tpv displej

Biskupice Podgórne

Opinie o tpv displej

xxxxxxxx 2011-04-23 20:25:51
nie nie dziwią mnie nadgodziny w zakładach produkcyjnych (takie [usunięte przez moderatora] prawo)ale dziwi mnie to że nie wiesz dlaczego od miesiąca nie ma targetów? Brak ludzi do pracy powoduje że wielu z nas wykonuje swoją prace i pracę koleżanki która akurat jest na L4. Czy pracownik który kręci 8 śrub zamiast 4 po kilku godzinach takiej pracy jest wydajny? To nie my mamy w-[usunięte przez moderatora] tylko nasi team liderzy i cała świta. Jeśli chodzi o atmosferę w tym zakładzie to tragedia! Ciągłe zastraszanie i propozycje nie podlegające dyskusji (to się kierowniczek pogrążył) jeśli chodzi o czwartek i wyjście pracowników teamu D (mojego teamu) to po ogłoszeniu soboty pracującej poczuliśmy się oszukani,ale to nie my nakręciliśmy ten bunt tylko nasi liderzy i team lider . Dlaczego wyszłam? Nie dlatego że obraziłam się o nadgodziny, tylko dla tego że miałam DOŚĆ ( trzymania moczu :) ) pozdrowienia dla byłej liderki teamu J, biedna mało nóg nie połamała tak biegła żeby wszystkich poinformować że wychodzimy.
Zostaw swoją opinię o tpv displej - Biskupice Podgórne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tpv displej