Opinie o Altom Sp. z o.o. Sp.k. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Altom Sp. z o.o. Sp.k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altom Sp. z o.o. Sp.k. w Gniezno

malutka

pracujesz w altomie,zapomnij o domie,co tam sie dzieje to mala bania.kazdy tylko sobie a jak inny nie zrobi normy to wielkie halo,chamstwo i zenada.

Tak się rozpisujecie o przerwie 11godz dobowej która jest nie mniej wazna niż przerwa 35godz tygodniowa. Czyli np nocka kończąc prace o 6 rano w sobote mogła by przyjść do pracy w sobotę dopiero na godz 17 do 2 w nocy, ale zgodnie z zachowaniem przerwy 35godz nie mogła by pojawić się w pracy na 6rano w poniedziałek co wyklucza nocna zmianę z pracy w soboty.

Wszyscy zainteresowani zgłoszeniem altomu do pip-u maja okazję w najbliższą sobotę. Popołudniowa zmiana kończąc pracę w piątek o 22 najprawdopodobniej przyjdzie do pracy w sobotę na 6 rano nie zachowując wymaganej 11 godzinnej przerwy dobowej. Oto cały altom

heniu

tak zapłacili. I już nie wymyślajcie, że nie.

Specjalista Ds. Reklamy

Spóźniłam się na rozmowę rekrutacyjną 20 minut, byłam pewna, że już jej ze mną nie przeprowadzą, lecz zaprosili mnie do firmy i to nie wpłynęło negatywnie na przebieg rozmowy, co mnie pozytywnie zaskoczyło. Na rozmowie oprócz mnie były 3 osoby: Menager działu, osoba z działu z którą bym ściśle współpracowała i jedna osoba z HR. Każda z nich zadała kilka pytań, najwięcej Menager, on był osobą prowadzącą rozmowę. Atmosfera była w porządku, rozmowa trwała ok. godzinę. Na końcu ja zadałam kilka pytań. Po kilku dniach zaproszono mnie na asystę, czyli dzień próbny, który również wspominam bardzo dobrze, gdyż osoby z zespołu byli dla mnie bardzo życzliwi. Po kilku dniach podpisaliśmy umowę i tak mija już rok w Altomie ;)

Już dokładnie nie pamiętam, bo minął od tego czasu ponad rok, ale na pewno: 1. Jakie jest moje doświadczenie? - bardzo dużo o tym rozmawialiśmy i o moich umiejętnościach 2. Znajomość programów itp. 3. Czy odnajdę się na open space? 4. Czy chciałabym przyjść na dzień próbny zobaczyć, jak wygląda praca na co dzień. Nie pytano mnie o kwestie wrażliwe, czyli stan cywilny, czy planuję dzieci itp.

logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
łysy

to źle wiesz - wszystkim tak jak było ustalone :)

Z tego co wiem to nie wszystkim

łysy

zapłacili ;) :P !!!

A ją ci powiem tylko jedno,pilnujcie nadgodziny bo za wszystkie wam nie zapłacą,wspomnień moje słowa.

Myśle, że zapłacą :)

Zebys sie nie zdziwil z ta wyplata nadgodzin. Ustalal to poprzedni dyrektor,nowy dyrektor nowe zasady.

heniu

do nocny_mag dobra dobra chodzi mi o te 8 nadgodzin. Ale nie ma ich w sobote więcej. Zresztą sami mówili, że teraz za nie zapłacą więc?

Jaka sobota? Sytuacja w tygodniu miała miejsce a nie w sobote. Kazali przyjść po poniedzialkowej nocce we wtorek na 16. Proszę nie pisać jeśli nie jest się zorientowanym.

heniu

Jak nie wiesz, o której wyjdziesz? Skoro jest to sobota to chyba logiczne, że wyjdziesz po 8 godzinach. Tam nie ma w sobote przecież nadgodzin!

nocny_mag
@heniu

niezły z ciebie łoś - sobota to 8 nadgodzin!Już tak ci altom mózg wyprał, że nie rozróżniasz podstawowych godzin od nadgodzin!Ostatnio po odejściu dyrektora zrobil się swoisty wyścig szcurów i brak jakiegokolwiek poszanowania dla kogokolwiek. zgdzoe się z wypowiedzia wcześniejszych kolegów jest wielki bałagan, chamstwo - nikt już nic i nikogo nie szanuje. Może wspólne pismo do PIP?

Ludzie przychodzą do pracy po nocce na godzinę 16 w poludnie czyli zamiast po 11 godz przerwy dobowej tylko 10 godz, na dodatek nie wiadomo o której się wyjdzie bo kierownicy tylko bezczelnie się podsmiechuja traktując ludzi jak śmieci a sami zajadają pizzę nie potrafiąc rozwiązać podstawowego problemu jakim jest brak palet. To co się dzieje w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie, gdzie jest prezes? Gdzie są odpowiedzialni i kompetentni ludzie? Tylko do pip-u to wszystko się nadaje. Człowiek by chciał coś dać od siebie bo z wszystkim można się dogadać ale widząc chamstwo dookola wszystkiego się odechciewa. Trzeba to w końcu zgłosić tam gdzie trzeba.

pogorszy?...zobacz magazyn i te wyścigi - już gorzej nie może chyba być..

W altomie do zmiany to moze byc jedynie pracownik a nie podejscie do pracy kadry zarzadzajacej,tam sciany maja uszy. Widac to po obecnej sytuacji we firmie,wyscig szczurow na stanowisko dyrektora czas zaczac,kto wiecej doniesie do prazesa wygra, jeden na drugiego krzywo patrzy,takie sa realia. Po ofercie pracy ktora przedstawiles latwo wywnioskowac kto juz ten wyscig wygral bo na jego miejsce juz jest szukana osoba no chyba ze beda wieksze roszady w firmie co oczywiscie dla zwyklego robola nic nie zmienia a wrecz moze pogorszyc sytuacje poniewaz donosicieli nie brakuje,byle do koryta sie dopchac,szkoda tylko ze w ten sposob.

Zachowanie niektórych kierowników jest żałosne i godne pilotowania. Zero zrozumienia i tolerancji. Przydałoby się wysłać ich na jakieś szkolenia jak w normalny i ludzki sposób zmotywowac ludzi do pracy bo samym strachem przed dyrektorem i prezesem to można jedynie w majtki nadrobić.

fakty

ghc się uspokoił? może brał te opowieści dziwnej treści od..

ania

a może jest górnikiem co sie go czepiasz;P

biedny żuczek

Strajk? Temu to już nieźle coś zaszkodziło... Górnik się znalazł!

Zostaw merytoryczną opinię o Altom Sp. z o.o. Sp.k. - Gniezno

• Jak się pracuje w Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Altom Sp. z o.o. Sp.k.?

Kandydaci do pracy w Altom Sp. z o.o. Sp.k. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Altom Sp. z o.o. Sp.k.