Opinie o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

do kierowników i zarządu

Kryją się za ścianą pozorów Każdy z nich uników zna sto Ale nikt nie sprawdził na pewno Jak blisko czasem na dno Nietykalni żyją pośród nas Nietykalni oszukują czas Nietykalni ciągle jeszcze są Nietykalni, skamieniałe zło

były,może nie były,może jeszcze pracujący na pewno

Nagrywajcie wszystkie rozmowy z kierownikami telefonem wszelkie rozmowy i jak kierownik przyjedzie na pogadankę ja tak robię i mam fajne nagrania przydadzą się

kiepura

AJ tam AJ tam

Były na szczęście pracownik

Omijajcie tą firmę z daleka .Firma ustawiona wyłącznie na zyski z PFRON od niepełnosprawnych.PFRON czyli Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wyciągnąć z funduszu jak najwięcej dla swoich korzyści majątkowych.Dawanie urlopów wypoczynkowych oraz urlopów rehabilitacyjnych na grafik bez zgody pracownika na grafik ale już P.I.P czyli Państwowa Inspekcja Pracy w Rybniku oraz Katowicach jest tym powiadomiona o nieprawidłowościach w tej firmie gdzie ludzie niepełnosprawni nie mają warunków do pracy ,brak ubikacji w pracy a jak już są to toy-toye nie przystosowane do niepełnosprawnych ,praca bez światła bez wody i firma nie przywozi wody gdy są takie upały będą wzywani pracownicy byli i obecni z obwodnicy Pawłowice a kto powie nie prawdę to ma 5 lat za fałszywe zeznania wasz wybór ,wasze życie ,wasza cela.Niepełnosprawni pilnujący budowy siedząc w samochodach gorzej jak Cyganie ale wszystko firmie się podliczy już zgłoszono sprawę do programu INTERWENCJA Z POLSATU są bardzo zainteresowani super programem jaki mogą nakręcić o tak wspaniałej firmie.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Całej chorej sytuacji w ochronie i nie tylko w ochronie są winni emeryci którzy mają po 3000-5000 zł emerytury i "pracują" za 3-5 zł !!!!!!!!

TAK OD 1 STYCZNIA WEJDZIE STAWKA 50 ZŁ NA GODZINĘ NA UMOWĘ -ZLECENIE ZA SIEDZENIE NA D...E !!!

ADELA

KIEROWNICZKI OD SPRZĄTANIA ZNAJĄ SIĘ NA SPRZĄTANIU JAK WILK NA GWIAZDACH

do Adela
@ADELA

Nie trzeba się znać wystarczy spojrzeć jak kto sprząta dokładnie czy byle jak niestety ale sprzątać też trzeba umieć to nie takie proste a jak ci nie pasuje to do domu !

Prześpij się dobrze

Panie kierowniku ..T.to do pana pan powinien zmienić zawód bo pan nie nadaje sie do tej funkcji którą pan teraz wykonuje nawet pan grafika na 10 osób nie umie ułożyć śmiechu to warte czy dyrekcja nie zauważyła albo nie chce widzieć że pan sie nie nadaje na kierownika mozna o pana funkcji ksiazkę napisac może pan albo firma zastanowi sie czy pan faktycznie nadaje sie na kierownika może pan zajmuje komuś miejsce pracy może jest inna osoba która nadaje sie na stanowisko kirownika trzeba miec powołanie a nie tytuł kierownika i tak się budowa niebawem skończy ciekawe co z panem dalej będzie życze powwodzenia

Pracownik Pawłowice
@były pracownik

Dobrze wiemy kto to wszystko pisze kierownik jest jaki jest a ty nie nadawałeś się na pracownika ochrony dobrze że się zwolniłeś bo mamy już spokój a o nas się nie martw lepiej martw się o siebie w nowej pracy jak tam się poznają na tobie jaki jesteś to będziesz bezrobotny i zostaw wszystkich w spokoju.Żyj i daj żyć innym.

Pracownik Bielsko
@Pracownik Pawłowice

Śmiejcie się z niego macie banana na twarzach ale to on się śmieje z was bo ma pracę i to pewną pracę a wasza się już kończy i pryśnie jak bańka mydlana i patyk na patyk tobołek i do domu budowa dobiega końca !

TO JEST NIE UCZCIWE WOBEC INNYCH PRACOWNIKÓW KTÓRZY CAŁĄ NOC CZUWAJĄ I NIE ŚPIĄ MARTWIĄ SIĘ O POWIERZONY TOWAR A TAK KRÓLEWNA JÓZEFINA PRZYJDZIE I ŚPI TO NIE UCZCIWE I NIE MORALNE !

Zamiast usuwać nowe wpisy to lepiej usuncie śpiącą królewnę Józefinę z Pawłowic,usuwanie wpisów nic nie daje bo problemy pozostają !!!

Bolek

Kierowniku jak chesz to moge ci poróbac drewno do rozpalenia ogniska i kup sobie lepszego grata do jazdy !!!!!!!!!!!!!!!!!

ziomal

niech dyrekcjia (usunięte przez administratora) te Królewne Jozefine albo niech go kierownik zwolni Jozefina ma auto (usunięte przez administratora) i chyba bedzie jechał piechtolotem!!!!!!!!!!!!!! Jozefina Precz z pawłowic jak chesz to moge ci dac za darmo kawałek wykładziny i wersalke i telewizor żebys mocno spał

baśń o ochronie w Pawłowicach

Wielka wrzawa,radość i euforia cieszy się okolica Jak mówią wszyscy w Pawłowicach będzie obwodnica Będą koparki,ciężkie maszyny beton stal i drogi Trzeba tego pilnować kto się tego podejmie Boże drogi Znalazła się z daleka firma ochroniarska z Tatwedo Cóż to za firma co reprezentuje miejscowi nie wiedzą I zaczęła pilnować firma z daleka teren budowy Lato pod mostem ochroniarz grilluje patrzą miejscowi W ręku trzyma trunek co się potocznie piwem zowie Super ta praca i tak można drapią się po głowie Pojawiła się kobieta z pieskiem tak sobie w pracy Lecz po to by piesek pilnował kiedy pani śpi moi rodacy Księżniczka Józefina podczas kolejnego spania Pięknie się układała do sfotografowania Była pózna noc i młoda Pani w pracy się nudziła Więc do pracy kochasia lubego sobie sprowadziła Nakrył ich podczas namiętnej na podłodze kopulacji Pracownik z innego obiektu bo był już po kolacji Szok przeżył zobaczywszy na podłodze nagą parę Że jąkał się biedaczek przez dni pare Cóż kochani moi co na to wszystko kierownik wielki Olał problemy i schował się jak ślimak do muszelki Na koniec baśni jest morał smutny lecz prawdziwy Że Dyrekcja nie reaguje na te wszystkie dziwy !

Pracownik Tatwedo Bielsko

Poczytałem i jestem w szoku o tych PAWŁOWICACH 1-PRACOWNIKOWI JAK JEST ZIMNO KIEROWNIK PROPONUJE MU ŻEBY ROZPALIŁ SOBIE OGNISKO,2- SEX AFERA 3-KOBIETA Z PSEM NA OBIEKCIE.4- MAŁŻEŃSTWO PRACUJĄCE W OCHRONIE Z CHODAMI U KIEROWNIKÓW.5-PRACOWNIK SFOTOGRAFOWANY NA SPANIU PRACUJE NADAL.6-KIEROWNICY NIE PRZYJEŻDZAJĄCY NA KONKRETNE OBIEKTY,7-PRACOWNIK POD MOSTEM PIJE PIWO I GRILLUJE,8-PRACOWNICY OPUSZCZAJĄ POSTERUNKI ŻEBY IŚĆ Z KSIĄŻKAMI DO PODPISANIA BO KIEROWNIKOM NIE CHCE SIĘ PODJECHAĆ NA OBIEKTY !!! CO TO MA BYĆ W BIELSKU BY TO NAWET NIE BYŁO DO POMYŚLENIA DLA MNIE SZOK ! NAPRAWDĘ SZOK ! GDZIE JEST DYREKTOR NOC Z TYM NIE ROBI ???

