Opinie o Taber w Białe Błota

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Taber. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Taber na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taber w Białe Błota

Tab

Pewnie,że nie ale żeby byc aż tak wypaczonym:)

odp.

Hm, ciekawe czy Ty jesteś taki idealny człowieku!

Tab

W końcu wraca ekipa specjalnej troski:grubasy, kurzajki,niedorozwóje i kobiety o męskich głosach

zero szacunku do ludzi, bardzo nieprofesjonalnie. wyzysk. normy z kosmosu. bardzo nie polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Taber spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Do,,Mały "

Radzę Tobie chłopie nie interesuj się Cystą,bo ona nie jest warta tego! Podrywa, umizguje się facetom,tuli się,tłumacząc się ,że to ją pokrywają, i to nie jej wina, że ją lubią, ha ha!Tylko patrzeć, kiedy Kozę pusci kantem dla kogoś, kto pokaże, że ma więcej w portfelu, niż on . żal mi tylko Kozy, gdzie on ma oczy, ale tylko kwestia czasu, kiedyś i jemu się otworzą.

A

Która? Cyśka? Ona ma faceta

Kpina 2

Zawsze lubił dopłacać do najniższej. Jest niewiele stanowisk gdzie można się wyrobić ale przygotuj się na szybkie jabanie!! Mało tego u nas funkcjonuje takie coś jak SELEKCJA. Jak zrobisz np 1000 szt płytek i kontrola jakości znajdzie ci nie wiem 3, 4 sztuki z małymi błędami to wystawia SELEKCJĘ!!. Powracają ci z wypłaty 50 zł za pierwszą, 70 zł za drugą i tak dalej i tak dalej... Po za tym ty musisz naprawić te płytki przez co dodatkowo tracisz czas. Oprócz tego wymyślają coraz to nowsze obowiązki, które zabierają ci czas i w żaden sposób nie są związane z normą za którą Ci płacą. Robią wszystko żebyś jak najmniej zarobił i wciskając ci, że masz się jeszcze cieszyć że, Sory masz być wdzięczny za tą pracę. Wymagają od ciebie doskonałości, że masz byc precyzyjny bardziej od testera, a przy tym robić niewyobrażalnie ilości płytek za najniższą krajowa... Ha ha

Kpina

Zgadza się. Pracujesz na akord. Normy były bardzo wysokie a z nowym rokiem miały zostać podniesione jeszcze o 10 % . Co jest oczywiście nieprawdą, gdyż na dużej ilości operacji zostały podniesione nawet do 40 %. Takiego mamy słownego szefa jakby kto pytał

Cyrk

Karłowaty Mateuszu zaden normalny facet nie nosi RAJSTOP i krótkich spodenek, nie każ nam tego oglądać. Chyba że na występie w cyrku,na pokazie cudacznych osobliwości.:)

Maly
@Cyrk

Mam pytanko pracuje w taber i interesuje mnie jedna dziewczyna bladynka lekko przy kości. Czy ma kogoś pracuje chyba na frivo proszę o informacje o niej.

Dd

Tam nie ma czegos takiego jak podwyżka lub awans

kasi

Techniczne stanowiska he tu większość jest po podstawówce albo zawodowce np. Piekarz, czy krawcowa nawet małpy by się nauczyły zlutowac kubełek do płytki taki przykład tu nikt nie zna nawet rysunku technicznego

Smiejesz się z nas, że piszemy na forum na twoją niunie. A ty buzki nie otworzyles ani razu jak wszyscy mieli z niej zwale w pracy. Mężczyzna za dyche taki odważny żal nam ciebie

Koziolek i męskość dobre. Wszystkie kobiety są bardziej męskie w naszej firmie. Potrafią postawić się kierasowi, a on potrafi Ale postawić kierasowi he he. I wyjmij ten kij z (usunięte przez administratora)

Jakis

Koziołek myślisz że jak sobie zrobisz fryzure na Zagłobe to ci doda męskości? Z tym głosem lepiej udawac niemego :)

Ha, ha!

I kto to pisze, proszę, proszę! Nie musisz bronić absztyfikancie swojej dziuni, jeśli chcesz aby mówić sobie prosto w twarz, to zacznij Ty to robić i naucz swoją dziunię,a wtedy wymagaj od innych,a nie knujecie po kątach,donosicie kierasowi, lizecie jemu d..ę,a wymagacie od innych fair play!!

Kur.... długa zastanawiałem sie jak to napisać ale wszyscy tutaj piszący czepiają sie tylko dwóch osób. Jeśli one zle pracują to dlaczego nie zgłosicie tego wyżej zamiast sie tutaj użalać? Zastanawiam sie czy jakbym poszukiwał pracy to przekonałyby mnie te głupie wpisy nie nawiązujące do pracy w zakładzie! Napiszcie w końcu coś mądrego a nie ciągle Pani K i Pani C. Skoro macie coś do nich to badzcie dorośli i powiedzcie im w twarz skoro są takie złe. No chyba ze wszyscy sie tak boicie bo poprostu jesteście tchórze.Obserwując Was potwierdzam tak jak myślałem Macie niedojebanie mózgowe poprostu!!!! Celina i Kasia Jesteście The Best :)

odp,,ja"

Zgadzam się w zupełności z Tobą. Zgrywa przyjaciółkę,aby jak najwięcej wyciągnąć o kimś informacji,a potem wszystkim rozpowiada ubarwiając przy tym, aby brzmiało ciekawiej. Takiej osoby i jej przydupasa nie można traktować poważnie, a tym bardziej ani wierzyć w ich opowiastki, a tym bardziej ufać. Chcecie,aby jakąś wieść obiegła po świecie?Powiedzcie Cysi to w sekrecie,ha ha ha

Od kiedy jest C są problemy uśmiecha się do ciebie a godzinę później Cię obgaduje zobaczcie ile osób się przeniosło lub straciło pracę ile plakalo przez nią czy ktoś ma o niej dobre zdanie. Może kiedyś zostanie kierowniczka

odp.

Abyśmy żyli własnym życiem,to niech C.przestanie żyć cudzym życiem i przestanie donosic D.wyssane z palca(czyt.z pisiora)śmieszne historyjki na temat innych. Ona tylko zajmuje się ploteczkami, zamiast uczciwie pracować. Jej zachowanie już nikogo nie bawi, tylko męczy, bo ileż można znosić jej falszercze zachowania???

friwo

Proponuje wszystkim tutaj piszącym zająć sie swoim życiem!! No chyba ze go nie macie i jesteście zbyt leniwi zeby zająć sie własnym życiem ! Z pewnością Celina i Daniel WAM WSPÓŁCZUJĄ że nie macie swojego życia. To jest portal o pracodawcach a nie o problemach ludzi w zakładzie. Jeśli juz piszecie to proponuję napisać ze praca jest akordowa, wypłata na czas itd to bardziej ludzi zainteresuje szukajac pracy !

Zostaw merytoryczną opinię o Taber - Białe Błota

Taber