Opinie o Early Stage

Witam, potrzebuję kogoś kto będzie prowadził syna w domu metoda early stage. Na bliskiej woli. Poziom 1:4, do połowy grudnia dziecko chodzili na zajęcia z grupą.

@Ewa

Dzień dobry, metoda Early Stage zakłada naukę w grupie. Nie ma możliwości odbycia zajęć indywidualnych zgodnie z założeniami naszej szkoły. Pozdrawiamy i w razie pytań polecamy się. Nasz adres mailowy biuro@earlystage.pl

Martyna

Idealnych firm nie ma jak nie ma idealnych ludzi. Ja jestem zadowolona

nuda

early stage jest SLABEEEEEEEE.Po pierwsze angielski dla poczatkujacych a pierwsza lekcja i juz cos pani gada po angielsku i co mam z tego rozumiec a slowka jak sa te obrazki to czasami te obrazki sa takie ze sie ich poprostu nie rozumie!!!!!!!!!

joker

Ale się tu naczytałam strasznych rzeczy... A jak poszłam na rozmowę, to pogadłam z super dziewczyną, która prowadzi szkołę na Żoliborzu i się zastanawiam, gdzie Wy wszyscy trafiacie na te potworne baby, kóre tak Was starszą tymi umowami, nieznajomością języka polskiego itp. Z tego co już widzę, to jest szkoła, w której jest pomysł na nauczanie, jest jakiś plan i lektor wie, co ma robić. A nie - jak zazwyczaj - weź książkę, jaką chcesz i rób co chcesz i zero planu co z tymi dziećmi robić. Przed pierwszą lekcją mam mieć dwa dni szkoleń, potem podobno też są, jak się tylko chce . Dla mnie spoko.

Lektor języka angielskiego

1. rozmowa o poprzednich stanowiskach, opowiedzenie czegoś o sobie 2. test 1 - cała kartka obrazków i zaproponowanie sposobów wprowadzania takiego słownictwa 3. test 2 po angielsku - zadania na wymowę, popraw błędy w zdaniach, przetłumacz zdania 4. pokazanie jak funkcjonuje szkoła, filmiki z przykladowymi lekcjami, przedstawienie stawek 5. umowienie się na poprowadzenie części lekcji

wymowa słówek takich jak run, comb, climb, przetłumaczenie poleceń na angielski, wybranie dobrej odpowiedzi, zaproponuj jakąś grę

@wera

Ja zaczynam właśnie pracę. Proces rekrutacji na pewno wymagający - sprawdzają język, trzeba poprowadzić lekcję. Ale spoko - dają materiały do tego i ja miałam spotkanie z dyrektorką, która mnie we wszystko wprowadziła. Stawka jest dobra, mam bloki zjaęć. Jestem dobrej myśl, bo atmosfera jest fajna.

belferka

Uczę od wieeelu lat. W ES jestem od pięciu. W tym roku dostałam nawet umowę o pracę. Nie jest to szkoła dla leserów - trzeba swoje wypracować. Nie ma się co oszukiwać - praca z dziećmi w ogóle nie jest łatwa, więcej - praca nauczyciela nie jest łatwa. Jak słyszę o lektorze, który chce pracować w szkole, ale nie chce się przygotowywać do zajęć, to myślę, że to albo słaby lektor, albo człowiek, który się minął z powołaniem. Pokażcie mi szkołę, w której nie muisz się przygotowac do zajęć, zaplanować aktywności dla uczniów, przygotować jakiegoś projektu, czegokolwiek. Może z dorosłymi czasami tak można - powiesz "otwórzcie książkę i róbcie gramatykę", ale też nie na dłuższą metę - musisz znaleźć dodatkowe artykuły do przeczytania, wywiady do posłuchania, wymyślić fajny temat do napisania a potem to sprawdzić. Normalne obowiązki nauczyciela.

