Opinie o Altom Sp. z o.o. Sp.k. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Altom Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altom Sp. z o.o. Sp.k. w Gniezno

_Nowy_

Słuchajcie,napiszcie szczerze jak faktycznie jest na tym magazynie? Jaka atmosfera między ludźmi-magazynierami? Bo zamierzam się tam zatrudnić. Czy naprawdę aż taka katastrofa jak piszecie? Gorzej niż w wiadomym magazynie Pana Sz. po przeciwnej stronie jeziora ?

stary
@_Nowy_

Miedzy magazynierami jest atmosfera ok bo to sa normalni ludzie. Ale juz z kierasami sie nie dogadasz jak jestes nowy a z niejakim D.K. nie dogasz sie nawet jak jestes swietym Antonim. Bedziesz pracowac ciezko a dostaniesz za to marne grosze. Latem musisz byc wydajny w upale 40+, zima masz sie czuc jak rasowy rusek w mrozie. Jak zepsujesz skaner to cie obciaza i bedziesz 2 miesiace tyrac za darmo. Polecam Ewa Wachowicz

hahaha

Owszem poszukuje za najnizsza krajowa w fatalnych warunkach,zimno,syf,kila i mogila. A jak myslisz dlaczego w przemianach od ladnych paru miesiecy poszukuja tam wszystkich na wszystkie stanowiska? Rotacja pracownikow jest olbrzymia. Sama atmosfera w firmie odstrasza nawet biurowych

dziwne

Czy firma Altom to zakład pracy chronionej?

maciek

no fakytcznie, te próby maskowania rzeczywistosci przez nie które osoby są wręcz śmieszne

Specjalista Ds. Reklamy

Spóźniłam się na rozmowę rekrutacyjną 20 minut, byłam pewna, że już jej ze mną nie przeprowadzą, lecz zaprosili mnie do firmy i to nie wpłynęło negatywnie na przebieg rozmowy, co mnie pozytywnie zaskoczyło. Na rozmowie oprócz mnie były 3 osoby: Menager działu, osoba z działu z którą bym ściśle współpracowała i jedna osoba z HR. Każda z nich zadała kilka pytań, najwięcej Menager, on był osobą prowadzącą rozmowę. Atmosfera była w porządku, rozmowa trwała ok. godzinę. Na końcu ja zadałam kilka pytań. Po kilku dniach zaproszono mnie na asystę, czyli dzień próbny, który również wspominam bardzo dobrze, gdyż osoby z zespołu byli dla mnie bardzo życzliwi. Po kilku dniach podpisaliśmy umowę i tak mija już rok w Altomie ;)

Już dokładnie nie pamiętam, bo minął od tego czasu ponad rok, ale na pewno: 1. Jakie jest moje doświadczenie? - bardzo dużo o tym rozmawialiśmy i o moich umiejętnościach 2. Znajomość programów itp. 3. Czy odnajdę się na open space? 4. Czy chciałabym przyjść na dzień próbny zobaczyć, jak wygląda praca na co dzień. Nie pytano mnie o kwestie wrażliwe, czyli stan cywilny, czy planuję dzieci itp.

logo firmy Spawalnik - Inżynier jakości
JWW INVEST S.A.
logo firmy Dowódca ochrony Galeria Gniezno
DELTA SECURITY

też tak słyszałem. w kazdej plotce coś jest prawdy a w tej to napewno. I dobrze bo ziomki się tam marnują. Pewnie siano lipne.

Toedor Klaus

Ciekawe czemu szukają kogoś... W marketingu teraz się coś rusza. Jeden koleś już odchodzi a z plotek wiadomo że reszta też w blokach startowych. Nikt tam nie zostanie. Miejsc pracy będzie więcej.

Dick

W oczekiwaniu na wyplate…

Www

Altom nadaje się do programu kryptonim szej, ręce by opadły prezesowi. Skończyło by się spanie na nockach co niektórych kierownikow, mile traktowanie tylko przy prezesie i zlewcze podejście do problemów które można rozwiązać ale nadzwyczajniej na świecie nie chce się tego zrobić. A komentarze takie jak pracownika niższego szczebla hmm...no cóż, chyba każda normalna osoba która tam pracuje lub pracowała sama odpowie sobie na pytanie kto tak naprawdę za nimi stoi bo nawet kierownicy po cichu oczywiście nie na glos maja taka a nie inną opinię na temat firmy.

hasan

Hahaha ciekawe kto z marketingu napisal tego posta :-))

Pracownik niższego szczebla

nie jestem córką prezesa Jak czytam te opinie , to mam wrażenie ze pisze je jakaś ofiara losu nieudolna nie potrafiąca sobie poradzić w życiu wiecznie narzekający gamoń któremu w dzieciństwie inne dzieci zabierały zabawki

jarpak

Ghc

Panie prezesie kiedy w końcu będzie porządek w altomie,odrobina szacunku dla ludzi bo jak narazie ma PAN wszystko w du...ie. Może odrazu lepiej Ukraińców zatrudnić niż własnych rodaków tak wykorzystywać?

Ale Janusz

Chcę się odnieść do posta pracownika niższego szczebla i do nowego - a tak serio córki prezesa która to napisała. To że pracuje się dobrze to tylko tym co zarabiają grube tysiące. Plotka numer 2 - to nie jest wspaniała firma. Czas zejść na ziemię, to wyzysk na kółkach. Plotka numer 3 - atmosfera weselsza jest na cmentarzu. Wesoło to macie tylko wy jak na was robimy za te grosze. Co do 4 - pieniądze są na czas ale nigdy czas na pieniądze. Radzę zastanowić się w porę. Mówicie nie ma ludzi nie do zastąpienia - prawda. Ale pracodawcę też można zastąpić. I na sam koniec - ten tłum chętnych do pracy ludzi kiedy w końcu pojawi się pod bramą bo ten tekst jest już nudny.

piekny

Nie najgorzej.nadgodziny by musiały być co miesiąc wyplacane to wtedy chetnie zostali by w pracy dluzej.

wojownik_haha

I jak tam po wypłacie zadowoleni ?

A te nagrody w formie pieniędzy za wydajność w kwocie 250 zl.powoduje ze pracownicy patrzą na siebie wrogo....wyscig szczorow po kasę a reszta pracowników traktowana obcesowo.kazdy daje z siebie ile moze to chociaż w premi by to uznali.

nowy

Wspaniała firma, dobra atmosfera, pieniądze na czas - czego więcej chcieć ?

Pracownik niższego szczebla

a ja jestem zadowolony z pracy w firmie ALTOM.

Ładny Maciek

Jak Wam się podobała nagroda za najwyższy obrót firmy Altom? Smakowało?

Powiem jedno caly altom to jedno wielkie bagno.ludzie traktują sie jak najgorsi wrogowie.....i ta atmosfera.brygadzisci dbają o swoje pozycje a resztę maja w d......D.K.wyroznia pracowników.jak ktos jęczy i steka to tak jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Altom Sp. z o.o. Sp.k. - Gniezno

• Jak się pracuje w Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Altom Sp. z o.o. Sp.k.