy zaczynam pracę wg którego czytnika karty?

Zatrudniona
@Operator

Ty tak na serio??? Przy biurze karta potwierdzasz obecność, a nie rozpoczęcie pracy. I nie wiem o co masz pretensje czs pracy to np 6-14.15 zanim zaczniesz pracę fizycznie na stanowisku jest 5-10po w zależności ile trwa przygotowanie schodzisz - rownoeznoez w zależności od stanowiska chwilę przed 14 lub chwilę po czyli tak naprawdę nie odpracowujesz tych dodatkowych 15 min przerwy i jeszcze masz pretensje ze musisz siedzieć do 15 po? Widzę że niektórym nieźle się w głowach przewraca...

@Zatrudniona

Chodzi o to że ciężko umyć się i zdążyć na autobus... No chyba że lubisz wracać w śmierdzących nogach, albo masz samochód?

@Operator

To dojeżdżaj autem albo rowerem straponie

Strapon
@Ania

Jeśli używasz tej nazwy, to widać że nie jest Ci obca ta rzecz i lubisz tego używać ????????

Zgadzamsie
@Operator

Też mnie to zawsze rozwalało, ale miałem to gdzieś i sobie wychodziłem wcześniej. Tak trwało dobre kilka miesięcy aż w końcu ktoś zobaczył, w tym czasie zaczęły wychodzić całe inne grupy to wyczaili i powstały nagonki, których zwieńczeniem było wprowadzenie kart w biurze. Zasadniczo marnują ci 5-10 minut dziennie + ewentualne korki po 14:15 jak jedziesz autem, bo tak... Ale obwiniam pracowników, że się na to godzą. Gdyby były masowe sprzeciwy albo chociaż rozmowy i jakieś rozsądne wyjaśnienie (np. brak zbiórki w biurze spowodowałoby szybszą chęć opuszczenia stanowiska pracy pod koniec zmiany czy fakt, że liderzy zawsze muszą zostać trochę dłużej mógł spowodować oburzenie, że inni wcześniej kończą).

@Ania

Nie bądź za mądra bedziesz dojeżdżać do pracy to wtedy zobaczymy co to znaczy dojazd

@Byly

Ja dojeżdżam ponad 25 km w jedną stronę własnym autem zakupionym za gotówkę kaleko...

@Ania

Żebyś się czasem nie zdziwiła jak ci kiedyś auto klęknie i pieszo z buta cwaniaro a auto za gotówkę ciekawe za ile za 1000zlotych i pewnie jeździsz z jakiejś pipiduwy a śmiejesz się z innych jesteś żałosna.

@Byly

Były pracownik to po co siedzi na forum firmy? Jesteś na bezrobociu czy zmieniłeś sobie prace?

Zatrudniona
@Operator

Nie dojeżdżam własnym transportem i po pracy biorę prysznic choć oczywiście rozumiem, że ja mam łatwiej nas w kolejce do prysznica jest garstka a właściwie nie mam mowy o żadnej kolej a po prostu wchodzisz i już Wy niestety macie gorzej. Chodzi mi tylko o to że jeżeli zaczniemy się czepiać głośno tego siedzenia po pracy to za chwilę efekt będzie taki, że będziesz 15 dopiero schodził że stanowiska naprawdę tego chcesz?

zielonko
@Zgadzamsie

Wlasnie przez takich jak TY są teraz czytniki do odbicia po pracy

@Ania

Zmieniłem i nie narzekam nie lubię jak ktoś się z kogoś śmieje a sam dojeżdża.

gosc
@Zatrudniona

Prysznica się zachciewa darmowego bo pewnie w domu nie ma xd

@gosc

Wiadomo że w domu mu jest, ale po pracy tak śmierdzi się gumą i dymem że wstyd do tramwaju wejść. Do tego dochodzi pot po ciężkiej pracy..

@Oper

Masz racje chyba że ktoś robi w biurze albo ma robote lekka

Zdrowy

Wolę bez ????

Byly

Widzę że masz nie źle na w głowie albo robisz w biurze co wszędzie nic nie robią albo masz lekką robotę i po godzinach jedziesz lolo

daria
@Zdrowy

Pewnie prawiczek hehe

Marlena

prysznice obrzydliwie brudne ! fuj

Janusz

Jak już wiadomo, za oddanie krwi lub jej składników, krwiodawca otrzymuje dwa dni wolnego. Jak wygląda sytuacja na innych działach? Bo na moim wygląda to z negatywnymi nastawieniem przełożonego... Myślę że można to załatwić pokojowo, bo po co gdzieś zgłaszać problem do instytucji wyższych?

