Opinie o Toshiba w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toshiba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Toshiba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toshiba w Biskupice Podgórne

Pracownik Vestel

No i pokarało wszystkich leserów którym tak ciężko było sie poświęcić i przyjśc w sobote do pracy,nie chciało wam sie przyjść za setkę i zarobić podwójnie za 8godzin to będziecie zapier...ać cały tydzień po 10godzin a zarobicie jeszcze mniej niż myśli jedna z druga które wypłaty policzyc nie potrafią buhaha widać ze to szkoły nie pokończyło ale mądrzyc by sie chciało.Po co było sie odgrażać że w sobotę was nie zobaczą?Pamiętajcie że firma i tak zrobi swoje i tak,jak nie takim sposobem to innym,a wy i tak bedziecie zapieprzac i tak czy chcecie czy nie:)

Też Vestel
@Pracownik Vestel

sobota =8 godzin plus setki 8 godzin =16 godzin plus 4 nadgodziny 50% czyli 6 godzin =22 godziny do zapłaty : teraz 6 dni po 2 godziny 50% = 18 godzin do zapłaty , różnica 4 godziny to jest 52 zł brutto :) no kasa szalona zwala z nóg niema co !!! do szkoły uczyć się buraku... nie samą pracą człowiek żyje ,ludzie mają rodziny i czas spędzony z nimi jest bezcenny a jak nie masz rodziny lub nie lubią cię w domu to zgłoś się do AMAZON tam jest dla ciebie praca

ccc
@Też Vestel

sam jestes burakiem,jeśli uważasz że lepiej jest robic 10godz.cały tydzień niz przyjśc w ostatnia sobotę i miec juz spokój (miały byc jeszcze tylko raz dwunastki w czwartek).I co faktycznie będziesz miał czas dla rodziny w nadchodzącym tygodniu,no szał

@Też Vestel

A ty kim jestes ze innych od burakow wyzywasz?? wlasnie widac twoja kulturea a szkole jaka skonczyles?jestescie madre tylko po szatniach palarniach wiecznie szepcze jedna na druga w szatni a pozniej mowia zeby ludzie byli mniej zawistni co wam przeszkadza ze ta czy owa offem zostala miala okazje ktos jej dal szanse to czemu nie?tylko korzystac a ze ich jest waszym zdaniem za duzo to co kogo to interesuje ktos na te stanowiska wyraza zgode tam daleko...po co bylo krzyczec ja nie przychodze firma zrobi to co trzeba bo taka jest potrzeba rok trzeba zakonczyc i tyle i tak czy inaczej to zrobimy my nikt inny szanujcie sie bardziej malo nas tu

@ccc

czas pokaże co bardziej męczące 12 godzin czy 10? a może ludzie już są po prostu zmęczeni i nie chcą pracować 6 dni w tygodniu albo wykorzystać ten dzień inaczej no ale jak ktoś siedzi cały czas przed komputerem albo opiera ściany i patrzy jak inni 12 godzin na nogach to może nawet i w niedzielę przyjść

Haha

A przed komputerem to nie praca?moze ci co pracuja przy komputerze to sie uczyli wtedy kiedy ty byles bylas na wagarach to niestety musisz stac przy linii a co kierownik ma za cuebie stanac?

Compal
@Pracownik Vestel

Nie wyzywaj ludzi od leserów sam pewno nim jesteś i chciałeś sobotę poopi......ć się a ludzie ciężko pracowali po 12 godzin i do szkoły ty idź bo jak ktoś dobrze obliczył i jeszcze podatek to nie wiele mniej zarobią a że sobota wolna i 2 dni, dla ciebie to pewno kara być w domu...

niki

kończy się rework i znowu będą szwendacze , opieranie ścian i wycieczki na palarnie - szatnia - stołówka ! ale nadgodziny dalej będą ...

