Opinie o Toshiba w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Toshiba. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Toshiba o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toshiba w Biskupice Podgórne

ga

Wlasnie teraz przyszedl ten czas beda zmiany i to na lepsze tylko trzeba czasu. A ci ktorzy odejda to beda zalowac jestem tego pewna

@ga

DO GA !!! Ja tez tak jak Ty jestem tego samego zdania moim zdaniem na bank nie zamkna fabryki ktos kto tak mowi smiech mnie ogarnia dlatego zostaje i mysle rowniez ze lepiej na tym wyjde jesli mnie nie zwolnia niz ci sie sami zwolnili pokusili na kase i nikt im nie zagwarantuje ze beda mieli lepsza prace a tu jeszcze ruszy pelna parą zobaczycie

@ga

Nawet gdyby była praca to ludzie się nie zmienią :(

Ga

A zdziwicie sie i kopary wam opadna jak bedzie inaczej. A uwierz mi ze bedzie inaczej i fabryki nierozbiora i niezlikwiduja. A co do hali lg to lg niema u nas zadnej hali

@Ga

O wiele za późno. Był czas na zmiany i nie zmieniło się nic. Każdy dbał o swój biznes. Niech dba nadal. Powodzenia!

weteran

wreszcie coś innego będzie się działo- ludzie wyluzujcie

;-)

wszystkie linie tumanie zostaną rozwiązane. Bo te osoby które zostaną nie będą robić telewizorów tylko będą rozbierać zakład aby LG mógł odzyskać swoją pustą halę

?
@;-)

tak było

???

Czy coś wiadomo która linia zostanie rozwiązana?

xxxxlll

Tak to wyglada z boku ze nikt niepanuje nad tym a wyglada to zupelnie inaczej

@xxxxlll

nie rozśmieszaj mnie

ona

układy i układziki Pan senior w pracy a żona jego w domu jak to jesty....????

@ona

ano tak że nikt już nie panuje nad tym co tu się wyprawia. Daj spokój bo to szkoda gadać

liczyrzepa

Przyjedź a sam się przekonasz ;)

zorro

I co tam słychać w firmie? Pytam tych co pracowali. Jakaś cisza tutaj...

@zorro

c4 jutro jakas porzadna godzinka gora dwie i koniec produkcji

Zastanówcie się nim coś postanowicie napisać, bo mnie się wydaje, że pewnych informacji nie wolno nam udzielać na tego typu forum. Możemy wymienić swoje spostrzeżenia ale z głową.

babka

Zadzwonili głównie po ludzi z c3 bo tam będzie produkcja,oni mało wyprodukowali w styczniu bo nie mieli części i prawie tydzień stali. Compal chce jak najszybciej pozbyć sie telewizorów dlatego taka decyzja. Nie ma tu mowy o tym,że firma nagle stanęła na nogi i plan sie zwiększył dlatego ludzi ściągają z postojowego. Przed tą firmą nie ma już żadnej przyszłości, naprawdę nie ma się co łudzić

zekor

No jesteście wyróżnieni bo musicie iść do pracy a inni sobie śpią wypoczywają za te same pieniądze !!!

""""""

Ręce opadają jak czyta się to, co piszecie. Dzwonią do ludzi, bo potrzebują rąk do pracy. Ja również jutro muszę przyjechać,ale nie czuję się przez to wyróżniony.Uważam,że to mój obowiązek,i za to mi płacą. Jeżeli ktoś by odmówił to by stracił pracę,bo przestój to nie urlop wypoczynkowy i zadzwoniliby do innego pracownika. Tak więc nie piszmy tu,o osobach wyróżnionych i mniej wyróżnionych.

...
@""""""

nie tylko ręce opadają

y

Zgadzam sie z Zosia bo tak będzie

@y

Mi tez sie wydaje ze zadzwonili do tych ludzi na ktorych moga polegac i ci co przyjda jutro moga czuc sie troszke wyroznieni

pozatym to jest jakas nagła produkcja ktora potrwa do piątku pozniej idziemy dalej na postoj ale nie wiem jaki to model toshiby czy konki chyba toshiby

...

Tak, jesteście najlepsi i dlatego was zostawią. Przy tak dobrych pracownikach nie mam szans zostać. No po prostu nie śmiem nawet rywalizować z najlepszymi.

zosia

i to prawda ci co wezma odprawe to maja dobrze a jak beda chcieli to reszte zwolnia bez odprawy

i

co za baran to pisze zadna konka nie rusza a i tak zwolnia wszystkich jednych wczesniej drugich pozniej

ona

wybrancy jutro do pracy ida najlepsi

ld niebieskie

co za BARANY!!!!!konka rusz i stąd na podwójne linie ściągają tych co już tam produkowali!!!!OFERMY!!!nie ma to nic wspólnego z zostawianiem czy zwalnianiem pracowników

xxx

ci ktorzy byli na zebraniu wyrazie było mowiono ze niewiadomo co dalej i ze to dobra propozycja ta odprawa ci co złozyli dobrze zrobili i duzo ludzi jeszcze złozy

xxx

to ze sciagaja do pracy na nie swiadczy ze fabryka bedzie

Zostaw merytoryczną opinię o Toshiba - Biskupice Podgórne

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Toshiba?

Kandydaci do pracy w Toshiba napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Toshiba