Opinie o Grupa Kapitałowa Specjał w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Kapitałowa Specjał. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Kapitałowa Specjał o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kapitałowa Specjał w Rzeszów

Ktoś

Proszę, @Pracodawca, jak się umawiacie to oddzwaniajcie z decyzją o nieprzyjęciu na dane stanowisko. Ktoś jedzie kilkadziesiąt kilometrów, bierze wolny dzień a Was nie stać nawet na minutę rozmowy.

Szkoda ze zdjęć się nie da wstawić ,zobaczyli by ludzie w jakim (usunięte przez administratora) się pracowało,do pracy sie idzie ze smakiem a w Konotopie człowiek na magazyn wchodził i od razu chciał wyjść tragedia .

Ilu osób potrzeba tak na oko na tej obsłudze klienta? widzę, że jedna pani teraz już odnośnie pracy się orientowała z miesiąc temu chociażby a teraz właśnie widnieje od paru dni kolejna oferta. zastanawiam się czy byłaby szansa na prace hybrydowa? Przewidują taki system? I czy warto na jakiś czas się zatrudnić czy odradzacie? Zastanawia mnie czemu znowu oferta została dodana po prostu

Tu ktoś widzę pytał o robotę dla handlowca w Krapkowicach? Czemu odzewu brak, jak duży dział w nich robi? mnie akurat inna lokalizacja interesuje, bo Kalisz, chociaż na takim portalu widzę, że na 5 lokalizacji teraz szukają. Tu w moim rejonie jakie są targety i wyniki finansowe, wiecie? chyba ze wszędzie raczej nawet podobnie jest?

Magazynier

Średni.

Mam wszelakie uprawnienia więc nie miałem problemów.

logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Firma Grupa Kapitałowa Specjał szukała pracowników na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w mieście Krapkowice. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Virendo

Obiecują pracę na 3 zmiany, a później się okazuje że w przeciągu pół roku miałeś same nocki, 3 razy zdarzyła się druga zmiana, o pierwszej możecie zapomnieć.

@Virendo

to czekaj, jak ten grafik miałeś układany? Z miesięcznym wyprzedzeniem po prostu czy jak? I z jakich przyczyn do tego doszło, nie pytałeś już w trakcie i zmianę trybu? Do kogo trzeba się z tym zwrócić? I skoro to nocki to jak płatne?

Obecny pracownik
@Virendo

Co ty za pierdoły opowiadasz. Grafik ustalany jest tydzień po tygodniu, a jak zmianowemu mówi się, jaką się chce zmianę w kolejnym tygodniu to uwzględniają to. Większość pracowników pracuje w systemie 2-3 zmiana, na 1 chodzą osoby, które chcą. Wiadomo, że nie co tydzień i nie zawsze, bo nie ma takiego zapotrzebowania. To jest magazyn, więc priorytetem jest 2 i 3 zmiana. Widocznie nie potrafisz sie odezwać i porozmawiać z kierownictwem odnośne zmian.

Jak szefostwo w Grupa Kapitałowa Specjał traktuje ludzi?

