Opinie o POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O. w Warszawa

Pracował ktoś z Was jako Księgowa w firmie POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O.? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Pracuję od 2 lat w księgowości w Polfroście i jestem bardzo zadowolona. Praca nie jest stresująca jak w poprzednich firmach. Panuje miła i serdeczna atmosfera. Jeśli chodzi o tym jakie są obowiązki to myślę, że dowiesz się na rozmowie o pracę, zreszta na pewno w ogłoszeniu masz je też podane. Moja rekrutacja była szybka. Miałam od razu spotkanie z moją przełożoną, na której rozmawiałayśmy o moim doświadczeniu itp. taki standard rekrutacyjny. Po kilku dniach dostałam pozytywną odpowiedź;) I tak pracuję w Polfroście do tej pory i dobrze mi.

Lidia
@Monika

hej a mam pytanie, po dwóch latach są już jakieś podwyżki czy trzeba dłużej popracować?

@Lidia

Podwyżki są, ale wiadomo musisz to ustalić na poczatku z przełożonym no i starać się, bo jak wykonujesz swoją robotę dobrze to Cię doceniają. Jest to bardzo indywidualna sprawa, do wypracowania ;)

Asia
@Monika

Tylko, że w Księgowości nie pracuje żadna Monika. Ups... ;)

@Asia

Joanna tym bardziej nie pracuje ???? To, że nie podaje swojego prawdziwego imienia to nie znaczy, ze nie pracuje.

KAM

Super firma! Polecam pracę w POLFROST każdemu, sam jestem pracownikiem i cenię sobie za atmosferę, umowa o pracę i pensja na czas (bardzo dobre warunki pracy) Jest wiele osób, które pracują od ponad 10lat więc proszę sobie wyciągnąć wnioski. Pozdrawiam

Halina
@KAM

Jak wspaniale, że pensja jest na czas !

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Pracuj.pl pojawiło się 5 listopada kilka ogłoszeń.

Dział HR

Dzień dobry, cieszymy się, że nasze ogłoszenia o pracę spotkały się z Twoim zainteresowaniem :) Nasza firma rozwija się dynamicznie, dlatego też poszukujemy nowych Pracowników do naszego zespołu. Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w naszej firmie zapraszamy do przesłania CV na adres: biuro@polfrost.com.pl Pozdrawiamy Dział HR

Ilona
@Dział HR

Czy wciąż poszukujecie nowych pracowników? :-)

@Ilona

Dzień dobry, obecnie poszukujemy Pracowników na następujące stanowiska: 1. Asystent do działu księgowości: https://www.polfrost.com.pl/career/asystent-do-dzialu-ksiegowosci/ 2. Key Account Manager Sea&Air: https://www.polfrost.com.pl/career/key-account-manager-airandsea/ 3. Key Account Manager Railway: https://www.polfrost.com.pl/career/key-account-manager-railway/ Zapraszamy do aplikowania na naszej stronie: https://www.polfrost.com.pl/kariera-polfrost/ Pozdrawiamy Dział HR

Czy w POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O. występują paczki/bony świąteczne?

Tak, na zeszłoroczne Święta pracownicy dostali paczki z eko produktami na wzmocnienie odporności.

Opinia

Wszyscy marzyli o eko produktach na święta... Co tam jakieś bony ;)

Aleksandra

A czy jeszcze jakieś inne benefity są oferowane pracownikom w Polfroscie? :) Prywatna opieka medyczna, premie kwartalne/roczne? Czym jeszcze firma zachęca?

Grzegorz
@Opinia

Ha, ha. Wiesz jak to jest. Firma daje co może, albo co jej zbywa. A pracownicy muszą się cieszyć. Wiadomo, że bony lepsze nie?

@Aleksandra

@Aleksandra Dziękujemy za pytanie :) W naszej firmie oferujemy następujące benefity: pakiet sportowy, opiekę medyczną, imprezy integracyjne, szkolenia i kursy, premie, zgrany zespół, pyszną kawę, prezenty świąteczne i spotkania tematyczne. Jeśli bedziesz miała jeszcze jakieś pytania to z chęcią odpowiemy :) Pozdrawiamy, dział HR, Polfrost Internationale Spedition

@Grzegorz

Dziękujemy za opinię. W zeszłym roku w związku z sytuacją pandemiczną postanowiliśmy wzmocnić odporność naszych Pracowników. Opinie naszych Pracowników po otrzymaniu prezentów były bardzo pozytywne :) Co roku staramy się urozmaicać nasze prezenty, także w tym roku nasi Pracownicy mogą spodziewać się czegoś innego :) Pozdrawiamy, dział HR, Polfrost Internationale Spedition

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. fakturowania? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Tadeusz

Czy są tu osoby, które pracują w Gdyni? Jakie opinie na temat pracy w tym oddziale?

@KAM to super ze dobrze się pracuje. Zdradzisz na jakiej umowie jesteś ? I jakie zarobki?

KAM
@Monika

Umowa o pracę tylko i wyłącznie.

Michal Kraszewski
@KAM

(usunięte przez administratora) Umowa zlecenie, po trzech miesiącach umowa na rok a potem negocjacje....

Grzegorz
@KAM

Stabilna umowa o prace to duży plus. Chciałbym dowiedzieć się więcej na temat zatrudnienia. Czy firma obecnie szuka pracowników? Czy każdy ma proponowaną umowę o pracę? Wpis powyżej jednak dezorientuje.

Michal Kraszewski

Praca na zleceniu. Pieniadze zależne od humoru przełożonego. Dobra lokalizacja. Atmosfera na poziomie minus sto! Wymagania nieadekwatne do oferowej pracy. Zrezygnowałem, ale wybór należy do każdego. Według mnie nie warto zawracac sobie glowy

Mieczysław

@Anonim Dobrze przeczytać, że jesteś zadowolony ze swojej pracy, doceniasz atmosferę i piszesz o swojej firmie, że jest rzetelna. Takie słowa chciałby przeczytać na pewno każdy pracodawca. Czy są jakieś rzeczy w firmie, który chciałbyś w najbliższym czasie zmienić? Co byś doradził osobom planującym podjęcie pracy w firmie POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION? Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć? Czy pracodawca oferuje umowę o pracę?

K.
@Mieczysław

Tylko i wyłącznie umowa o pracę

aminek

Widocznie nie wszystkim udaje się dogodzić bo taki maja charakter więc biadolą!

Pracuje w POLFROST i cenie sobie pracę w tej firmie. Dziwię się tym opiniom bo są pracownicy, którzy pracują po kilkanaście lat a rekordzista jest od samego początku, czyli od 1996r. Pensja zawsze na czas, prezes oczywiście wymagający i ci którzy nie sprostali zadań odeszli a teraz wypisują głupoty. Atmosfera jest super! Jeżeli jesteś dobry w tym co robisz to można naprawdę dobrze zarobić.

A jak dla mnie to fajna atmosfera i rzetelna firma.

Anonimowy

W tej firmie chyba nikt nigdy nie zrozumie, że pracownika należy szanować i doceniać, a nie wykorzystywać i wyciskać jak cytrynę. I przyjaciołom i wrogom zdecydowanie odradzam prace w Polfroscie.

Bzdura. Polfrost to firemka zalozona przez dziwnego goscia na dziwnych zasadach. Omijac.

Zostaw merytoryczną opinię o POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O.
3.8/5 Na podstawie 12 ocen.

POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O.