Early Stage Młociny

Opinie o Early Stage Młociny

Łukasz Es Nowy wpis

Niestety mojego dziecka nie nauczyli języka angielskiego... Ale spoko, może nie ma talentu, zdarza się, może jest za wcześnie. Więc idąc za swoim rozumem i głosem dziecka, które nie chciało chodzić na zajęcia i jak wiedziało że ma angielski udawało chorobę, płakało w szkole, wypisaliśmy go z zajęć. Ostatnie zajęcia to była trauma nie tylko dla dziecka, ale i dla nauczyciela. Więc zwróciliśmy się z prośbą do nauczycielki w ostatnim dniu miesiąca żeby to przerwać. Chcieliśmy natychmiast zerwać umowę, dla dobra ogółu. Powiedziała OK! Po czym dostaliśmy pismo z biura z wypowiedzeniem od 1 nowego miesiąca, czyli miesiąc płacenia extra. Niestety EarlyStage swoją chciwością napisało, że okres wypowiedzenia jest niezmienny i nie obchodzi ich co z tym okresem zrobimy. Bardzo słabe zachowanie. Za 2 dni spóźnienia od razy email, że wpiszą Nas do BIK. Tak się nie zyskuje zaufania, tak się nie traktuje klientów którzy mogą przyprowadzić innych. Niestety ja nie zarekomenduję Waszej szkoły, nie ze względu na naukę, a ze względu na podejście do klienta! TRAGEDIA!

Właścielka - Małgorzata Turek Nowy wpis
@Łukasz Es

Szanowny Panie, w naszej filii na Młocinach i w Łomiankach nie ma okresu wypowiedzenia, rodzic zawsze ma mozliwość zrezygnować w trybie natychmiastowym, więc to o czym Pan pisze odnosi się albo do innej filii, albo w ogóle do innej szkoły, to kompletna pomyłka. Bardzo proszę o sprostowanie.

AnnaSzypryt Nowy wpis

Jak dotąd nie miałam okazji współpracy z Early stage, ale bardzo miło zaskoczyła mnie rekrutacja i organizacja całego procesu. Niestety nie zdecydowałam się na współpracę, ale z moich obserwacji mogę powiedzieć, że zapowiadało się dobrze! Jako lektorka miałabym wsparcie metodyczne i merytoryczne, świetnie przygotowane materiały dydaktyczne i doskonale wyposażone sale lekcyjne. Pod względem warunków, to na pewno fantastyczne miejsce do prowadzenia zajęć.

Rytm Nowy wpis
@AnnaSzypryt

Widać, że „opinia” napisana przez ES! Było tak cudownie, że aż lektor poszedł pracować w inne miejsce i wraca za rok????????????! Czeka na niepłatne wakacje i ferie i pracę od 8 do 20.00 z grupami 12 osobowymi????????????.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Early Stage Młociny?

Kelly

Czytałam tu opinie zanim poszłam na rozmowę, dlatego sama też zawsze piszę pomocne opinie, mając jakiekolwiek doświadczenie i kontakt z miejscem pracy. Byłam w tym roku na rozmowie rekrutacyjnej, bardzo profesjonalna, a przy tym mocno przyjazna.Ostatecznie ze względów osobistych zdecydowałam się na inne miejsce, ale szkoła wygląda fajnie i słyszałam sporo dobrego od znajomych.Planuję wrócić za rok.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Early Stage Młociny? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Czy w Early Stage Młociny odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Czy w firmie Early Stage Młociny są regularne szkolenia pracownicze?

Malgorzata Turek @pracodawca

Tak, nasi lektorzy mają możliwość wybierać z całego wachlarzu szkoleń o różnorodnej tematyce, związanej głównie z nauczaniem języka angielskiego. Ponadto wewnętrznie w naszych filiach organizujemy we wrześniu i w maju szkolenia metodyczne, na które zapraszamy specjalistów z zewnątrz.

Pracuję w Early Stage Młociny/Łomianki od kilku miesięcy i bardzo mi się podoba. Szkoła jest bardzo dobrze zaopatrzona w materiały biurowe i świetne gadżety do wykorzystywania podczas zajęć. Zespół jest bardzo zgrany – przyczyniają się do tego spotkania integracyjne, które organizowane są kilka razy w roku. Dyrekcja jest niezwykle pomocna i wspierająca, a co najważniejsze – dba o pracownika i jego rozwój. Ważne jest dla mnie również to, że docenia się tutaj pomysły pracowników i to, że wychodzą oni ze swoją inicjatywą, która zawsze odbierana jest z entuzjazmem.

Małgorzata Turek - pracodawca

Rozpoczęliśmy rekrutację lektorów na rok szkolny 2023/24. Nasza szkoła prężnie się rozwija, więc szukamy osób chcących współtworzyć nasz zespół filii Młociny/Łomianki. Ofertujemy pracę w doskonale ułożonych blokach zajęciowych od poniedziałku do piątku, w godzinach popołudniowych (od około 12:30 do około 20:00). Jesteśmy elastyczni w kwestii wyboru ilości grup, czy dni pracy. Jeśli możesz pracować wyłącznie wczesnymi popołudniami, bądź wyłącznie wieczorami - dobierzemy Ci grupy w tych godzinach. Uczymy dzieci i młodzież od 3 do 19 roku życia. Możesz wybrać przedział wiekowy uczniów, których chcesz uczyć. Oferujemy stawki 85-110 zł/godz. brutto. Przyjdź - poznaj nas, a poczujesz się jak u siebie! ???? Poniżej więcej szczegółów: https://www.olx.pl/oferta/praca/lektor-nauczyciel-jezyka-angielskiego-bielany-mlociny-lub-lomianki-CID4-IDJdb9e.html?bs=olx_pro_listing

Czy w Early Stage Młociny występują paczki/bony świąteczne?

Małgorzata Turek - pracodawca

Tak - nasi współpracownicy otrzymują od nas świąteczne upominki :) Zawsze organizujemy też wspólne biesiadowanie i integrację. Nie tylko w okresie świątecznym, ale też kilka razy w roku się integrujemy, takie spotkania są oczywiście dla chętnych, jednak przeważnie spotykamy się w bardzo licznym gronie :) Osobiście bardzo lubię te wyjścia i z chęcią je dla naszego zespołu organizuję.

A co z wakacjami?

Cześć, a co taki lektor może robić w wakacje, jeśli nie ma innego źródła dochodu?

@A co z wakacjami?

Niektóre filie organizują półkolonie, w niektórych można pomagać organizacyjnie w sierpniu. W większości jednak lektorzy mają po prostu wakacje lub znajdują sobie pracę dorywczą, np. korepetycje, wyjazdy jako opiekun na kolonie, czy praca w sklepie, co tam kto sobie ogarnie ;) Z doświadczenia mojego i znajomych lektorów, można jednak sobie odłożyć w trakcie roku szkolnego sporo oszczędności i w wakacje odpoczywać.

Beata

Pracuję od kilku lat w filii Early Stage Młociny/Łomianki - dwie lokalizacje, jeden zespół. Od początku pracy tutaj, z każdym rokiem, rozwijam się, uczę wielu nowych rzeczy. Filia oferuje szereg dobrych merytorycznie, pomocnych szkoleń i spotkań z coachem. Niezwykle cenię sobie pomoc metodyka oraz niesamowite wsparcie dyrekcji i indywidualne podejście do każdej sprawy, do każdego problemu. Dzięki wielu rozmowom poznałam swoje mocne strony, co bardzo ułatwia mi pracę. Każdy rok otwiera przede mną nowe możliwości, a co za tym idzie - bardzo korzystne warunki finansowe. Polecam z całego serca pracę w tym miejscu!! :)

@Beata

Bardzo fajnie to brzmi! A jak ludzie? Dobra jest u was atmosfera? Może macie jakieś integracje?

@Anna

Wg mnie praca to głównie ludzie! Mamy wspaniały zespół, wspieramy się, pomagamy sobie. Integracje są kilka razy w roku :)

Krystyna
@Beata

Witam, kilka lat to już pokaźny staż. Widziałam w poprzednich opiniach, że podobno można tu liczyć na podwyżkę co roku... Pytanie o jakie konkretnie chodzi? To jest przyznawane indywidualnie czy każdy ma po równo?

@Krystyna

Podwyżki są przyznawane co poziom, który uzyskujesz za swój warsztat lektorski, zaczynając od Adepta przez kilka poziomów można przejść do Eksperta jak i do Metodyka ;) i Twoja stawka zmienia się o ok 10-20zl/ za zajęcia jeśli dobrze pamietam. Dodatkowo, co nikt o tym tu nie wspomina, a w tym roku otrzymaliśmy na starcie we wrześniu podwyżki inflacyjne o te kilkanaście procent ;)

Bibi
@Krystyna

Po 3 miesiącach dostajesz 5 zł więcej

Nowość?
@Bibi

Co za nowość. Chyba, że na mitycznej umowie o pracę, coś się dzieje po 3 miesiącach. Chociaż na niej też obowiązują normalne ewaluacje i poziomy awantu zależne od nich.

@Bibi

@bibi czy pracujesz w naszej filii? Lektorzy, przy udanej współpracy awansują co roku. Aktualnie najniższą stawką jest 85 zł za 60 min dla osób bez doświadczenia, jeszcze w trakcie studiów. Ta stawka rośnie z kolejnym rokiem, maksymalna stawka to obecnie 105 zł za 60 min.

Lektor z innej szkoły
@Małgorzata Turek - pracodawca

Dzień dobry a dlaczego jest różnica aż 10 zł w stawce w Warszawie a w Krakowie? Stawka w Krakowie to 75 zł na umowie B2B zaś 65 na umowie zlecenie.

@Lektor z innej szkoły

Różnice w stawkach dla lektorów wynikają z różnych cen kursów. W Warszawie są największe koszty działalności i koszty życia też są większe, dlatego kursy są najdroższe i stawki dla lektorów najwyższe. W innych miastach jest taniej, więc i stawki niższe.

Aktualność
#pracawEarlyStage

Myślisz o nowych możliwościach rozwoju? Poszukujesz dodatkowych godzin, aby uzupełnić swój grafik? Świetnie się składa! Nasze filie cały czas intensywnie się rozwijają, a na mapie Polski pojawiają się kolejne nowe punkty, które poszukują do swoich zespołów nauczycieli języka angielskiego.
Jeśli zastanawiasz się, jak wygląda praca w Early Stage oraz jak dbamy o rozwój naszych lektorów i lektorek, zachęcamy Cię do lektury naszego najnowszego artykułu Lektor angielskiego w Early Stage, nowa ścieżka kariery.
Link do artykułu znajdziesz TUTAJ

Jak wygląda ścieżka kariery w Early Stage Młociny? Czy trudno jest zdobyć awans?

Małgorzata Turek - pracodawca

Ścieżkę kariery określa nasz program rozwojowy Talent Booster, który obejmuje 5 stopni lektorskich. Aktualne stawki na rok szkolny 2022/23 w naszych filiach Bielany III (Młociny) oraz Łomianki to od 85 zł do 105 zł za 60 min oraz proporcjonalnie 128 zł do 158 zł za 90 min. Zapraszam do współpracy!

Lektorka

Pracuję w filii na Młocinach od 4 lat i jestem bardzo zadowolona. Nie trzeba troszczyć się o materiały takie jak kolorowy papier, artykuły papiernicze, wszystko to jest zapewnione. Co ważne, jest dużo szkoleń, merytorycznych, ale także i w ramach rozwoju osobistego. Baaaardzo wspierający metodyk i zresztą cały zespół. Możliwości integracji. Istnieje ścieżka rozwoju, dzięki czemu można co roku uzyskać podwyżkę. Polecam.

Paulina

Pracowałam w Early Stage przez 5 lat. To co cenię w tym miejscu najbardziej to przede wszystkim duża możliwość rozwoju dla lektora, duża liczba dostępnych szkoleń :) Praca wśród przyjaznych, życzliwych i pomocnych ludzi :) Polecam przyszłym lektorom, wspominam bardzo dobrze ten czas :D

Luiza

Pracowałam zarówno w ES Młociny oraz ES Łomianki (ten sam sympatyczny i wspierający pracodawca) i gorąco polecam. Dla mnie w pracy bardzo ważni są ludzie z którymi współpracuję a tutaj wszyscy w zespole są bardzo życzliwi i pomocni. Każdy lektor zawsze może liczyć na wsparcie i radę fantastycznej metodyczki:) Poza tym jest również możliwość rozwijania swoich lektorskich umiejętności dzięki licznym szkoleniom zarówno w filii jak i tym organizowanym przez centralę Early Stage. Co roku istnieje szansa na awans i podwyżkę co również jest bardzo motywujące. Szczerze polecam.

Lektorka ES Młociny

Od dłuższego czasu pracuję jako lektor w Early Stage na Młocinach i jestem zadowolona z pracy w tym miejscu. Przyjazny zespół, serdeczna atmosfera i wzajemne wsparcie. W szkole mamy dostęp do wielu materiałów (kolorowe kartki, brystole etc.) i gadżetów które są pomocne podczas prowadzenia zajęć. Szkoła oferuje też ciekawe szkolenia i inspiracje w ciągu roku szkolnego. Szczerze polecam :)

Gosia

Polecam, pracuje w tej filii już dłuższy czas. Atmosfera jest bardzo przyjemna, wszyscy są serdeczni, mam zapewnione odpowiednie materiały, szkolenia, wsparcie i dużo koleżeńskiego uśmiechu. Praca lektora nie zawsze jest łatwa ale progres ucznia na końcu roku mega satysfakcjonujący!

Grażyna
@Gosia

Piszesz o szkoleniach, a możesz powiedzieć, jak często (np. ile razy w roku) one są i czy one są wewnętrzne czy firma wysyła na zewnętrzne szkolenia?

@Grażyna

Pani Grażyno, w zależności od doświadczenia lektor ma możliwość udziału w 2 szkoleniach na semestr. Spotkania organizowane są w trakcie roku szkolnego. W każdym miesiącu lektor może znaleźć dla siebie coś ciekawego ponieważ oferta naszych szkoleń jest dość obszerna i stale ją rozwijamy :)

Pracowałam kiedyś w filii na Młocinach i szczerze polecam - bardzo miła atmosfera, wspierający Zespół, dobra organizacja. Zostałabym na dłużej gdyby nie przeprowadzka. Polecam :-)

Mateusz

To macie dużo integracji co? Fajnie ze firma dba żeby ekipa była zgrana

Zostaw merytoryczną opinię o Early Stage Młociny - Warszawa

• Jak się pracuje w Early Stage Młociny?

Zobacz opinie na temat firmy Early Stage Młociny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Early Stage Młociny?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Early Stage Młociny