Opinie o Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kraków Bularnia 5

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kraków Bularnia 5

Smutek

Co się stało że Panie płaczą i nie mogą spokojnie wypocząć po pracy. Jest to możliwe że człowiek który jest na poziomie z klasą wydawało się nawet źe jest brat nią duszą Przyjacielem nagle stał się Bestìą Dlaczego!!! Fakt są osoby które nie płaczą tz. LIZUSY!!! Jest nawet osoba która do dziś by broniła i nie pozwoliła źeby szarpać jego imię ale sama ugrzęzla w tym bagnie chociaż nie raz miała nie przestaną noc i nie jedna łzę wylała ale jest silna za pomocą jej anioła stróża który czuwa nad nią i daje siłę źeby nie zwariować . Boźe ty widzisz i nie grzmisz spraw źeby BestIa znikła a wrócił człowiek na poziomie z klasą który był wraźliwy i przyjazny dla każdego. Nadzieja umiera ostatnia

Naiwna

Do dziś miałam opory źeby napisać cokolwiek bo jestem ostatnią osobą źeby się wyźalać a tym bardziej komuś zaszkodzi ale bezsilność i utrataku godności mnie zabija chciałam bardzo podziękować p.Leszkowi za bardzo dobrą współpracę za cierpliwość wyrozumiałość i otwartość dlaczego GO nie ma? ? ? Teraz dopiero widać jak człowiek jest traktowany jako najgorsze zło. Panie salowe są poniźane wykorzystywane pomimo że mają grupy nawet cięźko usłyszeć słowo DZIĘKUJE. . Jest bardzo ciężko źle!!! Pytanie jak źyć jak funkcjowam w pracy w domu między ludźmi?? Jeszcze raz dziękuję p.Leszkowi za bardzo dobrą współpracę i źycze mu to co najlepsze. Rozźalone Panie salowe ze Świętochłowic. Atmosfera to Masakra.

e.f.g.h.

Jeśli chodzi o atmosferę na Świętochłowicach....masakra

e.f.g.h

Popieram A.B.C.D. To fakt pan kierownik ze Świętochłowic był człowiekiem wymagającym ale nie spotkałam się jeszcze z tym by ktokolwiek z kierownictwa szedł tak w obronie swych pracowników jak on.Teraz przyjeżdżają z Krakowa uczyć nas ślązaczek jak się sprząta a na swoich obiektach nie potrafili utrzymać porządku.Czyżby te obiekty padły????i teraz próbują schowa (usunięte przez administratora) u nas na Świętochłowicach...Daje do myślenia. My salowe ze Świętochłowic nadal czekamy na naszego kierownika Pana Leszka mając nadzieję że jego brak to pomyłka

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
A.B.C.D. itd.

a my chcemy naszego pana kierownika z powrotem. kto mógł pomyśleć w tym Krakowie, że człowiek, który zawsze nas bronił przed ludźmi ze szpitala, jest nie na miejscu? potrafił opieprzyć, ale zawsze był po naszej stronie. A teraz przyjezdzaja jacys ludzie z krakowa i udowadniają że białe jest czarne, a czarne jest białe. jeszcze w tym roku niektóre z nas były na delegacji, żeby pomóc tym w krakowie na szpitalu i tam dopiero był syf... ślązaczek bedą uczyły porzadku. Paranoja. Panie Leszku czekamy na pana. Salowe ze Świętochłowic.

dydka

bardzo dobrze się dzieje.... super.... zachęcam do pracy....

dydka

Dodam tylko... żeby nie było ze jadę po Aspenie..... Jedyny "plus" tej firmy, to że płacą na czas... nie było problemu z wypłatą.... to jest ten jedyny "plus".... reszta to same "minusy"....

dydka

ASPEN.... masakra.... nigdy więcej nie chcę mieć z tym nic wspólnego! Złodziejstwo i wykorzystywanie.... Mało tego.... potrafią przy wypłacie odciąć z 10 godzin za rzekome papierosy....

dydka

Na kierownika możesz swobodnie iść... dobra robota.... jak będziesz palca trzymać (wiesz gdzie) to nic nie będziesz robić, a kasa na konto będzie wpływać. Wystarczy raz na jakiś czas upodlić kilku pracowników. Ni obrażam Cię oczywiście. Tak tam po prostu jest....