MS

Zależy od osoby i placówki/dyrektorki szkoły. Pracowałam w ES przez 2 lata. Bogate zaplecze i materiały- na pewno nie. Musieliśmy tworzyć swoje gry i zabawy, używać swoje zabawki i prywatne drukarki/materiały, znaleźć dodatkowe materiały do zajęć (na każde zajęcia), i pomysły na projekty. Jedynie co dawali to książki i testy/kartkówki. Do każdych zajęć, drugie tyle w domu (nie licząc przedstawienia- płatne mniej niż zwykłe zajęcia, warsztaty- bezpłatne, raporty co dwa miesiące- mnóstwo godzin, i inne.) Więcej zarabiam na prywatnych korepetycjach. Słyszałam od innych lektorów że to wszystko zależy od placówki. Mi wychodziło około 20zł na godzinę jak wliczyłam koszt prowadzenia własnej firmy, zakupienie własnych materiałów do zajęć, i godziny pracy (w domu i na zajęciach). Może nie okropne, ale można zarobić więcej gdzieś indziej.

login
@MS

Hej, chyba trochę czasu minęło, od kiedy pracowałaś w ES. Obecnie raporty pisane są dwa razy do roku. Są też prowadzone bezpłatne szkolenia dotyczące gier i zabaw, projektów itd. Program wytyczony jest bardzo precyzyjnie i nie wymaga częstego użycia dodatkowych materiałów. No chyba, że ktoś ma ochotę- w końcu wielu lektorów lubi to robić. Nowi lektorzy są też pod stałym nadzorem metodyków, do których można zgłosić się, jeśli brakuje pomysłów.

@login

ciekawe dlaczego od 3 miesięcy widnieją te same ogłoszenia i nie mogą znaleźć lektora... oj chyba ktoś z góry się tutaj udziela

EwelinaW
@M

Odpowiedź jest dość prosta, jesteśmy dużą szkołą, do której cały czas zapisują się nowi uczniowe. Chcąc odpowiedzieć na te potrzeby, cały czas potrzebujemy nowych lektorów. W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu na rekrutacj@earlystage.pl

Native
@login

Dlaczego rodzice dostają prywatne maile i telefony do lektorów? Czy kontakt nie powinien być przez szkołę? PS Kilka lat temu dyrektorka filii na Saskiej Kępie mnie rozbawiła przekazując mi informację iż moja znajomość języka polskiego jest zbyt słaba aby móc komunikować się bezproblemowo z rodzicami :) Do dzisiaj ten epizod mnie bawi. Nigdy nie przyszło mi do głowy, że to mogłoby być ważnym kryterium do pracy jako lektor języka obcego.

magdalenaaaa
@Native

Rodzice nie dostają tylko adres mailowy - służobowy w domenie earlystege.pl

Tonia Bochińska (współwłaścicielka szkoły)
@Native

Od tego roku szkolnego nauczyciele już podają tylko maila. Zmiana wynika z tego, że teraz rodzice już bardzo powszechnie komunikują się przez maile i często chętniej w ten sposób się kontaktują z nauczycielem niż telefonicznie. Wierzymy w to, że dla rodzica możliwość skontaktowania się z nauczycielem może być w niektórych sytuacjach bardzo ważna np. gdy trzeba nauczycielowi przekazać bardzo ważną czy delikatną informację na temat wyjątkowej sytuacji dziecka danego dnia (mógł go bardzo boleć brzuch, mógł przeżyć coś traumatycznego). Rozumiemy jednak, że dla części nauczycieli mogło to rodzić pewien dyskomfort, dlatego gdy uznaliśmy, że można przejść wyłącznie na kontakt mailowy, zrobiliśmy to. Odnośnie języka polskiego, wierzymy w to, że mimo tego, że jesteśmy ekspertami w nauczaniu angielskiego, poziom komunikacji w języku ojczystym z klientami też powinien być na odpowiednim poziomie.

@MS

Early Stage to miejsce dla ambitnych, kreatywnych osób, kóre lubią realizować swoje pomysły. Mamy moc materiałów dodatkowych i szkoleń dla lektorów, z których można korzystać i czerpać do woli. Nie jesteśmy jednak miejscem dla maszyn, które będą bezrefleksyjnie klepały gotowe rozwiązania. Zapraszamy ludzi, którzy chcą używać swojej wyobraźni i korzystać z własnego potencjału intelektualnego na bazie naszej metody. Wszystkie materiały potrzebne do realizacji pomysłów zapewnia filia szkoły - jesteśmy jednym z lepszych klientów sklepów papierniczych - serio!

M

tłumaczę, że są jednostronni. Żeby zobaczyć za co, należy zapoznać się z umową więc polecam prosić o wgląd do niej przed tym całym cyrkiem robienia lekcji, spotkań- MARNOWANIA CZASU

M

TRAGEDIA! Myślę, że praca w ES jest dobra dla studenta który nie ma większych obowiązków i kiwa głową jak kiedyś modne figurki psów na desce w aucie. Odbyłam rekrutacje, zrobiłam lekcje pokazową dodam , że musiałam specjalnie dojechać około 200 km, dostałam umowę o współpracę i to już był koniec! Nie wiem czy liczą na to , że ktoś jej nie przeczyta... SAME KARY NAWET DO 25 TYS. ZOBOWIĄZANIA DO 10 LAT PO ZAKOŃCZENIU WSPÓŁPRACY ITP. UMOWA MOCNO JEDNOSTRONNA, ŻADNYCH MOŻLIWOŚCI NEGOCJACJI CZY WPROWADZENIA ZMIAN. PORAŻKA NA CAŁEJ LINII oczywiście stosunek Pani dyrektor zmienił się diametralnie i nie była juz tak miła, nawet nie raczyła odnieść się do zadanych jasno pytań. Dostałam odpowiedź "obowiązuje nas umowa ustna" ciekawe czy w razie czego w sądzie też by ją przytoczyła. Jeśli ktoś się ceni i zna swoją wartość to odradzam, szkoda czasu nawet na rekrutacje.

eN
@M

Jestem lektorką w Early Stage i doprawdy nie wiem jak bardzo trzeba by było się postarać, aby doprowadzić do momentu w którym taką karę trzeba zapłacić. Kary są wysokie, ponieważ metoda jest unikalna, mamy dużo klientów i mogą znaleźć się osoby które chciałyby to wykorzystać w swojej późniejszej pracy już nie związaną z Early Stage. Nigdy, nie spotkałam się z sytuacją w której ktoś musiał płacić karę. Dyrektorzy są naprawdę w porządku i nawet jeśli ktoś chce opuścić pracę przed końcem umowy to można się bezproblemowo dogadać, bez żadnych kar. Atmosfera w Early Stage jest niezwykle miła. Nie tylko dzieci czują się u nas komfortowo, ale także nauczyciele. W tej pracy można poczuć się jak w domu, a wszyscy są dla siebie serdeczni, mili i życzliwi. Pracując w Early Stage można naprawdę wiele zarobić i jeśli przełożeni widzą Twoje starania to doceniają lektora, pomagając mu wspinać się po szczeblach kariery. Więc jeśli jesteś osobą ambitną ta praca jest dla Ciebie. :)

@eN

yhym no tak trzeba ratować i wychwalać swój biznes. Komentarze mówią same za siebie.

Pati
@M

Też byłam na rozmowie kwalifikacyjnej. Potem dostałam Umowę Współpracy i mocno się zdziwiłam gdy przeczytałam o karach po 25 tys. zł !!! Oczywiście nie zgodziłam się na podpisanie umowy. Podobno nie mogą znaleźć lektorów - nie dziwię się. Może szukają lektorów, którzy naiwnie podpiszą umowę bez czytania.

Tonia Bochińska (współwłaścicielka Early Stage)
@M

Studenci są częścią naszego zespołu, ale nie stanowią jego większości. Mamy wśród naszej kadry rzeszę osób z ogromnym doświadczeniem, coraz większą grupę młodych mam, które zaczynały z nami zaraz po studiach, a potem w Early Stage rodziły po kolei dzieci i chętnie wracały po urlopie. Niektóre z nich uczą dalej, inne są metodykami bądź założyły swoje filie. Pisanie o pieskach z dyndającymi głowami jest dość obraźliwe - szczególnie jeśli weźmiesz pod uwagę, że mamy niezwykle mądry, kreatywny i pracowity zespół. Umowa chroni nasz know how, który jest niezwykle bogaty. Nie uczymy z książek dostępnych na rynku, a z naszych materiałów, które są tylko zastrzeżone do używania w ES. Stąd troska o ochronę naszych materiałów. Przecież osobie uczciwej zapisy, które chronią nasze materiały nie zagrażają. To przykre, że na podstawie samej rekrutacji tak negatywnie nas oceniasz na forum i piszesz dla kogo według Ciebie jest ta praca i robisz to z tak olbrzymią pogardą. Złościsz się o to, że przejechałaś 200 km, aby dotrzeć na rekrutację i zrobiłaś to na marne. Na przyszłość zanim się zdecydujesz na taką wycieczkę specjalnie na cele rekrutacyjne, zapytaj czy nie ma na pewno żadnych zapisów odnośnie ochrony know how, ponieważ to jest dla Ciebie warunkiem podpisania umowy. Jestem przekonana, że jeśli byś zadała to pytanie, to dyrektor filii by Ci szczerze na to pytanie odpowiedział. Przecież to jest też jego cenny czas pracy. Będę wdzięczna za informację, która filia Cię rekrutowała.

@Pati

W Early Stage uczymy z autorskich podręczników. Zapis umowy, o którym wspominasz chroni te materiały przed nieuczciwyi osobami, któe chciałyby używac ich poza naszą szkołą. Jeśli nie masz takich planów - mozesz spokojnie podpisać umowę - włos Ci z głowy nie spadnie :-))) Osoby aplikujące do naszej zachęcam do zadawania pytań o zapisy umowy dyrektorom filii - na pewno chętnie wszystko wytłumaczą.

@Pati

Serdecznie zachęamy do czytnia umów i zadawania wszystkich pytań z nią związanych. Chcemy pracować z ludźmi, kórzy czytają ze zrozumieniem, nie boją się pytać i w pełni świadomie decydują się na dołąćzenie do naszej drużyny!

lamalalam

Zgadzam się. Ważne jest jakim człowiekiem jest dyrektor filii. Jeżeli jest ludzki i w porządku to super, a jeżeli jest czepialskim perfekcjonistą to źle.

Jagna

Nikomu nie polecam współpracy z jedną z filii na Północy. (usunięte przez administratora). Zostawałam systematycznie pozbawiana środków do życia, a okres współpracy wspominam jako robienie większości rzeczy ZA DARMO. Jeżeli ktoś lubi mieć wciskane bajki o "możliwościach rozwoju", a po kilku latach współpracy dalej śmieciówkę - to praca dla Was. Jeżeli lubicie wycinać po nocach, spędzać całe dnie na korespondencji z rodzicami, robieniu niedorzecznej ilości kartkówek oraz dekoracji na przedstawienia - bez dodatkowej opłaty - to praca dla Was! Pensja w teorii dobra, ale w praktyce ilość obowiązków nie pokrywa się z nią w żaden sposób. To, co przeżyłam pracując dla tej filii zapamiętam do końca życia. Być może współpraca z innymi liderami wygląda inaczej, ale ilość pracy i nieadekwatne wynagrodzenie jest pewnie to samo.

prp
@Jagna

A czemu Pani tego w ankiecie nie umieściła, jaki jest dyrektor filii? Pozdrawiam

Teacher

W early stage wszystkie zadania administracyjne spadaja na lektora, wysyłanie maili i sms z pracami domowymi, testami, przedstawieniami. W innych szkołach robi to sekretariat. Nauczyciel jest zmuszony do zrobienia filmu na potrzeby marketingu z 6 latkami których rodzice nie zgadzaja sie na nagrywanie.

lektor angielskiego

Witajcie . Czy ktoś może napisać jak wygląda zatrudnienie na umowę o pracę które ma się w tej szkole pojawić ? Oczywiście chodzi mi o takie informacje ogólne.... Zastanawiam się nad podjęciem pracy ...

Eve

Nigdzie nie miałam tak słabej rozmowy kwalifikacyjnej, bo dwóch godzinach wypytywania Pani dopiero podała rzeczywistą stawka, która była śmieszna w porównaniu do pracy jaką trzeba wkładać w przygotowanie. Byłam wręcz egzaminowana z pomysłów na zabawy dla dzieci. W ogłoszeniu podali, że nie trzeba mieć dużego doświadczenia i najlepiej żeby była osoba studiująca. Nie dostałam informacji o żadnych szkoleniach, tylko same pytania. Żałuję, że straciłam te dwie godziny aby usłyszeć ile faktycznie mogę zarobić. Jedna ze szkół z najniższą stawką.

@Eve

Piszesz o Warszawie? Dziwi mnie Twoja opinia, bo stawka podawana jest w ogłoszeniu o pracę. I jest to porównywalna, jak nie wyższa od innych szkół. A że na rozmowie o pracę zadawano Ci pytania i to, że dotyczyły one metod na pracę z dziećmi to chyba nie powinno zaskakiwać? Early Stage oferuje bardzo duże wsparcie metodyczne, ale omawianie jego szczegół nie jest konieczne na pierwszym spotkaniu.