Pracownik Oddziału w Kaliszu

Pracuje w oddziale w Kaliszu i mogę z czystym sumieniem polecić prace w naszym oddziale. Kobiety w biurach bardzo sympatyczne, pogodne i zawsze pomogą w przypadku jakichkolwiek tematów z którymi nie możemy sobie poradzić. Na magazynie panuje naprawdę dobra atmosfera i wszyscy się dogadują z kadrą kierowniczą magazynu, a kierownicy magazynu pomimo swojej funkcji jaką pełnią i za co odpowiadają to swoje zadania w mojej ocenie wykonują dobrze i nie tylko wymagają, ale pogadają, pożartują, jak trzeba (usunięte przez administratora)(jest to zasadne ze względu na ich obowiązki, ale sposób w jaki to robią jest spoko i nie wygląda to nigdy jak totalna(usunięte przez administratora)jak to w innych firmach bywa), a praca z nimi nie jest trudna. Oczywiście jak to w każdej firmie znajdzie się kilku TOTALNYCH (usunięte przez administratora) konfidentów i napinaczy, ale jest to do przeżycia i można sobie z nimi poradzić nie dając im się zdominować i macie już spokój. Szef magazynu, który odpowiada prawie za wszystko w mojej ocenie jest w 100% spoko gościem i pomimo, że jest zawalony pracą, problemami, organizacją, planowaniem, itp. to stara się to wszystko trzymać na dobrym poziomie (czasami możesz mieć wrażenie, że cię nie słucha, albo możesz zauważyć po minie, że coś jest nie tak, ale gwarantuje Wam, że On tak ma - hehe). No i najważniejszy w oddziale, o którym jeszcze nie wspominałem to Dyrektor, który zawsze się przywita przechodząc, pogada jak trzeba, wysłucha - jest to człowiek ludzki i już dawno nie spotkałem takiego człowieka, który pomimo swojego stanowiska nie zadziera nosa, nie ma patyka w (usunięte przez administratora)i w mojej ocenie wie, że zadowolony pracownik daje więcej od siebie, a jak do tego dodamy dobrą atmosferę w oddziale to w rezultacie problemy same się rozwiązują.Jest jeszcze jedna osoba, o której wspomnę, a mianowicie chodzi o Regionalnego, który odpowiada za wszystkie oddziały w firmie, który kilka razy wpada do oddziału na kontrolę i pewnie pewnie są jakieś akcje, o których nie wiem i może i bywają jakieś spiny podczas kontroli, ale znając tą osobę mogę napisać, że jest to (usunięte przez administratora)na poziomie, a jeżeli jesteś obecny podczas jego wizyty to tak jak Dyrektor oddziału zawsze się przywita, zagada, a jak jesteś nowy to pamiętaj, żeby nie cisnąc, żadnej wazeliny i tytułować go stanowiskiem, tylko od razu przechodzi z Tobą na Ty, a co naqjważniejsze, pamięta imiona wszystkich w oddziale - spoko gość. Zabrakło jeszcze informacji o Kierowcach, którzy hmmmmm - tworzą elitarny zespół, którego zgranie jest bardzo widoczne, a ich poczucie humoru, albo akcje jakie czasami robią dają dużo humoru i można powiedzieć, że badania z Psychotestów zaliczyli chyba po uiszczeniu dodatkowej opłaty (oczywiście jest to żarcik), ponieważ każdy z kierowców jest unikatowy i każdy ma swoje wady i zalety, ale mogę stwierdzić, że jest to grupa NAJBARDZIEJ POJECHANYCH osób w tej firmie i czasami mam wrażenie, że wszyscy nie są do końca normalni (żarcik :D ), ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Polecam firmę i oddział w Kaliszu w 100%, a osoby, które chcą się do tego odnieść zapraszam do skomentowania całości w odpowiedzi pod postem, ale pamiętajcie, że zweryfikuje wasz komentarz i sprawdzę wiarygodność tego co napiszecie. Jestem pracownikiem, który swoją opinie wystawia dobrowolnie i robię to ponieważ na GOWORK zamieszczane są w większości opinie negatywne (oczywiście w większości są one zasadne i sam wystawiałem negatywy, ale zawsze podparte dowodami, a moje posty były zasypywane spamem przez pracodawców, żeby nie były one widoczne),a w tym przypadku uważam, że ten oddział zasługuje na POZYTYW - pozdrawiam wszystkich z oddziału, całej firmy Specjał oraz wszystkich, których zainteresowała moje opinia i będą chcieli dołączyć do naszego zespołu.

@logiczny

Zatrudnienie dopiero przy minimum stopniu umiarkowanym lub znacznym liczy się tylko kasa z PFRON i jak największe dofinansowanie. W zamian płaca minimalna i umowa o pracę najlepiej jak by PFRON pokrył całkowity koszt zatrudnienia szkoda pisania (usunięte przez administratora) jak większość firemek co tylko patrzy na dofinansowania na niepełnosprawnego nie liczy się człowiek tylko kasa na niego

Czy firma zatrudnia osoby bez doświadczenia osoba niepełnosprawna i ile czeka się na odzew po wysłaniu cv

@Adam

Jeśli o doświadczenie chodzi to pewnie zależy na które stanowisko? dla przykładu jak jest teraz oferta na obsługę klienta to doświadczenie zostało wpisane ale w mile widzianych. O jakiejś grupie niczego nie widzę. Czy gdyby były zastrzeżenia co do tego to powinno być to napisane jakoś wprost? Z tym, że tu jest gotowość pracy w systemie na różne zmiany, to jakoś ogranicza?

Pracownik konserwator

Praca tutaj to wyzwanie co dzień coś innego 80%, 20% to elektryka zaro ki z premia 30% podstawy na poziomie 4500zl za mnie tu szkoda przychodzić

@Pracownik konserwator

Ale widzisz, Ty to piszesz jako konserwator? A co asystentka ma powiedzieć? Jest teraz oferta do Was w kontekście pracy przy organizacji jakichś eventów. Dacie znać o jakie chodzi i jak się przy nich pracuje? Wie ktoś? I co z kasą? Będzie podobna co opisana wyżej?

