Opinie o Work Service S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Work Service S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Work Service S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service S.A. w Wrocław

Beata

Jestem zadowolona ze współpracy z firmą pani Natalia jest bardzo miłą osobą.

Lukas.O

Jest w porzadku

Krzysztof Piotrowski

Jeżeli chodzi o firmě i práce w czechach polecam pracowałem w firmie Adient 9 miesięcy za pośrednictwem work serwice złego słowa nie mogę powiedzieć jeżeli ktoś decyduje się na pracę w czechach naprawdę polecam tylko work serwice jeżeli ktoś dostanie pracę w okolicach tachowa i jego koordynatorem będzie Pan Markus to znaczy że napewno go żadna krzywda nie spotka i będzie ok

@Krzysztof Piotrowski

Niestety nie zgodzę się z Tobą, a Marcusa Baumana poznałam z najgorszej strony. Zostałam zakwaterowana w praktycznie jednym pokoju z obcym facetem i jego dziewczyną, a jak zaczełam mieć ostre pretensje, to mnie zwolnił. Dodatkowo w mieszkaniu nie było zadnych naczyń, ani nawet czajnika bezprzewodowego, a jak kupiłam własne przybory kuchenne, to zaczęły znikać, tak samo zresztą jak jedxenie z lodówki.. Dodatkowo jak wróciłam do Polski, czekało na mnie pismo z Czeskiej instytucji zajmującej się tym, że przez cały miesiąc pracy nie byłam ubezpieczona. Spawa nadawałaby się do sądu, ale nie chce mi się w to bawić.

@Ewa

Dziękujemy za opinię, uważnie zapoznaliśmy się z jej treścią. Jeśli czuje się Pani pokrzywdzona, prosimy o złożenie oficjalnej reklamacji do Work Service Czech s.r.o. celem nadania jej dalszego biegu. Zostanie ona wówczas przekazana do właściwych osób, które poinformują Panią o rozstrzygnięciu opisanej kwestii.

Krzysztof Piotrowski
@Ewa

Nie wierzę work serwis zatrudnia legalnie ja nawet przez przypadek w polsce dowiedziałem się że mam czeskie ubezpieczenie

Prymuska
@Work Service S.A.

Nie tylko ona ja również siedzę 3dni bez roboty wyrolowaliście nas i możecie być pewni sprawa będzie w prokuraturze nie podaruje wam jest was na tyle że wsiadajcie w auto i sprawdzajcie Czechy ja dziś dzwonię do ambasady w Pradze i chce was panią Agatę z Wrocławia obciążyć kosztami pasuje wam

Nadia
@Ewa

Miałam podobną sytuację skąd jesteś może zbierzemy Markus nie może zostać bez kary reszta kordynatorów jest w porządku tylko ten pan zachowuje się okropnie tak przyznaje mam paskudny charakter ale on ma 100000razy gorszy od mojego zupełnie jak dziewczyna się zachowuje

Karola
@Krzysztof Piotrowski

Od dłuższego czasu zastanawiam się nad wyjazdem do Czech. Czytam różne opinie o agencjach i szczerze włos się jeży...

Robert

Współpraca układała się w sposób zadowalający, informacje docierały zawsze na czas

Operator Wózka Widłowego

Szukali na szybko, umowa została zawarta telefonicznie, pojechałem podpisać tylko umowę i do pracy, bardzo się zawiodłem, co innego mi powiedziano a co innego robiłem, okłamywanie pracownika, brak szacunku.

Pytania, gdzie pracowałem i jakie mam doświadczenie

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Za tę firmę powinny wziąć się odpowiednie organy w tym Inspekcja Pracy. Praca na śmieciówkach, gdzie pracuje się jak etatowiec , to chore!

Niki
@Gość

Zgadzam się mnie napadł naćpany facet wraz z naćpaną żoną wiem jak odbywają się tam libacje alkoholowe wkurzona spakowałam się i wróciłam bo upomniałam się u bługara o swoje pieniądze odradzam wyjazd do czech i nie przez work service

