Opinie o ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O. w Warszawa

Była kandydatka

Pół roku temu byłam w firmie ArcelorMittal na rozmowie kwalifikacyjnej - dział księgowości. Chyba najgorsza rozmowa w jakiej brałam udział, przeprowadzona w stylu (usunięte przez administratora). Wystrój zresztą ten sam okres. Pomimo zapewnień o powiadomieniu mnie o wyniku rekrutacji, do dziś nie dostałam żadnej informacji zwrotnej.

Mikołaj
@Była kandydatka

To rozmowa musiała Ci zapaść w pamięć, skoro dajesz upust swoim przemyśleniom o stylu i wystroju po pół roku od niej. Możesz napisać, czy to było jedno spotkanie i jakie zachowania czy słowa osoby / osób, które spotkały się z Tobą, wywarły tak negatywne wrażenie? O jakie w ogóle stanowisko się ubiegałaś?

Justyna

Też masz złe wrażenia po rekrutacji? W sumie do tej pory nikt nie napisał, co dokładnie tam było nie tak ze strony pracodawcy. A to co proponują odnośnie warunków zatrudnienia sensowne czy „poniżej oczekiwań”? Czego wymagają odnośnie kwalifikacji?

ap

Jeden z gorszych pracodawców w jakim pracowałem 5 lat ,kolesiostwo hamstwo przekręty zbieranina z całej POLSKI DOROBKIEWICZE I KONFIDENCI ,TAK JEST NA P20 UR

@ap

A co to dokładnie znaczy ta zbieranina z całej Polski :D Chyba osoby pracujące w firmie muszą mieć odpowiednie kwalifikacje i jest to weryfikowane ;P O co więc chodzi?

Ma rację.

do ap
@ap

Witam Czy mogę prosić Pana o kontakt ze mną? mój email to 791141885@2.pl. Chcę o coś dopytać prywatnie. Z góry dziękuję i pozdrawiam

do karacik
@karacik

Witam Czy mogę prosić o kontakt ze mną? mój email to 791141885@2.pl. Chcę o coś dopytać prywatnie. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Sm
@ap

Ale to co jest teraz na P-48 z kierownikiem to dopiero dramat. I niestety nikt z góry nie reaguje na to co się dzieje

Mikołaj
@Sm

A jak Twoim zdaniem powinni reagować i skąd myśl, że wiedzą o sprawie? Tak w ogóle to co ten facet robi, czy jak się zachowuje i jak to wpływa na pracę? Pytam na wypadek, gdybym go spotkał na swej drodze w tej firmie, nie wiem czy w ogóle składać papiery.

Kyokushin

Witam. Czy częste są nabory do huty ArcelorMittal ? Właśnie CV złożyłem . Czy odrazu po złożonym CV masz robotę ? Pozdrawiam

Śmiech na sali

Na rozmowach rekrutacyjnych zachwalają jakim to arcelor jest wspaniałym pracodawca - benefity itd, jacy są poważni. Na stanowisko administracyjne dwa etapy rozmów. Godzina z kadrami, dwie godziny z zarządem. Obietnice, że informacja zwrotna zostanie przekazana bez względu na wynik rekrutacji. Nic bardziej mylnego. Jak z zewnątrz wieje PRL -em, tak widać i w środku skamielina. Szkoda czasu.

Dziurek
@Śmiech na sali

Pewnie jesteś młodą i wykształconą osobą, która nie spodobała się komuś z góry, albo ktoś odebrał Cię jako potencjalne zagrożenie. Ale nie martw się, odezwą się za jakiś czas jak nie znajdą na to miejsce jakiegoś infantyla bez kompetencji, ale po znajomości. Nie masz czego żałować, oprócz straconego czasu.

