Opinie o POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O. w Warszawa

Karolka Nowy wpis

Dzień dobry. Nie zauważyłam w dostępnej teraz ofercie dla spedytora morskiego wskazanych widełek płacowych. Czy byłby w stanie ktoś je przybliżyć? Mam na myśli kandydata z ponad 3letnim stażem

HR Nowy wpis
@Karolka

@Karolka dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej organizacji! W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do aplikowania na wybrane stanowisko.

Witam. jak jest teraz dostępna oferta dla spedytora morskiego i piszą tam w niej, że są możliwe do zawarcia dwie formy umowy, ta o prace oraz B2B to czy w przypadku kontraktu można liczyć na płatny urlop?

Dział HR Nowy wpis

Witam. Co do zasady płatnemu urlopowi podlegają pracownicy na umowie o pracę. Natomiast zapraszam serdecznie do aplikowania w celu omówienia szczegółów umowy.

Wstępnie zastanawiam się czy na stanowisku Team Leadera działu spedycji występuje jakiś okres próbny. Otóż mam przed sobą ofertę sprzed prawie miesiąca, ciekaw mnie na ile to prawdopodobne, że jeszcze „wróci”. Spełniam większość wymagań takich jak 2-letne doświadczenie czy doświadczenie przy GMP+. Nie będzie ktoś jeszcze potrzebny?

Dział HR

Dzień dobry, rekrutacja o której Pan/Pani wspomina została już zakończona. Wszystkie aktualne oferty pracy w naszej organizacji może Pan/Pani znaleźć na naszym profilu na LinkedIn i na pracuj.pl. W razie jakiś jeszcze pytań zapraszamy do kontaktu!

Kochani, ktoś tutaj miał w firmie letnie programy stażowe dla studentów? Co może robić student logistyki? Wymiar czasu pracy jest pełny i ma się pensję w takim programie? Da się w W-wa utrzymać? ;)

Dział HR

Cieszymy się, że pytasz o letnie programy stażowe w firmie POLFROST! Tak, oferujemy programy stażowe dla studentów różnych kierunków, w tym logistyki. Staże te są doskonałą okazją do zdobycia cennych doświadczeń zawodowych i poznania specyfiki pracy w firmie. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu przez naszą stronę internetową.

Jola
@Dział HR

Witam, odnośnie tych staży to zastanawiam się przede wszystkim w jakiej formie może być on prowadzony. wcześniej pisano coś o tym, że możliwa byłaby praca hybrydowa, czy w tym przypadku także można byłoby część obowiązków wykonywać z domu?

@Jola

Dzień dobry, jeśli chodzi o staż i praktyki preferujemy stacjonarną formę, zapewnia to nowej osobie bezpośredni kontakt z doświadczonym zespołem co umożliwia szybsze i bardziej efektywne przekazywanie wiedzy i umiejętności, możliwość obserwacji i naśladowania dobrych praktyk w codziennej pracy oraz łatwiejszy dostęp do materiałów szkoleniowych i zasobów firmy. Poza tym stacjonarne staże sprzyjają budowaniu relacji i integracji z zespołem. Z poważaniem, Dział HR Polfrost

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. fakturowania? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Dział HR

Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat pracy w naszej firmie. Chcielibyśmy dowiedzieć się więcej o Pani/Pana doświadczeniu i wyjaśnić tę sytuację. Zapraszamy do skontaktowania się z nami w dogodnym dla Pani/Pana terminie. Wierzymy, że dialog jest najlepszym sposobem na rozwiązanie problemów i poprawę warunków pracy w naszej firmie. Z poważaniem, Dział HR

Czy rozmowa kwalifikacyjna do POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O. odbywa się w siedzibie firmy?

Dział HR

Dzień dobry, spotkania rekrutacyjne zazwyczaj odbywają się w siedzibie naszej firmy. Wszystko zależy od prowadzonej rekrutacji, Czasami I etap rekrutacji jest w formie rozmowy zdalnej. Zapraszamy do aplikacji! Pozdrawiamy, Dział HR

Witam, czy jest tu może ktoś kto już była na rozmowie o pracę dla key account managera? Niedawno zostały opublikowane oferty w internecie. interesuje mnie wasza ocena odnośnie samego procesu rekrutacyjnego i pierwszych miesięcy podejmowanej współpracy. mając wymagane pięcioletnie doświadczenie chyba możecie mieć już porównanie do wcześniejszych doświadczeń? Czy warto próbować?