NIEZAPOMINAJKA

ULM – NIEMCY 2020 Miałam tego nie robić bo nie po to się zatrudniałam w waszej firmie ale to co się działo nie pozostawia mi innego wyboru.... Praca jak każda inna w tym przypadku mogę powiedzieć, że była ok. Firma obiecuje pomoc na każdym etapie w tym pomoc polskiego koordynatora i tu zaczynają się schody. Pan „ koordynator „ przepraszam UZURPATOR zwykły (usunięte przez administratora) nie douczony, arogancki, bezczelny do ludzi zwracał się wręcz obelżywie i w formie bezosobowej, unikałam kontaktu z nim jak ognia nie wiem po co i w jakim celu ta osoba była i może jest nadal zatrudniona w tej firmie. Zero pomocy w jakiejkolwiek sprawie z jego strony, albo był pod wpływem alkoholu albo na mocnym kacu ( zapuchnięta i czerwona twarz ) czyli nie nadawał się do niczego a mała poprawka ogarniał zaliczki ale to szczyt jego możliwości i kompetencji. Parokrotnie opuszczał hotel na dwa dni nikogo z pracowników nie informując w dodatku służbowym samochodem. Na szczęście w czasie tych jego wyjazdów nic się nie wydarzyło ale gdyby coś to co mielibyśmy zrobić do kogo się zwrócić o pomoc jak nikt z nas pracowników nie znał języka niemieckiego co prawda był jeszcze team lider mieszkał w drugim hotelu ale kto do niego miał numer telefonu ? chyba tylko firma i koordynator. Przepraszam ale chyba każdy chciałby mieć prace nic nie robić tzn. pokazywał gdzie jest miejsce pracy a na miejscu gdzie są toalety i automat z kawą i napojami i nic więcej żadnego wprowadzenia w specyfikę pracy a wychwalał się, że zagadnienia z logistyki i w ogóle całą logistykę ma opanowaną do perfekcji tzn. że ma ją w małym palcu i do tego mieć służbowy samochód i nie płacić za mieszkanie a w dodatku bo sam się chwalił, że ma dodatek za delegacje. Gdy ktoś zwracał się do niego, że są jakieś niedogodności w pokoju itp. za, który płaciliśmy wszyscy tzn. bez koordynatora 270 euro jego odpowiedź była - „ nie mieszkacie w hotelu 5 gwiazdkowym czego wy chcecie „ Jedna kobieta zgłosiła do tego koordynatora, że ma problem z zębami, całą twarz miała zapuchniętą to usłyszała odpowiedź „ a co to ja dentysta jestem „ w innych przypadkach „ a co to ja hydraulik, stolarz, kurier, tłumacz jestem „ w piątek wieczorem ten tzw. koordynator przyszedł ( był pod wpływem alkoholu ) i zapytał czy ta Pani da radę wytrzymać do poniedziałku i powiedział „ nie mam prawa nikogo zawieźć i z kimkolwiek jeździć do lekarza bo mi przepisy sanitarne na to nie pozwalają „ i cała masa innych tego typu bzdur. Jeszcze cytat z jego wypowiedzi „ człowiek ma ręce urobione po łokcie to jeszcze inni wymyślają i dodają mu roboty” dużo zdrowia panie „ koordynatorze „ życzę, katoliku z różańcem i obrazkiem Maryi na parapecie. Mam nadzieję, że to wszystko panu pomoże. Więcej pomógł hausmeister niż ten „ super „ koordynator. Pan ciekawski... w ogóle co to za polityka w czasach obowiązujących przepisów, mam na myśli RODO, powinniśmy otrzymywać paski wynagrodzenia listownie albo na wskazany adres e-mail w tym przypadku ta zasada nie obowiązywała i w ten sposób „ koordynator „ miał wgląd i uważnie studiował ile zarobił dany pracownik i na której klasie podatkowej jest. Stanie pod drzwiami pracowników w hotelu ( że niby chciał zapukać do drzwi ) i podsłuchiwanie w jego przypadku to niemal codzienność bo nie jednokrotnie takie zdarzenie widziałam. Stworzył sobie prywatny folwark na piętrze i sam sobie wybierał kto może tam mieszkać a reszta ludzi na parter gdzie wieczny (usunięte przez administratora) w kuchni, w toalecie, o pokojach już nie wspomnę no i współlokatorzy nie ciekawi. Zapytany o kwestię wymiany pościeli powiedział, że raz w miesiącu przysługuje a u niego w pokoju wymiana raz w tygodniu, sprzątanie i wymiana pościeli wykonywane przez Panie sprzątające obiekt. Jeden Pan zgłosił, że źle się czuje to dwa dni później dostał wypowiedzenie a naprawdę bo widziałam i rozmawiałam z tym Panem źle się czuł, mocna chrypa, katar, gorączka, podręcznikowe objawy grypy, i kazał mu się wyprowadzić z hotelu. Po przyjeździe do Ulm w dniu podpisywania umowy był w takim stanie, że jeden dokument chodził i drukował 6 razy a opary, które się od niego wydobywały...cóż brak określenia w słowniku języka polskiego. Sumując: praca ok ale nie z tym koordynatorem, który podobno miał tam zrobić porządek... no cóż zostawię to bez komentarza bo ten koordynator sam z sobą powinien najpierw zrobić porządek ! i uważajcie na pracowników z innych państw bo, że na Polaków trzeba uważać chyba nikomu mówić nie trzeba. Miłego dnia.

