Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Stop jedzeniu

Witam czy jak nie Chce jeść tego jedzenia na stołówkach to można zamówić np pizzę na i zapłaci za to zakład ?

haha
@Stop jedzeniu

tak zaplaca ci za pelny obiad ze steakhousa dzwon ani nie czekaj :D

Stop jedzeniu
@haha

Dobrze to w sumie jeszcze lepiej a komu można to zgłosić ? Pozdrawiam

Szef kuchni
@Stop jedzeniu

Jak Ci nie pasuje jedzenie, to nie jedź. Niech Ci żona robi.

@Szef kuchni

od 8.11 wraca gotowanie w nowo wyremontowanej starej Stomilance, zobaczymy się czy coś się poprawi w jedzeniu, bo np. pierogi teraz wyglądają jakby ktoś po nich walcem przejechał hehe, tak samo ta mielonka we wszystkich postaciach jakiegoś steku, medalionu itp.

Kredyt

Witam czy w TC można brać kredyt ? Kwota kilkanaście tysięcy

@Kredyt

Zapytaj w POP

Gerard

Ładnie TC "wyrolowało" Państwo, szacunkowe wyniki w 3 kwartale to 510 mln przychodow i 53 mln zysku netto, gdzie w 2 kwartale wykazali stratę. Gratulacje dla kreatywnej księgowej hehe, od dawna o tym mówiłem i pisałem, że cały ten postój i ograniczenie niby produkcji to jest tylko po to by dostać pieniądze z tarczy, a rozliczenia przenieśli na następny kwartał. Teraz tylko kontrola z UKS i zwrot z dotacji, UKS ma na to 5 lat więc trochę to potrwa ale myślę że się tak skończy jak i z tymi zaległymi podatkami za 2014-2015 rok. No i gdzie teraz naganiacze z biur mają argument że nie będzie podwyżek bo kryzys covidowy jest....,

ssssss
@Gerard

i niech mi ktory placze ze zaklad ledwo stoi i ze nie ma ani zlotufki pracownikom zeby chciaz inflacje pokrylo

@ssssss

Ale 1 zł to kasku nie robią bo tyle to wychodzi z ZUZP ze związkami. Najniższa krajowa idzie o 200 zł brutto więc tu musi być minimum tyle samo, w 4 kwartale będzie podobny zysk i mają 100mkn zysku i się śmieją, jeszcze amerykance co rok wyciągają dziesiątki milionów z dywidendy. Tak w Polsce zgodnie z prawem wyprowadza się pieniądze z Polski.

Klakson
@Gerard

..nie zgadzam się z tym. Dla firmy lepiej było pracować przez cały czas, a nie brać kasy z tarczy (20 ml) Dwa kwartały firma tak czy siak była w plecy. Trzeci kwartał był lepszy bo zamówienia się skumulowały w tym okresie i tyle... co do podwyżek w następnym roku, to nie będzie, z wiadomych powodów, ale i tak nie jest źle. Tak trzymać!

Coś z Tobą źle
@Klakson

Firma na tarczy zarobiła nie tylko te 20mln o których piszesz(niedoszacowanie) przez try miesiące zwolnienie z ZUS policz dla 3000tys pracowników przez trzy miesiące. Do tego obcięcie pensji pracowniczych a podczas lockdownu i tak kilka dni zakład pracował więc trochę się zastanów. A co do podwyżek Układ gwarantuje 95% inflacji co prawda od kwietnia ale jednak pozostaje kwestia podziału tej co prawda marnej kasy ale jednak Pozdrawiam

@Klakson

Ok, zostańmy przy swoich zdaniach, będziesz takie głupoty wygadywał przy kontrolerach z UKS jak zaczną kontrolować wcześniej czy później duże firmy i zasadność otrzymania dotacji z tarczy.

Ahmed

Co sądzicie o brygadziscie Panu Bartlomieju?

Dębiczanin

Gdzie jest pomoc dla szpitala od stomilu?

Maciej
@Dębiczanin

A po co mieliby wspierać tych nierobów?

Edek
@Maciej

Skoro są to nieroby, to nie idź do szpitala jak coś ci będzie dolegać, nie dzwoń po karetkę.

Maciej
@Edek

Pewnie że nie pójdę bo nikogo nie przyjmują. Mają wywalone na ludzi a wy ich chcecie wspierać haha

fffff
@Dębiczanin

to powiedziales... nikt nie bedzie wspieral tej blazenady jaka jest debicki szpital. stomil zrobilby biznes zycia jakby zrobil porzadna opieke w luxmedzie nawet za te 100-200 miesiecznie gdzie bylyby zabiegi itd

Tak

Jest opcja pracy w innym systemie niż 4 brygady?

Diablo
@Tak

Oczywiście, jaki system Ci odpowiada? 1,2,3? 1,2? Same 1?

Tak
@Diablo

Najlepiej same 1

Mloda pracownica

Witam pracuje w TC debica dość krótko i uczęszczam na nadgodziny.Nikt nie jest w stanie mi powiedzieć jak to jest dokładnie ile są płatne itp.Mozecie Panowie mi odpowiedzieć jak to wyglada ? Czy 100 % płatne jak w niedziele jak na nocy ? Pozdrawiam i jeszcze jaki jest dodatek do soboty i do nocy

@Mloda pracownica

Dodatek za noc wynosi 20 procent. Za niedzielę 75 procent. Za sobotę 12 zl/h. Gdy przychodzisz przed pracą są płacone 100%.po pracy pierwsze 2 godziny 50%reszta 100%

Xxx

Co to za wyzysk nie przyjmą luzie do roboty tylko ganiają na nadgodziny. A potem i tak odwala podatek . A nie wspomnę już o życiu prywatnym tylko odsypianie i tc.Porazka

@Xxx

Żałosne "ganiają nad godziny" Ktoś cie do tego próbuje zmusić? Masz swój rozum? Nie wiem, ciężko coś konstruktywnego do tego napisać

fhfghfgh
@b0rny

nadgodizny nadgodzinami tylko jakim prawem biora od tego skladki i zus...

@b0rny

Kolego jest tak ,że odmówisz raz, drugi to wypadasz z obiegu i nie będziesz brany pod uwagę.

@Xxx

To jedno a druga sprawa bardzo ciężko jest z urlopem czy nawet technicznym. Nigdy nie wiadomo ile sobie ludzi ściągną na zmianę.

@Venum

Z jakiego obiegu?

@Venum

ja odkąd tutaj pracuje (4 lata) na nadgodzinach byłem raz z planowanych 5 odbyłem 4 I jest to mój ostatni raz Nie wiem o jakim obiegu mówisz zapilznioku

@b0rny

Stary krótko pracujesz to i mało wiesz. Odmawiasz to nikt do ciebie nie będzie dzwonił z propozycją nadgodzin. Pójdą raz a potem nie odbierają telefonów fifoki ;) Obecnie to jest nawet mały nakaz zostawania, co przy obecnej sytuacji nie jest rozsądne.

Czy nie należy się nam informacja, ile jest potwierdzonych przypadków zaskarżenia koronawirusem w naszej firmie? Pozdrawiam i trzymajcie się zdrów.

Bt1

Firma ukrywa zachorowania, bo nie miałby kto robić. Przecież osoby , które były w kontakcie musiałyby być na kwarantannie. Takie postępowanie dyrektora to kryminał

Obiektywny

Sanepid powinien przebadać dyrektorka. Powinien śąść na swojej szanownej a nie pelentać się po wydziałach i truć o maskach.

@Obiektywny

Teraz będą przestrzegać maseczek odstępów itd bo przegłosowali że jak nie będą obostrzenia przestrzegane to hajs z tarczy zwracają

Obiektywny
@.

Niech kasę z tarczy oddawaną. Takie wychowanie że maszyny na pełnych obrotach i ludzi do roboty szukają. A pieniądze pożyczką Goodyear owi.

Bojkot

Skoro nie będzie podwyżek bo Covid, to może przestańcie chodzić na nadgodziny i wtedy zobaczą że bez nas nic zrobić nie mogą. A tak to chodzicie, ratujecie im tyłek a oni tego nie doceniają. Innej opcji nie widzę

Realista
@Bojkot

Haha już to widzę jak dziobaki odmawiają nadgodzin. Za dodatkową stówkę to i 8 godzin by zostali hahah

Mikołaj
@Bojkot

Nie będzie podwyżek to będzie się znowu stawiało maszyny, inflacja szaleje, ceny w sklepach z kosmosu a oni że nie będzie podwyżek. Kto ci to powiedział? Jest gdzieś pismo dyrektora na ten temat? Nie, to po co piszesz takie bzdury? Sami się nakręcacie, a podwyżka będzie i to minimum 2 zł do stawki godzinowej, jak mniejsza to strajk.

geniusz bt2

Kiedy będzie ta premia wakacyjna bo wakacje skończyły się ostatniego sierpnia a już listopad za pasem, wiadomo bo różnie ludzie gadają od września słyszę o premi której nie widać, prędzej koronę złapiesz niż dostaniesz premie a już druga fala a ponoć 3 ma być ????

Stasek z jodłowy
@geniusz bt2

Na palarni godali że ma być teroz a ta grudniowo w przyszłym roku w czerwcu jeżeli dobrzem slyszoł, downi było inacy z tymi premymiami co miesiąc było a nie tak jak teroz nie widomo kiedy

Karol
@geniusz bt2

W pierwszym kwartale 2021 jest planowana mutacja koronawirusa kolejna, takze i o premii zapomnij :D

Jurajska

Dlaczego niema do picia wody gazowanej a tylko lekko i niegazowana

Bolek
@Jurajska

Bo gazowana szkodzi

pracuś

Na czym polega praca kontrolera procesu?

@pracuś

Na te pytania odpowie rekruter na rozmowie o pracę. Ale wydaje mi się że kontroluje..

Słyszałem że szukają ludzi na sealant, jak myślicie, warto starać się o przeniesienie tam? Do kogo mogę się zgłosić z chęcią przeniesienia ?

Krupier

Legenda głosi że BT2 zrobiło kiedyś jedną kasetę/ szpulę idealną.

TC

Legenda głosi że BT2 stanie teraz maszynami w miarę protestu o podwyżki hahah

haha
@Krupier

fakt faktem boki na szpuli to rozpacz a najlepsze jak ktos od nich przyjdzie i zdziwiony ze trageiczne :D

@Krupier

Nikogo nie obchodzi co idzie dalej do ciebie na Krupa Mówię to jako operator bt2 Jesteśmy rozliczani z ilości nie jakości Mam nadzieję że dotarło

Cała prawda
@b0rny

Na bt-2 nie było , nie ma i nie będzie NIGDY jakości !!! Niech sobie to każdy zapamięta !! Metry tylko, a czy dobre to jak w loterii się trafi - czasem się uda coś zrobić, ale wszystko co bt2 robi to szajs i bubel, nic dziwnego że na bt3 nie maja z czego robić

Popi
@Krupier

Ale to było dawno temu hahaha

Chłop z produkcji

Przecież widać że oni na nockach śpią , na drugich patrzą w telefony a na pierwszych jak władza chodzi to udając że coś robią to krzątają się wkoło kalandra, same obiboki pasożyty , chujostwo co chwile od nich idzie

Tom

Potrzebuje nr telefonu Punktu Obsługi Pracownika

@Tom

Na stronie tc Dębica jest

Jak będzie w końcu z tymi podwyżkami? Będą jakieś, czy nie? Coś cisza o rozmowach, a to pewnie oznacza, że nic ciekawego nie wymyślili. Jakby miało coś być, to zaraz byłyby przecieki... Coś związki nabrały wody w usta....

Podobno związki chcą siąść do negocjacji, zakład póki co nie ma czasu na negocjacje. Czas mają do końca roku.

@.

Zakład nieugięcie dąży żeby podwyżek nie było i chcą dać tylko premie.. Bez podwyzek

@..

A, czyli jednak... Premię się da, albo nie. Jeśli się da, to wyniesie tyle, ile się ustali... Przekręt jak zawsze...

@..

Premia ma to do siebie, że dziś jest a jutro może jej nie być. Ze stawką godzinową jest trochę inaczej.

Xd

Aha czyli będziemy stawiać maszyny, chociaż raz pójdziemy jak ludzie na posiłek a nie zaszczute psy

Maniek

Witam. Teraz przyjmują na BT-1.

@zainteresowana

Na jakim dziale teraz poszukują w firmie kontrolera procesu?

Stary wyga(obiektywny)
@@zainteresowana

Pociotek jakiś już dawno ma nagrane to stanowisko. Szkoda zachodu. Pozdrawiam.

Pomocny

BT-3

@Pomocny

Bt4. Na BT3 będzie rekrutacja wewnętrzna przeprowadzona

Chetny
@@zainteresowana

Lepsza praca jako kontroler na Bt4 czy Bt3 ?

Specjalista
@Chetny

Zdecydowanie BT-3

Stefcii

1.Tak ogólnie, wprowadzają żółte i czerwone strefy ale pamiętajcie że nie mają takiego prawa bo to jest wszystko w formie rozporządzeń a nie ustaw i jest to nie zgodne z konstytucja. 2. Wprowadzili te strefy w ciągu kilku dni ponieważ chcą utrudnić ludziom organizacje protestów w tą SOBOTĘ. 3. Ludzie są już świadomi coraz bardziej jak dużym przekrętem medialnym jest cała ta pseudo pandemia i rządzącym jest to nie na ręke. 4. Liczę że wiekszość z Was doczyta ten post do końca i nie da się OGŁUPIĆ. Pozdrawiam Was cześć

kolegazTC
@Stefcii

znów ponad 4700 zakażeń, ludzi chorują i umierają a ty mówisz o przekręcie? No chyba że napiszesz że to celowo wywołana pandemia by schłodzić gospodarkę na świecie i przetrzebić trochę ludność bo jest przeludnienie na świecie, to tu mogę się zgodzić że to przekręt. Ale póki co ja na tym przekręcie zarabiam, na teraz ok 37 tys zł z inwestycji na giełdzie.

@kolegazTC

To sprawdz sobie statystyki na własną rękę a nie te które podają w głównych mediach. Umieralność na tego wirusa jest nawet niższa niż umieralność na grypę. Nie zaczyna Was to denerwować jakich rządzący robią z nas (usunięte przez administratora) ? Podoba Wam się to ? Dlaczego teraz jest niby druga fala ? Bo grypę/ przeziębienia pod to podciągają i robią dużo więcej testów.... Więcej testów ? -> Więcej wykrytych przypadków = nagonka medialna. LUDZIE zacznijcie myśleć sami i wyłączcie te TV...

@Stefcii

Jutro o 16.00 - RZESZOWSKI RYNEK podkarpacki protest COVID'owców i głowny jest w Warszawie ogólnopolski. I proszę admina o nie usuwanie/modyfikowanie tego postu.

Robol
@Stefcii

I jak to niby sprawdziłeś na własną rękę?

Stef
@Robol

Piszesz do ministerstwa zdrowia prosto i Ci dane przesyłają, muszą Ci je podać na Twoj wniosek bo to są jawne dane ale wiadomościach ich nie muszą podawać juz.

Lolo
@Stef

To zrób screena z tej informacji, zahostuj gdzieś i daj linka. Jeśli nie zrobisz tego - to znaczy że ściemniasz. To po pierwsze. A po drugie - grypa nie obciąża systemu zdrowia (respiratorów) w takim stopniu jak COVID. Każdy protestujący powinien podpisać oświadczenie że nie chce być podpinany pod respirator w przypadku takiej konieczności spowodowanej COVIDem - niech zostaną dla wartościowszych obywateli....

@Lolo

Probowałem już kilka razy to udostępnić i za każdym razem administracja mi to usuwa.. Co do respiratorów to poczytajcie sobie jakie interesy zbili rządzący na tych respiratorach które nawet nie dojechały a kasa zniknęła - to dopiero było obciążenie. Pozdrawiam wszystkich trzeźwo myślących.

Stefcii

2.Wejdzie sobie na oficjalny profil Ministerstwa Zdrowia na FB i poczytajcie tam komentarze pod tamtejszymi postami ☺️

Stefcii

Moze Pan podać maila, prześle na priv raport sanepidu z Mielca z faktyczną ilością zgonów z okresu marzec - wrzesień. Ps. Hah nic na siłe, mogą Panu/i robić wode z mózgu bo widze że Panu/i to odpowiada.

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1005, z czego 195 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 638 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A