Opinie o Grupa Kapitałowa Specjał w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Grupa Kapitałowa Specjał. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Kapitałowa Specjał o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Kapitałowa Specjał w Rzeszów

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Grupa Kapitałowa Specjał?

Szybki Zenek

Praca ciężka na magazynie, kasa na czas, fajne dziewczyny na magazynie i biurze, z tymi z biura można pogadać na papierosie, darmowe jabłuszka są, polecam pracę, może uda mi się z którąś umówić.

@****

Nie polecam. Mój znajomy wcześniej tam pracował i się zwolnił. Mówił, że jest tam kiepsko ale mu nie wierzyłam. No i poszłam do nich pracować myśląc, że przesadza. Przeniosłam się w czasie. Jakbym się cofnęłam z 20 lat wstecz. Atmosfera bardzo dziwna, wręcz nieprzyjazna. Jakby momentami teatrzyk. Płacą kiepsko jak na zakres obowiązków i odpowiedzialność. Dużo by pisać na ten temat.

@@****

Zaciekawiłaś mnie. O jakich zarobkach mówisz w takim razie? Jakiego stanowiska to dotyczyło skoro odpowiedzialność była duża?

Olek

ja tam lubię pracować.

.Ja tam lubiałem chodzić

Norbert Ogrzyński
@Wojtek

Raczej lubiłem się pisze. Kolejny intelektualista jak kierowniczek Rafał- widać że tak kadra siłą od płogu oderwana pasują do siebie.

Kinga
@Olek

ja też

Łucja
@Kinga

Bo jestem na tak

Renowicz
@@****

To prawda, specjal technologicznie utknął. Kupili ren i to co z nim robią to żenada, cofają nas w rozwoju. Prezes tak sie chwalił jaką to on wielka firme ma, teraz już wiadomo dlaczego -oszczedza na wszystkim. A zeby mógł to by pobierał opłaty za parking i papier toaletowy. Inflacja trwa a zamiast jakiejkolwiek podwyżki to otrzymujemy oferty kredytu. I oczywiście ucinanie pensji za nic, tak o dla oszczędności. Wszystko bardzo smierdzi szemranymi interesami.

Klon
@@****

Skopiowane, ja polecam, każdy ocenia z własnej perspektywy.

Dyzma przyjaciel ministrów
@Renowicz

Zgadzam się całkowicie. Pan Tokarz chce zarobić na wszystkim i na wszystkich za wszelką cenę -do wyliczania pensji pH wymyślili jakieś współczynnik które są zmienne co 3 miesiące i teraz żaden PH REN nie wie jak ma wyliczyć pensje -pobiera kasę za odpalanie służbowego auta w weekendy tylko za samo odpalanie auta bierze 15zl +67gr za kilometr -ph potrąca kasę z pensji tzn powiedzmy to w prost poprostu karze przedstawicieli REN za to że klienci nie płacą na czas faktur -proponuje te gówniane kredyty... -wysyla kartoflarz jeden te swoje biuletyny...a na paczki dla pracowników go nie stać... -mowi że ważni są pracownicy ,wszystko drożeje a nikomu nie dał ani grosza podwyżki... -ta Twoja książka będę palił w kominku złodzieju jeden... -

Topik
@@****

Z tym, cofnięciem się o 20 lat to prawda. Powiedziałbym więcej, zwielokrotniony grzech pierworodny polskich firm, któe powstały na początku transformacji. Pracowników było dużo i za małe pieniądze, poza tym zasady funkcjonowania z (usunięte przez administratora) pańszczyźnianego. Pan dziedzic KT wszystkiego dogląda, wszystko sprawdza i o wszystkim decyduje. Pracownicy są jak chłopi pańszczyźniani, mają pracować, karbowi (dyrektorzy) pilnują pisząc codziennie raporty, o tym kto co zrobił, powiedział lub pomyślał. Konsekwencje wyciąga z tego zawsze sam Pan KT, ale zwalnia poprzez pośredników, wszak to dobry Pan.

Krzyś

100,% prawda. I tak delikatnie napisane. A podstawowa sprawa. Brak szacunku do pracownika i arogancja

Ender

Masz rację. Nikt nie zmusi mnie do powrotu do tej firmy. Straszne doświadczenie. Biurowiec nowy, a ludzie pousadzani jak sardynki w puszce. Dyrektor handlowy na cały kraj w pokoju bez okien. Masakra!!!

Magazynier

Średni.

