Taber

Białe Błota

Opinie o Taber

Hkgifigg 2016-09-15 21:15
Co wy opowiadacie? Tu nie ma premii. Tzn jest tylko na papierku bo zawiera sie w najniższej:) czyli tak naprawdę jej nie ma.
Friwo 2016-09-15 21:58
Caly czas przychodzą nowe osoby więc jesli ktos jeszcze ma wątpliwości czy przyjmują to;tak przyjmują.
joki 2016-09-15 22:12
Premia jest wliczana w najniższą?! To chyba jakieś jaja są. Chciałem przyjść tam do pracy ale w takiej sytuacji to olewam
Dhjcvh 2016-09-16 06:15
Na produkci zalezy gdzie cie posadza i co jest potrzebne danego dnia. Raz mozesz robic radiatory,raz ciąć płytki itd chyba że umiesz lutowac to lutujesz kable albo kontrola optyczna
. 2016-09-16 14:28
Nie umiesz czytac? Zobacz wpisy wyzej.
adam 2016-09-16 16:13
Taki lakiernik samochodowy to wymagane jest od niego język niemiecki. W końcu zależy im na profesjonalistach i na odpowiednim doświadczeniu, więc nic dziwnego że takie oczekiwania mają od kandydatów bo to się odpowiednio przekłada na zarobki w firmire.
Ania 2016-10-24 20:14
na jakie zarobki można liczyć?
Łooo 2016-10-25 08:47
Takie,że nie wiesz czy sobie kupic gacie czy skarpety,bo na jedno i drugie nie wystarcza.
Ania 2016-10-27 20:45
tzn? tylko najniższa krajowa czy można zarobić więcej?
Miś gogo 2016-10-27 22:18
Wszystko zależy od tego na jaką zmianę trafisz tzn do jakiego brygadzisty bo u Beaty i Roberta jakos jest zorganizowana praca ale u Michała porażka no i na jakie miejsce bo nie wszędzie mozna wyrobic sie tak samo. To jak los na loterii.
Ania 2016-10-28 19:16
a do kogo się zgłosić? do brygadzisty?
Hi 2016-10-29 17:21
Do mnie możesz się zgłosić
???? 2016-10-30 10:22
ciekawe co szef zrobi od stycznia gdy najniższa wzrośnie....???? czy normy też znowu pójdą do góry.....????
F&f 2016-10-30 12:45
Wiadomo że tak,wtedy sie wyrówna i wyjdzie na to samo.
Ania 2016-10-30 17:11
czyli rozumiem że jedyna podwyżka na jaką można liczyć w tej firmie to ta gdy wzrasta najniższa?
hehe :) 2016-10-31 16:48
podwyżka tak- bo musi!!! ale normy pewnie też pójdą do góry...... jak zawsze..... ciekawe kto je wyrobi skoro już teraz są kosmicznie wysokie?!?!?!?!
vtdhi 2016-10-31 17:27
ale to nikogo nie obchodzi że normy są takie że nie da się ich zrobić...? to po co wogóle to jest?
Łaaaał 2016-10-31 22:51
jak to po co????? żeby kasa szefowi się zgadzała!!!!!!
jaaaa 2016-11-03 23:41
czy przyjmują tylko elektroników?
Etna 2016-11-04 06:40
Cos ty. Wszystkich jak leci. Elektyków u nas to może 1na 10
drt 2016-11-05 12:44
montaż transformatorów, nawijanie ręczne i maszynowe cewek-ile można zarobić na tym stanowisku?
Cjcjchch 2016-11-05 21:27
Najniższa:)
Full 2016-12-07 21:25
Michał jest najgorszym brygadzistą
Admin 2017-01-11 10:32
Praca jest od pn do pt ?jak to wygląda zmianowo ( grafik na cały miesiąc )?
Myszka 2017-01-11 10:57
Dostaje się jakies ubranie robocze ?
dr..... 2017-01-12 22:44
tak dają fartuchy..... co do zmian to są 3 zmiany i co tydzień jest "przejście"..... w soboty sa nadgodziny
1 2017-02-04 01:57
Szkoda że forum umarło
Abc 2017-02-17 10:04
A co,nudzi się Tobie? Aż tak masz nudne życie? Żal mi Ciebie. ....
X 2017-03-06 13:08
Fajni faceci??? Tu nie ma czegoś takiego jak fajni faceci,ani jednego.
xdxdxd 2017-03-13 20:08
Tam jest jeden wielki syf. Kazdy robi co chce. Kierownik jeden jak i drugi chodzi i nic nie robi... Zalosne. A my musimy pracowac na nich jak tak moze byc. I placa marne grosze
Zazenowana 2017-03-21 11:15
Ale co cie interesuje kto z kim gdzie i co robi , masz prace to pracuj a nie sie glupotami zajmujesz a jak sie nie podoba to zmien prace albo idz do psychologa, bo nie wiem po co interesujesz sie zyciem prywatnym innych.
@ 2017-03-22 14:19
Ten zakład słynie z tego, że ludzie tu bardziej interesują się życiem innych, niż pracą. Najgorsze jest w tym wszystkim, że dodatkowo wymyślają różne dziwne historie o innych, puszczają w obieg i wtedy osoby takie mają przypiete łatki, bo inni wierzą wyssane z palca plotom, niż prawdzie! A osoby z,,przypietymi łatkami"nie będąc świadome ,co inni się dowiedzieli na ich temat dziwią się dlaczego nagle ludzie patrzą się dziwnie i boją się do nich odezwać nawet !!!!Chorzy ludzie!!!!!
@ 2017-03-22 14:20
@l 2017-03-22 14:21
Załamany 2017-07-12 00:01
Panie Tadeuszu, jak Pan może tak oszukiwać ludzi - co to jest? - godzinówka zgodna z prawem czyli minimum a normy nie do wykonania. W konsekwencji ludzie zarabiają po 5 zł na godzinę. Do tego jeszcze umowa na zlecenie - w tych czasach takie coś? Mam nadzieję, że nie dziwi się Pan, że nie ma w Pańskim zakładzie ludzi do pracy. W takim przypadku to nawet ukraińcy nie przyjdą.
Sądziłem, że Pańska firma jest na europejskim poziomie, pewna, stabilna na rynku a okazuje się, że to zwykły garaż. Sorry ale w tych czasach długo Pan już nie pociągnie - trzeba zmienić trochę sposób myślenia - to nie komuna!!!
Pozdrawiam.
Natalia 2017-08-03 11:45
@Załamany czy przed podpisaniem umowy zostałeś w pełni poinformowany o wszystkich warunkach pracy? Czy długo i nadal pracujesz w Taber? Czy ktoś jeszcze miał takie doświadczenia jeżeli chodzi o warunki umowy? Jeżeli chodzi o normy do wykonania ktoś też ma takie same odczucia?
Załamany 2017-08-10 16:24
Sorry Natalia
Ja już skończyłem z tą dziwną niby firmą - nie chcę mieć nic do czynienia. W tej firmie to kadrowa (jeśli taka jest) nie potrafi nawet napisać umowy zgodnie z obowiązującymi przepisami - umowa bez podania stawki godzinowej w umowie !!!.
O terminie podpisania umowy to lepiej już nie wspomnę - pragnę tylko przypomnieć, że jakakolwiek umowa o pracę powinna zostać podpisana i wręczona przed podjęciem przez pracownika świadczenia pracy a nie po upływie tygodni. Takie przepisy weszły w dniu 01.01.2017 roku!!!.
Pomimo tego wszystkiego, życzę tej niby firmie wszystkiego najlepszego, rozwoju, nowych klientów itd. Może po spełnieniu się tych życzeń ta niby firma zmieni status z garażu na firmę.
Słyszałem, że obecnie prowadzone są również praktyki dla uczniów z technikum - oj jej, to jest dopiero porażka!!!. Proszę tą szkołę aby naprawdę zastanowiła się nad swoim działaniem i nad tym co mogą wynieść uczniowie z tej niby firmy.
Pozdrawiam.
