Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Altom Sp. z o.o. Sp.k.

Pracowałeś w firmie Altom Sp. z o.o. Sp.k. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2015-06-30 06:45:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
W altomie do zmiany to moze byc jedynie pracownik a nie podejscie do pracy kadry zarzadzajacej,tam sciany maja uszy. Widac to po obecnej sytuacji we firmie,wyscig szczurow na stanowisko dyrektora czas zaczac,kto wiecej doniesie do prazesa wygra, jeden na drugiego krzywo patrzy,takie sa realia. Po ofercie pracy ktora przedstawiles latwo wywnioskowac kto juz ten wyscig wygral bo na jego miejsce juz jest szukana osoba no chyba ze beda wieksze roszady w firmie co oczywiscie dla zwyklego robola nic nie zmienia a wrecz moze pogorszyc sytuacje poniewaz donosicieli nie brakuje,byle do koryta sie dopchac,szkoda tylko ze w ten sposob.
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-06-30 07:41:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pogorszy?...zobacz magazyn i te wyścigi - już gorzej nie może chyba być..
zdjecie uzytkownika
Anonim - 2015-06-30 22:42:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ludzie przychodzą do pracy po nocce na godzinę 16 w poludnie czyli zamiast po 11 godz przerwy dobowej tylko 10 godz, na dodatek nie wiadomo o której się wyjdzie bo kierownicy tylko bezczelnie się podsmiechuja traktując ludzi jak śmieci a sami zajadają pizzę nie potrafiąc rozwiązać podstawowego problemu jakim jest brak palet. To co się dzieje w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie, gdzie jest prezes? Gdzie są odpowiedzialni i kompetentni ludzie? Tylko do pip-u to wszystko się nadaje. Człowiek by chciał coś dać od siebie bo z wszystkim można się dogadać ale widząc chamstwo dookola wszystkiego się odechciewa. Trzeba to w końcu zgłosić tam gdzie trzeba.
zdjecie uzytkownika
heniu - 2015-06-30 23:12:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Jak nie wiesz, o której wyjdziesz? Skoro jest to sobota to chyba logiczne, że wyjdziesz po 8 godzinach. Tam nie ma w sobote przecież nadgodzin!
zdjecie uzytkownika
Anonim - 2015-06-30 23:51:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Jaka sobota? Sytuacja w tygodniu miała miejsce a nie w sobote. Kazali przyjść po poniedzialkowej nocce we wtorek na 16. Proszę nie pisać jeśli nie jest się zorientowanym.
zdjecie uzytkownika
nocny_mag - 2015-07-01 07:27:44 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [heniu - 2015-06-30 23:12:50]:
niezły z ciebie łoś - sobota to 8 nadgodzin!Już tak ci altom mózg wyprał, że nie rozróżniasz podstawowych godzin od nadgodzin!Ostatnio po odejściu dyrektora zrobil się swoisty wyścig szcurów i brak jakiegokolwiek poszanowania dla kogokolwiek. zgdzoe się z wypowiedzia wcześniejszych kolegów jest wielki bałagan, chamstwo - nikt już nic i nikogo nie szanuje. Może wspólne pismo do PIP?
zdjecie uzytkownika
heniu - 2015-07-01 19:32:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
do nocny_mag

dobra dobra chodzi mi o te 8 nadgodzin. Ale nie ma ich w sobote więcej. Zresztą sami mówili, że teraz za nie zapłacą więc?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2015-07-02 09:19:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Zebys sie nie zdziwil z ta wyplata nadgodzin. Ustalal to poprzedni dyrektor,nowy dyrektor nowe zasady.
zdjecie uzytkownika
heniu - 2015-07-03 12:57:01 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Myśle, że zapłacą :)
zdjecie uzytkownika
Anonim - 2015-07-07 11:12:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
A ją ci powiem tylko jedno,pilnujcie nadgodziny bo za wszystkie wam nie zapłacą,wspomnień moje słowa.
zdjecie uzytkownika
łysy - 2015-07-10 17:58:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
zapłacili ;) :P !!!
zdjecie uzytkownika
Anonim - 2015-07-11 14:59:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Z tego co wiem to nie wszystkim
zdjecie uzytkownika
łysy - 2015-07-11 15:00:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
to źle wiesz - wszystkim tak jak było ustalone :)
zdjecie uzytkownika
heniu - 2015-07-14 18:36:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
tak zapłacili. I już nie wymyślajcie, że nie.
zdjecie uzytkownika
Anonim - 2015-07-16 18:50:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wszyscy zainteresowani zgłoszeniem altomu do pip-u maja okazję w najbliższą sobotę. Popołudniowa zmiana kończąc pracę w piątek o 22 najprawdopodobniej przyjdzie do pracy w sobotę na 6 rano nie zachowując wymaganej 11 godzinnej przerwy dobowej. Oto cały altom
zdjecie uzytkownika
Nowy - 2015-07-22 23:44:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Tak się rozpisujecie o przerwie 11godz dobowej która jest nie mniej wazna niż przerwa 35godz tygodniowa. Czyli np nocka kończąc prace o 6 rano w sobote mogła by przyjść do pracy w sobotę dopiero na godz 17 do 2 w nocy, ale zgodnie z zachowaniem przerwy 35godz nie mogła by pojawić się w pracy na 6rano w poniedziałek co wyklucza nocna zmianę z pracy w soboty.
zdjecie uzytkownika
malutka - 2015-07-23 16:16:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
pracujesz w altomie,zapomnij o domie,co tam sie dzieje to mala bania.kazdy tylko sobie a jak inny nie zrobi normy to wielkie halo,chamstwo i zenada.
zdjecie uzytkownika
nocka - 2015-07-28 00:49:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nocka, nocka ale raz w tygodniu 36 godzin przerwy to musi być! Ktos oficjalnie wie co nagrzebal byly juz dyrektor?
zdjecie uzytkownika
nocka - 2015-07-28 00:49:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
nocka - 2015-07-28 00:49:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
stary_pracownik - 2015-07-28 21:08:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [nocka - 2015-07-28 00:49:31]:
chyba nie bardzo jesteś zorientowany co się dzieje w altom. zwolnil się z pewnoscia już nie mogl dalej ujechać z zarządem albo znalazł lepsza prace. co jak co, ale jako jeden z nielicznych potrafil wspolpracowac z pracownikami.a teraz? ...pozostawię to bez komentarza.
zdjecie uzytkownika
ściemo samozwaniec - 2015-07-28 21:33:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [stary_pracownik - 2015-07-28 21:08:28]:
teraz mamy nowego PSEUD0 "derektora"
zdjecie uzytkownika
Pracownik - 2015-07-28 22:14:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ludzie którzy maja swoje zdanie nie maja prawa bytu w altomie,szczególnie w obliczu nowego pseudo "dyrektora". Z nowego systemu zarządzania wynika że lepiej nie mieć wydajności,chodzić na l4 niż być wydajnym i sumiennym pracownikiem ale nie dać się zrównać z ziemią i mieć swoje zdanie jak w demokratycznym państwie przystało. Ludzie obudzcie się bo zamiataja wami jak kiepską zmiotła do podłogi.
Rozmowa Kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji: Brygadzista naprawe w porzadku. Zapytal o to o co mial zapytac. Rozmowa przeprowadzona naprawde profesjonalnie
Pytania: Planowane operacje, slub, wyjazd za granice?
Gotowosc do pracy na 3 zmiany?
Gotowsc do nadgodzin/prac w weekendy?
Przyszla kariera? Np jako kierownik czy tez jakas szkola wyzsza.
Oczekiwane wynagrodzenie?
Dodatkowe uprawnienia.
Co sie robilo w ciagu ostatniego roku?
DOswiadczenie w pracy na magazynie.
Cos o cyzm warto wspomniec np jakies kursy.
zdjecie uzytkownika
stary_pracownik - 2015-07-28 22:22:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Pracownik - 2015-07-28 22:14:05]:
Kolego, nie chciałem negatywnie komentować, ale muszę Tobie pzryznać rację.
zdjecie uzytkownika
Ale jaja - 2015-07-28 22:59:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Może poprostu pracownik nie obecny jest najlepszy bo jest nie obecny czyli mało wadliwy i nie trzeba przed nim strugac pajaca:) to są dopiero jaja, tego nawet Pitagoras nie mógł przewidzieć. Skandal to mało powiedziane, czy pieniądze aż tak mogą przyćmić czlowieczenstwo?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Altom Sp. z o.o. Sp.k.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k.?
Zadaj pytanie
alert