Pracownik Tatwedo
@Pracownik Tatwedo Bielsko

Firma Tatwedo nie dba o swój wizerunek bo nic z tymi faktami nie robi.

pracownik TATWEDO
@Pracownik Tatwedo Bielsko

TAK SZANUJOM PRACOWNIKÓW TRAKTUJOM GORZEJ JAK PSY ,A Z KULTUROM KIEROWNICY SOM NA BAKIER UPOKARZAC ,ZGNOIC ,WYZWAC TO ICH NATURA WYCHOWANIE OD RODZICÓW.CHAMSTWO ,CHAMSTWO I JESZCZE RA CHAMSTWO DOBRZE ZE SIE ZWOLNILEM Z TEGO SYFU !!!!!!!

czaszka11
@Pracownik Tatwedo Bielsko

ja tam wwasze bzdury kture wypisujecie na forum ogulnym nie wierze jatam jestem zadowolony z pracy w tej firmiee i polecam ja wszystkim moji dwaj bracia pracuja w tej firmie po dzien dzisiejszy i nie narzekaja ja tez zlozylem papiery do tej firmy

kieszeń
@czaszka11

kture , ogulnym , moji ,zlozylem , wwasze,JAK JUŻ COŚ CZŁOWIEKU PISZESZ TO NIE KOMPROMITUJ SIĘ PISOWNIĄ TO ŚWIADCZY O TWOIM WYKSZTAŁCENIU !! ,WIDAĆ ŻE MASZ 3 KLASY PODSTAWÓWKI !!

Mieszko 1 Bielsko

Jak któremuś z was wyskoczy na ciele chodzby mała chrostka to możecie zaskarżyć tatwedo że od psa macie uczulenie lub zakażenie gdyż to firma zezwoliła Pani trzymać pieska w pracy w Pawłowicach.

TATWEDO BIELSKO
@Mieszko 1 Bielsko

JAK TAK POZWALAJĄ BRAĆ ZWIERZĘTA DO ROBOTY RO JA SOBIE WEZMĘ ANAKONDĘ NAPEWNO CHĘTNIE WINIE SIĘ WOKÓŁ KIEROWNIKA...

kodeks Pacy
@TATWEDO BIELSKO

Tylko licencjonowany pracownik ochrony może posiadać psa obronnego na obiekcie i to psa który ma certyfikat przeszkolenia i wydaną zgodę pisemną przełożonego oraz zgodę zleceniodawcy a posiadanie psa na obiekcie który to pracownik nie spełnia w/w warunków jest rażącym naruszeniem prawa i b.h.p

pracownik Bielsko
@kodeks Pacy

JA PYTONA ZAWSZE NOSZĘ PRZY SOBIE W ROZPORKU.

Edzio

A mówią że baby są głupie. Jakby koleś mioł psa to kierownika wyczułby z daleka i dalej by spolł a pies warowoł.