Mam wszelakie uprawnienia więc nie miałem problemów.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Słuchajcie Kierowcy, czy Was też przycinają na wypłatach za nadgodziny? Ile godzin byś nie pracował to wypłaty są zawsze bardzo zbliżone. Ja zastanawiam się nad zmianą pracy..

Irena

i jak idą refleksje odnośnie zmian. co do tych godzin to na przykładzie wyjaśnisz? prowadzisz jakąś konkretną ewidencję, więc wiesz? nie wystarczy jej wykazać i podjąć się dyskusji?

kier

jakie tam wynagrodzenie otrzymuje kierowca kat c ? i po ile godzin dziennie praca dziennie wychodzi ?

@kier

Na stronie chociażby w ogłoszeniu dla kierowcy jest napisane, że ma się wpływ na wysokość premii i jest ona nieograniczona. Czy ktoś pochwali się zatem swoim rekordem? na którym stanowisku jest o nią najłatwiej i dlaczego?

Posejdon

Super firma, świetni ludzie, :)

Witam, Jest ogłoszenie do firmy na pracownika archiwum Jeśli może ktoś , proszę napisać na czym praca polega i w jakim systemie zmianowym tam pracuje się , I czy dają umowę o prace, Jest więcej niż najniższa krajowa ? I czy praca jest w weekend Pozdrawiam

@Ania

Na pewno nie jest to ciepła posadka :D przygotuj się na przebywanie w zimnych i gorących budynkach, dużo jazdy autem. Dużo pracy, przewalanie kilkukrotne kilkunastu ton dokumentów. Irytujące kierownictwo...

@r

Dziękuję za informację, ale czy możesz ukierunkowac informacje, odnosniee ciepłych i zimnych budynków ? O co z tym chodzi , a dużo jazdy autem ? Czyli jeśli można wiedzieć gdzie ? Do klientów ? A praca jedna zmiana ? Czy dwie

@r

To ja o te dokumenty jeszcze dopytam. Czego w tych stosach się spodziewać? jaka część jest najistotniejsza i czego dotyczy? jak coś pominiesz to są konsekwencje czy skoro tak dużo to nikt nie zauważy?

@Ania

Trzeba jeździć prawie codziennie do Głogowa Młp. i na Boya-Żeleńskiego z Ciepłowniczej. W pierwszym miejscu brak ogrzewania, w drugim grzeją nawet zbyt mocno. Jedna zmiana

@Irena

Tam jest wszystko co księgowość wyprodukowała, dokumenty zakupu, potwierdzenia przelewów, sprzedaży, inwentaryzacje, przeszacowania. Jest strasznie dużo roboty z wyszukiwaniem faktur i zapłat. Przy pomyłce... Premia jest uznaniowa

@r

Rozumiem , czyli trzeba przewozić dokumenty ale czy da się ze wszystkim wyrobić w te 8 godzin, czy dłuższej schodzi ? Czyli zadaniem pracownika jest znalezienie odpowiednich dokumentów i zawiezienie ich do tych dwóch miejsc ? A właśnie co znajduje się w Głogowie oraz na ul. Boya?

@r

A możesz napisać czy jeździ się swoim autem czy dają służbowy ? Jeśli możesz odpiszesz na po przednie pytania ?

Kandydatka

Czy obecnie poszukiwani są pracownicy do działu księgowości? Jaka jest atmosfera w dziale? Czy przełożony potrafi wysłuchać swoich pracowników? Czy zarobki są adekwatne do doświadczenia i wykonywanych obowiązków? Czy pracownicy z długoletnim stażem pracy mogą liczyć na dodatki do pensji? Czy jednak jest to pracy na krótki okres, aby nabrać doświadczenia i szukać pracy w innej firmie? Czy oprócz podstawowej pensji są jakieś premie i w jakiej wysokości? Czy można liczyć na awans? Czy firma oferuje jakieś inne benefity jak organizacja spotkań integracyjnych, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do świąt, wczasów pod gruszą itp.? Czy polecacie pracę w tej firmie i dziale? Dużo pytań, ale jeśli to możliwe to proszę o odpowiedź na przynajmniej część z nich.