@niki

Coz to za informacje nie wiadomo skad.....pozatym jesli juz sa dni szwedania opierania scian to nie z winy ludzi bynajmniej nie mamy wplywu na takie dni

@Vestel

co ty piep..... i gdzie pracujesz? 4 ofki do czego i poco? a ludźmi można 2 linie obstawić przynajmniej każdy by miał pracę ...

gość

Może ktoś sensownie wytłumaczyć po co kolejne 2 offy na lince? Do produkcji na 200sztuk dziennie? A zielone to czym są tak zarobione ze potrzebują pomocy offow? Opieraniem o ściany i obgadywaniu wszystkich dookoła? Dajcie kase na wyższe bony a nie na takie niepotrzebne rzeczy

@gość

co prawda to prawda ;na serwisie nie ma off-ów a liderzy pracuję przez całe (teraz 6 godzin ) na równi z innymi pracownikami ...

krakus
@gość

Muszą się wdrożyć. Niedługo będą potrzebni.

@gość

kończy się rework i znowu będą szwendacze , opieranie ścian i wycieczki na palarnie - szatnia - stołówka ale nadgodziny będą ...

Rafał

I gdzie są ci którzy krzyczeli, że zamykają fabrykę?

nn
@Rafał

Obyś się nie przeliczył do marca nie daleko

Zmeczony nadgodzinami
@Rafał

Jak widac po ponizszej odpowiedzi chyba siedza w domciu kasa sie konczy a tu ciemno zimno do wiosny jak pisze daleko:)

Roman

Znowu szykuje się dłuższy postój. A dawniej przed świętami pracowaliśmy na dwie zmiany.

@Roman

Ha ha ha!chyba ci sie przysnilo czlowieku ponad 40 tysiecy reworku niwe modele w drodze szykuj sie na nadgodziny:)P.S po co tak glupio sie podpisujesz

mała
@Haha

Wiesz może od kiedy planowane są nadgodziny?

@mała

Narazie nikt tego nie wie bo to zalezy od tego jak nam bedzie szlo a narazie jeszcze nawet nue zaczelismy ale jest taka mozliwosc bo pracy przed nami duuuuzo a czasu niewiele

Roman
@Haha

Takie miałem informacje. Widocznie moje źródło zawiodło.

nn

Nigdy to powolny koniec telewizorów

@nn

A co trzeba zrobić żeby dostać się na serwis?Tzn.z kim gadać,jak to załatwiać?Produkcja faktycznie nie wygląda obiecująco a mi zależy na pracy zwłaszcza w tym zakładzie

rk
@098765

Sugerujesz że będą zwolnienia na produkcji?

2017
@rk

Ludzie przestancie siac ploty i sugerowac glupoty za dlugo chyba tu spokoj byl na tym forum !

Dziobak

Kiedy Vestel uruchomi produkcję na kilku linkach, i kiedy zaczną zatrudniać nowych pracowników?.

wolny

Kurcze ale przerabane pracujemy kilka godzin a płaca za dzień pracy kurcze przywoża nas do pracy za darmo skandal i jeszcze jesc daja kurde może nas nawet postojowe złapać przerąbane !!!!!

@wolny

Zadnego postoju nie bedzie stad taki system pracy a nie inny pracujesz 4 godziny za 8 ci placa zyc nie umierac kocham Vestel!!!!!!!!

@:*

Żadnego postoju nie będzie... a jutro to co? :)

Ten jeden dzien postoju musieli dac ze wzgledu na to ze nie bedzie pradu z calej fabryce gdyby nie te prace to postoju by zadnego nie bylo

pracownik Vestela

Cześć, czy ktoś z pracowników tej firmy jest w stanie odpowiedzieć na pytanie co będzie dalej z naszym zakładem? Kiedy w końcu zacznie się prawdziwa produkcja? Czy grożą nam jakieś zwolnienia? I co wynikło po wizytacji Sony?Będziemy mieć od nich jakąkolwiek produkcję?

@pracownik Vestela

Nie !nikt nie jest tutaj w stanie odpowiedzieć na Twoje putania

Pracuś

Siemka, jak firma. Czy zaczną zatrudniać nowych ludzi?.