Dział HR

Dzień dobry, jest nam miło, że jesteś zainteresowany/a pracą w naszym zespole. Zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV na (usunięte przez administratora). Proces rekrutacyjny jest omawiany podczas pierwszego spotkania, natomiast onboarding zaczyna się w dniu podpisania umowy. Gdybyś miał/a pytania, zapraszamy do kontaktu! :)

Tatiana
@Dział HR

Mnie również interesuje ocena tego wspominanego onboardingu. Czy jest u ktoś kto przez niego przeszedł teraz niedawno i by opowiedział? Jak oceniacie sam rozwój po zatrudnieniu się jako KAM? W czym się on przejawia?

@Tatiana

Dzień dobry! Onboarding w naszej firmie ma za zadanie jak najlepiej wprowadzić nowego Pracownika do naszej organizacji. Pomaga mu się zaadaptować, poznać swoje obowiązki, kulturę organizacyjną firmy i swoich współpracowników. Tatiana zapraszamy do aplikowania na stanowisko Kam. :)

Witam, czy praca zdalna jest możliwa? w jednym z wątków było napisane, że pierwszy etap rozmowy jest online, a dopiero przy drugim zaprasza się kandydata do siedziby firmy. w jednym z aktualnych ogłoszeń do księgowości widoczny jest tryb stacjonarny, czy to oznacza, że w tym przypadku nawet w hybrydzie nie można się podjąć pracy? dlaczego?

Dział HR

Praca hybrydowa jest możliwa, ale to wszystko zależy od zajmowanego stanowiska i od ustaleń z przełożonym. Praca w księgowości jest to praca stacjonarna, na miejscu w biurze.

@Dział HR

Co jest przyczyna tego, że obowiązki w dziale księgowym mogą być wykonywane jedynie ze stacjonarnego biura? nigdy nie sugerowano zmian w tym zakresie? każdy ma przydzielona odpowiednia funkcje czy jednak pracownicy dzielą się miedzy sobą obowiązkami?

Dział HR

Drogi P nie chcemy wchodzić w kompetencje Dyrektora działu Księgowości, dlatego odpiedzi na te pytania może Pan/Pani zadać podczas spotkania rekrutacyjnego. To są już tak szczegółowe rzeczy, że omawia się je wewnątrz firmy. Zapraszamy do dołączenia do naszego team'u!

Witajcie, jakie macie opinie dotyczące procesu rekrutacyjnego? Został on teraz nawet niedawno opisany od strony technicznej, ciekawi mnie jednak ocena jego przebiegu od strony kandydata jak później również samego wdrożenia w miejsce pracy. aktualnie widzę ze poszukiwany jest główny księgowy, co z innymi stanowiskami? Jakie nabory są przewidywane na początek kolejnego kwartału?

Dział HR

Dzień dobry, jeśli chodzi o proces rekrutacyjny to myślę, że najlepiej jak kandydaci go ocenią ;) W naszej firmie jest proces onboardingowy, który ma na celu jak najlepsze wdrożenie nowego Pracownika do pracy w naszej organizacji. Na chwilę obecną poszukujemy Głównego Księgowego. Ogłoszenia pojawiają się na bieżąco w zależności od potrzeb. Zapraszamy do aplikowania :)

W ostatnim wątku wskazano, że premie są zależne od zajmowanego stanowiska. teraz także widziałem, że widnieje od jakiegoś czasy oferta dla samodzielnego księgowego. czy może ktoś omówić system wynagradzania z perspektywy tego stanowiska? rozmowy należy się spodziewać standardowej jak na każdym?

Dział HR

Dzień dobry, system wynagradzania jest indywidualny w zależności od działu, w którym się pracuje. Na spotkaniu rekrutacyjnym może się Pan/Pani dopytać o sposób premiowania. I etap rozmowy rekrutacyjnej to zazwyczaj spotkanie online, II etap jest już w siedzibie naszej firmy. Zapraszamy do aplikowania.

Czy w POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Dział HR

Tak, zdarzają się nagrody.

