Termeko

Opinie o Termeko

2009-03-17 21:32:43
Słowa kojarzące się z Termeko solidna, profesjonalna, rozwojowa,
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobrą .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są wspaniali .

konrad 2011-03-05 19:11:25
Panowie [usunięte przez moderatora] obiecują gruszki na wierzbie, nie można im wierzyć na słowo, trzeba żądać wszystkiego na pismie, bo dziwnym trafem panowie "zapominają" że w ogóle o czymkolwiek z kimś rozmawiali. Stawka początkowa to tak naprawdę stawka przez pierwszy rok tak więc trzeba mocno uważać. I nie podpisywać żadnych dokumentów "in blanco" bo można się przejechać mocno.
bartka stary 2012-10-23 12:54:48
nie polecam zero profesjonalizmu szarpanie o pieniadze [usunięte przez moderatora] i tyle
qw 2013-06-18 15:02:38
Nie wiem o co wam chodzi panowie. W termeko pensje zawsze byly placone na czas a to ze wiekszosc ludzi kompletnie nie zna sie na wentylacji to juz inna kwestia.
paweł 2013-06-18 15:08:16
qw - 2013-06-18 15:02:38

Zgadzam się z przedmówcą. Panowie i tak są cierpliwi płacąc takie pensje zwykłym nieudacznikom. Przez kilka lat obserwowałem jak osoby pracujące w obu firmach wykorzystują pracodawców nie dając nic w zamian.niestety branża budowlana powoduje że dwóch przyzwoitych facetów morduje się w większości z tabunem patałachów którzy nie mają pojęcia o solidnej uczciwej pracy. Nie wiem czy firma nadal funkcjonuje ale jeśli tak to polecam w ciemno. PP
nowy 2014-02-25 11:34:08
Witam
1- jakie są płace dla doświadczonego z kilkuletnim stażem montera ?
2- czy jest umowa o pracę i na jaką sumę rejestrują ?
3- jak wyglądają sprawy socjalne (odzież ochronna bhp, sprzęt, kontener socjalny itp...)
4- ogólna atmosfera i stosunki międzyludzkie w firmie ?
Info z Pierwszej Reki 2015-07-02 11:18:40
Witam! Ich ludzie pracuja w Szwecji.Polega to na wypozyczeniu ich na roznego rodzaju projekty. Jesli chodzi o profesjonalizm wszycy
nadaja sie na monterow a malo tego robia bardzo dobra robote.Wiem to bo dowodzilem na jednym z projektow w 2011 roku. Lecz nadal mam kontkakt z chlopakami. Stawki jak dla kur... Zuli z pod sklepu. Ostatnio byla bardzo przykra sytuacja, jeden z chlopakow zachorowal na zoladek okazalo sie ze firma nie ma ubezpieczenia i biedak bedzie musial zaplacic sam.Liczcie jakies 11 tys kr (kolo 5 tys zl) Malo tego po wyjsciu ze szpitala zostal zwolniony. NIe znam osobiscie wlasciciela ale to nie jest czlowiek a zwykla k... INFORMACJA Z PIERWSZEJ REKI !
erffff 2016-05-14 20:17:03
no nie jest lekko z ta praca powiem Ci @Krol niby wszedzie ejst tak ze oferty sa ale to jest tak ze albo za duze wymagania ktorym nie sprzyjamy albo jest duzo innych ososb ktore maja od nas lepsze kwalifiakcje albo dluzsze dosiwadczenie na przyklad..
Zostaw swoją opinię o Termeko - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termeko