Opinie o RUG Riello Urządzenia Grzewcze w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy RUG Riello Urządzenia Grzewcze. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RUG Riello Urządzenia Grzewcze o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RUG Riello Urządzenia Grzewcze w Toruń

Sylwia

Jak tam wygląda praca kobiet, atmosfera itd? Zastanawiam się czy tam do was nie przyjść ;-)

Onaa123

Ludzie są nie doceniani a pracują sumiennie i bardzo się starają jestem pracownikiem więc wiem to z własnej obserwacji...

ada

mnie zastanawia, że "wisi" ono tak długo.. coś mi tu nie gra..

Widzę że praca w riello ma same plusy podsumujmy: - dużo nadgodzin - będziesz bogaty - praca na hali przynajmniej nie pada na głowę - na pewno poprawisz swoją kondycję fizyczną i wytrzymałość organizmu - na 100% zaczniesz chudnąć jeśli masz nadwagę (usunięte przez administratora) - można nalać sobie wody - nie zemdlejesz z pragnienia - można wyjść do toalety - nie trzeba nosić pieluch - sygnał na rozpoczęcie pracy dla rozkojarzonych - duża rotacja - poznasz bardzo dużo nowych ludzi - będziesz się czuł jak u matki

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie RUG Riello Urządzenia Grzewcze? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Kwiatek

Idź na rozmowę, a się przekonasz... Sympatyczna Pani przywita ciebie i opowie tobie wszytko o firmie, o zarobkach, systemie socjalnym, urlopach oraz odpowie na twoje pytania. Co do zarobków na montażu to 2050/2100 brutto+ premie kwartalne, całkiem pokaźnie (jak na montaż) Trzeba mieć dobre tempo, przez pierwsze 2 tygodnie, będziesz jedynie pomocnikiem, aby wprawić się przy pracownikach- weteranach. Firma ma postój dwu lub trzytygodniowy w sierpniu. Praca jest ciężką pracą, ponieważ trzeba wyrobić sobie swój styl pracy, koordynacja ruchów itd, ale jak dłużej porobisz to, będzie dobrze. Jeśli chodzi o atmosferę pracy to jest sympatycznie, a przynajmniej tak wyglądało na mojej linii u "Matki" Jest czas na wyjście do toalety, jeżeli pracownicy zrobią sobie na linii "przerwę", można nalać sobie również wody zimnej, bądź gorącej z dystrybutora. Przepracowałem w Riello, kilka tygodniu z powodu znalezienia innej pracy. Nie jest to żaden kołchoz jak niektórzy piszą... Chodź syrena, wskazująca o rozpoczęciu się kolejnej zmiany przypomina trochę czasy Stutthof :D Generalnie polecam zakład, tym bardziej, że przyjmują młodą kadrę na umowę o pracę.

stefan

Jaki controlling trollu, jakie stabilne warunki i niezłe relacje, tu się (usunięte przez administratora)w pocie czoła 6 dni w tygodniu. Liniowy kapo stoi nad tobą i mierzy czas czy się nadajesz czy nie. Pani dyrektor karze kontrolować forum i łagodzić takimi głupkowatymi wpisami ogólną opinię o tym obozie pracy bo ludzie czytają i przechodzi im ochota do pracy??? Nie ma mowy o tym żeby pójść wyżej niż pracownik montażowy bo za tą pensję to nawet się w odpowiednią ilość wazeliny i wacików nie zaopatrzysz żeby sobie wypucować drogę do awansu, hehe

ada

Udała się rozmowa? Jak warunki? Ogłoszenie nadal jest na stronie i nie wiem czy warto. Proszę o opinię odnośnie stanowiska pracownika controllingu

pakowacz
@ada

nie warto, piszą tak tylko dla zachęty i tak trafisz na linię bo tam potrzebują ludzi

beduin

Do montażu potrzebne są obie ręce co byś dał radę śrubkę wkręcić, albo nita przyczepić oczywiście ze stoperem w ręku bo jak się nie wyrabiasz to nara, polecam tę pracę dla tych którzy potrzebują trochę wysiłku fizycznego, albo chcieli by schudnąć.

obecny pracownik

Czy Ty pracujesz oby na pewno w tej samej firmie, o której tutaj mowa? Plus największy, to wypłaty na czas, ale jest to średnio ok 1700 netto i to pod warunkiem, że chodzisz cały czas do pracy i nie zabiorą Ci premii kwartalnej.