Luas
@Janusz

2? Raczej jeden, ten w którym idziesz. No chyba że jesteś ozdrowieńcem. Jeśli poinformujesz za wczasu pracodawcę i nie będzie to dzień, w którym wybitnie brakuje ludzi nie masz sobie nic do zarzucenia.

Janusz
@Luas

Jakim ozdrowieńcem? Dwa dni dla każdego dawcy krwi i jej składników w tym ozdrowieńców też.. Dzwoniłem na Marcelińska lub poczytaj sobie w Google

Luas
@Janusz

Dokładnie masz rację 2 dni

HDK
@Luas

Każdy Krwiodawca w tej chwili ma prawo do 2 dni wolnego . To czas płatny jak urlop , składkowy oraz wchodzący do emerytury. Podpytaj Pawła Koloszę w wytłaczania . To ekspert w tym temacie

I co w związku z tym?

@Ania

Francuzi tanio skóry nie oddadzą...czyli, 45 tys euro dla każdego odprawy, plus 1.5 tyś euro za każdy przepracowany rok.. Tak walczą prawdziwe związki zaw. Dziękuję, pozdrawiam.

Pyra

Po komu tyle kasy xd

@Operator

To pewnie dlatego nie będzie podwyżek, bo muszą zbierać na odprawy... Pomimo że zamówienia na maksa i roboty pełno, a podwyżka brak.. To jak to tłumaczyć?

Szef
@Oper

Albo macie słabe Związki Zawodowe i brak solidarności między pracownikami...

Operator Maszyn

Są 3 etapy Pierwszy etap: czytanie ze zrozumieniem i trochę matematyki Drugi etap: test manualny 3 etap: rozmowa z przełożonym po zaliczeniu wcześniejszych etapów

Pytań nie było za wiele

Ktosiek

Witam. Chciałbym się zapytać, po jakim mniej więcej czasie od złożenia CV dział rekrutacyjny odzywa się do kandydata w sprawie rozmowy? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam.

Młody
@Ktosiek

Do mnie odezwali sie po dwóch dniach żeby umówić rozmowę natomiast po rozmowie minely juz dwa miesiące i nic (mówią że odezwa sie niezależnie od decyzji)

@Młody

Ja wysłałem zgłoszenie przez ich stronę i minęły prawie 2 tygodnie i nikt się jeszcze nie odezwał.. dlatego zacząłem się zastanawiać czy może jestem nie odpowiednim kandydatem, czy w ogóle przyjmują tam do pracy..

Luxus

U mnie to samo

K.O

Natychmiast

Najwidoczniej nie u mnie ;D

strapon
@Ktosiek

Jesteś poznania czy chcesz sie przeprowadzić?

@strapon

Mieszkam w Poznaniu.

kandydat

Witam.Mam pytanie czy w ostatnim czasie są telefony na rozmowę,pytam ponieważ aplikowałem około 2 miesiące temu i do dzisiaj cisza?

Czy pracując po 12h macie czas na zabawę, spędzenie czasu z dzieckiem, jakiś spacer itd... Przecież po przyjściu do domu jest ok 19... Jednak wolę szukać czegoś w systemie 8h...Przyjść do domu, zjeść obiad i wyjść z synem pograć w piłkę.. Wolę być mężem i ojcem cały czas, niż trzy dniowym gościem w domu

ggo

Przyjmują obcych przybyłych z daleko oddalonych miast?

Magazyn
@ggo

Nawet tych co przyjechali aż z za Bugu..

ggo
@Magazyn

Tak ale ja jeszcze nie mam wynajetego kwaterunku w mieście

Dupek mazi

Dzięki za rade mistrzu

Piwosz

Dojeżdża ktoś z Konina do tej firmy?

Świeżak

Witam, chciałbym się zatrudnić w Bridgestone na produkcji, mógłby mi ktoś wyjaśnić jak wygląda praca na te 4 brygady ? Chodzi mi o to by ktoś dał przykład tygodnia jak się chodzi do pracy. Jak jest ze szkoleniem na stanowisko ? Są jakieś szkolenia ? Czy od razu na głęboką wodę i radź se sam ? Ludzie są spoko ? Pozdrawiam wszystkich

@Świeżak

Szkoleniem się nie martw, wszystko ci wytłumaczą zanim staniesz się samodzielny. Grafik 8h wygląda tak 1122333RR1122233RR1112233RRR i od nowa, jeżeli byś trafił na dział z 12h grafikiem wtedy 111RRR222RRR

A91
@lol

Na jakich działach jest grafik 12h?

