Opinie o Binż S.A. w Bełchatów piotrków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Binż S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Binż S.A. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Binż S.A. w Bełchatów piotrków

Czy Binż S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Anonim Nowy wpis

Są w upadłości likwidacyjnej. To jest potwierdzone w krs. Wie ktoś ile mają długu?

miszka

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. W Binżu pensja nie powala, warunków luksusowych też nie ma. Ale firma działa od jakichś 20-u lat i nadal funkcjonuje i daje zatrudnienie. Spójrzcie na Fazbud, PRDiM, PBO itp. dawno firmy pozamykane, ludzie pozwalniani. Binż stara się utrzymać na rynku budowlanym gdzie np. Skanska walczy cenami dumpingowymi chcąc wykosić małe i średnie firmy. A co najważniejsze pensja zawsze jest o czasie. Podajcie mi nazwy firm budowlanych z naszego regionu w których jest luksus, super warunki pracy i wysokie pensje. Może się przeniosę...

MISZKA
@miszka

a dzisiaj pracownicy dostali nawet po ćwiartce pączka,WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@MISZKA

Akurat to jeden z kierowników ze zbrojarni zakupił ze swojego budżetu,a co sam sobie nie mogłeś kupić(zakup dla 80ludzi po pączku ze swoich), szkoda, że Szymona już nie ma

Ja Nowy wpis
@miszka

Masz swój luksus.

Robił Nowy wpis

Połowa maja, zero pieniędzy od grudnia:) śmiech na sali

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Binż S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Binż kaput

Wygrani są ci co odeszli wcześniej bo ich nikt nie (usunięte przez administratora) Nie mają wypłaty za grudzień a już połowa lutego. Ci co zostaną do końca okresu wypowiedzenia będą w (usunięte przez administratora) 5 wypłat bo tych pieniędzy raczej nie zobaczą nie mówiąc o odprawach. Syndyk z natury nie wypłaca i ci co nie pójdą do sądu stracą (usunięte przez administratora) kasy

Jakie wartości są cenione w Binż S.A.?

On

Pomalutku coś się zmienia, najgorzej, że ludzie sami sobie problemy stwarzają

Edek

Trzeba dobrze kraść i warto szybko uciekać.

Znowu Ja

Binż leży i kwiczy ????.

Heee

Coś tam wypłacił ale co z tego lipa

Monterek

Witam wszystkich. Opinja o binz, firma rodem z (usunięte przez administratora) za czasów starszych prezesów nie było najgorzej natimiast teraz to obraz arogancji prezesa wobec pracownikow oszczedze sobie wyrazania opinji na jego temat bo to osoba której nie powinno tam być dyrektor wytwórni obiecuje gruszki na więźbie a kierownik wiedzac ze nie ma pracy podchodzi i pyta ludzi co wy dzisiaj zrobiliscie obłęd w czystej postaci. Tyle na temat kadry a NR1 brygadzista lubi sobie chlapnac jak zreszta 50% zalogi ostatnie wypłaty bez premii a ostatniej wypłaty niema do tej pory ukłon w stronę [pożal się Boże] prezesa jezeli ktos mysli o pracy w tym zakladzie lepiej niech uderzy sie młotkiem w kolano mocnoo! To tyle na temat binż.

Do robola

O pieniądzach możesz sobie pomarzyć teraz poczytaj trochę o tym jakie pracownik ma możliwości A z dłuższym czasem odzyskasz te pieniądze A nawet więcej ale jak dalej cały binz będzie siedział cicho na (usunięte przez administratora) i nie zrobią nic z tym to nic z tego nie będzie

Tak właśnie

Nie ma sensu dużej czekać na pieniądze i tak ich nie będzie Najlepiej jak najszybciej to zgłosić niech mają za swoje

Duzy

Słyszałem że nieciekawe jest w binz

Jak długo czekaliście na odzew z Binż S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Anonimowy

Raczej się nie odezwią

Angela.

Brak słów.

Anonimowy
@Angela.

Różne głosy i plotki krążą , więc ?

Koko

A to zatwardzenie bobek tam jeszcze robi?

Ktoś.

Zróbcie coś z tym waszym system prac jakie są w binzu Pracuje bardzo dużo że tak powiem emerytów którzy pół dniowki sobie postoją popatrzą jaki z tego jest zysk zero szansy dla osób młodych którzy mają motywację w życiu chcą coś osiągać dajcie też im zarobić jakieś wysze premie przecież to tak na dobra sprawę człowieka motywuje do pracy A tu w binzu zero brak jakich kolwiek prami podwyżki co 2lata albo 3 i to po 1zl śmiech na sali ale pracować to trzeba czasami wylac zime poty bo trzeba robić A z waszej storny zero zachęcenie ogarnięcie ten wspaniały system to może ta firma wyjdzie na ludzi choć już pewnie po ptakach Ps.Bulw*ie Postawcie ławeczka przed Binż bo to największy plotuch bez obrazy

Ten co Widzi za wszystko

Moje ale jest takie że firma jest super pod każdym względem brak porządnego młotka u monterów nie mówiąc już o imadle chyba go w ogóle nie ma Druga sprawa jest taka że bieda na 102 Trzecia sprawa że brygadzisci pierwsza klasa u monterów ciemniacz że mała głowa nie mówiąc już o zbrojarzach tam brygadzista jest tak pracowity że aż wcale W tej firmie nic nie ma wszystko zacofane do epoki kamienia szarego srają śmiesznymi wyplatami jak na konto wpłynie to nie wiadomo na co to wydać pozdrowienia dla prezesów budownictwa profesjonalnego I jeszcze jedno do wyższych głów włączcie ogrzewanie na szatni

Robił.

Bhp-owiec Gienek męczy szkoleniami okresowymi kilka razy w roku.

Spawacz

Mój znajomy pracuje już od jakiegoś czasu w Binzu i zarabia niecałe 2 tys gdzie pracując wcześniej w Energoinzu 7 lat temu zarabiał przy tych samych godzinach 2500,2600 a jak poszły w międzyczasie pensje do góry i koszty życia.Raczej omijać ich jak nie chce się robić za grosze

@Spawacz

To chyba siedzi non stop na chorobowym, skąd wziął taką wypłatę

Fizol

Nie jest źle, zawsze mogłoby być gorzej, ale jest dobrze. A lenie, który by tylko siedzieli i nic nie robili mają najwięcej do powiedzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Binż S.A. - Bełchatów piotrków

• Jak się pracuje w Binż S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Binż S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Binż S.A.?

Binż S.A.