Kierowca
@Kandydatka

Ja pracuję jako kierowca i mogę się odnieść do mojej pracy praca ciężka kasa jak zachrzaniasz to wyjdzie ok atmosfera w pracy zależna od ilości towaru do wywiezienia żadnych dodatkowych świadczeń socjalnych brak imprez integracyjnych nie przepraszam był bon za 60 zł na święta z tego 10 zł odtrącili na podatek i wyszło 50 zł i zakupy do zrobienia w naszym sklepie wypłata na czas ale to może też się zmienić bo ostatnio coraz częściej nie można zatankować na kartę flota bo firma jest zablokowana i trzeba płacić z własnej kieszeni za paliwo i czekać później na własne pieniądze a jak zapłacisz z pieniędzy firmowych które masz za towar to cię ścigają żeby wpłacić

Kierowca bombowca
@Kierowca

Dziękuję kolego za opinię. Zastanawiałem się właśnie nad złożeniem papierów do specjału na kierowcę (kat.C) ale poczytałem trochę opinii i stwierdzam że szkoda czasu na taką firmę. Pozdrawiam i powodzenia

KIER - OWCA
@Kandydatka

Jeśli masz możliwość pracy gdzieś indziej to nie masz się co zastanawiać. Najchętniej zatrudniają osoby z grupą, a jeśli jesteś zdrowa, to dobrze jakbyś jednak znalazła jakieś schorzenie... Opinie o księgowości słyszałem kiepskie - robota nie do przerobienia w 8 godzin, pieniądze słabe, a atmosfera taka, że ostatnio dziewczyny zwalniają się stamtąd na potęgę.

Praca w Łańcucie
@Kierowca bombowca

Jak masz za blisko do Rzeszowa to zapraszam do Łańcuta, polecam WIDAMID, tam jest zamek nie daleko i ładne widoki, dużo pracy a z płacą różnie, po pierwszej wypłacie kup se flaszke i usiądź w parku pomedytować (usiądź sobie tak abyś mandatu nie zapłacił bo wypłaty Ci braknie), polecam.

Kierowca bombowca
@Praca w Łańcucie

O tejże firmie też słyszałem więc nawet nie przeszło mi przez myśl żeby nawet ogłoszenie Widamidu czytać

Opinia
@Kandydatka

Jak nie sprubujesz to się nie dowiesz. Zawsze można czekać na świadczenia z MOPS, oczekiwania na starcie jak wyjście na Himalaje ale przygotowanie słabe. Nie ma to jak człowiek oczyta się negatywów lub pozytywów a nie spróbuje i nie dowie się sam.

Ktoś
@Opinia

Firma Widamid znana/ świetne sklepy.

Wczasowicz
@Opinia

...

@Wczasowicz

Chyba dość potężnie się nie zgadzasz z tym? ;p Rozwiniesz?

kawosz
@Kierowca

Jakie wynagrodzenie na start oferuje obecnie jako kierowca kat c ? oraz ile dni w tyogdniu sie jezdzi i po ile godzin dziennie praca ?

Kierowcaaa
@Kierowca

Jakie wynagrodzenie ma kierowca C na poczatek i jaki jest realny czas pracy takiego kierowcy i w jakie dni tyogdnia ?

@Kierowcaaa

realny czas pracy? a nie powinien on przypadkiem wychodzić taki jaki został uzgodniony mimo wszystko na umowie? nie weryfikują tego w żaden sposób?

Muchomor
@kawosz

W zależności od trasy. Poniedziałek piątek. Przy dobrych wiatrach od 7 do 12 godzin dziennie. Wynagrodzenie jest nieadekwatne do wykonywanej pracy. Pomiędzy 5000 a 5500. Netto.

Witam. Czy ktoś z Państwa obecny na forum mógłby coś podpowiedzieć odnośnie oddziału Konotopa. Posiadam uprawnienia UDT na wózki widłowe,oraz prawo jazdy kat B. Chciałem aplikować na stanowisko pracownika magazynu. Jakieś info gdzie wysłać CV. Czy można osobiście dostarczyć i ewentualnie jaką kasę proponuję pracodawca. Dziękuje.

KIEROWCa

Witam, czy ktoś moze napisac cos o pracy jako KIEROWCA KAT C W RZESZOWIE ? godziny pracy mniej wiecej ? wynagrodzenie na start gdy ktoś ma doswiadczenie jako kierowca ? niestety w ogloszeniach nic nie jest napisane na ten temat... jedynie by wysłać cv, oczekiwania,wymagania, itp..

kawosz

Witam, ktoś cos na temat pracy jako kierowca KAT C w Rzeszowie ? ogłoszenie wisi i wisi juz nie wiem ile ale dość długo

Matt

Pracował ktoś lub nadal pracuje jako pracownik archiwum? Mógłby ktoś napisać swoją opinie na temat tego stanowiska?

Aneta
@Matt

A co konkretnie chcesz wiedzieć? Jakie zarobki, atmosfera czy jak?

Kate
@Aneta

Na czym polega praca w archiwum? Zarobki na jakim poziomie można liczyć?

Olga
@Kate

Napewno ktoś z HR na rozmowie wyjaśni.

@Aneta

Pracownik archiwum
@Matt

Tona dokumentów do kserowania, kop w (usunięte przez administratora) i zero perspektyw

@Pracownik archiwum

Ale mimo tego warto jakiś czas popracować skoro tu jesteś? Jeśli tak to czemu? I czy z tych dokumentów to można się czegoś ciekawego dowiedzieć?

Joł

Jakieś opinie na temat pracy na stanowisku Specjalista/Specjalistka ds. Przetargów?

Sylwester

Firma prężnie rozwijającą się. Zatrudniają tam bardzo dużo pracowników. MAM wielu znajomych. Do polecenia.

Staż
@Sylwester

Kolega na stażu jest . Polecam.

Sandra
@Staż

O proszę. Doceniają ludzi.

Janina

Potwierdzam

Grzegorz

Ja też. Polecam

Alicja
@Grzegorz

A ty na stażu czy pracownik?? Bo bym miała pare pytań może

Dokładnie. Super załoga

Zdzisek

@Paweł

atmosfera i ekipa ogólnie w porządku do dziś, tak? a warunki zatrudnienia? mam w tym momencie otoczenie pracy i narzędzia jakie tu przy niej przysługują. jak tych ludzi tu doceniają tak konkretnie, są także sposoby niefinansowe?

Żbik

Warto na kierowcę C w Szczecinie? Jak robota wygląda i jaka jest flota?

Mielec

Moja opinia specjał jest negatywna paczki świąteczne za 70 zł śmiechu warte to jest poniżenie gdzie są nasze pieniądze socjalne Mielec

Pip
@Mielec

To też zostało zgłoszone. Paczki nie dawane są osoba ,którzy w okresie rozliczeniowym byli chociaż 1 dzień na L4 . Paczki mają inne kwoty w dokumentach a wydawane są produkty o mniejszej wartości .

@Mielec

Żadko trafiają się firmy że cokolwiek dają. Mam nadzieję że w przyszłym roku też będą takie a może inne benefity.

Jola
@Ania

W różnych firmach pracowałam ale socjalu nie było.

Łąki Luk
@Ania

Mnie też pozytywnie zaskoczyły benefity.

@Łąki Luk

Też potwierdzam

Ja też
@Jola

Ja też socjalu gdzie indziej nie widziałam. Polecam gk

Iwon
@Łąki Luk

Standardowe benefity.

Srilanka
@Jola

Ja się czuję bardzo dobrze tam pracując.

Łukasz
@Marek

Socjal podstawowy, wystarczający,

Wczasowicz
@Mielec

W ramach benfitu firma rozdawała wejściówki do nowo zakupionego przez firmę spa Splendor w Siedliskach, który od momentu przejęcia ma bardzo kiepskie opinie. Zakres wejściówki to basen i niekoniecznie działające sauny. Wejściówka przysługuje tylko wybranym pracownikom. Kolejny pomysł na wyciąganie kasy z funduszu socjalnego do kieszeni Prezesa. Wcześniej były bony świąteczne 60-70zł na zakupy w "Naszym Sklepie". Zamiast wydawać na głupoty to zgodnie z obecnymi przepisami można przelewam pracownikom gotówkę na konto np. w ramach "bonów" na święta Wielkanocne, Bożego Narodzenia i wczasy pod gruszą (za wzięcie minimum 5 dni urlopu ciągiem raz w roku) po 300-450zł. Kasa na takie rzeczy jest, bo przecież za każdego pracownika do kasy wpada ponad 1000 zł rocznie (2,45% od wypłaty). Pracownik sam może wtedy zdecydować na jakie atrakcje i zakupy chce wydać pieniądze.

Gajik
@Mielec

Pan przynajmniej ja dostał... pracownicy zatrudnieni pół roku nie dostali gdzie są niepełnosprawni że stopniem umiarkowanym za których biorą spore pieniądze z pfron i innych tego typu placówek. Żałowali dać nawet ta marna paczkę za 70 zł wstyd! Jak można tak różnicować pracowników!

Roman
@Gajik

Może żeby dostać socjal trzeba przepracować okrągły rok? Jest jakiś regulamin firmy który o tym mówi? Bo pieniądze z PFRON są zwykle na dofinansowanie stanowiska a nie paczki świąteczne. A tak na marginesie to dużo osób pracujących ma orzeczenie o niepełnosprawności?

