Opinie o Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kraków Bularnia 5

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kraków Bularnia 5

Pracuś-Aspenu

Zastanawiam po co to biadolenie?????????? Zjednoczenie na forum internetowym... Powziąć odpowiednie decyzje i ??????? "Wytoczyć Działa" ,ale to trzeba chcieć -wspłónie

kermit84

w firmie aspen w centrum handlowym m1 real na alei pokoju kierownictwo jest wporzadku ludzie normalnie traktowani pensja za przepracowany miesiac w terminie atmosfera jest bardzo mila kierowniczka jest lajtowa pogada pozartuje z pracownikami a jak ktos przegina pale to dostaje ostra reprymende od kierownika obiektu

atom9

(usunięte przez administratora)Firmę w Krakowie ci niby koordynatorzy czy jak im tam poganiacze ludzi,robią fuchy na lewo a kasa idzie na ich konto ,a ludziom piszą godziny nadliczbowe co płaci za to Firma.Chyba szanowna Dyrekcja Firmy ;ASPEN;nie wie co się dzieje w jej Firmie

Iza N
@atom9

Raczej kierownictwo w Krakowie regionalne danego regionu wie, ale sam prezes Krzysztof Gorlich nie wie. Oni się kryją jedni drugich a niepełnosprawni robią nadgodziny i na marne kasa idzie do nich koordynatorów i kierownika

Oferty Pracy

Pracownik dystrybucji posiłków 2014-05-08 Identyfikacja oferty   Identyfikator oferty: StPr/14/1455 Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu Data aktualizacji oferty w CBOP 2014-05-08 Data zgłoszenia oferty do Urzędu Pracy: 2014-05-08 Oferta ważna do: 2014-05-19     Dane firmy/przedsiębiorstwa   Nazwa firmy: Aspen - Res Spółka z o.o. Adres: Chopina 16A39-300 Mielec , Polska Nr telefonu: 17 7800205 Branża: Specjalistyczne sprzątanie budynkó

Pracownica
@Oferty Pracy

Ja uważam ,że właśnie(usunięte przez administratora)jest najsprawiedliwszą osobą w Aspenie musi pilnować i wymagać od pracowników ,aby był porządek w pracy,a ci którzy ją oczerniają na forum to właśnie te osoby którym się nie chce pracować i chcieli by spędzać czas w pracy na plotkowaniu ,albo na leniuchowaniu i myślą ,,co tu zrobić ,aby się w pracy nie narobić''Byłam pracownikiem Aspenu i mogę wam tylko tyle napisać nie raz mi Pani Irena pomogła,potrafi docenić ludzi którym się chcę naprawdę pracować,kłamstwa i leserstwa nie znosi i właśnie dlatego nie którzy pracownicy mają z tym problem.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
iza

w rzeszowie ok kierowniczka spoko pracownicy tez wyplata zawsze w terminie jezeli sie pracuje nikt sie nie czepia spoko a ze wyplata nieduza to niektorzy tego nie maja ja polecam rzeczywiscie kierowniczka jak trzeba to idzie i robi POLECAM

kasi

u nas kierowniczka wymaga najpierw od siebie, a później od pracowników. Kto nie chce pracować to będzie narzeka, ale w Rzeszowie mamy kierownik taką , która jeśli trzeba jeździ maszyna, froteruje itp ba nawet pójdzie na balownicę czy wózki klientowskie do marketu pcha. Nie możemy na nią narzekać. Firma płaci na czas za te godziny co mamy przepracowane i nie musimy liczyć, bo kierowniczka nigdy nas nie oszukała.

mała

ludzie tam trzeba zwracac za badania 85 zl gdzie sie tak placi z tego co pamietam zawsze pracodawca zwracal za badania a tu trzeba im zwracac za co ...........chyba im brakuje na srodki bo na wszystkim oszczedzaja ... wyzysk ludzi

`ruda

Nie polecam firmy ASPEN w KRAKOWIE(szpital J.P.2)Ludzie na umowę zlecenie pracują za 5.5zł.(netto) na godz.przy czym na rachunku mają 6.8(netto)- a 1.3zł gdzie ląduje,w czyjej kieszeni.Ludzie przestrzegam WAS (usunięte przez administratora)pracą w tej firmie.

@`ruda

Witam wszystkich byłych pracowników ASPEN, o tym wszystkim powinien się dowiedzieć z Pan Krzysztof Görlich, kierownik ASPEN. Ja opisałam jemu cała prawdę co się działo na uczelni studenckiej w Poznaniu ale no niestety, przyjechał zastępca pana Krzysztofa Görlich i ma układy z Robertem Z z Ikei i musiałam odejść. Bo taka jest nasza Polska, zgnębić , wykorzystać i zgarnąć fortunę ile się da a człowieka później wykopać na bruk. Niedosyć że fortuna z nieba im płynęła to i tak przewały robili z Kałużą Gochą na Polibudzie Pisali że pracowali w weekendy od piątku do niedzieli a w cale ich nie było tylko obsada była z kalekich ludzi a Kałuża z Robercikiem garneli kasę na konto za prace w weekendy. Tak robili ludzi na szaro. Wstyd i hańba, a jakie ich są sumienia ? Tego nie wie nikt, moje sumienie nie dawało by mi spokoju, Oni to chyba do piekła pójdą maja dwa wcielenia. A kłamstwo Kałuży to jak Pinokio nie długo z tym nosem nie wejdzie na Polibudę bo jej się nos nie zmieści.

aspen
@Iza

na rachunku 6,8 brutto doczytaj umowe!a moze to za trudne??

genio
@`ruda

firma aspen jest najgorsza dlatego ze leca kulki z pracownikami i nie placa tyle co czeba i nadodatek ucinaja godziny.

