Opinie o Altom Sp. z o.o. Sp.k. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Altom Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altom Sp. z o.o. Sp.k. w Gniezno

swoj

Ludzie w altomie nigdy nic sie nie zmieni. Sam prezes malo zinteresowany dobrem pracownikow i ich traktowaniem,licza sie tylko zera na koncie, corka prezesa arogancka i bezczelna, cala reszta czesc rodziny prezesa rzadzaca we firmie zabija sie miedzy soba o wladze a kierownicy maja narobione w gaciach jak widza cala wyzej wymieniona elite.

bobol

ej no. cala firma gada o jakims wpisie o wypłatach a tu nic nie ma. juz usuneli i dlaczego? co tam bylo dokladnie??

Sprzedawca

Nie róbcie sobie jaj, Nie wierzę, że graficy mają tylko tyle

szatan

...a mój stan konta to pomiędzy 5 a 6 milionów złotych. co by się zgadzało bo dokładnie 412 zł. :)

Specjalista Ds. Reklamy

Spóźniłam się na rozmowę rekrutacyjną 20 minut, byłam pewna, że już jej ze mną nie przeprowadzą, lecz zaprosili mnie do firmy i to nie wpłynęło negatywnie na przebieg rozmowy, co mnie pozytywnie zaskoczyło. Na rozmowie oprócz mnie były 3 osoby: Menager działu, osoba z działu z którą bym ściśle współpracowała i jedna osoba z HR. Każda z nich zadała kilka pytań, najwięcej Menager, on był osobą prowadzącą rozmowę. Atmosfera była w porządku, rozmowa trwała ok. godzinę. Na końcu ja zadałam kilka pytań. Po kilku dniach zaproszono mnie na asystę, czyli dzień próbny, który również wspominam bardzo dobrze, gdyż osoby z zespołu byli dla mnie bardzo życzliwi. Po kilku dniach podpisaliśmy umowę i tak mija już rok w Altomie ;)

Już dokładnie nie pamiętam, bo minął od tego czasu ponad rok, ale na pewno: 1. Jakie jest moje doświadczenie? - bardzo dużo o tym rozmawialiśmy i o moich umiejętnościach 2. Znajomość programów itp. 3. Czy odnajdę się na open space? 4. Czy chciałabym przyjść na dzień próbny zobaczyć, jak wygląda praca na co dzień. Nie pytano mnie o kwestie wrażliwe, czyli stan cywilny, czy planuję dzieci itp.

logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
DELTA SECURITY
ghc

Altom udaje ze placi a pracownicy udaja ze pracuja,wszystko w temacie

dobry

Przeciez to nie jest zadna tajemnica ile zarabia sie w altomie,gdyby zarobki byly dobre a przede wszystkim atmosfera to ludzi chetnych do pracy bylo by mnostwo,a tak niestety ludzi brak a jak juz jeden na dziesiec sie zdecyduje to dlugo tam nie pracuje,z takimi ludzmi na stanowiskach nikt tam dlugo nie wytrzymuje. Chamstwo przelozonych do pracownikow jest tam na porzadku dziennym,nawet biur to nie omija.

Liga Mistrzów

Chcecie wiedzieć ile zarabiają w Altomie? Ja wiem kto ile ma na swoim stanowisku.

Pracownik 6 lat

a tak wogole jest nowe ogłoszenie na logistyka. Widocznie sciemo nie aspiruje i po trupach do celu nie daży tak jak wy tu rozpisujecie mi krzywdy nie zrobił więc mam szacun do niego. Pozdrawiam wszystkich normalnych pracownikow.

Pracownik 6 lat

nie słyszałem oficjalnych informacji ze jest dyrem lub nawet pełniącym obowiązki. Sam rownież tak sie nie nazywa. Biuro tez mieli mu robić a tam jest teraz jakieś archiwum woda i inne bzdety. Był T. Sz. Tez Po nim jechaliście Olej słaby nic nie wie Kita je wam zupę D.K obibok po co te gowna piszecie żal (usunięte przez administratora)ściska. Przyjdzie nowy będziecie mieli świeży temat tępe dzidy.

pracuś

"Najwidoczniej musicie być jakimś nieukami albo ograniczeni umysłowo..." - takimi jak pan o ksywie ściemo?? Beata daj spokój :)

qwert

Widzę, że komuś żal du..pe ściska. Najwidoczniej musicie być jakimś nieukami albo ograniczeni umysłowo skoro potraficie niszczyć człowieka za pośrednictwem takich portali. Frajerzy, którym brakuje odwagi:-) Moim zdaniem pan o ksywie ściemo to podpora tej firmy, bardzo rzetelny i uczciwy. Pracowałem kiedyś w Altomie więc wiem jak sytuacja wygląda. Mogę tylko radzić wszystkim niezadowolonym, że jak wam się praca nie podoba proponuję się zwolnić bo z takim podejściem wpływacie, źle na wizerunek firmy w której pracujecie.

Gosc

Witam jak wyglada praca na magazynie w kocanowie ?