@NIEZAPOMINAJKA

Skoro miala Pani tego nie robić to co skłoniło Panią do zrobienia tego? Po sześciu miesiącach-natchnienie,zemsta, czy desperacja odrzuconej kobiety? Jestem pracownikiem Work Service kolejny raz.Bylam w raz ze znajomymi dwa razy ,tetaz jesteśmy na kolejnym projekcie gdzie koordynatorem jest ów Pan którego Pani oczerniaj.Jesli uważa Pani że nie było pomocy od koordynatora to proszę strescic jakiej pomocy Pani potrzebowała? Zakupów w galerii?-tam trzeba iść samemu.Podwiezienia do sklepu?-Pan Marek zawsze zabierał ludzi do sklepu. Dentysty??- zęby leczy się przed wyjazdem! Wszystkie sprawy typu-konto,meldunek,lekarz,były zawsze załatwione. Oczywiście opuszczał hotel na dwa dni-JEZDZAC DO SIEDZIBY FIRMY !!!o czym wszyscy wiedzieli i nikt nie miał z tym problemu. Tylko Pani -50 letnia kobieta która nie radzi sobie za granicą. A przecież Pani brat był tam brygadzista i to był jedyny błąd koordynatora ze powierzył mu to stanowisko! bo oprócz BITTE I DANKE nic więcej po Niemiecku nie potrafi.A to On miał za zadanie opiekować się ludźmi w pracy i w hotelu pod nieobecność koordynatora-BRAL ZA TO PIENIADZE I MIESZKAL ZA DARMO A POMOCY ŻADNEJ! Wszyscy pracownicy w tym ja i moi znajomi bylismy za każdym razem wprowadzani na magazyn ,osobiście koordynator pokazywał nam magazyn i tłumaczył co będziemy robić.I proszę nie zarzucać człowiekowi który jest 30 lat w logistyce ze jest niedouczony,bo tylko dzięki takim koordynatorom my wracamy do Work Service! Jeśli kiedykolwiek wybierze się Pani fo pracy w Niemczech to proszę pamiętać że to nie są wczasy w Ciechocinku, wystarczy nie pic I uczciwie pracować, a jeśli potrzebuje Pani pomocy koordynatora 24h na dobę to widocznie nie nadaje się Pani do pracy.Z całym szacunkiem dla Work Service, i wszysykich koordynatorów, szczególnie dla Pana Marka dzięki ktoremu zawsze tu wracamPozdrawiamy i życzymy wytrwałości oraz sukcesów w pracy????

@Kasia

Zęby owszem leczy się przed wyjazdem, ale jak jest problem z zębami za granicą, to również za granicą. Od tego jest ubezpieczenie zdrowotne w miejscu w którym się pracuje. U was takiego nie było? Jestem w szoku.

Komornik
@Ewa

To był prawdziwy pajac a nie koordynator jakby był w porządku to by pomógł.

piotr szewczyk czestochowa

trw zf w Częstochowie na ulicy legionów 63 ( pasy bezpieczeństwa ) jestem nie wygadany ta firma mnie tak skrzywdziła ze będę miał traumę do końca życia, ja porostu boje się iść do innej pracy że mnie spotka to samo, niewygadanych tam sie dosłownie traktuje jak głu..pich mob..bing dyskr..ymin..acja Przez ta firmę zwątpiłem w boga porostu niema czegoś takiego jak bóg ,ta firma zniszczyła mi życie

Komornik
@piotr szewczyk czestochowa

Do prokuratury pozew zbiorowy zrobić i się skonczy

Witam, Współpraca odbywała się szybko i sprawnie. Zawsze cała dokumentacja była przygotowana na czas, w każdej chwili można było uzyskać szczegółowych informacji. Pozdrawiam.

Jola

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Work Service we Włocławku. Bardzo miła obsługa w biurze, panie zorganizowane i bardzo pomocne. Polecam

Joanna B

Współpraca z agencja na bardzo wysokim poziomie. Moi opiekunowie czyli Pani Natalia i Pan Krzysztof zawsze pomocni i mili. Świetny kontakt. Ja z mojej strony polecam bardzo ta agencje.