?

Na "rękę" 5.50zł,trzeba by z pracy nie wychodzić,żeby zarobić 1100zł,gdzie wypoczynek po "maratonie",gdzie czas dla rodziny,itp.A kto da tyle godzin,ledwo 100 i trochę czasami.Pozdrawiam ASPEN-owiczów..

Hello

A jeśli chodzi o pracowników farmaceutycznych to jakie sa warunki pracy . Podpowiedzcie, bo nie wiem czy nie szkoda czasu jak zaproszą... Ile płacą , jak z weekendami tez pracujemy?

Kamil

Moim zdaniem Aspen jest nie w porządku wobec innych ludzi którzy tam charują np.Niskie zarobki,Mało godzin,Wredni ludzie

iza

- 2013-08-31 13:24:37 na rękę 6 zł. godzin trzeba pilnować ostro bo kroją. z aspenem jest tak: jak trafisz na dobre kierownictwo to k, jak trafisz na popłuczyny i rynsztok to masz problem.witajcie raczej tych dobrych co są dla pracowników to nie ma. (usunięte przez moderatora) trzeba co miesiąc samemu sobie liczyć i sprawdzać naliczenia wypłat w ASPEN, a jak masz dużo nadgodzin to wezmą tobie podatek i wychodzisz na tym fatalnie to lepiej nic nie robić a nie harować jak wół i nic nie mieć. Kierownicy to są tylko do brania pieniędzy tak czy owak by głowa miała spokój, rence i nogi też. Tam rządzą brygadzistki i jak podpadniesz koordynatorce to ona zostanie a ty wylecisz. Tak jest na politechnice nie polecam. Sprzątaczka rządzi kierownikiem a nie kierownik sprzątaczka która jest koordynatorem wielkim.

około 6 zł za godzinę

?

raczej trzeba niż można bo z podstawowej to ciężko wyżyć. ale wszystko zależy od kierownictwa

@

w firmie aspen krakow centrum handlowe m1 real aleja pokoju kierownictwo jest w porzadku ludzie normalnie traktowani pensja za przepracowany miesiac w terminie atmosfera jest bardzo mila kierowniczka sprzatania aspen jest bardzo dobra dla wszystkich pracownikow aspenu pogada pozartuje z pracownikami dba o srodki czystosci odziez sluzbowa sprzety do czystosci obiektu. jezeli pracownik aspen przegnie to dostaje ostra reprymende od kierownika obiektu oraz dyrekcji centru handlowego. dyrekcja centrum handlowego chodzi i delegalnie sprawdza czystosc na obiekcie handlowym

@

Iza

- 2013-08-27 07:04:59 firma jak firma. Płacą terminowo, co do reszty to jest to raczej praca na chwile, póki nie znajdzie się czegoś lepszego. Zastraszania i mobbingu nie doświadczyłem ale może to po prostu dlatego że mam grubą skórę i nie zwracam na to uwagi. Swoich godzin należy pilnować JAK W KAŻDEJ FIRMIE. To tyle...Jak jak to jest normalnie, listy co dziennie się nie podpisuje tylko wszystko odrazu. a jak ktoś podpisze a go nie ma w danym momęcie to pokazuje się inną osobę za kogoś nie obecnego. Ważne że sztuki się zgadzają nie ważne że to są inne osoby. 11 osób i 11 podpisów. To tyle, a jak coś wyjdzie to dzwoni się do kogoś i zwołuje na stanowisko bo idzie inspekcja i sprawa gotowa.

nepsa

nic się nie zmieniło,na liście płac są osoby,które nigdy nie pokazały się na obiekcie.Wszyscy z rodziny.A my musimy na nich robić.I nie ma na nich kary.Nikt nie zgłasza ,bo się boi albo nie wie gdzie.

Iza

Anonim - 2013-06-19 07:15:05 Ile można tam zarobić?Najniżej jak tylko jest to możliwe według ustawy. No chyba że jesteś koordynatorem i trzymasz sztamę z kierownikiem. Razem możecie więcej. :) Co zagrabione to wasze :)

kiki

stabilna firma, a z kasą jak wszędzie

kiki
@kiki

stabilna firma, a z kasą jak w każdej firmie sprzątającej

Zostaw merytoryczną opinię o Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Kraków

• Jak się pracuje w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2.2/5 Na podstawie 170 ocen.

Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością