Opinie o Termeko w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Termeko. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Termeko o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termeko w Warszawa

Bożena

Ile się zarabia w tej firmie jeżdżąc na delegacje? ;) Bo z tego co wnioskuję po opinaich, to mozna pracowac i na miejscu, i na delegacjach. dużo się rozni stawka tu a pracując tam ?

A Nowy wpis
@Bożena

Nie ma delegacji, praca tylko w wawie. Zarobki spoko i na czas.

Marek Nowy wpis
@A

Powiesz ile wynoszą te spoko zarobki? Ze 4-5 tysięcy na rękę da rade zarobić? Czy mam za duże wymagania finansowe?

Olo Nowy wpis
@Marek

Myślę że tyle zarobisz.

Alicja Nowy wpis

Tak generalnie to chyba jesteście zadowoleni z tej firmy. Fajnie, że można liczyć na socjal, ale nie będę ukrywać, że mnie i mojego męża interesują przede wszystkim zarobki. Moglibyście podać w widełkach, na jaką pensję można liczyć na początku? Czy po okresie próbnym dostaje się podwyżkę?

Luka

Dobra praca, niezłe zarobki, fajni ludzie i atmosfera to w skrócie można napisać, polecam pracę.

Zuzanna

@zadowolony zapytam Cie bezpośrednio bo nikt nie odpisał na moje wcześniejsze pytanie, czy oprócz wysokości wypłat cos w Termeko można jeszcze zaliczyć do plusów? Widziałam na ich stronie jakieś listy referencyjne, można na tym polegać i brać za pewnik?

Pk
@Zuzanna

Stała stabilna praca,pensje zawsze na czas, dodatkowe ubezpieczenie,pokryty pełen socjal w delegacji nie martwisz sie o ciuchy narzędzia itp. Pracowałem w Termeko ponad dwa lata i niestety musiałem zrezygnować. Cierpliwość pracodawców do wszelkiej maści baranów aż za duża. Polecam!

@Pk

Podpisuje sie, świetni pracodawcy!

bli
@anonymous

Potwierdzam! Świetni pracodawcy, pensja na czas, ciuchy, socjal wszystko zapewnione. Skladki odprowadzane nie ma sie do czego przyczepic.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Termeko? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Zuzanna

@Igor , podzieliłeś się z nami dobrą opinią o firmie Termeko, ale czy nie byłby to dla Ciebie kłopot, żeby dodać jeszcze od siebie kilka słów uzasadnienia. Nawet, jeżeli nie pracowałeś w tej firmie, ale opinia, którą przytaczasz jest dla Ciebie wiarygodna, to myślę, że warto ją spopularyzować. Na pewno przyniesie ona korzyść osobom, które chcą podjąć pracę w tej firmie.

Igor

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i pewnie to jest powód, że rzadko tu zaglądacie.

Cezary

Czy jest jakiś powód, że tak długo nikt nie pisał?

PK
@Cezary

Piszą zazwyczaj ci co sie zwolnili lub ktorym podziekowano z rooznych powodow.Z tego co mi wiadomo a mam kontakt z chlopakami w firmie wszystko jest ok sporo robot maja i w polsce i za granica i placa na czas. a i jeszcze na koniec podziekowania dla wlascicieli bo malo juz takich na rynku.

Zuzanna

Pracujesz w Termeko? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

zadowolony

Znam firme znam ludzi pensja zawsze na czas. A ty najwyrazniej nie nadawales sie do wentylacji. Nikt za darmo nie placi.

Aa

A ja zarabiam tam o wiele wiecej, najwyraźniej byłeś pomocnikiem nie monterem.

erffff

no nie jest lekko z ta praca powiem Ci @Krol niby wszedzie ejst tak ze oferty sa ale to jest tak ze albo za duze wymagania ktorym nie sprzyjamy albo jest duzo innych ososb ktore maja od nas lepsze kwalifiakcje albo dluzsze dosiwadczenie na przyklad..

Ts

Piszesz bzdury, wszyscy są ubezpieczeni koszty pokrywa pracodawca a ten Pan sam odszedł gdyż uznał że musi podleczyć sie w Polsce.

Seb
@Ts

Dokładnie, znam sytuacje facet ukrył chorobę. Pracodawca pokrył koszty leczenia. Nie siać popeliny, pracodawcy uczciwi a to ze wymagają. Nie wiem dziwne to czy co?

nowy

Witam 1- jakie są płace dla doświadczonego z kilkuletnim stażem montera ? 2- czy jest umowa o pracę i na jaką sumę rejestrują ? 3- jak wyglądają sprawy socjalne (odzież ochronna bhp, sprzęt, kontener socjalny itp...) 4- ogólna atmosfera i stosunki międzyludzkie w firmie ?

paweł

qw - 2013-06-18 15:02:38 Nie wiem o co wam chodzi panowie. W termeko pensje zawsze byly placone na czas a to ze wiekszosc ludzi kompletnie nie zna sie na wentylacji to juz inna kwestia.Zgadzam się z przedmówcą. Panowie i tak są cierpliwi płacąc takie pensje zwykłym nieudacznikom. Przez kilka lat obserwowałem jak osoby pracujące w obu firmach wykorzystują pracodawców nie dając nic w zamian.niestety branża budowlana powoduje że dwóch przyzwoitych facetów morduje się w większości z tabunem patałachów którzy nie mają pojęcia o solidnej uczciwej pracy. Nie wiem czy firma nadal funkcjonuje ale jeśli tak to polecam w ciemno. PP

qw

Wiesław

Słowa kojarzące się z Termeko solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą . Atmosfera i ludzie tam pracujący są wspaniali .

Zostaw merytoryczną opinię o Termeko - Warszawa

Termeko
2.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Fort Wola 22
    01-258 Warszawa