TS Frigo Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TS Frigo Sp. z o.o.

Angelka Nowy wpis

Hejka. Też widziałam właśnie ofertę dla spedytora międzynarodowego z data zbliżoną do komentarzy tutaj. Czy do dziś nikogo więcej już nie potrzebowano? Chciałam sprawdzić czy dalej jest tak jak kiedyś, że nie trzeba mieć doświadczenia by się dostać. może bym spróbowała wtedy

Andrzej Nowy wpis

Byłem w firmie 3 lata, generalnie w porządku, kasa na czas, ze wszystkim idzie z nimi dogadać, ogólnie bez zastrzeżeń

Ola Nowy wpis

Polecam.

Franciszek Nowy wpis

TS Frigo szuka spedytora międzynarodowego. Czy prócz angielskiego trzeba znać też inne języki? Jaki poziom zaawansowania jest wymagany? Komunikatywny wystarczy?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie TS Frigo Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Praca super w mega miłej atmosferze :)

baba
@Anna

to dlaczego już nie pracujesz? i w ogóle co to za firma i co się tam robi?

Elżbieta
@baba

A skąd wiesz, że @Anna już nie pracuje w TS Frigo? Nie wynika to w żaden sposób z jej wypowiedzi. @Anna, napisz proszę coś więcej o samej pracy u tego pracodawcy. Jak oceniasz jego podejście do pracowników?

Ola

TS Frigo to zespół ludzi z ktorymi kazdy dzien w pracy to nie przykry obowiazek a przyjemność. Nie mialam lepszych pracodawcow. Nie zastanawiaj się- chcesz z nami współpracować ? Zapraszamy.

Kate...

Polecam. Uczciwy pracodawca. Miła atmosfera.

AnnaK

Wszytsko Ok, praca Ok, polecam, dobre zarobki i super warunki!

Mari

Solidna firma , płaci na czas . Polecamy

Kamko

@PAWO a dlaczego nie polecasz tej firmy przewoźnikom?

Dawid

Podpowie mi ktoś czy firma prowadzi teraz rekrutacje i czy są szanse na dostanie pracy?

Timo

Firma o bardzo dobrej opinii wśród przewoźników.

Aneta

@Henryk Firma TS Frigo funkcjonuje normalnie. Wszelkie informacje znajdziesz na ich witrynie internetowej http://www.clickweb1632337.home.pl/ A jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu? @leszek Tutaj masz również kontakt do oddziału w Chorzowie http://www.clickweb1632337.home.pl/kontakt @Irek Zgadzam się z Tobą - cisza na tym wątku jest zastanawiająca. Jesteś zainteresowany tym pracodawcą?

Irek

Szkoda, że nikt nie pisze. Czy coś dzieje się w firmie?

leszek

szukam tez kontaktu z TS FRIGO 3 MAJA CHORZÓW????(usunięte przez administratora)

Henryk

Czy firma działa ? Może coś podpowiecie?

Zostaw merytoryczną opinię o TS Frigo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TS Frigo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TS Frigo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TS Frigo Sp. z o.o.?

TS Frigo Sp. z o.o.