Opinie o Altom Sp. z o.o. Sp.k. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Altom Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altom Sp. z o.o. Sp.k. w Gniezno

Xyz

Altom lubi pracowników co nawet o wodę się nie odezwa tylko swoją przyniosą, przecież to zbrodnia przeciw pracodawcy żeby pracownik o wodę się odezwał☺ a jak już ją łaskawie dostarcza to jest jak zupa bo nawet nie ma warunków żeby ja schodzić,porażka. Pip się skłania,ludzie obudzcie się, niech jeden za drugim stanie murem, w grupie siłą pamiętajcie. Kobiety mające dzieci do lat 4 dlaczego godzinie się na nadgodziny skoro polskie prawo nie pozwala wam na to,wystarczy napisać oświadczenie u pracodawcy,nie bądźcie głupi, oni się z was tylko śmieją że nie znacie swoich przywilejów i z nich nie korzystanie.

Fajna

Na dworze upał, ale to i tak nic.... Na magazynach w tej Firmie jest 100 razy gorzej. NIE MA CZYM ODDYCHAĆ!!!! Człowiek walczy sam ze sobą , a gdzie tu mówić o wyrabianiu normy??? Ciekawe co by powiedziała Państwowa Inspekcja Pracy, gdyby wiedziała w jakich warunkach musimy pracować???? CO JEST WAŻNIEJSZE??? ŻYCIE I ZDROWIE LUDZKIE, CZY TYLKO SŁUPKI, WYKRESY I WYŚRUBOWANY WYNIK FINANSOWY FIRMY????? Niech ktoś w końcu pójdzie po rozum do głowy w tej firmie!!!!!!

ZŁOTA RYBKA

Z OKAZJI ODEBRANIA WYMARZONEJ WYPŁATY ZA CIĘŻKĄ PRACĘ ŻYCZĘ WSZYSTKIM PRACOWNIKOM DOSTATNIEGO , BEZ ŻADNYCH OGRANICZEŃ ŻYCIA DO..... KOŃCA TYGODNIA!!!!! NA PRZEŻYCIE RESZTY MIESIĄCA MUSICIE NIESTETY WZIĄĆ KREDYT!!!!

Naiwna

Macie rację. To jest prawdziwy (usunięte przez administratora) za marne pieniądze. Jeśli w ogóle można taką wypłatę nazwać pieniędzmi. Jak zobaczyłam przelew na koncie ręce mi opadły!!!!!!!!!!!

Specjalista Ds. Reklamy

Spóźniłam się na rozmowę rekrutacyjną 20 minut, byłam pewna, że już jej ze mną nie przeprowadzą, lecz zaprosili mnie do firmy i to nie wpłynęło negatywnie na przebieg rozmowy, co mnie pozytywnie zaskoczyło. Na rozmowie oprócz mnie były 3 osoby: Menager działu, osoba z działu z którą bym ściśle współpracowała i jedna osoba z HR. Każda z nich zadała kilka pytań, najwięcej Menager, on był osobą prowadzącą rozmowę. Atmosfera była w porządku, rozmowa trwała ok. godzinę. Na końcu ja zadałam kilka pytań. Po kilku dniach zaproszono mnie na asystę, czyli dzień próbny, który również wspominam bardzo dobrze, gdyż osoby z zespołu byli dla mnie bardzo życzliwi. Po kilku dniach podpisaliśmy umowę i tak mija już rok w Altomie ;)

Już dokładnie nie pamiętam, bo minął od tego czasu ponad rok, ale na pewno: 1. Jakie jest moje doświadczenie? - bardzo dużo o tym rozmawialiśmy i o moich umiejętnościach 2. Znajomość programów itp. 3. Czy odnajdę się na open space? 4. Czy chciałabym przyjść na dzień próbny zobaczyć, jak wygląda praca na co dzień. Nie pytano mnie o kwestie wrażliwe, czyli stan cywilny, czy planuję dzieci itp.

Gniezno
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Gniezno
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
WREDNY

MIESIĄC PRACY W OBOZIE ZA MARNE PIENIĄDZE!!!!! TO WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA!!!!! CZŁOWIEK CAŁY MIESIĄC SPĘDZA W FIRMIE W KATASTROFALNYCH WARUNKACH : TEMPERATURY JAK W PIEKLE A WYPŁATA TAKA, ŻE SZKODA SŁÓW......

Rece opadaja, czlowiek zasuwa caly miesiac sumiennie chodzi do pracy, nie marudzi jak KAZA zostac na nadgodzinach, robi norme i jeszcze wiecej przy kompletacji i co....!!!! Przychodzi dzien wyplaty i ryczec sie chce

Doda

Zwalniają na magazynie czy zwalniają przedstawicieli handlowych ????