Moni

Witam jak wygląda praca osoby sprzątającej, na jakich obiektach się sprząta i jakie są godziny pracy?

Kierowca......

Jakie wynagrodzenie wychodzi średnio dla kierowcy Kat C na Konotopie robiąc średnio 2 kółka dziennie od poniedziałek do czwartku no w piątek wiadomo jedno.

Guru

Jestem pracownikiem od wielu lat w firmie Specjał I oceniam ją w pozytywnie. Można się czepiać do zbyt niskiej wartości paczek na święta, czy to , że właściciel chce zarabiać na wszystkim(taka rola biznesmena) jak czytamy w komentarzach, ktòre w większości piszą osoby zwolnione z konkretnego powodu.Musimy jednak powiedzieć że firma płaci jak w zegarku , bez umòw śmieciowych i daje możliwość rozwoju i stabilizację , co jest bardzo ważne. Dodam że znam wiele osòb , które zwolniło się że Specjału i wrócili, potwierdzając powiedzenie, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma????. Pozdrawiam

Kama
@Guru

A o dofinansowanie do leków/okularów ile razy można się ubiegać?

Sprzątająca
@Guru

Że pieniądze na czas to chyba wymóg pfron-u ?? A rozwój??

Robert
@Guru

Na stanowisku portiera co ile jest dofinansowanie do leków dla osoby z 2 grupą?

Zośka

Czy w firmie tej jest możliwość pracy zdalnej?

Kierowca

Czy na tych stanowiskach jest odpowiedzialność materialna?

Pracownik GK

W GK Specjał pracuje od niecałego roku i z czystym sercem mogę powiedzieć, że jest to pierwsza firma w której jest tak dobra, przyjacielska atmosfera. Zarówno przełożony jak i koledzy z zespołu są bardzo pomocni. Jeśli chcesz się rozwijać i szukasz pracy do której będziesz iść z uśmiechem to zapraszamy do Nas :) @Pracodawca

Siostra
@Pracownik GK

Dzwoniłam dopytywałam o pracę ale zero ofert dla mnie, praca na sklepie z odpowiedzialnością??

Misiek

Witam, a ja mam problem z kierowniczką Patrycją Orzechowską. Docina tylko mi wyzywa od niekompetentnych mi karzę porządek po sobie zostawiać a sama nic nie robi. Ona nie lubi pracować woli w biurze siedzieć. Przez nią pół fajnej załogi odchodzi.

@Misiek

Pani Misiek, nie trzeba być alfą i omegą, aby tylko po Pani wpisie ocenić, ze nie jest Pani osobą kompetentną. Po pierwsze: jeżeli odmieniamy czasownik "kazać", to pisze się go przez "ż" a nie "rz". Po drugie, sprzątanie po sobie jest obowiązkiem każdego pracownika, a widzę, że to głównie z tym ma Pani problem. Po trzecie publikowanie cudzych danych osobowych na forum publicznym, tak, jak ma to miejsce w Pani wpisie jest karalne. Po czwarte, podwładni nie są upoważnieni do rozliczania czasu pracy kierownika sklepu. Po piąte, kierownik w biurze ma dużo więcej roboty niż mogłoby się Pani wydawać i może mi Pani wierzyć, że osoba, o której Pani pisze wolałaby wywieźć cały towar z magazynu, porobić cenówki, posprzątać nawet za Panią a niżeli siedzieć w biurze i "nic nie robić" jak to wygląda w Pani mniemaniu. A po szóste i po ostatnie słowa osoby takiej jak Pani, która przepracowała (to i tak za dużo powiedziane) nieco ponad miesiąc (uważam, że o miesiąc za długo) nie są zbyt miarodajne.

Olek
@Kasia

Wystarczy zawsze rozmawiać.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Grupa Kapitałowa Specjał?

Szybki Zenek

Praca ciężka na magazynie, kasa na czas, fajne dziewczyny na magazynie i biurze, z tymi z biura można pogadać na papierosie, darmowe jabłuszka są, polecam pracę, może uda mi się z którąś umówić.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kapitałowa Specjał - Rzeszów

• Jak się pracuje w Grupa Kapitałowa Specjał?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Kapitałowa Specjał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Kapitałowa Specjał?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 11 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Kapitałowa Specjał?

Kandydaci do pracy w Grupa Kapitałowa Specjał napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Kapitałowa Specjał