Early Stage

Opinie o Early Stage

kobieta

Nauczaja poprawnie. Lektorzy zmieniają się często co rok bądź co pol roku z info do rodzicow ze mało placa. Nie sa kontaktowi dyrektorzy. Ty płacisz a oni wymagają a czy nie powinno byz ja place ja wymagam ? Nie polecam.

Karol

Pracowałem w Early Stage przez 2 lata, sam się dziwie, że tyle wytrzymałem. Wynagrodzenie jest dosc wysokie jak na szkoły językowe, ale nie wymierne do tego ile trzeba poświecić pracy w przygotowania. Teoretycznie zarobisz 60 zł za 60 min, ale w domu spędzasz przynajmniej godzinę na przygotowanie każdych zajęć, wiec wychodzi 30 h na godzinę a czasem i mniej. Ciagle pisanie raportów do rodziców, wycinanie, przygotowywanie gier i zabaw, sprawdzanie ogromnej ilości testów i kartkówek, kilka hospitacji i ciągła kontrola. Nie polecam pracy tam, są jak sekta.

@Karol

Praca nauczyciela zawsze wiąże się z koniecznością przygotowania do lekcji. Niezależnie od tego czy jest to praca w Early Stage, innej szkole językowej, czy szkole publicznej nauczyciel powinien przychodzić na lekcję dobrze do niej przygotowany. Podczas rekrutacji jasno komunikujemy to kandydatom. Oczywiście to, ile czasu lektorowi zajmie przygotowanie się do lekcji w dużej mierze zależy od jego organizacji pracy i pomysłowości. Nauczyciele w naszej szkole otrzymują wszystkie narzędzia niezbędne do dobrego przygotowania się do lekcji i realizacji założonego materiału, co pozwala znacząco skrócić czas, który muszą poświecić w domu . Lektor ma dostęp do dodatkowych materiałów online. Wystarczy je wydrukować przed lekcją. Praca z dziećmi wymaga stosowania wielu różnorodnych technik, które wywołają zainteresowanie uczniów. Na szkoleniach dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby wspierać lektorów i pokazywać im wypracowane przez lata pracy w klasie sposoby na ciekawe przekazywanie wiedzy. Hospitacje lekcji mają na celu wsparcie lektora, a nie jego kontrolę. Metodyk wnikliwie analizuje wszystkie obszary i wskazuje ścieżki doskonalenia. Jest to wyraz dbałości o jakość nauczania oraz rozwój pracownika. Early Stage to szkoła,w której pracują pasjonaci języka angielskiego i nauczania dzieci . Pasja ta daje niezwykłą energię - mamy nadzieję jednak, że do sekty nam daleko :-))

FK
@Early Stage

mam b. duże doświadczenie w nauczaniu j. angielskiegoi i aplikowalem do bydgoskiego oddzialu Early Stage chyba 5-6 razy; bez echa; dzwonilem; pan przyjał i tyle; za to przez pomylkę aplikowalem do Wrocławia z tym samym CV i zareagowali natychmiast i umowilisię na rozmowę.

pozytywna

Witam, pracowałam przez kilka lat jako lektorka w Early Satge w Warszawie w dzielnicy Rembertów. Polecam jako pracodawce. Wynagrodzenie uczciwe, jest system podwyżek, pieniądze na czas, niema odwoływań jak w innych szkołach. Szkoła dba o standarty, atmosfera pracy:) Wszystkie materiały zapewnia szkołą, regularne szkolenia równierz, cały czas coś się dzieje pozytywnego, dyrekcja bardzo miła, rodzice i dzieci mają pozytywne nastawienie do nauki, szkoły i lektora:)

ktos
@pozytywna

Dziwie sie, ja nie polecam... moja rozmowa z osoba decyzyjna dot. pracy jako lektor przebiegla w niemilej atmosferze... dzwoni kobieta z afera, ze na maila nie odpowiedzi nie ma... i za chwile pyta, czy chce te grupy czy nie. powodzenia w szukaniu lektorow z takim nastawieniem.

była lektorka.
@ktos

ja również NIE POLECAM !!!! Nie tylko ja ale i dużo innych lektorów odeszło. Szkoła przywiązuje wagę do dużej liczby dzieci , średnio do poziomu nauczania . Faktycznie, żeby czas szybciej leciał dzieci rysowały i wycinały...

kinia

Mój syn chodzi do filii w pod Warszawą , jest bardzo zadowolony i ma bogaty zasób słownictwa ,potrafi klecić zdania ( w swojej klasie w podstawówce jako jedyny ma szóstkę na semestr . Jest co najmniej o 2 semestry do przodu w stosunku do tego ,czego uczą w szkole powszechnej

Lektor języka angielskiego

1. rozmowa o poprzednich stanowiskach, opowiedzenie czegoś o sobie 2. test 1 - cała kartka obrazków i zaproponowanie sposobów wprowadzania takiego słownictwa 3. test 2 po angielsku - zadania na wymowę, popraw błędy w zdaniach, przetłumacz zdania 4. pokazanie jak funkcjonuje szkoła, filmiki z przykladowymi lekcjami, przedstawienie stawek 5. umowienie się na poprowadzenie części lekcji

wymowa słówek takich jak run, comb, climb, przetłumaczenie poleceń na angielski, wybranie dobrej odpowiedzi, zaproponuj jakąś grę

lektorka

Jaka umowa o pracę? W Early Stage? Nigdy w życiu :(

Lektora ES
@lektorka

Od września 2017 będzie można pracować na umowę o pracę w Early Stage.

