Deichmann Obuwie

Opole

Opinie o Deichmann Obuwie

anonimowy 2009-08-10 21:25:15
anonim - 2009-03-14 21:57:32

Słowa kojarzące się z Deichmann Obuwie (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ...brak możliwości rozwoju
Atmosfera i ludzie tam pracujący są .ok.. .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Deichmann Obuwie:
Najbardziej nie podobało mi się w Deichmann Obuwie:

Praca stresująca
rozwoju... brak no chyba że masz plecy....
ludzie ..wspaniali tylko personel:)
jakie negocjacje?? dostajesz stawkke . albo sie zgodzisz.. albo .dowidzienia.. zaznaczam.. forma
xxx 2012-02-29 15:09:47
Ja znam wielu ludzi, którzy awansowali, chociaż pleców nie mieli.
A co do negocjacji, to naprawdę w mało której firmie jest to możliwe. Za to tutaj stawka rośnie wraz ze stażem, a to spotyka się dosyć rzadko.
Arafat 2013-01-06 20:07:14
Totalny [usunięte przez moderatora] w zamian za wierność niczym pies, zarobki kierowników na poziomie od 4 do 10 tyś zł miesięcznie w zależności od lokalizacji i obrotów ale za to pracownik traktowany jest poniżej krytyki max do 1,5 zł ale to przy dobrych wiatrach, według mnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo i tyle, znałem laskę 6-cio miesięczna tułaczka po sklepach jako stażysta kierownik w zamian że na koniec ją pożegnali bo coś tam z towarem , brak szacunku i tyle ja osobiście nigdy nie kupię ani sznurówki tej sieci
ola23 2014-08-25 20:26:49
Totalna porażka w jednym z Deichamannow w Opolu kierownicza tydzien przed koncem umowy powiedziala slowa w stylu "jezeli Pani tak bardzo chce to ja chetnie przyloze sie do tego zeby Pani juz nigdy nie znalazla pracy". Leja na urlop, niby go dostajesz a i tak dzwonia i mowia, zeby przyjsc bo nie ma kto i to dzwonia pracownice, a nie kierowniczka, praca na 1/4 etatu to jest maksimum co moga zaoferowac, 600 zl miesiecznie za ponizanie i traktowanie jak psa.
topik 2016-04-04 21:03:09
koszyk, plus jest taki, że na terenie jednego miasta potrafi się pojawić kilka ogłoszeń do sklepów w różnych centrach handlowych. Oczywiście wynagrodzenie nie będzie większe jak 2 tyś, ale zawsze jest to źródło stałego dochodu.
Zostaw swoją opinię o Deichmann Obuwie - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deichmann Obuwie