Opinie o DHL w Sochaczew

<p align="justify">Do pracy w wyjątkowej firmie potrzebujemy wyjątkowych ludzi, tzn. takich, którzy po prostu lubią swoją pracę i rozumieją, że każda paczka, którą wozimy, zawsze stanowi bardzo wielką wartość dla naszego klienta. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DHL w Sochaczew

Lala

Daj sobie spokój co do pracy to ciężka na każdym dziale A w szczególności na pts i p7 normy na kompetencji spl nie do wyrobienia mimo że w kompetencji masz 150 procent. Pan menadżer i kadra zarządzająca nie widzą problemu .Normy powinni dostosować na każdym dziale żeby osoba która dobrze pracuje miała szansę na normalną wypłatę A nie 2200.W każdym razie odradzam.

Lola

tragedia , daj se spokój Kochana i szukaj innej pracy, bo tam jest strasznie, atmosfera jest okropna przez osoby zarządzające, bo to sami idioci

Jasio

Ja też Ci odradzam. Byłem tam na szkoleniu. Po godzinie szkolenia jedna z nas zrezygnowała. Jak nas jakaś kierowniczka bez kultury zabrała na magazyn od razu mi się odechciało i doszedłem do wniosku że moja noga tu więcej nie postanie. Istny rygor palarnia w szklanych boksach na 8 osób i bez siedzeń. Pensja też nie taka jaką obiecują. 3 koleżanki przepracowaly cały miesiąc i zarobiły 2200 na rękę. Liderzy się czepiają o byle co. Nie ma czasu na postu na wodę ani nie kawy na magazynie. Szatnia zamknięta przez całe osiem godzin. Jak w więzieniu.

Jarek

Ja nic takiego nie kupowałem. Tabletki na potencję.? Nic takiego nie potrzebuje. Zgrabna dziewczynka i jestem jak ogier. Ale nie ważne. Pewnie mi zazdroscisz bo jesteś eunuchem.

Jarek

To jak z tymi palarnia mi.? Będą jak Bóg przekazał? Z siedzeniami i na zewnątrz magazynu.? Nie dociera że ludzie chcą kulturalnie zapalić.?

@Jarek

Palenie zwiększa ryzyko ciężkiego przejścia choroby Covid 19 i powoduje impotencje. Nie pal dobrze radzę.

Jarek.
@Andrzej

Ja nie mam problemów z impotencją. Żona jest zadowolona. Żadnego covid 19 się nie boję. Nie rób paniki i zbytecznego popłochu. Trzeba żyć z tym covidem 19 jak z innymi chorobami. Palenie papierosów stwarza komunikatywność między ludzką. Miłe momenty i pogawędki. Odpręża.

@Jarek.

To czemu Cię widziałem jak w aptece kupowałeś niebieskie tabletki na potencje?

Boss
@Andrzej

Andrzeju,jak nie masz nic ciekawszego do roboty niż podglądanie co kto kupuje w aptece, i wrzucanie tego później na forum no to mi Ciebie szkoda.

logo firmy Koordynator ds. Marketingu i Komunikacji
Sochaczew
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Sprzedawca HalfPrice - Sochaczew
CCC S.A.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym - Sochaczew
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Technik Telekomunikacji - Sochaczew
Hrappka.pl
Pracownica

Ogólnie praca jak praca na magazynie- nic szczególnego ani strasznie skomplikowanego. Trzeba mieć trochę krzepy i tyle. Ale kierownictwo to masakra. Myślę, że tu tkwi cały sęk, dlaczego ludzie zwalniają się stamtąd na potęgę. Zero kultury, darcie się, zwracanie się do podwładnych jak do bydła ewentualnie co najmniej jak to jakiś kmiotków. Ponadto złe rozporządzanie czasem i ludźmi. Zarobki też nie są "ajwaj".Nie rozumiem polityki tej firmy.

JARO

Tam kierownikami w 90% zostają (usunięte przez administratora) co srają w majtki przed szefostfem i sami nie mają pojęcia o żadnej robocie, byle by tylko ludzi gonić, podpierniczać i tabelki wypełniać! No i oczywiście wszystkie choroby ich łapią że niektórzy miesiącami siedzą na zwolnieniach NYGUSY

Wat

Szkoda :( a wiadomo kiedy wróci wszystko jak do tej pory

Porażka ta czterobrygadówka. Czy ktoś mi wyjaśni po co ją wprowadzili? I czy to prawda, że w maju odwołają agencję?

Zofia

Witam, obecnie pracuje w DHL Warunki nie są Najlepsze Krótka przerwa, daleko do stołówki, stołówka mała, nie mają szafek wolnych, Ochrona nie mila Bardzo duzo pracy, ale nie ma czym pracować, skanery się zawieszają, na spl sama Ukraina, nie ma komu pomóc, po tygodniu pracy brak umowy,

@Zofia

Zofia, nie dziwię się ochronie skoro muszą to wszystko ogarnąć, to i trudno być miłym

Dehaelka
@dehaelka

Tak, zgadzam się, muszą to wszystko ogarnąć, ale szacunku nie mają za grosz , jak to mówią nerwy to w konserwy, a jak nie pasuje to niech się zwolnią poszukają mniej odpowiedzialnej pracy Ogólnie kiedyś było lepiej, teraz to jednym słowem można to nazwac (usunięte przez administratora), nie spotkalam sie jeszcze z takim Miejscem pracy Nie polecam Jest wiele innych prac, lepiej płatna, i spokojniejsza

Shdak
@Dehaelka

A ja to mam wywalone. W ogóle się do nich nie odzywam, poddaję się tej całej śmiesznej kontroli no i tyle, mam spokój

Dorian

Generalnie firma ok, zorganizowana jak powinno być w sytuacji zagrożenia. Polecam bo nie każda firma tak zadziałała.