Ela

Buahahaha pracownik montażowy ma 2100 brutto

Drugi

O ile dobrze pamiętam są trzy premie po 300 złotych. Są to premie od jakości, wykonania normy oraz frekwencji. A ile w rzeczywistości montaż dostaje to nie wiem.

Prezes Jarek

Jakiej wielkości są te śmieszne premie kwartalne ?

uchol

MInimum średnie, brak włoskiego, widzę że ostro obniżyli wymagania, pamiętaj że drugie tyle ogłoszeń wisi jako ukryta rekrutacja. Jak ci zależy to spróbuj popracujesz ile wytrzymasz, a potem możesz spróbować w viessmanie to już jest półka wyżej którą riello od lat goni, ale za często potyka się o swoje nogi w tym pościgu i w zasadzie zostaje coraz bardziej w tyle pdk

uchol

nie polecam, jak ktoś widzi że pracodawca wciąż daje ogłoszenia to chyba powinna mu sie jakaś ostrzegawcza lampka zapalić - jest źle, a nawet tragicznie. Nikt nie chce tam pracować, każdy rezygnuje dlatego jest taka duża rotacja. Z resztą co ja będę dużo pisał wyślijcie cv przyjmą was z otwartymi rękoma, zobaczycie jak jest - pewnie po tygodniu zrezygnujecie - doskonała szkoła życia.

tomek

Jak masz wykształcenie techniczne to sobie daruj idź do jakiejkolwiek innej firmy, elektrycznej, monterskiej, instalacyjnej, byle nie na linię. (usunięte przez administratora) Strata czasu gdzie indziej się czegoś nauczysz tu będziesz wykonywał te same proste czynności - tracił czas i pieniądze.

pedro1987

Czy w tej firmie da radę coś więcej zarobić? Mam chęci do pracy i maturę.

Drugi

I pewnie dlatego trwa ciągłe poszukiwanie chętnych do pracy.

Praca w firmie jest fajna i jest miła atmosfera pracy> Tylko te zarobi mogliby poprawić i będzie super

@Nowy

A gdzie ta miła atmosfera????

qwer

Nie rozumiem w czym jest problem. Proszę się zwolnić i podjąć pracę w jednej z tych firm które płacą 2100 zł netto.

Firma powinna spojrzeć że nie dając podwyżki traci pracowników. Coraz więcej zwalnia się starych i doświadczonych pracowników z długoletnim stażem gdyż znajdują lepiej płatne prace. Firma (dyrekcja) powinna wziąć to pod uwagę i zrobić coś by nie tracić doświadczonych ludzi i dać wszystkim pracownikom solidne podwyżki

Rug Riello to bardzo fajny zakład pod względem pracy i atmosfery pracy. Gorzej już jest z płacą gdyż o kilku lat nie dostaliśmy już żadnej podwyżki, a wymaga się od nas coraz więcej i tylko zwiększa normy. Płaca powinna być adekwatna do wykonywanej pracy(usunięte przez administratora)

opar

jeśli nie wiesz na który komentarz jest odpowiedź,najedź kursorem na daną opinię a ta wcześniejsza sama się pojawi :)

Nie polecam tego zakładu

Zostaw merytoryczną opinię o RUG Riello Urządzenia Grzewcze - Toruń

• Jak się pracuje w RUG Riello Urządzenia Grzewcze?

Zobacz opinie na temat firmy RUG Riello Urządzenia Grzewcze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUG Riello Urządzenia Grzewcze?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 4 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RUG Riello Urządzenia Grzewcze
2.2/5 Na podstawie 157 ocen.
  • Ks. Ignacego Skorupki 5
    00-546 Toruń