@Dział HR

Witam, o jakich nagrodach w tym momencie może być mowa? czy są organizowane jakieś konkursy pracownicze? Chyba, że można mieć przy tym na myśli jakaś premie? ciekawi mnie także co planowane jest teraz z okazji zbliżających się świąt. Jeśli teraz jeszcze się zatrudnię to premia / bon będzie przysługiwał?

Dział HR

Dzień dobry, premie uzależnione są od zajmowanego stanowiska. Oczywiście organizujemy wewnętrzne konkursy dla Pracowników. Jeśli się Pan/Pani zatrudni do 15 grudnia na pewno otrzyma Pan/Pani upominek świąteczny.

Jakie narzędzia pracy zapewnia POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dział HR

Nasza firma zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia do pracy. Wszystko zależy od zajmowanego stanowiska. Standardowymi narzędziami jest komputer i telefon służbowy.

@Dział HR

Witam a co z autem służbowym? Teraz gdy widnieje oferta pracy dla KAMa to zauważyłem w niej wzmiankę na temat prawa jazdy kat B, myślałem przy tym, że przeczytam może coś o pojeździe służbowym lecz taka informacja chyba mi umknęła. Czy auto jest wiec udostępniane?

Dział HR

Dzień dobry, tak auto służbowe będzie do dyspozycji nowego Pracownika na tym stanowisku. Pozdrawiamy!

Agatka

W jednym wątku Pani pisała o ofertach ze strony firmowej, ja mam z innego portalu, chodzi o stanowisko Junior Sales Specialist. Z Opisu wynikają trzy lokalizacje jako miejsce pracy, mnie interesuje Grodzisk. Poznam wiec atmosferę w tamtejszym rejonie? Gdzie są w razie czego największe rotacje i co może być ich powodem? O jakich kwalifikacjach oraz ogólnym rozwoju jest tak przy okazji mowa w opisie?

@Agatka

Trzy lokalizacje wynikają z faktu, że dział drogowy jest rozproszony w różnych naszych oddziałach w Polsce. Jeśli znajdziemy właściwego kandydata w Opolu, Grodzisku lub Warszawie to tam własnie bedzie pracować ta osoba :) Rotacja u nas w firmie jest bardzo mała. Nasi Pracownicy pracują z nami po kilkanaście lat. W ogłoszeniu znajdzie Pani wszystkie potrzebne informacje dotyczące kwalifikacji. Życzę powodzenia w rekrutacji :)

@Dział HR

W odniesieniu do tych wspomnianych kwalifikacji to kiedy Państwo planują nabory osoby, która ich w zasadzie nie posiada? Czy oprócz programów stażowych, które już były poruszane w innych wątkach czy będą planowane przyjęcia na stanowiska asystenckie?

Dział HR

Nie bardzo rozumiem Pani lub Pana pytanie. Proszę rozwinąć. Na chwilę obecną nie planujemy zatrudniać asystentòw, ale sytuacja jest dynamiczna i wszystko może się zmienić. Proszę śledzić naszą stronę www.polfrost.com.pl Miłego wieczoru ????

Krysia

Interesuje mnie posada specjalistki ds fakturowania. Jak elastyczny jest czas pracy? Godzinę plus lub minus, czy jednak bardziej? Na jakie szkolenia można liczyć, oraz ewentualnie na jakie stanowisko awansować z czasem i doświadczeniem? :))

@Krysia

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie.Zachęcamy do aplikowania na wyżej wymienione stanowisko, wówczas dowie się Pani wszystkcih szczegółów na rozmowie o pracę od przełożonego. Miłego dnia!

Blondi
@Dział HR

Czy te oferty zamieszczone na Państwa stronie www są aktywne? Mam na myśli daty publikacji, przy KAMie jest to styczeń roku 2022, chociaż spec od kadr i płac ma już luty 2023. Chyba ze są to tylko oferty poglądowe? Jest sens na nie aplikować?

Dział Hr
@Blondi

Dzień dobry, tak oferty które są na stronie www.polfrost.com.pl są aktualne. Jeśli Pani jest zainteresowana pracą w naszej firmie to zapraszamy do aplikowania.