Mieszko 1 Bielsko
@Edzio

Czym można zarazić się od psa? Jakie choroby przenoszą psy? Czym można zarazić się od psa? Powszechnie znanymi chorobami, takimi jak wścieklizna czy świerzb, lub mniej znanymi chorobami pasożytniczymi: giardiozą czy toksokarozą. Szczególnie niebezpieczne są te ostatnie, ponieważ psy bardzo często są nosicielami tych trudnych do leczenia chorób odzwierzęcych. Sprawdź, jakie choroby przenoszą psy i jak uchronić się przed zakażeniem. Jakie choroby odzwierzęce przenoszą psy? Jak się przed nimi chronić? Od psa można zarazić się chorobami pasożytniczymi czy chorobami skóry. Wiele z nich przez weterynarzy czy parazytologów (lekarzy zajmujących się chorobami pasożytniczymi) jest nazywanych "chorobami brudnych rąk". Dlatego człowiek może stać się ofiarą tych chorób, jeśli nie zastosuje się do podstawowych zasad higieny w kontakcie z psem. Aby uniknąć zakażenia, wystarczy myć ręce po zabawie z pupilem i unikać sytuacji, w których pies może polizać nas po twarzy lub rękach. Ważne są też okresowe szczepienia zwierzęcia. CZYM MOŻNA ZARAZIĆ SIĘ OD PSA? JAKIE CHOROBY PRZENOSZĄ PSY? Toksokaroza Jest to bardzo trudna do wyleczenia choroba pasożytnicza, wywoływana przez nicienie Toxocara canis (glistę psią). Do zakażenia dochodzi nie tylko w wyniku kontaktu z psimi odchami (gdzie może znajdować się ponad 200 tys. jaj), lecz także podczas zabawy z pupilem. Jaja pasożyta są małe i lepkie, dlatego łatwo przyczepiają się do futra psa. Glista psia staje się inwazyjna dopiero po upływie 6 - 15 dni od wydalenia z przewodu pokarmowego psa, dlatego sprzątając świeże odchody psa, bardzo trudno się zarazić. Jednak przebywające w glebie jaja mogą zachowywać zdolność do zarażenia nawet przez kilka lat, dlatego toksokarozą można się zarazić także poprzez kontakt z zakażoną ziemią. Po dostaniu się do organizmu człowieka, jaja przekształcają się w larwy, które bytują w różnych narządach wewnętrznych: nerkach, wątrobie, a nawet mózgu, co może skończyć się śmiercią. Zespół larwy wędrującej trzewnej najczęściej objawia się bólami głowy, drgawkami, bólami brzucha, wysypką, gorączką i, w zależności od tego, gdzie zagnieździł się pasożyt, powiększeniem śledziony, wątroby, bólem oka, nagłymi zmianami w zachowaniu (ulokowanie w mózgu). Pomimo mechanizmów obronnych żywiciela, pasożyty mogą przeżyć w organizmie człowieka, tj. zachować zdolność do dalszych wędrówek, nawet przez 10 lat! Aby uniknąć kontaktu z inwazyjnymi jajami, należy przestrzegać podstawowych zasad higieny. Należy także pilnować dzieci, które mają w zwyczaju zjadać piasek lub ziemię (tzw. geofagia). Najlepiej przebywać z nimi na ogrodzonych placach zabaw czy piaskownicach. Szczenięta należy szczepić u weterynarza (podawanie leku należy rozpocząć, gdy ukończą one 2. tydzień życia). Bąblowica Bąblowica to rodzaj tasiemczycy powodowanej przez tasiemca bąblowcowego jednojamowego (Echinococcus granulosus) lub rzadziej tasiemca wielojamowego (Echinococcus multilocularis). Dojrzałe larwy (bąble), podobnie jak larwy wywołujące toksoplazmozę, po dostaniu się do organizmu człowieka bytują w wielu narządach, np. w wątrobie czy nerkach. Larwy są osłonięte grubą osłonką, w której znajduje się płyn. W przypadku pęknięcia, może dojść do krwotoku wewnętrznego. Człowiek może zarazić się tasiemcem bąblowcowym poprzez połknięcie jaj znajdujących się w kale i moczu psów. Bąblowiec przez wiele lat nie daje żadnych objawów, tylko rośnie, osiągając niekiedy 30 cm średnicy. Rozwijające się po kilku miesiącach, a nawet latach, od zakażenia objawy są głównie wynikiem ucisku rosnącej larwy na tkanki i podobne są do wolno rosnącego guza nowotworowego. Mogą to być, w zależności od lokalizacji larwy, żółtaczka (wątroba), krwiomoczem, zaburzeniami czynności nerek (nerki), krwioplucie, kaszel, duszność (płuca), zaburzenia psychiczne (mózg). Aby uniknąć zakażenia, należy przestrzegać zasad higieny (często myć ręce, prać w wysokiej temperaturze rzeczy, z którymi miał kontakt pies, itp.) Giardioza Jest to choroba pasożytnicza wywoływana przez pierwotniaki z gatunku Giardia intestinalis (wiciowce). Pasożyty zazwyczaj atakują młode psy, u których choroba objawia się wymiotami, cuchnącymi zielono-brązowymi biegunkami. U człowieka do zakażenia może dojść w wyniku kontaktu z odchodami zakażonego psa. U dorosłych i dzieci objawy zakażenia przypominają objawy zatrucia pokarmowego (nudności, brak apetytu, gwałtowne, wodniste, sfermentowane stolce, niewielka gorączka). U dzieci choroba dodatkowo doprowadza do zaburzenia trawienia tłuszczów i węglowodanów, co w połączeniu z odwodnieniem może skutkować niedożywieniem organizmu. Jak uchronić się przed pasożytem? Należy przestrzegać podstawowych zasad higieny i chronić żywność i wodę przed zanieczyszczeniem odchodami zwierzęcymi. Cysty G. intestinalis są oporne na działanie więk

umowa-zlecenie Pawłowice

ochrona Bielsko
@umowa-zlecenie Pawłowice

no krew mnie zalewa a mojego kolegę który tylko lekko się drzemnął kierownik zaszedł i rano zwolnili go dyscyplinarnie !! gdzie tu sprawiedliwość ja się pytam gdzie ????????????????????????????????????????????????????????????

Pracownik Bielsko
@umowa-zlecenie Pawłowice

Wysłali zdjęcie do dyrekcji gościa jak śpi na posterunku numer 3 i gościu nadal pracuje wstyd !!! w każdej normalnej firmie już by nie pracował ale ma grupę to go trzymają i jaki to daje przykład innym a taki że można bezkarnie spać na obiektach !!!! CHŁOPIE MASZ RACJĘ WSTYD I HAŃBA !!! FIRMA POWINNA TEGO CZŁOWIEKA ZWOLNIC DAJĄC PRZYKŁAD INNYM ŻE NIE MOŻNA SPAĆ NA POSTERUNKACH !!!!!!!!!

@Pracownik Bielsko

Zwolnić śpiącą królewnę Józefinę z budowy w Pawłowicach !!!!!!! może czeka na pocałunek księcia żeby się obudzić !

były pracownik Tatwedo

Była słynna dama z łasiczką a w Pawłowicach mają damę z yorkiem oczywiście jak przystało na damę pracuje tylko na obiektach które jej odpowiadają tam nie pójdzie bo nie ma wc,tam nie pójdzie na 4 bo błoto to jej nie pasuje tam za zimno tam za ciepło tam zły podjazd itp.

Józiu

Kto na to zezwolił żeby z psiną przychodzić do pracy??? Jeśli dyrekcja zezwala na psiarnie to proponuje skoczyć do schroniska lub sąsiada po psine. Psina będzie czuwać a ty się będziesz wysypiać......czy się siedzi czy się leży wypłata się należy. A może kotka , rybki jak kierownik toleruje to po pupilku i do pracy.

do Józia
@Józiu

masz racje człowieku ! jak tak można zezwalać żeby pracownik brał psa do pracy,jak mam uczulenie na sierść psa wystarczy że dostaniesz wysypkę i masz kilka tygodni L-4 a ile pasożytów przenoszą psy i pełno sierści w robocie ja bym to na waszym miejscu złosił do P.I.P ,NIKT NIE MOŻE ZEZWOLIĆ ANI KIEROWNIK ANI DYREKTOR NA TRZYMANIE W PRACY ZWIERZĄT NIECH DYREKCJA NAPISZE ZAŚWIADCZENIE ŻE WYRAŻA ZGODĘ NA TRZYMANIE PSA W PRACY TEJ PANI A WY BĘDZIECIE WIEDZIEĆ ŻE W P.I.P ZGŁASZACIE NA FIRMĘ O TAKIE NIEDOPATRZENIA.Kobieta jest mądra śpi sobie a pies czuwa no no no no mądra

tuberoza
@do Józia

Co za bzdury wypisujesz. Najpierw się doucz czegoś na temat zwierząt w pracy a potem siej ferment.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.?

Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 218 ocen.

Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o.