Sancziah
@dydka

Kierownicy nie doskonalenie a zlecenie to wykonanie wskazanych czynności i nie 4 godziny bo to jest pół etatu.Beznadziejna firma i nie ma co u podlać się by dla nich pracowac

vice prezes ds. ordynarnych

I po przeczytaniu tych opinii nadal ludzie pytają o rekrutacje w tej firmie. Przecież to nie praca. To upodlenie!

Paula

Witam, jest tu ktoś kto pracuje albo pracował na sprzątaniu w markecie na al. Roździeńskiego w Katowicach i mógłby się wypowiedzieć na temat tej pracy?

Astarot

Kup sobie lepsze okulary bo źle widzisz

ochrona

Aspenowi.powinno.się zabrac.nazwę zakład.pracy.chronionej.gdyz.traktują.ludzi.niepełnosprawnych.za.roboli.to.co.się.działo.na.szpitalo.jana.Pawła.w.krakowie.to.było.szkandaliczne.zachowanie.kierowniczki.ziutki.tak.kazała.do.siebie.mówic. taka..osoba.powinna.pracowac.na.polu.

misiu

Firmie.Aspen.powinno.się.odebrac.ze jest,zakładem.pracy.chronionej.tam.jest.tski.wyzysk.ludzi.którzy.mają grupę niepełnosprawnosci.tratkują ich jak smieci Tak jak było na.szpitalu Jana.Pawła.w.krakowie.to.był.koszmar.jak.Pani.Ziutka.Kierowniczka pomiatała.mną.tego.nie.zapomnę.nigdy.

Paul43

Niestety ale to prawda i przykra prawda na poczatku daja umowe zlecenie a pozniej normalna umowe ale jestem osoba niepelnosprawna , czytajac powyzsze opinie mysle ze ta firma to jest duza bo dzialaja w calej Polsce ale jesli chodzi o proponowane warunki dla pracownokow to faktycznie proponuja stawki ktore byly dobre jakies 20 lat temu , firma zarabia na przetargach oferujac najnizsze koszty a takze placi chyba jedne z nizszych stawek godzinowych w Polsce , dlatego jej czas powoli dobiega konca gdyz od nowego 2017 beda musieli placic najnizsza krajowa przy umowie zlecenie .Zreszta nie dziwie sie takiej rotacji pracownikow bo juz nikt nie chce pracowac za mniej niz 10-8 netto na godzine w Polsce .Z czystym semieniem jednak odradzam kazdemu kto mysli o pracy w tej firmie gdyz niskie wynagrodzenia to nie jedyny problem bo dochodzi tez brak kompetencji od strony kadrowej problemy z umowami o prace bardzo dlugo sie czeka na podpisanie umowy , nie wiadomo kiedy sie ja dostanie co juz jest dowodem zlamania kodeksu pracy , Firma ta ma bardzo zawila biorukracje kierownicy zwalniaja sie po miesiacu pracy , stres , jesli chodzi o osoby z orzeczeniem traktuja je jak normalnych pracownikow i uwaga przy podjeciu pracy jeden dzien traktuja jako dzien probny bezplatny co calkowocie lamie przepisy prawa pracy gdyz nie ma czegos takiego jak praca prbna bez wynagrodzenia ...

zibi

Pierdoły piszecie u nas Aspen płaci 5zł na godz. za 140 godz. to ile dostane 700zł ,az wstyd komus gadac.A oni wielcy panstwo prezesowie furami jezdzą za naszą krwawicę.Nie polecam złodziejskiej firmy nikomu!!!!!!!!!!!!!