Deedie
@lektorka

Od tego września w wielu filiach szkoły będą umowy o pracę. Sama dostałam taką propozycję jako lektorka szkoły więc jest to pewna wiadomość.

kalina

do Niezadowolonej lektorki: z tego, co piszesz to pozwoliłaś rodzicom sobie wejść na głowę. Wystarczyło ustalić w jakich godzinach jesteś dostępna pod telefonem i że w razie nieobecności dziecko powinno dowiedzieć się co było na lekcji od kolegi z grupy (tak jak w normalnej szkole).10 grup to rzeczywiście bardzo dużo + jeszcze inna szkoła? to już baaardzo dużo - chyba dlatego nie dawałaś rady. Jeśli przygotowywałaś dekoracje do przedstawienia i wystawiałaś je z dziećmi - należało Ci się dodatkowe wynagrodzenie - o tym też jest w umowie, o czym już nie wspominasz. Co do poziomu maturzystów nie jestem zdziwiona - będąc tak uprzedzoną do szkoły można napisać przecież wszystko.

nick
@kalina

za obecnosc na przedstawieniu tylko placa, a nie za to, ze przygotowujesz maski i inne pierdoly... to robisz ZA DARMO!!!!!!!!

nela
@nick

Czyli tak jak w każdej szkole (publicznej też) - przygotowanie do zajęć, sprawdzanie klasówek, etc. nie jest dodatkowo płatne. To chyba zupełnie normalne... Jak opracowujesz sprawdzian dla dorosłych to chyba też nikt Ci nie płaci za ten czas, tylko za samo przeprowadzenie sprawdzianu podczas zajęć. Praca z dziećmi wymaga innego rodzaju przygotowań po prostu.

AnetaK

żałosne?! o niee, sama jestem tam lektorką i moja córka chodzi do innej filii na zajęcia w Early Stage. jest bardzo zadowolona, a my zauważylismy po roku ogromne postepy w jej angielskim! jako lektor powiem tyle - mnóstwo szkolen, rozwoj i swietna metoda!

Lektorka

Nauczyciele nie sá zadowoleni, bo odwalajà robote xa siebie- uczàc, sektetariat - sà zuszani do korespondenci z rodzicami, wysyłania info o wszystkim co robià np. Kim jest dziecko w przedstawieniu do każdego rodzica, nagrywania teledysku by opublikować na stronie i robiç sztucznà promocje, na 70 minutowych zajèciach z 7 latkami , ktòrych rodzice nie wyrażaja na to zgody na nagrywanie. Żałosne...

ktoś

rysują , kolorują , wycinają..... to nie zajęcia plastyki tylko nauka języka. Tylko ktoś kto uczy bądź uczył się sam w mało wymagającej od uczniów szkole mógł napisać coś takiego, ... 45cio minutowe wycinanie i malowanie na zajęciach języka obcego wynika tylko z lenistwa lektora. Dzieci w Early Stage mają idealnie dopasowane aktywności do zajęć i wcale się nie nudzą. Czas mija tak szybko, że zawsze na koniec zajęć są zdziwione, że lekcja już minęła i wcale nie są chętne żeby opuszczać salę. Więc proponowałabym aby osoby, które nie mają pojęcia o tym jak pracuje się w tej szkole nie wydawały negatywnych opinii.

lektorka

co dzieci robią przez 90 minut? rysują, kolorują, wycinają...jak to ma się do nauki języka? Nijak. 45 minut nauki + 45 minut rysowania za ktore placisz

Asia
@lektorka

Plus masa pracy domowej... Szkoda kasy i czasu, my zrezygnowalismy.

Whalemania
@lektorka

Dzieci uczą sie poprzez zabawę, rysowanie i tego typu aktywności, oczywiscie jesli nauka przez zabawę jest zorganizowana w odpowiedni sposob, a materiały sa dobrze dobrane. Raczej ciezko byłoby uczyc dzieci wykładając im kolejne zasady gramatyki... ząb całym szacunkiem do Pani Lektorki

baletnica

Szkoła językowa inna niż wszystkie - lepsza! Świetna - w opinii rodzica, a lektorzy też wyglądają na zadowolonych. Godna polecenia.

Szkoła rewelacyjna!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Early Stage - Warszawa

• Jak się pracuje w Early Stage?

Zobacz opinie na temat firmy Early Stage tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Early Stage?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 21 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Early Stage?

Kandydaci do pracy w Early Stage napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Early Stage