Opinie o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

ziomal

wyglądał jakby szedł na Mount Everest ostatnio nawet pytał sie pracownika żeby mu poszukał samochodu bo mu sie nie che bo jezdził jakim rzęchem nawet zdjecia robią sobie nawzajem i wysłają do tatwedo żeby przetrwac w pracy jest tam jeden taki koscielny ostatnio szedł posterunku nr 3 na gs po wode a auto mniał na gs napełnił wode i poprosił pracownika z gsu żęby go podwóz z wodą swojim autem wiec ten mu żękł ::chyba cie poje..ało zamow sobie Karolinke z pawłowic a koscielny odpowedział co to kurna Taxi wkurzył sie i poszedł chiał oszczedzic swoje auto Jedna baba jedzi tam razem psem yorkiem pewnie spi a pies pilnuje jak kierownik podejdzie to pies bedzie szczekał i odrazu wstanie kierownik jest THE Best

były pracownik tatwedo

Dbają o swoich o pare malzeństwa wiadomo o kim pisze a inni sa traktowani jak trendowaci,jedna to jezdzi z pieskiem żeby w razie czego piesek szczekal jak podejdzie kierownik do budy żeby mogla pospac.

ziomal

jak to ostatnio było kierownik przjeżdza na kontrole nie może busem podjechac pod posterunek bo było slizko to wyskoczył w butach i załozył na nie reklamowki aż mi sie chiało smiac nawet do studzienki wpadł kołęm ale zdążył wyjechac słyszałem nawet że kierownik był w południe na kontroli to tak walił w bude przez 30 minut to nie mog pracownika dobudzic a teraz konczy sie robota to jeden na drugiego patrzy żeby pracowników podjebac do kierownika żeby został w pracy jak wejdze 12 zł bruuto i to napewno od wrzesnia bo jest ustalone to pracownik bedzie dla nich wartosciowy bedą sie bic o wszystkich pracownikach dobrze że jak była sex afera że kierownik budowy tam nie było jak by on to zobaczły to cała firma leży i koniec roboty a ciekawe co sie stanie jek ludzie z ksążkami idą na gs czy przez ten czas nie opierdolą budowy z sprzętu zakaz laptopów ,telewizji i tabletów co to obóz pracy co tam robic przez 15 h patrzyc cztery sciany i palic faje jakos innych firmach wskazane żeby mniec telewizor bo przynajmniej pracownik nie spi !!!!!!!!!!!!

ochrona Bielsko
@ziomal

ha ha ha ha ! reklamówki na butach ziomal rowaliłeś mnie, mogłeś zrobic zdiecie tego klienta w tych reklamówkach na butach to byłby hit ! jak ruskie na sybirze ale kolo aż się popłakałem ze śmiechu reklamówkowy potwór z kreskówki dla dzieci !

kierownicy jeżdżą na kontrole ale nie po wszystkich obiektach sie pokazują bo przeciez to budowa to boją się ze buciki albo auko sobie pobrudzą chorzy ludzie muszą z ksiazkami raportowymi chodzic do nich bo wygodni panowie boją sie błota .CZy dyrekcja tej firmy nie widzi jakie kierownictwo tam pracuje a szczególnie jeden kierowni to porazka zrobi w nocy jedna kontrole i wielce zmeczony na drugi dzien niewolno go budzić jakby tak człowiek chciał z nim cos załatwić i by go obudził to dostanie ochrzan ta firma to porazka nie dba o ludzi nawet szkoda im 30 gr na długopis i na papier do ksera żeby ludziom grafik dostrczyc przywiozą 1 egzemplarz na 12 ludzi wymagają od ludzi wiele rzeczy a sami są nie potrafią dopełnić swoich obowiązków ta firma to porażka dobrze że juz tam nie pracuje z daleka od takiej firmy i przestrzegam innych przed podieciem pracy w tej firmie uwazajcie

pokrzywdzony b.pracownik

Popieram w 100%

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
ziomal

a wiec było to tak była noc 2-00 ktos poszedł sobie zobaczyc grafik na posterunek nr 3 szedł otworzył dzrzwi poczym zobaczył jak gosciu obraca laske z ochrony poczym z wybieg z posterunku nr 3 przerażony w kierunku posterunku nr 4 i wystrachany kierownik o tym sie dowiedział nie chiał nic mowic wiec ją zwolnił bez podania przyczny gosc tak był wystrachany że nie spał całą noc a dyrektor a tym nic nie wiedział !!!!!!!!!!!!!!! dobrze żę nie było tam pracowników budowy smiali by sie z tego pozdrawiam Kierownika niech pilnuje posterunku bo jak jedzie na kontrole to wogule nie jezdzi na posterunki bo mu szkoda opon żałosne

Kamis

Wybór jest bez znaczenia Między innymi dlatego chciałem opisać tą sytuację ponieważ niezależnie kogo popieramy to wprowadzona stawka minimalna będzie taka sama na podobnych zasadach. Reasumując w 2016 roku powinny zacząć się prace nad ustawą, a od 2017 lub 2018 stawka minimalna wejdzie w życie i to niezależnie od tego czy wybierzemy Panią Szydło czy też Panią Kopacz. 12 zł brutto dla pracownika ochrony Obietnica jaką złożyły kandydatki na premierów będą szczególnie pilnowane przez Polskie Stowarzyszenie Pracowników Ochrony ponieważ w naszej branży stawki są jednymi z najniższych. Przejście ze stawek 4-5 zł brutto na 12 zł brutto to bardzo duży skok. Tego rodzaju rozwiązanie jakie istnieje już w wielu krajach w Europie zachodniej zmniejszyłoby patologie jaka występuje w branży ochrony osób i mienia w kwestii stawek. Jak już wspomniałem stawki w ochronie sięgają 4 zł brutto co daje nam około 2,5 zł netto, a po przepracowaniu np. 200 godzin w miesiącu to daje nam to 500 zł miesięcznie. Czas dla pracodawcy Oczywiście nie spodziewajmy się iż stawki wejdą 2 miesiące po uchwaleniu ustawy ponieważ każdy pracodawca jak i cała gospodarka będą potrzebowały sporo czasu na przystosowanie się do niemalże rewolucyjnej zmiany.

sprzataczka

Ja po kilku latach pracy,robienia zastępstw za wszyskich biegania po licznych obiektach ,kiedy poszłam po nową umowę usłyszałam,że mi dziękują.Pani kierowniczka B powiedziała,że mogę sobie jeszcze po tych schodach na Tatwedo pogonić kilka razy tam i z powrotem jak mi nie pasuje.Kiedy już przyszłam do siebie na szatni ,do dziś nie wiem,kiedy i jak znalazłam się w domu omijam to miejsce z daleka,a ciarki przechodzą mi po plecach.

Kamis
@sprzataczka

opinia sprzątaczki wszystko wam już powiedziało ! do komo twoja wypowiedzedz to święta prawda Gratuluję dyrekcji Tatwedo doboru kierowników którzy proponują pracownikowi w zimny mrozny dzień aby rozpalił sobie ognisko jak mu zimno no brawo prezesie brawo pnie dyrektorze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przyjmujecie kierowników dzięki którym tracicie wszystko PRZEBUDZCIE SIĘ PÓKI NIE JEST ZA PÓZNO !!!! bo obudzicie się ręką w nocniku myślicie że jesteście mocni że Tatwedo nic nie zagraża nic bardziej mylnego zobaczycie jak wejdzie 12 zł brutto za godzinę !

witam był mrozna noc a ja siedziałem ma palownicy wiec zadzwoniłem do kierownika w spawie butli a on odpowedział mi że mam 3 opcjie : albo jechac po butle na crab albo czekac jak kierownik przyjedzie na posterunek albo mam isc do lasu rozpalic ognisko nie wiedzłem żę w tych czasach ktos mi powie że mam rozpalac ognisko

Piszczyk
@pracownik

to jest chamstwo że tak ci kierownik powiedział oby chodził po wodzie i o pić prosił ! do ziomala co tam za sex afera była w Pawłowicach ? kto kogo ten teges ?

komo
@pracownik

Tatwedo akurat może się pochwalić sporą stabilnością- no zobaczymy jak wejdzie ustawa najniższa stawka godzinowa 12 zł brutto za godzinę wtedy stabilność będzie zachwiana.Ustawodawca nie może zabić przedsiębiorców wprowadzając regulacje, które mogłyby do tego doprowadzić-prawie w wszystkich krajach unii europejskiej od dawna jest ustanowiona najniższa stawka godzinowa za godzinę pracy a rządu to nic nie kosztuje bo nie idzie z budżety i nie martw się o moja wrażliwość czuję się świetnie.

cała prawda

PRZYJDZIE SĄDNY DZIEŃ W KTÓRYM TO DNIU WEJDĄ TAKIE PRAWA ŻE PRACODAWCY BĘDĄ PŁAKAĆ ,ICH ŁZY BĘDĄ MUSIELI WYSUSZAĆ CI KTÓRZY BĘDĄ DLA OCHRONY MUSIELI NEGOCJOWAĆ DOBRE WARUNKI DZIĘKI NIEPEŁNOSPRAWNYM.WSZYSCY CHORZY Z UMIARKOWANYM LUB ZNACZNYM STOPNIEM NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI TEN DZIEŃ NADCHODZI TO NIE MY BĘDZIEMY LIZAĆ BUTY ŻEBY NAS PRZYJĘTO DO PRACY LECZ PRACODAWCY BĘDĄ NAS BŁAGAĆ NA KOLANACH ŻEBYŚMY ZOSTALI I CHCIELI DLA NICH PRACOWAĆ DZIĘKI P.I.S TEN DZIEŃ NADEJDZIE A WTEDY PRACODAWCY OCHRONY BIADA WAM SKOŃCZĄ SIĘ PREMIE I WYGÓROWANE WYPŁATY ZA NIC.KIEROWNICY ,DYREKTORZY BĘDĄ CZĘSTO WIDZIANY W ''BIEDRONCE'' KUPUJĄC PARÓWKI KILOGRAM ZA 9.99ZŁ DZIĘKI CI BOŻE ŻE P.I.S WYBRAŁ WYBORY !

ochrona Bielsko

Całym problemem tego kraju są emeryci i renciści którzy pracują za 4-6 zł za godzinę ale wierzę że ustawa o najniższej stawce godzinowej rozwiąże tą patologię w zatrudnianiu pracowników.

pracownik Tatwedo
@ochrona Bielsko

WEJDZIE TA USTAWA 12 ZŁ BRUTTO ZA UMOWĘ ZLECENIE Z FIRMY KTÓRE MAJĄ ODPISY Z PFRON BĘDĄ MUSIAŁY SIĘ NIE ZLE NAPOCIC ABY ZATRZYMAĆ U SIEBIE LUDZI Z GRUPAMI INWALIDZKIMI BO EMERYTÓW NIE BĘDZIE SIĘ OPŁACAŁO PRZYJMOWAĆ ZA 12 ZŁ BRUTTO Pytana o skutki ustawy dla polskiej gospodarki, minister podkreśliła: "Przyzwoite wynagrodzenie, na poziomie minimalnego wynagrodzenia (...), to ciężar, który polska gospodarka musi udźwignąć. Nie może być tak, by pracownik w Polsce był wynagradzany jak niewolnik". Przypomniała, że zaprezentowany projekt, który zapowiadała w expose premier Beata Szydło, jest niezmiernie ważny nie tyle dla PiS, ale "dla pracowników, którzy być może byli do tej pory wynagradzani na poziomie 5 zł za godzinę". Dziś jest szansa ucywilizowania tego - wskazała minister. Wyraziła przekonanie, że po wejściu w życie ustawa nie spowoduje istotnych skutków dla budżetu państwa, gdyż - jej zdaniem - w instytucjach publicznych nie zdarzało się, by ktoś był wynagradzany poniżej takiej stawki. Projekt nowelizacji ustawy o minimalnym wynagrodzeniu za pracę oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy ma chronić te osoby, które otrzymują wynagrodzenie na najniższym poziomie.

eprzątaczka

jak się nie nadaje na stanowisko nadzoru nad sprzątaczkami to przenoszą taką osobę do biura i tam dalej jest nieukiem dac ją do sprzątania iniech pokaze swuj tes bialej rękawiczki

Mieszko

Grafik nie jest elastyczny w ochronie pracujesz w soboty,niedziele ,święta nocki ,dniówki zapomnij o życiu prywatnym jesteś na grafiku na dany dzień czy na nockę nie przyjdziesz to cię zwalniają nie ma taryfy ulgowej dla nikogo !

pracownik Tatwedo zlecenie

Jeśli jesteś młody i zdrowy to jeśli chcesz się rozwijać to radzę ciężką pracę i brać witaminy bo w ochronie liczą się tylko niepełnosprawni !!! Jeśli jesteś zdrowy to w wszystkich firmach ochroniarskich masz zlecenie od 4.00 zł netto do 7.00 zł netto i harówka od świtu do zmierzchu ! I jak sama nazwa mówi umowa - zlecenie umawiamy się że pracujesz ,jeden telefon i zlatujesz z grafika proste nie ? Wśród niepełnosprawnych liczą się ludzie kreatywni którzy maja kreatywność w działaniu i załatwiają co firmie reszta to śmiecie.Lizusowanie nic nie daje spadać do domu zlecenie jesteśmy pracownikami drugiej kategorii dla zakładów pracy chronionej.

Kajtus
@pracownik Tatwedo zlecenie

Jeśli wejdzie ustawa 12 zł brutto na zlecenie to my na umowy-zlecenie będzimy pracownikami trzeciej kategorii bo już wcale nie będzie się nas opłacać przyjmować tylko niepełnosprawnych a firmy będą się prześcigać jak przyciągnąć do siebie niepełnosprawnych którzy widząc sytuacje na rynku będą wybrzydzać i przebierać w ofertach !!

Kierossa

Szukasz prostej super wygodnej pracy to jest ofert w Zebrzydowicach na stacji p.k.p przyjezdzają wagony z pszczołami trzeba je wyładowywać widłami pszczoły w wagonach są załadowane luzem.Jeszcze jest oferta kontrola materacy w jysk trzeba się położyć sprawdzić materac czy jet wygodny płacą od materaca ale tylko jesli przetestujesz materace fakira !

sprzataczka

Tak w tej firmie awans to chyba tylko na bezrobocie.

pracownik tatwedo

na jakim magazynie ? chyba pomyliłaś fora ! jaki awans ?

pracownik imb Skoczów

poczytałem te opinie śmieję się z was się tu kłócicie ,żrecie między sobą jak i na forum tak i w pracy a my już pomału kończymy pracę w Pawłowicach i koniec macie po pracy niestety więc nie ma o co się dogadywać.

@pracownik imb Skoczów

ha ha ha kłóci sie ochrona a wszyscy pójdom do domu już kończymy obstanie sie jeno budka na gs w pawłowicach i to lipca i tez kuniec !

Tateusz

Przyjmij się i sam zobaczysz aplikuj i się przyjmuj.

pracownik Tatwedo

O co wy się ludzie dogadujecie praca na budowie w Pawłowicach pomału się kończy i wkrótce wszyscy z ochrony pójdziecie do domu i koniec kariery w Tatwedo.

joanna

Tak czytam opinie kolegów z Pawłowic i jestem zdziwiona błaganiami o powrót Andrzeja R. Najwyższy Was wysłuchał Andrzej wrócił . Tak źle w tej firmie , kontrole , patrole , telefony . W innych firmach nie na prezesów , kierowników , płacą po 5000 miesięcznie , na 12 godzin pracy - 8 godzin snu !!! . Dlaczego Andrzej wrócił ? Idźcie to tej samej firmy co on . Żałosne biadolenie !!!!

Kipuś
@joanna

NIE ROZUMIEM TWOJEJ WYPOWIEDZI JEST NIE ZROZUMIAŁA CO MASZ NA MYŚLI PISZESZ O ANDRZEJU A SKĄD WIESZ O CO CHODZI Z POWROTEM ANDRZEJA.Najwyższy Was wysłuchał Andrzej wrócił - BO JEST W PORZĄDKU GOŚCIU A JAK BY BYŁ ZŁYM PRACOWNIKIEM TO BY GO NIE PRZYWRÓCILI DO SŁUŻBY PROSTE PRAWDA.NIE ZNASZ GO TAK DŁUGO JAK MY NIE RAZ NAM POMAGAŁ I DORADZAŁ W RÓŻNYCH SYTUACJACH WIĘC NIE PISZ O KIMŚ KOGO NIE ZNASZ TAK DOBRZE JAK MY !

DO JOANNA
@joanna

KTO SIE KRYJE POD TYM PSEUDONIMEM ??? DOWIEMY SIĘ Z CZASEM JAK ANDRZEJ WYŚLE DO GOWORK PROŚBE O UJAWNIENIE IP Z KTÓREGO WYSŁANO OPINIE TRZEBA MU O TYM POWIEDZIEĆ ŻE PISZESZ O NIM.

joanna
@DO JOANNA

Andrzej przynajmiej ma JAJA i próbował coś zmienić , a Ty tylko jęczysz że ci źle . Zmień firmę . Idź fedrować na gruba . IP możesz sobie wsadzić do .....

tatwedo
@joanna

Inaczej bydziesz gyngać jak sie rbota skończy w Pawłowicach i pójdziesz do chałpy dziegać na szydełku

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.?

Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 218 ocen.

Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.