@Pracuś

Firma super Bogu dziekowac ze czlowiek zostal bo to skarb ta robota!!!!przyjec brak wypoczywamy na urlopie:)

Ale pierd... piszesz ...

gowork
@Vestel

Żebyś czasem nie popuscil z tego zachwytu,mina ci zrzednie jak wrócisz do pracy i dostaniesz papierek,nie ma planu,nie ma części nie ma zamówień nie ma nic! Tak ci wesoło?

@gowork

Czesci przyjezdzaj 7 w dzien przyjscia do pracy bedziemy robic zupelnie nowy model tv

taka ryba
@Vestel

Części będzie tylko tyle co na PP,czyli tyle co kot napłakał...a póżniej?

hura!

Doceniam to ze nasza firma nie każe nam siedzieć na hali gdy nie ma produkcji bo jest to dołujące i dostajemy płatne postoje,za to zawsze będę wdzięczna naszemu kierownictwu

??????
@hura!

Bedzie bardzo dlugi weekend czy w piatek przyjdziemy do pracy ?ma ktos jakies informacje na ten temat?dojada te czesci?

km
@??????

Znów strach czy będzie praca...Żałuję jako osoba montażowa ze nie dostałam się na serwis bo tam pracę mają zapewnioną a na produkcji znów szykuje się wielka niewiadoma a ja wreszcie chciałabym normalnie przyjeżdżać do pracy i normalnie pracować a nie co dzień czekać na tel. Kiedy to się w końcu skończy?

??????
@km

W srode zaczyna sie produkcja ale jakie plany ile itd to nic za bardzo nie wiem jestem tego zdania co Ty wole jedzic caly tydzien do pracy i pracowac nie chce postojow wcale sie z nich nie ciesze tak jak niektorzy wole zeby byl plan i praca moze ktos inny wie kiedy ta sytuacja sie ustabilizuje ja wiem ze powinnismy sie cieszyc ze nam placa to racja ale ja wole zeby byl plan produkcyjny i zebysmy ruszyli do przodu w koncu

@??????

Ile teraz na czysto dostajecie na produkcji i magazynie?.

zadowolony
@Cage

W stosunku do częstotliwości pracy-bardzo dużo:-)

@zadowolony

Ktoś coś wie co było mówione na zebraniu związków? Jaki plan produkcyjny i w ogóle co dalej?

@zadowolony

A co byś powiedział gdyby zdarzyło się tak, że te dni za które ci zapłacono musiał byś odrabiać bez zapłaty?. W Polskim prawie pracy jest tyle kruczków, że mogą zrobić z wami co chcą. Brałeś pieniądze za nic, niby wina zakładu bo produkcji nie ma. Mogli cię wywalić i ogłosić upadłość, ale płacą bo wiedzą że na tym skorzystają. Nie ma nic za darmo.

@Cage

To ty jeszcze roboty nie znalazles ?:) nami sie nie przejmuj z glodu nie przymieramy bo nam placa tyle co sie nalezy z przepracowania tez nie umieramy przychodzimy zadowoleni i wychodzimy rowniez i wiemy jak dzien wyglada :)

Cage

Chyba tobie!, po prostu ktoś się martwi sytuacją w zakładzie. Ta osoba mimo że jest zadowolona z postojów, to martwi się że ta sytuacja odbije się negatywnie. Usłyszał od kogoś że mieli podobnie w swoim zakładzie, i do tej pory odrabiają w soboty te dni. Prawo pracy w Polsce jest tak pokręcone, że zamiast setek za soboty będzie musiał za darmo robić. Ten jad wylewany na mnie jest bezzasadny, bo staram się w czyimś imieniu sprawdzić sytuację!!!!. Nie każdy ze starszego pokolenia zna się na kompach, nawet się ich boi!!.

@:)

Po czym wnosisz że nie mam pracy?, zarabiam więcej od ciebie. A ty ile na rękę dostajesz?, 1600:-D. Nie znasz mnie, a wiążesz mnie z tym zakładem. Ktoś mnie o coś poprosił, i w jego imieniu napisałem. Jak będziesz odrabiał elastyczne godziny pracy w soboty, to wtedy będzie ci łyso. Trzymam kciuki aby wasza firma z kopyta ruszyła, życzę jej wielu zamówień na TV, pracy na 3 zmiany i sukcesów. Jak firma zarobi to i wy. Produkty Vestel są super, mam kilka i do tej pory zero awarii.

usa

Czy ktoś wie jak długo jeszcze będziemy pracować do 13tej?I czy to prawda że po urlopie będzie 2 tygodnie postoju?

