Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

zniesmaczona

zmiana B to porazka a szczeGulnie na ZWROTACH BO LIDER TO CHACHMENT I PTS TAM TEZ LIDERKA JEST SKORA DO PRZEKRETÓW

LOLU

JEST KIEPSKO

pipi

@890oit-no...no...etatowe stanowisko .Chyba na wysokim stołku siedzisz.

gertruda

Teraz to wola Ukraińców, bo nie chodzą na zwolnienia,jako tako pracują i są mega tansi.

logo firmy Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji
Sochaczew
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Sochaczew
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Pracownik linii produkcyjnej
Work In Group Sp. z o.o.
logo firmy Sprzedawca HalfPrice - Sochaczew
CCC S.A.
hahaha

Tyaaa ukraina pracuje po 12 a nas odwoluja.....

Dhl

Mylisz kurierów z pracownikami magazynu

pipi

To nie jest wina ludzi że pracuja za takie pieniądze...rynek pracy w okolicach sochaczewa jest kiepski a kazdy chce zarobić jakies grosze,a wiec godza sie na taka głodową stawkie. Okolice Błonia, Pruszkowa W-wy już mają inne stawki.Moze i do Sochaczewa dojdzie CYWILIZACJA .

pipi

Boże Ty widzisz i nie grzmisz!!! 1800 ZŁ to dobra kasa!!! To wstyd dla takiej renomowanej firmy. Taką stawkę to ja miałam na magazynie 15 lat temu i to na okresie próbnym.

geniek

1800 zł. No godzą się bo muszą zarobić na chleb,tylko ci co mają lżejsze prace zarabiają więcej. To osoby pełne pychy,

geniek

Tak ale mało płatna. Wszyscy by chcieli być specjalistami ,doradcami a robić nie ma komu. Ten co pracuje fizycznie nędzny ochłap.

zimno

To jest jakas tragedia w takim zimnie pracować...

prawda

podaj mi dane ja Ci sprawdze ile kasy masz :)

@prawda

Na goworku? Chyba żartujesz? Dzięki , nie trzeba.

eh
@mre

Idziesz do bankomatu, wbijasz pin i sprawdzasz stan tylko że za każde sprawdzenie pobierają 1 zł więc nie sprawdzaj za często bo wyczyścisz sobie konto za samo sprawdzanie

@eh

Spróbuję, dzieki

ggg

Wszystkie dane odnośnie obsługi karty podane są na stronie internetowej. Dane do strony są podane w papierach razem z kartą. W każdej chwili po zalogowaniu sie na stronie można darmowo sprawdzić stan środków na koncie.

@ggg

Próbowałem i nic z tego. Nie znam się na tym szajsie. Czy trzeba mieć i mail? To mnie przerasta,ten cały internet! Powinni poinformowac ludzi ile dali a nie żeby każdy sprawdzał sobie w internecie. Nie każdy go ma. Wpisuje dane i Gucio.

sebo

witam wszystkich posiadam busa i chciałbym jezdzić jako kurier okolice wrocławia jak to wyglada załatwienie tego ktos pomoże? gdzie sie wogóle zgłosić

ggg

Przecież bony w tym roku to karty przedpłacone sodexo i one były doładowane

@ggg

No tak ale nie mogę sprawdzić ile się na niej znajduje kasy. Nikt mnie nie poinformował ile środków na niej będzie. Boje się ze gdy będę chciał zapłacić ta karta to braknie pieniędzy.

jak

Tak a bonów nie dali

prawda

Tobie to tylko ręka zostaje...

bmw

Dobrze gada polać jej :-)

KAROLINA

Masz rację abc

abc

kochani święta za pasem napiszcie coś miłego i dobrego o firmie i o pracownikach dhl dosyć tych bzdur firma i pracownicy są okey WESOŁYCH ŚWIĄT.

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.

DHL