Automatyk

Śmieszna rozmowa bez konkretów, z propozycją zastąpienia obecnie pracującego pracownika na stanowisku Automatyka, który de facto, jak wynikło z rozmowy, z automatykiem niewiele ma wspólnego, bardziej to logistyk, który zamawia części zamienne, ocenia usterki itp. Całą merytoryczną pracę wykonuje firma zewnętrzna. Zatrudnienie oczywiście przez jeszcze inną firmę zewnętrzną na stanowisku "Hutnik"!!!! - w formie stażu przez uwaga:12 miesięcy za 2800 zł brutto!!!! Szkoda czasu i zawracania sobie głowy takiem badziewiem. Wejść na stanowisko w Hucie AM można tylko, kiedy zwolni się etat po jakimś dziadku - kpina. A więc nie ma przyjęć jako takich tylko jechanie na wykorzystywaniu ludzi po studiach za g.... wartą pensyjkę równą minimalnej krajowe na tzw. okresie próbnym, który po pierwsze trwa przesadnie długo - wiemy dlaczego, po drugie nie wiadomo czym się zakończy.

ile chciałby Pan zarabiać? dlaczego akurat Automatyk? czy umie Pan spawać metodą MIG? CO Pan wcześniej robił - streszczenie informacji w CV.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Może ktoś opisać pracę przy ruchu kolejowym

Czy ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Wolter

Dają odrazu umowę o prace

Justyna
@Wolter

I na ile ta umowa? To też istotne dla mnie, bo szukam czegoś na dłużej, niekoniecznie pracy tymczasowej. I jeszcze, na tej umowie tylko podstawa czy są jakieś dodatki ogółem?

Wolter
@Justyna

Pierwsza na 3 miesiąca druga na rok lub 2. Dają pełny socjal

Wanda
@Wolter

A jaki socjal tu macie? Wczasy pod gruszą są? Albo prywatna opieka medyczna? To by mnie najbardziej interesowało w sumie

zainteresowany

Jakie są zarobki na stalowni w Hucie Warszawa?

genek
@zainteresowany

15 tysiecy

Martyna
@genek

Dzień dobry, 15 tys brutto jako kto? Ile dają na początek?

Gosia

moj tata pracował 46 lat na średnio grubej ciężko bylo pamiętam praca na 3 zmiany a są wolne vakaty doPracy

Danuta
@Gosia

46 lat? A oni nie są na rynku od 2001 roku? Chyba, że ja się mylę to niech ktoś mnie poprawi. Mimo wszystko jak miał nagradzany długi staż tutaj?

Huta
@Danuta

Huta w tym roku obchodziła 65 lat. 65 lat na Warszawskich Bielanach, wiąż w tym samym miejscu, wiąż produkuje stal.

Danuta
@Huta

czyli wcześniej inny szyld tu był? Bo po krs mi ten 2001 pokazało po prostu. To tak długie staże jak tu są doceniane?

Super procedura rekrutacyjna, aplikując online na stanowisko robol na produkji trzeba oprócz cv dołączyć list motywacyjny i jakąś zeskanowaną podpisaną klauzulę. (usunięte przez administratora) list motywacyjny żeby (usunięte przez administratora) fizycznie w warunkach niebezpiecznych za 15 brutto!

Dawid
@Anonim

Dokładnie. AMW to taka dwulicowa firemka, na zewnatrz swiatowy koncern a w środku komuna pełna gęba ( zarzadzanie i atmosfera ) Nie polecam.

nie-anonim
@Anonim

Sprawdziłam. Nie potrzeba listu motywacyjnego. A klauzula dotyczy przepisów o Rodo… czyli obowiązek nałożony przez państwo. Nie pisz więc głupot.

Franciszek
@nie-anonim

Wiesz może jakie pytania rekrutacyjne w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej zadaje ten pracodawca? Może wiesz coś w tym zakresie? To będzie ważna informacja, której w ostatnim czasie brakuje w tym wątku.

@Dawid

wszyscy to mówią.

do Dawid
@Dawid

Urszula

Witam, Arcelormittal Warszawa kiedyś huta Warszawa. Nie polecam pracy w tej firmie. Brak rozwoju, zero szkoleń ( szkolenia tylko na banerach przyjmę do pracy żeby zachęcić), brak możliwości rozwoju. Pracują tam pracownicy z czasów komuny którzy już nic nie wnoszą nowego ( brak nowych kwalifikacji). Nie wiem po co Oni tam są? Młodzi pracownicy przychodzą trochę popracują i odchodzą. Brak rozwoju. Komuna!!! W hucie występuje kolesiarstwo. Zarobki jak na Warszawę niskie. Na produkcji praca ciężka i niebezpieczna.

do Urszula
@Urszula

Witam Czy mogę prosić Panią o kontakt ze mną? mój email to 791141885@2.pl. Chcę o coś dopytać prywatnie. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Niepracownik

Witam, Otrzymałem ofertę z Warszawy, stanowisko, oddział - walcownia. Jakie są tam zarobki? Ważne czy odpowiadać im i umawiać się na rozmowę. Bo jak poniżej średniej w wawie, to praca w hucie bay, bay.