@usa

uważaj co piszesz bo za roznoszenie plot lecą głowy :)

usa

A jaka to plota? To zwykłe pytania...

@usa

haha !!! spoko ja się tylko nabijam z tego kogoś... :)

gość

Nie słuchajcie tych bzdur o przedłużonym urlopie,takie bujdy wymyślają kierowcy żeby przez chwile poczuć sie ważnym,niech to dojdzie do dyrektora to polecą głowy

yuu

Za co ? ;)

10lat zakladu
@yuu

Za roznoszenie plot, był chwile spokój odkąd plotkarze odeszli z pdo i znów się zaczęło złorzeczenie firmie, same nostradamusy widzę tu pracują,wiedzą lepiej niż Turcy co będzie dalej:-)

zd

Prawda to że pomału zakład będzie wygaszał produkcję?Że nie będziemy już produkować telewizorów?Wie ktoś coś więcej?

@zd

Z tego co mi wiadomo to wrecz przeciwnie!

Jajec

Masakra. Ledwo z robotą ruszyliśmy a już planowany jest kolejny postój.

@Jajec

Co ty za bzdury wypisujesz zadnego postoju juz nie bedzie owszem planowany jest tylko urlop dwutygodniowy i to na tyle nie masz co robic chyba ze piszesz sobie takie pierdoly chyba siedzisz za dlugo w domu:)

hahaha
@Jajec

Piszesz komentarz na forum pracowniczym o 2 w nocy? Na pewno nie jesteś pracownikiem vestela, tylko kolejnym bezrobotnym po PDO który chce plotki rozwiać po zakładzie. Żal mi takich jak ty.

Czy kucharki już całkowicie oszalały na tej stołówce?Nie dość że znajomym nakładają jedzenie za darmo albo porcję całą za połowę ceny,a na dodatek wszystko jest tak przesalane że jeść się nie da.Co dzień to gorsze jedzenie i większy foch na ich twarzach,jak się nie podoba to paszoł won!

dlatego jem w domu :)

hahaha ! akurat !!!?

??? czy że części dzisiaj dojechały ?

Skoro nikt nie dzwonil do 15 stej to znaczy ze jutro do pracy i dojechaly

też mi odpowiedź tyle to każdy się DOMYŚLA...

ciiiiii

Tak,części dojechały i to dużo,na postój nie ma co już liczyć,przynajmniej do końca czerwca. A później....

@ciiiiii

A pozniej co???

A później powtórka z tamtego roku-znów kilkumiesięczne postoje

hahahahaha chcielibyście ....

No napewno .....tak jak napisales ze duzo czesci dojechalo a to byla wogole !!!!!nieprawda !!!!co moglismy zaobserwowac dzis rano ze czesci nie bylo wcale i trzeba bylo czekac az dojada byly tylko same kartony !

No chyba te wpisy cos pomogły bo toalety zaczęły być względnie czyste i pachnące,może i warto tu od czasu do czasu opisać problem, może ktoś mądry to czyta i działa

Dobrze że na tym forum czasami można się dowiedzieć prawdziwych i konkretnych informacji :) a o tym że to i owo gadają toteż dobrze wiedzieć bo jak nas nauczyło w tej firmie nie jedno już miało być a i wszystko jest możliwe ...

Prawdziwych i konkretnych sorki ale smiesznie to brzmi :)prawdziwa to jest napewno ta ze poniedzialek postoj:)

Dokładnie o to mi chodziło oraz że magazyn do pracy... :)

Tak to fakt to jest pewne:)

W poniedzialek magazyn do pracy na rozladunki we wtorek normalnie produkcja

Zostaw merytoryczną opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toshiba?

Kandydaci do pracy w Toshiba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toshiba