Niedługo PAN pseudo dyrektor będzie musiał sam kompletowac bo dobrych i sumiennych pracowników po zwalnial przez to że mieli swój honor i zdanie. A reszta musi pracować po 10godz i soboty,sytuacja w firmie robi się patowa,młodych nie ma a starzy maja już dosyc chorych nowych rządów.

ph

Jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciela handlowego, czy polecacie tą firmę i na jakie wynagrodzenie można liczyć ???

no

tańcz

dzika

My musimy pracowac po 10 godzini do tego sobota a pseudo dyrektor zwalnia ludzi dla zasady Bo ma wladze .to jest chore.

STIEPAN

Osoba o której z takim zaangażowaniem rozpisujecie się tutaj ma wielkie podstawy ku temu by być odpowiednią osobą na właściwym miejscu. A co do relacji.... Cóż.... Nikt nigdy nie mówił, że trzeba się kochać a nawet lubić,mogą to być relacje czysto służbowe, ale pracownik podlegający kierownikowi, czy to dyrektorowi zobowiązany jest do wykonywania poleceń i zadań. Czy możecie odmówić w/w osobie np. pracowitości, zaangażowania i poświęcenia? Oczywiście, że nie. Dlatego właśnie w wielu aspektach możecie się od Niego uczyć. I taka jest prawda.

Zachowanie tego pseudo "dyrektora" jest co najmniej skandaliczne,żeby do starszego pracownika nie mieć szacunku i mówić tonem wręcz rozkazującym, brak szacunku do starszych ludzi. Jego zachowanie czasami przypomina zachowanie człowieka na "haju". Pracownik jest traktowany jak sz..ta. Ogólnie cala sytuacja nadaje się nawet do telewizji. A przy prezesie wszyscy potulni jak baranki.

STIEPAN

To, że "NOWY" jest wymagający, surowy, pracowity i ambitny, nie znaczy zaraz, że musi być zły. Choć pewnie jak my wszyscy będzie popełniał błędy. Tych jednak nie popełnia ten, kto nic nie robi. Pożyjemy, zobaczymy jak będzie.

blondi
@STIEPAN

te cechy co wymieniles nie kwalifikuja go do tego co napisałam wcześniej. A jego zachwoanie na magazynie mowi samo za siebie. Przyjdz zobacz, bo raczej nie bywasz u nas zbyt często.. a słowa nie zamydla oczu innym

STIEPAN

Najwięcej marudzą Ci, którym nie chce się robić. Dzisiaj wszędzie trzeba ciężko pracować, ale widać nie wszyscy o tym wiedzą. KAŻDEMU NALEŻY DAĆ SZANSĘ. NOWEMU DYREKTOROWI RÓWNIEŻ.

blondi
@STIEPAN

STIEPAN najwięcej marudzą Ci, którzy są poniżani i obrazani przez nowego jak to nazwal ktoś pseudo"dyrektora". TO nie ma nic wspólnego z ciezka praca. a szanse można dac osoba które cos ze sobą prezentują, maja kwalifikacje to bycia na tym stanowisku i potrafią kierowac ludzmi... obecna osoba nie posiada zadnej z tych rzeczy.

Ale jaja

Może poprostu pracownik nie obecny jest najlepszy bo jest nie obecny czyli mało wadliwy i nie trzeba przed nim strugac pajaca:) to są dopiero jaja, tego nawet Pitagoras nie mógł przewidzieć. Skandal to mało powiedziane, czy pieniądze aż tak mogą przyćmić czlowieczenstwo?

Ludzie którzy maja swoje zdanie nie maja prawa bytu w altomie,szczególnie w obliczu nowego pseudo "dyrektora". Z nowego systemu zarządzania wynika że lepiej nie mieć wydajności,chodzić na l4 niż być wydajnym i sumiennym pracownikiem ale nie dać się zrównać z ziemią i mieć swoje zdanie jak w demokratycznym państwie przystało. Ludzie obudzcie się bo zamiataja wami jak kiepską zmiotła do podłogi.

stary_pracownik

Kolego, nie chciałem negatywnie komentować, ale muszę Tobie pzryznać rację.

nocka

Nocka, nocka ale raz w tygodniu 36 godzin przerwy to musi być! Ktos oficjalnie wie co nagrzebal byly juz dyrektor?

stary_pracownik
@nocka

chyba nie bardzo jesteś zorientowany co się dzieje w altom. zwolnil się z pewnoscia już nie mogl dalej ujechać z zarządem albo znalazł lepsza prace. co jak co, ale jako jeden z nielicznych potrafil wspolpracowac z pracownikami.a teraz? ...pozostawię to bez komentarza.

ściemo samozwaniec
@stary_pracownik

teraz mamy nowego PSEUD0 "derektora"

Zostaw merytoryczną opinię o Altom Sp. z o.o. Sp.k. - Gniezno

• Jak się pracuje w Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Altom Sp. z o.o. Sp.k.