Lappo Hotel

Biskupice Podgórne

Opinie o Lappo Hotel

danuta 2010-04-29 11:30:16
Ja pracuję z tymi ludżmi od początku hotelu i jestem bardzo zadowolona
anonim 2010-06-17 01:07:50
na jakim stanowisku Pani pracuje?
danuta 2010-07-16 08:46:41
Dziwi mnie, że wydając taką opinię nie używa się imienia, bo jakoś nie mogę skojarzyć takiego pracownika. Problemy rozwiązywane są w naszej firmie nie anonimowo ale w rozmowie z szefostwem.Wynika z tego tylko to że osoba pisząca pracowała tu bardzo krótko, co sugeruje że nie wykazała się w pracy odpowiedzialnością , sumiennością, samodzielnością. Przez hotel przewija się dużo młodych osób szukających lekkiej i przyjemnej pracy, bez ponoszenia żadnej odpowiedzialności i staranności. Koledzy pracujący ze mną dziesiątki lat oddają tej firmie wszystko i nie wynika to z ich niezadowolenia tylko z chęci utrzymania pracy, z której są usatysfakcjonowani.Natomiast nowi pracownicy, którym zależy na pracy też potrafią się dostosować i są zadowoleni.
anonim 2011-03-20 18:11:14
Ale jakie dziesiątki lat? Hotel funkcjonował przez 3 lata, więc dziwne,że pisze Pani o tak długim okresie czasu. No chyba,że pisze to ( usunięte przez administratora ) Z kadry,która pracowała w momencie otwierania się hotelu nie ma już nikogo.Po roku wymieniono właściwie wszystkich.Czyżby nie nadawał się nikt? Wątpie.
Danuta 2011-03-23 10:41:05
Oczywiscie hotel pracuje od 3 lat, ale firma istniej od 1991 r. Nieznajomość tego faktu świadczy o tym, że osoba piszaca pracowała bardzo krótko i nawet nie zdążyła poznać załogi, która pracuje tu kilkadziesiąt lat. Bardzo mi miło, że kojarzę się z właścicielem firmy, jednak nie jestem tą osobą a nie ukrywam, że chiałabym nią być. Nie dziwi mnie, że piewsza załoga hotelu została częściowo wymieniona, bo firmie zależy na pracownikach sumiennych i takich którzy się z nią identyfikują, a nie na takich którzy myślą tylko o tym jak zarobić najwięcej jak najmniejszym nakładem pracy.
Was 2016-05-18 21:47:57
Nie został zamknięty, wszystko jest na swoim miejscu
Zostaw swoją opinię o Lappo Hotel - Biskupice Podgórne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lappo Hotel