Natalka

Czytałam w sieci skargę na niskie pensje w backoffice. Jak to jest ze spedytorami w firmie, jakiego rzędu macie pensje? Nie ma teraz żadnego naboru, tak że nie mogę sprawdzić w ogłoszeniu, czy i jakie są widełki. Help! :)

@Natalka

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Jeśli chodzi o płace spdytorów to są one indywidualnie ustalane z przełożonymi. Wszystko zależy na jakie stanowisko Pani aplikuje, jakie ma Pani wykształcenie, doświadczenie itd. Zmiennych jest bardzo dużo :) Jeśli jest Pani zainteresowana pracą w naszej firmie to zapraszamy do wysłania CV na adres: biuro@polfrost.com.pl Miłego dnia!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O.?

Dział HR

Atmosfera w pracy jest bardzo ważna. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy się dobrze czuł w naszej firmie ???? Nasi Pracownicy mogą liczyć na wsparcie Managerów i kolegów z pracy. Liczne działania employer brandingowe wzmacniają dobrą atmosferę.

Aleksandra

Jak w tym roku wygląda perspektywa na letnie programy stażowe dla studentów? Powiedzmy, że jako studentka logistyki chciałabym spróbować, to jakie warunki są możliwe, czy to w ogóle płatne staże? Ile godzin tygodniowo spędza się w firmie?

@Aleksandra

W naszej firmie istnieje możliwość odbycia praktyk letnich i dłuższego stażu. Jeśli jest Pani zainteresowana to zapraszamy do kontaktu/wysłania swojego CV na adres: biuro@polfrost.com.pl Nasz dział HR, na pewno się z Panią skontaktuje i udzieli wszystich informacji. Dziękujemy za zainteresowanie :)

Jakie warunki zatrudnienia proponują w firmie POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O.? Czy można liczyć na pełen etat?

Dział HR

W naszej firmie Pracownicy pracują na cały etat i umowę o pracę. Jeśli ktoś preferuje inne warunki zatrudnienia to również jest taka opcja. Jesteśmy elastyczni w tej kwestii.

Jak się pracuje z ludźmi z POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O.?

Laura

Bardzo fajny, młody zespół ludzi. Mi się pracuje bardzo dobrze. Jestem świeżym pracownikiem, bo zaczęłam pracę w styczniu, ale podoba mi się luźna i miła atmosfera.

Lidia
@Laura

A to faktycznie świeżak z Ciebie jeszcze jest. A opowiesz może jak dokładnie Twoja rekrutacja tutaj wyglądała tak właściwie?

@Lidia

Na początku miałam wstępną rozmowę przez telefon, a później miałam do wyboru czy osobiście czy online. Wybrałam spotkanie w warszawskim oddziale. Później po kilku dniach dostalam odpowiedź, że chcą ze mną rozppczac wspolprace :)

Hanna
@Laura

ciekawi mnie czy ostatecznie podpisalas umowe? minelo juz 2 tyg wiec moze zaczełas juz prace? jak realia w firmie wzgledem rozmowy ?

@Hanna

Tak podpisałam umowę, pracuje od stycznia ;)

Asia

Głównym problemem tej firmy jest nepotyzm. Jeśli jesteś z "rodzinki", będzie super !!

Halina
@Laura

Nie znam żadnej Laury w tej firmie, a chciałabym nadrobić. Może kawka u Ewy jutro ? :)

Sławek
@Asia

mogłabyś rozwinac temat?

Czy POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Anka

Tak, w Polfroście jest bardzo dużo szkoleń zarówno podnoszących Twoje kwalifikacje jako specjalista w danej dziedzinie oraz warsztatów z umiejętności miekkich.

Ilona
@Anka

Ooo, czy biorąc udział w takich szkoleniach jest szansa, aby awansować na wyższe stanowisko? ;-)

@Ilona

Tak, jeśli dany pracownik ma predyspozycje i kompetencje w danej dziedzinie to jak najbardziej. Szkolenia podnoszą kompetencje naszych pracowników i są dla nich bardzo pomocne w codziennej pracy.

Asia

Bzdura. Szkolenia dot. praktycznie jednego działu.

Aneta
@Asia

Jakiego działu? Chetnie się dowiem ;)

Halina
@Anka

Jak wygląda generalnie system awasów? Na jakie zarobki to się przekłada? Można przedstawić widełki?

@Halina

Takie informacje ma dział kadr. W żadnej firmie nie podadzą Ci ile kto zarabia.

Zostaw merytoryczną opinię o POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O.
3.8/5 Na podstawie 12 ocen.

POLFROST INTERNATIONALE SPEDITION SP. Z O.O.