pracownica

dwarf.... chyba jesteś z ekipy kierowniczej aspenu co? Że takie głupoty piszesz.... W Aspenie nawet najniższej krajowej nie zarobisz.... chyba, że ze 250 godzin złapiesz... czyli prawie 2 miesiące w jednym.... Przecież nie trzeba być matematykiem żeby sobie łatwo policzyć... 6zł/h. Np luty ma 168h. 168h x 6zł = 1008zł... To pytam się... gdzie płacą dużo??? A co do rotacji.... u nas non stop ludzie się zmieniają. Każdy kto przyjdzie i zobaczy jak trzeba zapieprzać za te psie pieniądze, zaraz ucieka...

dino
@pracownica

DEBIL

Miki
@pracownica

Non stop są oferty że kogoś szukają a ludzi niema i niebedzie za tą stawkę i ponizanie

nie

Firma Aspen w Szpitalu JP2 w Krakowie to masakra płacą 5,60 za godzinę a poniewieraja człowiekiem jak szmatą.Naprawdę nie polecam tej firmy to jakas porażka

gruby

A co masz na myśli? Osoba sprzątająca to ktoś gorszy??? Popracuj sobie w takiej formie i zobaczysz ile trzeba się natyrać za te 6zł/h....

Luft

Chciałem aplikować na to zaszczytne stanowisko w ASPEN ale jak przecztałem opinie jak płacą to dam sobie spokój. Grundo - ty chyba jesteś koordynatorem w ASPENie Dlaczego nikt nie napisał, że niepłacenie za nadgodziny to przestępstwo przeciw prawom każdego pracownika. Stawka za godzinę nadliczbową to 150% zwykłej stawki lub 200% za niedzielę i święto a tutaj czytam, że za 300 godzin ktoś dostał premii 370 zł. Został ograbiony bo powinien dostać do pensji przynajmniej 1000 zł na rękę i do tego jeszcze dodatek za nocki co najmniej po 2 zeta na godzinę. Czy wiecie jak was szef orżnął za cały rok? Przecież to 12 tysiaków. On te pieniądze kisi na swoim koncie bo nie uwierze że kadry o tym wiedzą to kryminał. Jedna firma już za to zbankrutowała a prezes gdzieś się ukrywa. Przeczytajcie kodeks pracy a się wam rozjaśni. Dziwi mnie że do tej pory żaden (usunięte przez administratora) nie meldował się w PIP za te nadużycia. W zębach przyniósłby pracownikowi zaległe pieniądze i całowałby go po piętach żeby został w pracy. No ale rzeczywiście w ASPEN pracują chyba niedojdy nie potrafiący zadbać o swoj interes. Może zacznijcie działać a nie psioczyć od kilku lat o tym samym. Tylu niezadowolonych gdy przyjdzie ze skargą to firmowe listy płac zostaną odrzucone jako dowód na to, że nie pracowaliście w nadgodzinach i w dniach świątecznych i nocnych. Czy tylko sprzątać umiecie?

Kamil
@Luft

Ludzie nie będą odwiedzać PIPu gdyż w większości to ludzie chorzy,ktorzy nie znają swoich praw,nie wiedzą,ze za nocki należy im się dodatek,za pracę w święta przynajmniej 100% to samo w niedzielę,za sobotę 50% Aspen celowo zatrudnia ludzi ograniczonych umysłowo,aby nie robili szumu.Sa inne prace fizyczne ,jak ochrona ,produkcja gdzie na luzie można wyciągnąć najniższa krajowa,bo w Aspenie nawet o to trudno.Do pracy przychodzi się zarabiać,a nie utrzymywać firmę.

Firma Aspen w Szpitalu JP2 w Krakowie to totalna porażka.Uważajcie szczególnie na kierowniczkę Irenę Siwek która stosuję mobbing wobec pracowników.

Gruby

As pen to dobrze zorganizowany (usunięte przez administratora) w gdańsku jest to samo, już nikt nie chce pracować zostali sami emeryci i próbują zalepiać braki personalne pracownikami nie dając ani podwyżek ani premii

Zostaw merytoryczną opinię o Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Kraków

• Jak się pracuje w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2.2/5 Na podstawie 170 ocen.

Atalian FM Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością