Opinie o Blirt S.A. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Blirt S.A., oraz Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Blirt S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie biotechnologii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blirt S.A. w Gdańsk

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Blirt S.A.? Czy oprócz pensji w wysokości około 4200 można liczyć na dodatkową premię?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Jak wygląda rozmowa w Blirt S.A. na stanowisko Operator? Z iloma osobami się rozmawia? 6 lipca pojawiło się ogłoszenie.

Koleżanka
@Administrator

Warunki zatrudnienia są przedstawiane na rozmowie. Premia roczna uzależniona od wyniku firmy, przynajmniej do końca tego roku. Później możliwe zmiany systemu premiowego. Co do konkretnego wynagrodzenia, o którym piszesz to zależy wszystko od stanowiska.

Krystyna
@Koleżanka

Na którym ze stanowisk najmniej się tu zarabia, a na którym wręcz przeciwnie?

Klaudia Nowy wpis
@Krystyna

Zależy jaki dział Cię interesuje. Zbyt ogólne pytanie. Napisz coś więcej jeśli chcesz uzyskać więcej informacji.

Krystyna Nowy wpis
@Klaudia

Dział odpowiedzialny za zamówienia

Klaudia Nowy wpis
@Krystyna

Tak jak wszędzie, w zależności od doświadczenia - im większe doświadczenie tym lepsza płaca. Polecam pracę w tym dziale. Bardzo ok przełożone, kompetentne i faktycznie zawsze możesz liczyć na pomoc. Pracy dużo, ale też możesz liczyć na szkolenia i rozwój kompetencji negocjacyjnych i innych przydatnych na stanowisku. Co do finansów, to od Ciebie zależy co wynegocjujesz. ;)

Gonzo
Kandydat

Cześć! czy ktoś może orientuje się jak wygląda praca w tej firmie? zarobki, atmosfera czy nakład pracy?

Mateusz

Co wchodzi w skład socjalu w firmie?

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Blirt S.A.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. badań i rozwoju / dział białek i biologii molekularnej powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Grafik Komputerowy
Aplikuj na wiele ofert
Aga

Jaki tam jest socjal?

MATEUSZ

Ktoś chce się podzielić doświadczeniem z firmą Blirt?

Miłosz

Czy firmie można rozwinąć się w zakresie nowinek biotechnologicznych? Są organizowane szkolenia w tym kierunku?

KK

Też szukam informacji. Pracuję zagranicą jako naukowiec i Mama podesłała mi ofertę z Gdańska, z którego pochodzę. Na jakie zarobki można liczyć u nich (oczywiście brak info o zarobkach w ogłoszeniu, co jest polską normą...).

Olaf 21

Witam wszystkich, ta firma ciągle szuka pracowników czyżby coś było nie tak z nią?

Zofia
@Olaf 21

Dlaczego tak uważasz? Może firma dynamicznie się rozwija, stąd też nowe rekrutacje. Czy jesteś zainteresowany podjęciem pracy w Blirt? Ciekawi mnie, jakie stanowisko Cię interesuje i czy masz już doświadczenie w podobnej branży. Zdecydowałeś się na wysłanie swojego CV?

Hubert
@Olaf 21

W każdej firmie zawsze będzie rotacja. Ludzie szukają teraz pracy pod swoje upodobania. Popracują kilka miesięcy, stwierdzą że to nie dla nich i idą dalej. Stąd te ogłoszenia ciągłe.

Zofia
@Hubert

A czy Ty pracujesz w firmie Blirt, czy wypowiadasz się na forum z jakiejś innej pozycji? Jeśli jesteś zatrudniony u tego pracodawcy, to napisz proszę, jak go postrzegasz - czy jesteś zadowolony z oferowanych przez niego warunków, czy coś powinno ulec zmianie w firmie?

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Blirt S.A. w miejscowości Gdańsk? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od użytkowników na temat Blirt S.A.. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Blirt S.A. - Gdańsk

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Blirt S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Blirt S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Blirt S.A.
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Blirt S.A.