Aleksandra 1234

Praca na produkcji- stawki jak wszędzie, mogłoby być lepiej ale wszędzie dają najniższa. Atmosfera w pracy rozna- jedni normalni, inni mniej. Panie z work serwis bardzo pomocne, jak moga coś zrobić od ręki to pomagają, doradzaja. Najważniejsze że wypłata na czas a czasami nawet kilka dni przed 10tym. Polecam

Sławomir
@Aleksandra 1234

I ta podstawa to wszystko na co możesz liczyć? Czy są do tego jakieś dodatki? Pensja przed 10 zawsze na plus, zgadzam się :D To duży atut, szczególnie jak się słyszy, że w innych firmach nie płacą na czas...

@Sławomir

Ja w życiu nie słyszałam żeby ktoś znajomy nie miał na czas pensji

Stanislaw

Od kilku lat pracuje u tego pracodawcy i jestem bardzo zadowolony. Wspolpracuje z oddzialem weWloclawku. Moj opiekun to merytorycznaosoba . Zawsze moge liczyc na pomoc gdy jej potrzebuje. I jak do tej pory nigdy mnie nie zawiodla. Dziekuje

Zutek

Mam pytanie odnośnie pracy w Czechach przy pakowaniu zamówień w dhl zostałem skierowany do Tachova to miejsce u rybeny 977 tam odbierał nas kordynator i zawiózł nas na kwaterę ma tym koniec nie odbiera telefonu ani SMS poco panie z Wrocławia nas tam wysyłają kiedy bez pracy siedzimy nie wiadomo jak długo z czego mamy żyć a jeszcze podobno zanim nas przyjma to jakieś testy sprawdzające i wtedy dopiero wiadomo kto zostaje ale tego w umowie i w czasie rozmowy nie podano do wiadomości ciekawe za co wróć do kraju zapłacą panie z work serwis z Wrocławia już my się o to postaramy

Grzegorz

Jestem zadowolony z współpracy. Jedynym minusem są umowy, które mógłby być dłuższe niż jeden miesiąc.

Ulenka

Jestem zadowolona ze współpracy. Zarobki może nie są szczytem marzeń, ale na rozmowie kwalifikacyjnej zostałam poinformowana o wynagrodzeniu. Pracownicy agencji bardzo mili i pomocni wspieraj w każdej sprawia.

Natalia
@Ulenka

Pani Urszulo, Dziękujemy bardzo za wyrażenie swojej opinii. Pozdrawiam,

Strzałamora

Ogólnie ok.Czasami problem z dodzwonieniem się do agencji no i ten ich portal do logowania jako nowość..do którego zalogować się nie można????

Work Service
@Strzałamora

Prosze zwrócić się do swojego najbliższego oddziału, jeśli jest ķłopot z logowaniem. Należy pamiętać, że login to nazwa skladajaca się z imię.nazwisko czasmi cyfra a nie pełen mail. Trzeba zwracać uwagę czy zero czy "o" albo male L czy to nie duże I. Jeśli nadal problem będzie występował konsultant moze pomoc zalogować lub zgłosić problem do IT.

Janusz

Chciałbym Dyrekcji podziękować za pracowników w biurze we Włocławku, za ich kompetencje w obsłudze, zawsze do usług, chętne w rozwiązywaniu problemów związane z pracą i nie tylko. Bardzo miła obsługa. W dzisiejszych czasach jest to ważne, aby móc pozytywnie zaistnieć na ciężkim rynku pracy jakim jest Włocławek. Dlatego życzę Wam więcej takich pracowników, kobiet, aby dzięki ich pracy rosły wyniki Waszej pracy. Jednocześnie mam nadziej ze w przyszłości będę mógł skorzystać z usług tych pan w biurze. Pozdrawiam

Justyna
@Janusz

Bardzo nam miło Panie Januszu, Bardzo dziękujemy za dowartościowanie naszej pracy. Polecamy się na przyszłość.

Pracowałam przez biuro we Włocławku w kilku zakładach produkcyjnych. W zależności od zakładu różne stawki . Różne premie. Obsługa biura bardzo kompetentna. Zawsze otrzymalam pomoc i od ręki zaswiadczneia lub dokumenty jeśli potrzebowałam. Kontakt bardzo dobry.

Ewka

Biuro we Wloclawku ok .Panie tam pracujące zawsze chetne do pomocy, nie można sie doczepic.Widac ze panuje tam fajna atmosfera. Co do samej pracy w firmie gdzie pracowalam to slabo.niskie stawki, brak premii a atmosfera średnia.

Natalia

Bardzo fajna współpraca, pomocna i sympatyczna obsługa

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Work Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Work Service S.A. napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service S.A.