Nie nauczy bo liczą się tylko zera na koncie. Jako szef tego syfu wstyd by mi było spojrzeć ludzia w oczy za warunki jakie tam panują. Sztuczne uściski dłoni,uśmiechy, bieg europejski i impreza na dzień dziecka. Ludzie, czy wy nie wiecie że zarząd jeszcze na takiej imprezie zyskuje, wliczając sobie to w koszty. Co do pseudo dyrektora to dobry koks nie jest zły,wszystko na temat.

były magazynier

Ta firma nigdy się niczego nie nauczy - zakompleksiony pseudo dyrektor magazynów biega od magazynu do gabinetu zarządu. Jak już było wspomniane - brak jego wiedzy na temat magazynowania, kierowania ludzmi i transportu poraża. Wszyscy przerażeni i zdemotywowani(wszystko ociera się o brak kultury, nienawiść do drugiego i szyderstwo). Kierownik nie umie zarzadzic najprostszych rzeczy i czynności. Nadgodziny już dawno przekroczyły normy. Wszyscy magazynierzy szukają lepszej pracy, co tydzień ktoś odchodzi (nawet nie chcą negocjować większych stawek). Ale, co sie dziwic jak np. pseudo dyrektor nie może poradzić sobie z transportem, to wrzuca na miejsce magazyniera - a potem go obwinia, ze wszystko zle. Sciema ile to dni zostało? bo już prawie wrzesień a my zakłady porobiliśmy czy odejdziesz jak wszystkim wiosną mowiles. A na każdym przemówieniu "jesteśmy wielka rodziną" - tylko kto nią jest? Ostatni wynalazek to tablica, jakby mało informacji co uważamy było tutaj. Zgodze się z Ghc odnośnie warunków pracy - na magazynie sauna i tropik, a lodówka na dwie butelki. Palet wciąż za mało, trzeba zdejmować towar żeby jakas znalesc - a wydajność oczekują niemozliwa do wykonania. taka jest prawda o pracy na magazynie w altom - piszcie co chcecie pracowałem tu przez ponad dwa lata, na szczęście już mam to za sobą.

Ghc

Szefostwu w sprawie kupna nowej lodówki dla pracowników co bardzo ułatwiło by im pracę polecam najbliższe nocne promocję w mediaexpert, 1200zl i wszyscy są zadowoleni,czy to aż tak dużo na taka firmę? 1.5 litrów butelka z wodą chociaż by się zmieściła ( oczywiście samemu zakupiona bo na altom nie ma co liczyć ) a nie tak jak jest teraz.

Ghc

Altom dobrych pracowników po zwalniał a w przemianach ogłoszenie o pracę dosłownie na wszystkie stanowiska☺ brakuje tylko dopisku że przyjmą wszystkich nawet zuli z ulicy☺ niestety FAMA o altomie już poszła w obieg i nikt tam nie chce pracować,brak sumiennych, i przede wszystkim siedzących cicho pracowników. Bardzo dużo ludzi na l4 co przy tych warunkach pracy nie dziwi. No niestety szefostwo altomu, jak się dba tak się ma,co w waszym przypadku raczej sprawdzi się powiedzenie jak się nie dba to się nie ma dobrych pracowników. Życzę powodzenia w szukaniu ludzi do pracy, na szczęście rynek pracy się zmienił i pracy zaczyna być coraz więcej, dlatego pracę za 1300zl w altomie każdy olewa tym bardziej mężczyźni

były

Pracowawałem z nim,i nie raz faktycznie mozna było zapomnieć o domie,tak bylo ciezko.Cwiczył,cięzko pracowal to zasluzyl sobie,uporem i determinacją.Tez nic do niego nie mam,uwazam że nim można porozmawiać,dogadac się,a nie narzekać i jątrzyć tutaj.Życze powodzenia.Zastanawiam sie jeszcze co z bylym dyro,ten to był ciezki przypadek.

koko

Pseudo Dyrektor juz chyba ma biuro szykowane.Jak sie romawia ze starymi pracownikami to za glowe się chwytaja.Kiedys miałł ksywke wiele mowiąca Siemkosciemko,czy jakos tak.Magazynowanie cwiczyl w domu, a tu prosze.Można?mozna. Osobiscie nic do niego niego mam,ale molby przestac popisywac się przed kolezankami,zenujace straszne.Ten typ tak moze ma lub moze ze stresem musi radizc sobie w ten sposób,hahaha.Upaly znikaja,wiec bez wody damy rade.Do roboty!

Żeby lodówka w pracy na ok 250 osób była wielkości dwóch pustaków to woła o pomste do nieba, nawet wody w te upały nie da się schodzić. A szef audi a8 sobie jezdzi, żal 2tys zł na porzadna lodówkę dla pracowników.

Xyz

Przepraszam za kilka błędów ale pisalem że slownikiem

Zostaw merytoryczną opinię o Altom Sp. z o.o. Sp.k. - Gniezno

• Jak się pracuje w Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Altom Sp. z o.o. Sp.k.