Ar Ek 2017-08-26 05:44
Szczerze to tam jest jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Każdy się zdradza wzajemnie... Np Justyna Kuf*l bzyka się z Arkiem March*l zdradzała chłopaka z którym ma dziecko haha, Jest wiele zdrad tam- więc lepiej chronić się od tego zakładu, płaca to żenada i atmosfera, często dostaje się "kare" czyli idziesz na stanowisko gdzie wyrobisz się może na 2h co wiąże się z najniższym wynagrodzeniem Ale jeśli chcesz, być w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to gorąco polecam.
Emoi 2017-08-26 11:56
O mtko, ten chłopak jest nie letnik i nim się puściła. Nie wiarygodne, a co na to Ewna? Znałaś jej faceta Damiana, poza tym różnica 7 lat i taka dziewczyna jak Justyna Kuf*l dla niego? Porżka
Natalia 2017-09-08 08:54
@Ar Ek, @Emoi to nie miejsce do opisywania spraw prywatnych pracowników firmy Taber. @Załamany czyli uważasz, że nie ma szans, żeby uczniowi się czegoś nauczyli? Nie ma wykwalifikowanych osób do nauki ich zawodu? Powiedz dokładnie, dlaczego firma powinna się zastanowić.
Zaklopotany 2017-09-15 17:00
@Ar Ek
Słuchaj jak nie wiesz co sie działo miedzy nimi to nie pisz takich głupot wlasnie przez takie bzdury powstają plotki...
Nie wiem jak mozna kogoś zdradzać jak sie z nim nie jest, nie rozumiem tego xd
Pozdro dla osoby ktora to napisała ma bujna wyobraźnię haha
Monika 2017-09-17 11:37
Witajcie kochani mam takie pytanie wierze ze mi odpiszecie szczerze. Jakie sa tu zmiany w firmie i czy praca jest na akord?? Jaka stawka? Pozdrawiam serdecznie
laki 2017-09-17 15:17
zależy na jaki dział trafisz.... bo są zarówno 3 zmiany jak i dwie ale też pracują na jedna... stawka? niezależnie jaka by była to niestety "kręci" się wokół najniższej krajowej... ale za to wypłata jest zawsze w terminie!
Monika 2017-09-17 16:49
Dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam
Natalia 2017-09-22 12:39
Czy ktoś chce powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą Taber? Jakieś nowe osoby może tu zaglądają i chcą coś powiedzieć od siebie? A może ktoś szuka pracy? Właśnie szukają osób na stanowiska: BRYGADZISTA, ELEKTRONIK (http://taber.com.pl/praca/). Ktoś chętny do pracy?
Chętny 2017-09-23 09:10
W tym bałaganie organizacyjnym i za te stawki jakie są proponowane to największe szanse będzie miał chyba jakiś Ukrainiec.
Masakra 2017-09-25 19:57
Masz rację, za proponowane pieniądze za te stanowiska to rzeczywiście chyba tylko Ukraina się zgodzi,ale też nie na długo,bo nabiorą wprawy i uciekną do innej firmy za wyższa stawkę. Dajcie ludziom więcej pieniędzy! Także tym akordowym a wszystko się zmieni na lepsze.
Natalia 2017-09-29 14:04
@Masakra, @Chętny w Taber nie ma szansy na podwyżki czy premie? A czy próbowaliście rozmawiać o tym z szefem? Czy jak ktoś się zatrudniał to była mowa o podwyżkach? To ważne informacje dla potencjalnych pracownikach.
Masakra 2017-09-29 19:10
Wydaje mi sie,że w tej firmie brygadzisci,kontrola i ustawiacze pracują za najniższą stawkę w naszym regionie to,jaki jest sens proszenia o podwyżkę dla osób akordowych?! Ludzie odchodzą i będą odchodzić ale tylko i wyłącznie że względów finansowych. Zwroćmy szczególną uwagę na to,że nowe osoby (polacy) przychodzą na 2,3 dni i odchodzą. Często jest tak,że ludzie rezygnują z pracy w tej firmie na rzecz 100 zł w innej. Absurdem jest też niedocenianie pracowników którzy latami "wspierają" firmę.
Pikpok 2017-10-10 00:41
Już nikt nie może wytrzymać z kachą,d*pe wozi wyżej niz głowę.
Zostaw swoją opinię o Taber - Białe Błota
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Taber