Opinie o eveline.pl - Beauty Brands Ecommerce sp. z o.o. w Lesznowola

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Eveline Cosmetics S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eveline Cosmetics S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eveline Cosmetics S.A. w Warszawa

Ewela

Jeśli komuś zależy na stabilnym zatrudnieniu to Eveline jest dobrym wyborem. To jest duża firma, która produkuje kosmetyki na różne rynki. jest tutaj co robić, nie można narzekać na brak zajęć, ale to jest na plus bo człowiek się nie nudzi :)

sia
@Ewela

no właśnie dlatego planuje tu podesłać cv, a ty piszesz o jakimś konkretnym stanowisku czy ogólnie?

Arrna
@Ewela

możesz powiedzieć na jakim jesteś stanowisku? na którym jest tak dużo pracy?

Inka

zgadzam się z tym i to w super cenach!

ystad
@Inka

Ktoś kojarzy co tam było napisane?

sia
@ystad

obstawiam że chyba coś o kosmetykach?

Olo

Praca jak praca umowa o pracę jest kasa na czas mała umowa reszta w premii ale wszystko na konto nic pod stołem .Przez. wiele lat brak pieniędzy z socjalu , dopiero teraz się nagle znalazły jak pracownicy poszli do Pipu i sądu pracy.

Aneta
@Olo

To w ramach czego te pieniądze z socjalu można uzyskać? Chodzi o jakieś premie świąteczne itp? Jakie benefity wam oferują?

Roller
@Aneta

Fundusz Socjalny jest obowiązkowy dla wszystkich pracodawców z jednostek budżetowych i samorządowych (bez względu na liczbę zatrudnianych pracowników) oraz pozostałych, którzy na dzień 1 stycznia danego roku zatrudniają min. 50 pracowników w przeliczeniu na pełne etaty. Z reguły środki z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (ZFŚS) przeznaczane są na dofinansowanie biletów do kin i teatrów, karnety sportowe, tworzenie paczek ze słodyczami dla dzieci i pracowników z okazji świąt, dofinansowanie wypoczynku pracowników lub ich rodzin.Wczasy pod gruszą (dofinansowanie fo urlopu wypoczynkowego)

Ilona

Macie świetne kosmetyki :) Każda kolejna linia pielęgnacja to mega pozytywne zaskoczenie. Serum Shot - dla mnie to strzał w 10! :)

lajn
@Ilona

racja, kolorówka też super, ale to serum jest najlepsze <3

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Eveline Cosmetics S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

dano

a co do stabilności? uopa dają?

minionek
@dano

tak, dają umowę o pracę

lajn
@minionek

na czas nieokreślony po jakim czasie można dostać?

Wrona

Jaki dział zajmuje się nowościami?

@Wrona

też się chętnie dowiem, bo to by była ciekawa praca :)

Agnieszka

Firma przyjaźnie nastawiona do kandydatów. Omawiają jak wygląda każdy z etapów rekrutacji i czego można się spodziewać. A na rozmowie rekrutacyjnej panuje miła, profesjonalna atmosfera. Dbają o to, by kandydat czuł się komfortowo.

@Agnieszka

rozumiem, że jesteś w trakcie procesu rekrutacji? ile etapów i na jakie stanowisko się rekrutujesz?

Remi

Czy produkcję opakowań też macie własną?

Remi
@Remi

Jeśli nie, to czy są one produkowane w Polsce? Zależy mi na 100% polskich produktach.

urszuli

jakie macie stanowiska dla pań z doświadczeniem na produkcji? jest coś wolnego aktualnie?

Karina

Generalnie to w biurze panuje spoko atmosfera. Ludzie są dla siebie mili i pomocni. Trzeba oczywiście wywiązywać się ze swoich obowiązków i dotrzymywać terminów, ale tak to jest w pracy. Właściwie to nie ma większych stresów.

Inka
@Karina

a w jakich godzinach zazwyczaj pracujecie? 8-16?

nikiminaż
@Karina

W ogole duzo dobrego mówi się o evelinie w sensie pracy i tez kosmetyków

Ewelina
@Karina

Brzmi pozytywnie. Pracujesz na stanowisku biurowym? Dobrze rozumiem? Możesz podać widełki dla tego stanowiska? Zastanawiam się jak to u was wygląda. Umowa o pracę od początku?

dano
@Ewelina

o konkrety finansowe to raczej trzeba pytać stricte w rekrutacji i o konkretne stanowisko przede wszystkim

Werka

Jeśli ktoś ma szansę tutaj zaaplikować to polecam :) Udało mi się tutaj dostać w ostatniej rekrutacji i bardzo mi się podoba :) :)

@Werka

skoro niedawno miałaś rekrutacje, to opowiesz jak było? ile etapów?

@Werka

a no i oczywiście najważniejsze na co się rekrutowałaś? od tego powinnam zacząć pytanie haha

witutu
@Werka

gdzie w takim razie ofert szukać? bo coś ciężki mi je znaleźć....

Ewelina

Ja doceniam prace w Eveline bo jest stabilna i nie jest stresująca. Przychodze tutaj, wiem co mam robić, nie muszę siedzieć po godzinach. Mam pracę za godziwą pensję i mam też czas dla rodziny.

Dudek
@Ewelina

Jakie godziny pracy w takim razie tu są?

@Ewelina

jakieś nadgodziny się zadarzają czy nie bardzo, jak ktoś chce oczywiście?

witutu
@Lala

i jeśli są to czy do odbioru czy płatne?

Sylwia W

Rekrutacja na plus - od początku wiedziałam jakie są etapy i czego się spodziewać. Rozmowy przebiegały w naprawdę fajnej atmosferze i bez zbędnej presji. Czułam się potraktowana z szacunkiem :)

@Sylwia W

a na jakie stanowisko była ta rekrutacja?

@Sylwia W

napisałabyś ile czasu minęło nim się z Tobą skontaktowali, bo ja też wysłałam cv, ale jeszcze nie mam odpowiedzi, niby niedawno, ale się nie cierpliwie :)

Hanna
@Sylwia W

Na jakie stanowisko aplikowałas? Możesz zdradzić jak wyglądała ta rozmowa, jakie zadawali pytania? Czy podali widełki płacowe ?

suzan

Jakie godziny pracy w biurze? 8-16 czy jakoś inaczej?

@suzan

większość pracowników przychodzi na 9 do 17 raczej

Fire
@pracownik

Raczej, czyli zdarzają się wyjątki? Jakieś działy mają inaczej, czy to po prostu skrót myślowy?

@Fire

tak mi się powiedziało, ale ja tez nie kontroluje kto kiedy przychodzi, bo mnie to nie obchodzi specjalnie

@Fire

wiem, że większość robi w tych godzinach co napisałem i tyle

Marcix

Rozświetlacz Brazilian Body Shimmer cudownie wygląda na opalonej skórze. Używam go teraz niemal codziennie. Skóra pięknie się mieni i opalenizna jest podkreślona :)

sowa
@Marcix

Nada się do bardzo jasnej karnacji?

Lena
@sowa

ma adnotację, że jest do każdego rodzaju karnacji, więc czemu nie

Lena
@sowa

drogi nie jest, możesz spróbować tak czy siak

sowa
@Lena

Dzięki za informację! W takiej cenie na pewno wypróbuję

tarnd
@Marcix

a to nie jest czasem portal do pisania opinii o pracodawcach, a nie o produktach?

maniaka
@tarnd

właściwie tak, ale w sumie co ci to przeszkadza?

tarnd
@maniaka

a w sumie to nic, tylko się zaskoczyłem, bo przyszedłem poczytać opinie o pracodawcy, ale jak komuś się produkty podobają to w sumie fajnie, że dzieli się opinią :)

@tarnd

O pracodawcy opinii też sporo, więc dopóki forum nie skupia się tylko na pisaniu o produktach, to każdy znajdzie jakieś info dla siebie

pterodaktyl
@Muras

Można się dowiedzieć 2 w 1, co w przypadku pracy dla marki kosmetycznej jest spoko

pterodaktyl
@maniaka

Swoją drogą wiesz może czy są zniżki jakieś dla pracowników?

@pterodaktyl

podobno dostaje się nowe produkty do testowania, tak przynajmniej piszą na ich stronie

elela
@Muras

tak, mamy taką możliwość

@elela

To super, duża zachęta

@Marcix

jest jeszcze w ogóle w ofercie? dawno go nie widziałam a lubiłam używać

gosia

Rekrutacja przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze. Powiedzieli mi jak wygląda cała procedura, ile etapów itp.Wszystko przejrzyście i klarownie.

@gosia

na jakie stanowisko?

Dudek
@gosia

I ile etapów było?

Anita

Bardzo dobrze wspominam pracę w Eveline. Choć pożegnałam się z nimi kilka miesięcy temu to dzięki pracy tutaj wiele się nauczyłam, zdobyłam super doświadczenie i poznałam mega ludzi. Będę bardzo ciepło wspominała czas spędzony w Eveline.

@Anita

zdradzisz na jakim stanowisku pracowałaś?

@Anita

z tego co piszesz, to atmosfera spoko tutaj?

marta

Cała linia Wonder Match to jest prawdziwy HIT. Podkłady, korektory, teraz nowy róż... Można nimi wykonać makijaż który przetrwa cały dzień :)

Fire

Podobno pracownicy, którzy pracują przy komputerze, mają jakieś świadczenia okulistyczne. Na jakiej zasadzie to działa, dofinansowuja okulary może?

Max
@Fire

gdzie taką informację znalazłaś?

Alicja
@Max

ciekawe czy jeszcze da to info.. mimo wszystko gdyby tak było to co wtedy z osobami, które okularów nie noszą? dostaną ekwiwalent?

okularnica
@Alicja

a z tym dofinansowaniem to też się dowiem czy macie taką możliwość?

Remo
@Alicja

Może wtedy dostają na te bez korekcji, ale filtrujące światło niebieskie? Takie są bardzo przydatne w pracy przy kompie, lepiej zapobiegać niż leczyć

Artur
@Remo

Dużo zgadywania w tym wątku. Pracujesz w tej firmie? Jaka szansa, że napiszesz o innych ciekawostkach, jak zarobki? Prosiłbym o konkretną kwotę najlepiej

topi
@okularnica

tak jest dofinansowanie do okularów dla osób pracujących przy komputerach.

topi
@Remo

nie wiem jak to jest jak ktoś nie ma wady wzroku, być może da się właśnie załatwić te z filtrem, ja akurat mam wadę więc mnie to nie dotyczy, ale jak już się zatrudnisz to podpytaj, może coś się uda

Olga

Eveline ma świetne kosmetyki :) Lubię je za jakość i cenę. Większość z nich totalnie trafiło w moje gusta i się u mnie sprawdza.

Zostaw merytoryczną opinię o Eveline Cosmetics S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eveline Cosmetics S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eveline Cosmetics S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 322.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eveline Cosmetics S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 228, z czego 175 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eveline Cosmetics S.A.
4.4/5 Na podstawie 1221 ocen.

Eveline Cosmetics S.A.