Gsh

Co robić aby przedłużyli umowę?

Była

Co ogólnie słychać? Jak atmosfera? Czy coś się zmienilo od tamtego roku? Aaa,,, No i jak tam SPL

Sick
@Była

Pytasz o minusy tej pracy? Bo plusów tam pod żadnym względem nie ma xD

M

Czy pracujemy nadal po 7 godzin?

Kfcjg
@M

Od jutra tj 15. pracujemy po 8h

Mirek

Rygor mi nie pasował. Widocznie nie pracowałas w normalnej firmie że tak tej bronisz. Nie spotkałem się nigdzie z tyloma zakazami i ograniczeniami.

qwerty

jak w DHL-u radzą sobie w związku z epidemią? stosują jakieś zabezpieczenia? dbają o swoich pracowników?

@qwerty

-maseczki wielokrotnego użytku, - czas pracy skrócony do 7h (od dziś:p ) po to aby między zmianami była 1h przerwy żeby odkazić halę, -mniej osób na zmianie (3brygadowka), -spirytus do odkażania rąk, - UŚMIECH MENADŻERA ''

Jarek

Mało zarobimy. Jak teraz się zobaczę z moją koleżanką która przychodzi po mnie na zmianę?

Odkazić hale???? Pracujesz 7 godzin żeby nie widzieć się z pracownikiem z innej zmiany bo mamy wspólna szatnię, ale.... Już niedługo ptlracujemy po 8 godzin normalnie bo każda zmiana szatnię ma w innym miejscu.

sami nas wybiją , po 100 osób na zmianie, nowi pracownicy z Ukrainy, jeszcze trochę i sami padniemy na koronawirusa

qwerty

też tak myślę, brak palarni to dla niektórych główny minus! a palący powinni pomyśleć o tych, którzy nie palą papierosów. Wyjście co godzina na papierosa na 5 minut daje 40 minut przerwy na papierosa na 8 godzin,oczywiście plus ustawowe 15 minut przerwy. Idąc dalej 40 minut miesięcznie pomnożyć przez 12 miesięcy to daje 480 minut a to równa się 8 dni dodatkowego wolnego na rok. Niestety, pracownicy niepalący w tym czasie pracują i nie korzystają z dodatkowej przerwy.Więc dla mnie to żaden argument, że palarnia jest w środku czy na zewnątrz. Bardziej interesuje mnie system pracy, wynagrodzenie i atmosfera jaka panuje w firmie. Bo najważniejsi są ludzie.

HIGHEST IN THE ROOM
@qwerty

Co byś chciał wiedzieć :D ?

@qwerty

Tu nie chodzi o to żeby co godzina wychodzić na papierosa. Każdy ma 20 minut przerwy i w tym jest wyjście na papierosa. Idziesz na stołówkę na 10 minut i zostaje 10 minut na papierosa i dwa wyjścia powinny być na papierosa i nie ma tu żadnych dodatkowych 5 minut na wychodzenie do palarni. Ten kto nie pali siedzi na stołówce 20 minut a jak coś się nie podoba to niech zacznie palić.????

Henio
@qwerty

To ci powiem ze atmosfera jest u was do bani. (usunięte przez administratora) i tylko cyfra w głowie. Ja nie potrzebuje palić co godzina ale zależy mi na tym że bym palił w cywilizowanym miejscu i godnym człowieka. Paląc w jakimś szklanym boksie czulbym się dyskryminowany. Jeśli nie palisz to w tym czasie mógłbyś wypić jakąś kawę z kolegą czy koleżanką i zamienić kilka słów. Ale w tym molochu na magazynie nie ma nawet automatu z kawą tylko na stołówce. Na przerwie to się je a nie pije kawę. Po jedzonko fajeczka a tu palenia kilometr dalej. To nie są warunki do pracy. Po jednym dniu zrezygnowałem z tego molochu a w kadrach głupio się pyta jaki jest powód. Tylko robota i cyfra.

Jola

Dodam że ochrona zachowuje się jak klawisze w kiciu a pracowników traktuje jak więźniów.

@Jola

Jola chyba przesadzasz. Ochrona pilnuje bo musi pilnować.

@Jola

Ochrona jest w porządku i kierownicy ochrony też, wcale nie traktują pracowników jak więźniów. Jola przesadza.

Jola podasz konkrety?

Jola
@dehaelka

Podam konkrety ale nie dzisiaj.

Lola

Jak tam w pracy

Silwer

A kto tej karawanie przewodzi? Może go znam?

Siema
@Silwer

Jozek z Bajmu......

@Siema

Nie znam....

Silwer

Ha ha ha na kąpię to ja nie siedze tylko na pryczy ha ha ha.... A TY CO MIETOLISZ?

Silwer

Ha ha ha nie siedze na kąpię tylko na pryczy ha ha ha a ty co MIETOLISZ i jeszcze pytanko dlaczego moja wcześniejsza odp. Znikła???????

Zostaw merytoryczną opinię o DHL - Sochaczew

• Jak się pracuje w DHL?

Zobacz opinie na temat firmy DHL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 235.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 195, z czego 44 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 65 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL?

Kandydaci do pracy w DHL napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL
2.7/5 Na podstawie 1198 ocen.

DHL