@takatam

Ciężko się z Tobą zgodzić . Jak sama nazwa mówi , rozmowa , to jest dialog dwóch stron i nie polega to na zadawaniu pytań przez jedną ze stron. W rozmowie kwalifikacyjnej przyszły pracodawca powinien poinformować jakie ma oczekiwania , ale też informuje, co sam oferuje , chociaż ogólnikowo . Skoro zadawał tylko pytania od przyszłego kandydata do pracy ( np. lektora ) by wyciągnąć od niego jego własne pomysły na pracę z dziećmi a sam dużo nie wspomniał o tym co może zaoferować w zamian , to znaczy że temu pracodawcy kończą się już własne pomyły .... W tej firmie lektorzy zmieniają się jak rękawiczki ... Co by nie było , to prawda !!!!!

Anglistka
@była lektorka.

Ale chyba sama przyznasz, że na rozmowie o pracę, pyta głównie pracodawca. To pracownik ma się wykazać wiedzą i doświadczeniem, żeby pokazać, że sprawdzi się na danym stanowisku. Ja pracowałam nie tylko w szkołach językowych ale też w korporacjach i przeszłam wiele różnych rozmów o pracę - na żadnej nie odpytywałam mojego przyszłego pracodawcy, a on mnie a i owszem...

ptw
@była lektorka.

Dlaczego lektorzy zmieniają się jak rękawiczki? Trochę mnie to zmartwiło, ponieważ chcę tam podjąć pracę...warto?

@ptw

Early Stage ma wiele filii, w których pracują dziesiątki lektorów. Można wyobrazić sobie, że w takiej sytuacji część kadry będzie się wymieniać, ale czy szkoła "zmieniająca lektorów jak rękawiczki" zyskałaby taką dobrą opinię i zaufanie rodziców, którą się cieszy? Wręcz przeciwnie- ES zależy na tym, by lektorzy czuli się w pracy dobrze i zostawali na wiele lat. Jeśli pytasz czy warto- jeśli chcesz się rozwijać jako nauczyciel to Early Stage to jedno z najlepszych miejsc, do których można trafić.

@ptw

PTW - poczytaj opinie byłych lektorów dlaczego z pracy w tej firmie zrezygnowali ... A trochę tych lektorów którzy zrezygnowali było .....

@Anglistka

dokładnie , pyta głównie pracodawca , ale - Eve napisała że była wypytywana przez dwie godziny o pomysły. To świadczy o braku pomysłów przez przyszłego pracodawcę . Ja też pracowałam w wielu korporacjach i pracodawca informował mnie również o tym co ma do zaoferowania . Nigdy nie odpytywałam przyszłego pracodawcę , bo nie musiałam . On informował mnie sam , i nikt nigdy nie odpytywał mnie o pomysły przez aż tak długi czas , jak napisała wyżej EVe.

Paweł.
@takatam

uwierzyłbym w to co piszesz ,gdyby nie te negatywne opinie byłych nauczycieli ...

Anglistka
@była lektorka.

Ja tez byłam tam na rozmowie o pracę i tez byłam pytana o pomysły. Dostałam informacje o stawce, szkoleniach i dodatkowych benefitach - opieka medyczna, karta sportowa. Przeszłam cały proces rekrutacji - obejrzałam filmy z lekcji, sama poprowadziłam jedną. Nie było łatwo - ale według mnie to tylko pokazuje, ze oni poważnie podchodzą do zatrudnienia odpowiednich ludzi. Ja nie mam problemu z pokazaniem tego, co potrafię. Dostałam propozycję pracy i pewnie z niej skorzystam. Mam nadzieję, ze jest tak jak mówią i okaże się, że dobrze trafiłam. Za pół roku chętnie podzielę się z Wami opinią o pracy.