@A91

wytłaczanie i część konfekcji z tego co wiem

A91
@lol

Reszta nie chce przejść ? wszystko lepsze niż grafik 7 dniowy ????

@A91

powoli pewnie inne działy będą testować

@Świeżak

Masz przyjść u robić jak osiolek

Warehouseman

Czy bez uprawnień na wózek widłowy można pracować na magazynie? Jakie czynności wykonują magazynierzy?

@Warehouseman

ręczne ładowanie tirów

Paulina

Jak wygląda typowy dzień pracy w BRIDGESTONE? Czy codziennie wykonuje się te same obowiązki czy jest to może kwestia zmienna? Dajcie proszę znać czy jest ciężko i czy każdy jest w stanie sobie poradzić.

@Paulina

dzień w dzień to samo

Strappon
@lol

A fizycznie praca ciężka, czy trzeba biegać czy dużo dźwigać?

on1

A jak atmosfera firmie?

@Strappon

zależy od działu, na niektórych bardziej dźwigasz, na niektórych bardziej biegasz

Gangster

Chętnie poraozmawiam i wytłumaczę wszelkie nie wiadome pizdzielcu

gosc

Z Konina dojezdzasz do roboty? Nie za daleko?

Szef

Dajcie sobie po gongu i będzie spokój

Menago
@Szef

Co taczka za mala dla Ciebie?

Yyu
@gosc

Może jest jakiś dojazd z tego miasta?

Rafał

Witam. Chciałbym się przyjąć na konfekcję na kruppy, jak wygląda tam praca?

Kandydatka

Dzień dobry. Jestem zainteresowana pracą jako operator maszyn .Proszę o info jakie zarobki netto są na tym stanowisku ?Jaka atmosfera pracy?

Pytamleczbladze

A co ze studentami i agencjami, nie zatrudniają już pomocników?

Magazyn
@Pytamleczbladze

Zatrudniają

Malolat

Czy jeśli zdalem wszystkie etapy ale nie pojawiłem się na rozmowie z przełożonym z powodu wyjazdu to po jakim czasie mogę ponownie aplikowac i czy od pierwszego etapu?

***** ***

Jak wygląda stawka godzinowa w przypadku operatora maszyn lub magazyniera? Ile wynoszą dodatki do wypłaty/premia? Ile wypłacają świadczenia świąteczne i wakacyjne?

@***** ***

Za dużo by pisać. Pytasz o cały regulamin wynagrodzenia w firmie..

kandydat na operatora

Czy słabych operatorów Firma też przyjmuje i jaka kasa?

Wrzod na czole
@kandydat na operatora

Juz tam siedzisz

ania

Są przyjęcia do zakładu i czy praca ciężka?

Bono
@ania

Są przyjęcia a praca jak to w korpo słupki muszą się zgadzać. Więc potu trochę trzeba przelać.

XYZ
@ania

Nie wiem jak z tymi przyjęciami, 3 tygodnie po rozmowie sam zadzwoniłem do firmy i dostałem informacje że musze poczekać minęły kolejne 2 tygodnie i nadal cisza..

Nowy w mieście
@Bono

A na produkcji jak?

@ania

Praca jak praca, trzeba robić swoje... Ciężko? Hm.. To zależy pod jakim względem.. Grafiku, monotonii wykonywanych ruchów, latem temperatury, presji na wynik... Czynnikowi jest dużo i wszystko zależy od psychiki pracownika. Trzeba się zatrudnić i samemu podjąć decyzję, albo zostaje, albo dziękuję..

Trzeba dużo dźwigać

denis
@ania

A jaka kasa na próbnym i atmosfera?

New
@denis

Przy okazji. Ktoś też tak miał, że po rozmowie musiał czekać ponad miesiąc za odzewem?

Zostaw merytoryczną opinię o BRIDGESTONE - Poznań

• Jak się pracuje w BRIDGESTONE?

Zobacz opinie na temat firmy BRIDGESTONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 221.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRIDGESTONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 124, z czego 8 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 67 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRIDGESTONE?

Kandydaci do pracy w BRIDGESTONE napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRIDGESTONE