Opinie o Ecoac Sp. z o.o. w Sopot

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ecoac Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Ecoac Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecoac Sp. z o.o. w Sopot

Tomasz Nowy wpis

Jak zakładam, większość opinii, jest " nieprawdziwa", wystawiona " po koleżeńsku" Drodzy panowie instalatorzy , albo sprzedawcy bardziej - wystawiłem wam już raz, bardzo złą opinię, bo bardzo się staraliście o to, a dokładniej opisując, dobrze to działa chyba tylko wasz marketing,i może pompy firmy, od której kupujecie tanio, a sprzedajecie drogo, ich produkt! Co do samej obsługi, serwisu, oraz instalacji/ montażu - to coś, jest poniżej wszelkiej krytyki, bo z waszej 3, chyba tylko p. Tomasz, zasługuje na pochwałę -jest słowny, i zawsze, kiedy jest potrzebny. Wasz montaż - ci, którzy to wykonują, to wielka pomyłka, za której usługę, wystawiłem już ocenę, którą skrzętnie - usunęliście!!! Przestrzegam każdego, kogo najdzie myśl, żeby z wami wejść w jakąkolwiek współpracę, za którą przecież, wydamy majątek! I po tym fakcie, nic już nie jest normalne, zaczynają się problemy, za które nie bierzecie odpowiedzialności, wykorzystujecie chyba doświadczenie, jak w razie czego, uciekać od odpowiedzialności za swoje partactwo!!! Pomimo próźb, gróźb, nie reagujecie, udając zajętych, nieobecnych, nie mówiąc o tym, że firmy - podwykonawcy, potrafią mieć " lepkie ręce" !!!!

Tomasz Nowy wpis

Tomasz z Łeby Nowy wpis

PRZESTRZEGAM PRZED KONTAKTEM I BIZNESEM Z TĄ FIRMĄ, JEJ PRZEDSTAWICIELAMI!!! WYDAŁEM 300 TYS ZŁ NA POMPY, PRZY MONTAŻU KTÓRYCH, PRZEŻYWAMY GEHENNE, MARZNIEMY W DOMU, A FINAŁ JEST TAKI, ŻE ROBI SIĘ Z NAS WARIATÓW. CAŁĄ SPRAWĘ ZGŁOSILIŚMY DO LEASINGU, JESLI TO NIE PODZIAŁA, SKIERUJEMY SPRAWĘ DO PRAWNIKÓW, BO TAK SIĘ NIE TRAKTUJE LUDZI, KTÓRZY ZAUFALI, WYDAJAC MAJĄTEK NA TAKĄ "POMYŁKĘ" . FIRMA PO MONTAŻU POMP, POZOSTAWIŁA "CHLEW", I TYLKO NEGATYWNE RELACJE, PO NIEZAPŁACONE RACHUNKI ZA DODATKOWE PRZERÓBKI ICH POMYŁKI WŁĄCZNIE!!! PRZESTRZEGAM LUDZI CIĘŻKO PRACUJĄCYCH, BY WZIĘLI SOBIE DO GŁOWY NASZE PRZYKRE DOŚWIADCZENIA, ZANIM SKUSZĄ SIĘ NA "PIĘKNE GADKI" REPREZENTANTÓW - WSPÓLNIKÓW TEJ NIUCZCIWEJ FIRMY , I WYDADZĄ SWOJE PIENIĄDZE !!! DYSPONUJEMY OBSZERNĄ DOKUMENTACJĄ, KTÓRA POTWIERDZA PRAWDZIWOŚĆ TEJ OPINII !!! WSTYD, I Z DALEKA OD TAKICH LUDZI !!!

Dzien dobry. Chcę zapytać o ocenę na temat specyfiki współpracy z firmą Ecoac Sp. z o.o.. Czy pracodawca oferuje kursy doszkalające? Czy pracodawca oferuje awanse? Bardzo dziękuje za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o Ecoac Sp. z o.o. - Sopot

Ecoac Sp. z o.o.