Teeeeeeeacher!
@Eve

Ja akurat przeszłam do szkoły publicznej, bo planowałam ciążę, a wtedy w early nie dawali jeszcze umów o pracę, ale znam stawki tej szkoły i są bardzo dobre - wyższe niż w wielu innych szkołach, nie mówiąc już o publicznych....bo tam wiadomo, że jest tragedia. Eve, nie wiem skąd opinia, że stawki są takie niskie - może spojrzałaś na ogłoszenie w innym mieście niż Wwa i porównujesz je do realiów warszawskich? Ponieważ teraz rozważam powrót do Early to sprawdziłam też stawki na przyszły rok szkolny za godzinę i są naprawdę dobre. Możesz mieć nawet 75 za 60 min przy dobrym układzie (grupy egzaminacyjne + Twój staż pracy w ES - nie na dzień dobry).....a jak uczysz przedszkolaki to jeszcze więcej możesz zarabiać. I to dotyczy wszystkich filii bo zasady są takie same wszędzie. Mam świeże informacje, bo właśnie kontaktowałam się z paroma placówkami.

@Paweł.

No nic dziwnego, że w internecie piszą zawsze ci, którzy są niezadowoleni :-) A na setki pracowników zawsze kilku takich, z różnych powodów, będzie. No i warto zauważyć, że te opinie nie przechodzą żadnej weryfikacji na tym portalu. Nie mówię, że tak jest, ale równie dobrze mogłyby być napisane wszystkie przez jedną osobę. Warto samemu się przekonać, jak jest.

olololilolo

Praca domowa musi być zadawana w odpowiedniej ilości aby dzieci mogły utrwalić przerobiony materiał z zajęć w domu. Poza tym nigdy nie jest zadawane coś czego nie było na zajęciach.

opi

Na plus: metoda, zarobki, to, że lektor i dzieci nie nudzą się podczas zajęć, ciekawe materiały, wsparcie metodyczne Na minus: czasami za dużo wszystkiego naraz, atmosfera jak w korporacji, zbyt wygórowane wymagania(dzieci są różne i nie zawsze da się zdążyć z materiałem)

opi

Teacherka

Jestem bardzo zadowolona. To mój pierwszy rok w Early i jestem pod mega wrażeniem. Według mnie szkoła dba przede wszystkim o jakość nauczania. Jeszcze nigdy w żadnej szkole nie miałam takiej możliwości rozwoju. Co weekend są organizowane szkolenia dla chętnych nauczycieli. Z drugiej strony czuję, że jako pracownik jestem słuchana i traktowana poważnie. Jedno jest pewne - to szkoła dla osob, ktore lubią pracę z dziećmi i wiążą z tym swoje ambicje i ktore po prostu chcą pracować, rozwijać sie etc. Polecam!

3er

@ial masz na myśli nauczyciela/ lekotra jezyka angielskiego? wlasnie powiem Ci ze widze ze w wielu miastach teraz takiej ososby szukają i ja się zastanwiam jak to tutaj wygalda rozmowa kwalifikacyjna na takim wlasnie stanowusku i czy robia jakies testy?

Bardzo proszę o nazwę fili w której dają umowę o pracę bo z tego co wiem wszyscy lektorzy, poza studentami na umowach zlecenie, funkcjonują na własnej działalności. Szkolenia dotyczą lektorów i kadry menadżerskiej. Opiekunów i administracji raczej nie. Jeśli ktoś bierze sobie 10 grup na głowę jest szaleńcem i ten kto się na to zgadza również. Asertywność i dystans do pozornie miłej atmosfery są wskazane aby przetrwać, gdyż panują warunki bezwzględnej korporacji i to na dodatek po polsku.

lektorka
@były pracownik

Ja też pracowałam w ES – po kilku latach pracy dostałam 10 grup i ogarniałam. Jak masz kilka na tym samym poziomie, to da się to zrobić. W mojej filii był super metodyk, który zawsze pomagał. Nie było łatwo – fakt, to ogrom pracy. Umowy o pracę nie ma (chyba że coś się zmieniło od zeszłego roku), ale to chyba norma w branży. Za to w ES stawki są ekstra i jak masz te 10 grup to możesz sporo zarobić. W mojej filii atmosfera była bardzo spoko – młodzi, fajni ludzie.

kobieta

Nauczaja poprawnie. Lektorzy zmieniają się często co rok bądź co pol roku z info do rodzicow ze mało placa. Nie sa kontaktowi dyrektorzy. Ty płacisz a oni wymagają a czy nie powinno byz ja place ja wymagam ? Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Early Stage - Warszawa

• Jak się pracuje w Early Stage?

Zobacz opinie na temat firmy Early Stage tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Early Stage?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 21 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Early Stage?

Kandydaci do pracy w Early Stage napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.