Genek
@Niepracownik

19 tysięcy brutto

Chyba
@Genek

Chyba rocznie...

Emilia
@Chyba

skad wiesz, moze jakis programista w dziale It tyle moze zarobic , czy sie myle?

Jakie są zarobki w hucie na stanowiskach biurkowych? Czy w hucie można awansować? Jaka jest ścieżka kariery? Są jakieś szkolenia zapewniane przez pracodawcę czy tylko obiecanki?

Tpoo

Jak ktoś z przyszłych pracowników myśli ze przyjdzie do huty i się poopierdala to niech nawet nie przychodzi. Praca nie jest ciężka ale pracujesz w warunkach szkodliwych. Nie nadźwigasz się od wszystkiego są maszyny. Lubisz alko? Długo nie porobisz. Kontrole potrafią być nawet 3 razy w ciągu zmiany. Pracodawca stabilny wiec nie ma o co się martwić. Są dodatki typu. Dopłaty do urlopu (wczasy pod grusza) frekwencyjne, prywatna opieka medyczna, multisport i wiele innych . Krótko podsumowując. Chcesz pracować a nie leżeć i mieć pewna prace. To aplikuj.

Franciszek
@Tpoo

Z tego co piszesz wynika, że jest to firma odpowiednia dla zmotywowanych osób.Wszystko wydaje się fair i czarno na białym. A jak z atmosferą i rotacją pracowników?

W35
@Tpoo

A kiedyś można było spokojnie walnąć kielicha. Nawet były mety gdzie można było się zaopatrzyć w woreczek. Jedna była na W02. Do tego kilka kartek i na stołówce brało się boczek lub kiełbasę. Musztarda zawsze ktoś miał A na popite orężada miejscowej produkcji. Mza się w oku kreci:))

@W35

tak było.były też i dziury w płocie.

Jaki dress code obowiązuje w ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O.?

Cztery

Dostajesz specjalny mundurek i śmigasz. To (usunięte przez administratora) nie jest więc wszyscy tak samo nie muszą chodzić.

Maciek.

Zarobki ... jak na te warunki bardzo słabe. (Praca zmianowa, święta, noce.) Dochodzi jeszcze niebezpieczeństwa. Utrata zdrowia życia.. to nie magazyn. Tu chwila i Cie nie ma. ludzie i przelozeni to jakaś kpina . Wulgarne chamy wszystko wiedzące poniżających innych..

Lukasyno

Czy aktualnie prowadzona jest rekrutacja na stanowiska fizyczne? Zastanawiam się nad wysłaniem CV.

@Lukasyno

Tak, cały czas

@Anonim

Podpowiesz jak taka rekrutacja w Arcelormitallu wygląda? Ile liczy etapów, jak one przebiegają? Czy warto jakoś szczególnie się do niej przygotować czy jest to luźniejsza rozmowa o oczekiwaniach dwóch stron? :P

Cyrk.
@Anna

Pani Malczewska...bez przesady.

Czy ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O. ma ściśle ustalone godziny pracy?

calkiem spoko praca

zalezy jakie stanowiska ogolnie na wydzialach jest system 4 brygadowy i 3 zmiany 1,2 i 3 od6-14 od14-22 i od 22-6

@calkiem spoko praca

Właśnie również interesował mnie ten temat, super, że tak dobrze wytłumaczyłeś jak to wygląda w firmie :D Chciałabym jeszcze tylko się dowiedzieć, czy w Arcelormitallu można liczyć na jakiś dodatek za nocki do wynagrodzenia? :)