A moje cukierki? Były dobre

Władek
@Pip

już mamy nowy rok, inflacja, ale jest ok

Rozczarowana

W bardziej nieprofesjonalnej firmie nigdy nie pracowałam. Nie polecam.

OjOjoj
@Rozczarowana

Każda róża jest piękna na swój sposób i każda ma kolce ale życie jest piękne

Rozczarowana
@OjOjoj

A co ta subiektywna ocena życia ma do tego? Specjał nie był i nie jest profesjonalną firmą, świadczy o tym chociażby wiele komentarzy tutaj i ogólna ocena, która i tak jest zawyżona. Wypłaty może i są na czas, ale co miesiąc inne, wypracowane premie uzależnione od widzi mi się osoby niesławnego prezesa, mobbing i agresywne zachowania z jego strony - nie, życie w tej firmie nie jest piękne. W przeciwnym razie ludzie nie zwalnialiby się jeden po drugim.

@Rozczarowana

To dużo osób już od was odeszło? Nie można nic zrobić z tymi niefajnymi zachowaniami?

Ściema
@Rozczarowana

Ściema, popracuj w tego typu konkurencyjnych spółkach, polecam.

Władek
@Rozczarowana

Grunt to stabilna firma. Ludzie poteafią pisać po forach nie potrafią rozmawiać. Z przełożonym jak i z pracownikiem zawsze trzeba rozmawiać. Polecam firmę . Fajni.ludzie i Prezes. Polecam

@Ściema

Dokładnie

Nastawiony pozytywnie
@Rozczarowana

Przez wiele trzeba przejść firm żeby mieć porównanie, ja tą firmę polecam!

@Nastawiony pozytywnie

Właściwie tak

Klon
@Nastawiony pozytywnie

tak

Agata

Piszecie dużo o miejscu pracy ale w sumie nie za dobrze. Czy te komentarze to na stanowiska niższego szczebla ( magazynier, sprzedawca itp z tego co widze na stronie ze szukaja non stop) takie narzekające ? jak jest np w pracy na wyższych stanowiskach tj. kierownik hurtowni farmaceutycznej ktore by mnie wlasnie interesowało ? czy na takim firma sie sprawdza i tutaj jest wszystko jak trzeba? moze ktos sie wypowiedziec?

Ktoś

Praca zdalna na urlopie, opiece, l4 to ok. Jak zagrożenie corona virus to "za siedzenie w domu" na laptopie 10godzin nie ma zgody... Żenujące

Brak słów
@Ktoś

Przecież pracownicy sami się narażają pracując na opiece lub L4. Zabiorą im świadczenia i zostaną z niczym na lodzie. To sprawa dla sądu pracy, zmuszanie do takich praktyk to mobbing. Czysty zysk dla Specjał, bo za wykonywaną pracę płaci ZUS czyli wszyscy podatnicy. To jest tak zwane wyłudzenie pieniędzy i za to idzie się siedzieć.

NIKK
@Brak słów

Spróbuj nie pracować na opiece/L4/urlopie ... wracasz tylko po wypowiedzenie.

@Ktoś

Specjały upadł zatrudnia nie robię Edyta Obrońca powinna być jusz zwolniona bo nic nie robi

Grześ
@Ktoś

Widzę że nowoczesne metody pracy/ współpracy są co niektórym obce. Może kiedyś będziemy pracować tylko 4 dni w tygodniu.

Janek
@Ktoś

Odgrzewany kotlet. a ja tam lubię pracować.

Covid
@Ktoś

Podczas tego covidu tyle wolnego miałem że aha. Ale dobrze że to płatne było. Dobra firma.

Lampart
@Ktoś

Ja to się byczyłem, niestety czas covidu dla wszystkich był nie miły, ale firmę i ludzi z tej firmy lubię :)

Lampart
@NIKK

ja nie pracowałem

Ja świetnie się odnajduję

spongebob

Powiem tak ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora). Stanowisko stworzone dla stanowisk, brak kompetentnych osób na stanowiskach. Człowiek w tej firmie cofa się a nie rozwija. Brak płatności za nadgodziny. Żenada i wyzysk.

agugugu
@spongebob

Ja tam stoję na fajce i mam jak w bajce, tylko żeby pogoda się nie zmieniła.

@agugugu

też znam takikich co luz i bliz

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Kapitałowa Specjał - Rzeszów

• Jak się pracuje w Grupa Kapitałowa Specjał?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Kapitałowa Specjał tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Kapitałowa Specjał?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 11 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Kapitałowa Specjał?

Kandydaci do pracy w Grupa Kapitałowa Specjał napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Kapitałowa Specjał