Pablo

Powiem tak załadunki kierowców to jest jedna wielka porażka,nie wiem nie rozumie pewnych żeczy, kierowca stoi od godziny 14 na m3 i czeka do 16 bo o tej godzinie przychodzą pracownicy z m6 i czekają na samochód który dowiezie im jedzenie i tak jest tutaj wszędzie czy ładujesz żebro czy wałki jeden piorun o godzinie 17.15 przyjdzie żebyś wjechał albo i nie na załadunek ,dadzą 4 paczki i słyszesz jedz na m6 gdzie spędzasz kolejne 4 godziny i tak nastaje wieczór a ty zostajesz bez czasu pracy a jak powiesz tym królom że masz koniec czasu pracy to usłyszysz że on pracuje do 21 30 i on ma czas ,szkoda się rozpisywać ładuje tutaj 1,5 roku stal ale takiego (usunięte przez administratora) i brak chęci do pracy to jeszcze nie spotkałem chodzi bardziej o stosunek do pracy bo jako kierowcy przyzwyczajilismy się do ignorowania ale totalny brak nadzoru nad pracownikami nie wiem poprostu tego nie rozumie ale niestety tak jest.pozdrawiam i nie polecam nikomu tam załadunków (usunięte przez administratora) totalne

Szymon

Czy ktoś wie po jakim czasie odzywają się z decyzją po rozmowie rekrutacyjnej? czy w ogóle się odzywają?

Pio Pio

Ciągle pytacie o atmosfere, rotację, zarobki itp. Wiec odpowiadam z doświadczenia. Na terenie huty Warszawa są także wynajmowane podfirmy typu Partner/Segromet tam nie radzę się pakować chyba że lubicie robić po 12/16h i mieć płacone jak za 8 brak dodatków itp. Sam ArcelorMittal jest dobrze prosperującą firma a napewno stabilną. Rotacja jest bardzo mała więc i pprace cieżko w roku średnio 3 lub 4 etaty do obsady. Druga firma to ArcelorMittal Recykling Polska tu zaś rotacja jest jeszcze mniejsza jak jest 1 etat w roku to już sukces. W obu tych przypadkach zarobki są porównywalne do podstawy dochodzi premia uznaniowa od 14% do 25% zależne czy były spóźnienia jakieś gafy itp. Każde nadgodziny oraz weekendy dodatkowo płatne 50/100% . Są dodatki do wczasów (grusza) Są wyprawki dla dzieci 1 klasy podstawowej typu plecak, kredki, jakieś przybory, czy zeszyty itp. Są paczki dla dzieci na Boże Narodzenie karty Sodexo przedplacone kwota 200zl dla dziecka i do tego paka słodyczy. Dla pracowników zaś dodatek świąteczny na i tak kolejno: Boże Narodzenie od 700 do 1100zl w zależności od stażu pracy Wielkanoc od 350 do 700 także zależne od stażu. Raz w roku jest festyn rodzinny dla całych rodzin wraz z mocami atrakcji. Multisport to już chyba norma w każdym zakladzie. Prywatna opieka zdrowotna. lekarz pierwszego kontaktu jest także na terenie huty. Atmosfera to zależy od działu ale nigdzie nie ma większych spin z każdym idzie się dogadac i pogadać, pośmiać czy pożartować nawet że starymi wygami lekko przed emerytura. Od wszystkiego są maszyny nie robisz nic recznie, ale jak chcesz przyjść i się podbijać to nie popracujesz za dlugo. Lubisz alko wylecisz odrazu i to z czarną kartka. Praca dla ludzi którzy wiedzą że przyjdą i będą pracowac. Są 3 zmiany W AMW to 5:30-13-30 / 13:30-21-30 / 21:30-5:30 W AMRP TO 6:00-14:00 14:00-22:00 22:00-6:00 Jak wysyłasz CV to nie pisz głupot bosprawdzą to. List motywacyjny napisz swoimi słowami 4/5 zdań nie spuszczaj się na całą stronę czy kilka stron bo pójdziesz w kosz . Lepiej mniej a mądrze napewno bardziej poskutkuje. Generalnie polecam pracę i nie narzekam od 11 lat bo tyle tu pracuje. Pozdrawiam i jak widzicie wakat to śmiało aplikuj abyś nie był nastawiony anty i leniem. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O. - Warszawa

• Jak się pracuje w ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O.?

Zobacz opinie na temat firmy ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O.?

Kandydaci do pracy w ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ARCELORMITTAL WARSZAWA SP. Z O .O.