Opinie o F.H.U. Wojbud Justyna Wojciech i Daniel Wojciech s.c. w Żywiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie F.H.U. Wojbud Justyna Wojciech i Daniel Wojciech s.c.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.H.U. Wojbud Justyna Wojciech i Daniel Wojciech s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Wojbud Justyna Wojciech i Daniel Wojciech s.c. w Żywiec

Dyrlaga86 Nowy wpis

Dzień dobry wszystkim tutaj zgromadzonym. Chciałbym przedstawić jak na prawdę wygląda miejsce w którym być może robicie zakupy jak ja a właściwie robiłem zakupy. Nie polecam nikomu tego miejsca jak i w Leśnej św. Michała Archanioła 148 ,tak i na Krakowskiej 24 z tego względu że są to (usunięte przez administratora) ludzie którzy udają miłych przy klientach a tak na prawdę to banda (usunięte przez administratora)i ludzie którzy nie szanują przede wszystkim swoich pracowników jak i klientów. Byłem świadkiem nie raz jak prawdopodobnie szefostwo odzywało się w sposób wulgarny oraz znieważało pracowników przy innych klientach, nie raz stałem na sklepie robiąc zakupy i słyszałem jak taka gruba szefowa odezwała się do swojego pracownika żeby wziął sobie linę i się powiesił, niektórym z dziewczyn również szef ubliżał że nie są zbytnio inteligentne mówiąc takie rzeczy gdy klient stał za ladą.... a najgorsza sytuacja którą widziałem w tym sklepie robiąc zakupy było to iż została zrzucona wina na pracownika który nie dokonał tego a zrobił to pracownik który pracował tam kilka lat... nie dorzeczne jest, że tacy ludzie prowadzą swój biznes i w taki chamski sposób traktują innych ludzi, totalnie bez szacunku. Szefowa która wygląda jak (usunięte przez administratora) a pewnie dania jada na mieście, szef któremu (usunięte przez administratora) na punkcie swoich pieniędzy a szacunku do swoich pracowników mieć nie potrafi i inni pracownicy którzy są równie fałszywi jak oni. Są to ludzie mocno (usunięte przez administratora) i uważam że zamiast zakładać kolejny biznes powinni udać się wszyscy na terapię do psychiatry którzy będą ich leczyć ponieważ z tego co zobaczyłem i z tego co usłyszałem to nie są zrównoważeni ludzie. Ktoś ich powinien zgłosić do inspekcji pracy lub pracownicy powinni ich nagrać i wysłać to do sądu takie rzeczy jak oni robią typu (usunięte przez administratora) ubliżanie przede wszystkim zniewaga pracownika jest to karalne Art.216 Dz.U.2024.17 t.j. Akt obowiązujący. Niech szefostwo sobie poczyta na ten temat co pisze i co za to grozi, oni sobie w ogóle z tego sprawy nie zdają jak to brzmi i nie wiem czy zdają sobie sprawy że mogą zostać surowo za to ukaranie. Brzmi to następująco: "Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności." Lecz mimowolnie wciąż robią to na innych pracownikach z tego względu przestałem robić tam zakupy ponieważ ja jako człowiek z sercem nie mogę na to patrzeć, lecz co gorsza pracodawcy nic sobie z tego nie robią i nie raz byłem świadkiem gdy po tym jak któryś z pracowników został chamsko i bezczelnie obrażony szef lub szefowa patrzyli im prosto w twarz i się śmiali. Może inni klienci przychodzą do sklepu i widzą miłych ludzi którzy potrafią doradzić i obsłużyć klienta lecz prawda jest z goła zupełnie inna i ja się temu dobrze przypatrzyłem jak to wygląda na prawdę. Uważam, że Ci ludzie nie zasługują na to aby mieć swój biznes lecz na to aby jak najszybciej psychiatra i to najlepszy w okolicy powinien się nimi wszystkimi zająć. Nie potrafię zrozumieć jak można być aż tak bardzo (usunięte przez administratora) jak oni. Myślą, że jak otworzyli drugi biznes to będzie się im kręcić bo sezon się zaczął a tak na prawdę ludzie powinni poznać prawdę o tych zjebanych psycholach którzy widzą tylko hajs w interesie a nie potrafią się kierować w tym co życiu najważniejsze czyli szacunek do drugiego człowieka bo jednak kto jaki by nie był to ten szacunek każdemu się należy. Uważam, że z tego sklepu zostali zwolnieni dobrzy pracownicy którzy się starali a przez to że byli zbyt dobrzy dla nich zostali wykorzystani w najbardziej perfidny sposób jaki mogli.. w tym sklepie zostali tylko pracownicy tak zwane " (usunięte przez administratora) którzy będą lizać (usunięte przez administratora) im tylko po to aby się tam utrzymać chociaż tego też nie potrafię zrozumieć ponieważ bez problemu by sobie znalezli pracę sto razy lepszą od tego chorego miejsca! Ci ludzie nie zasługują na żaden szacunek, zasługują na to aby nimi gardzić i gdybym jeszcze raz przyszedł do tego sklepu to już nie na za zakupy, ale na to aby każdemu z osobna napluć do tego paskudnego i chamskiego ryja jaki ma każdy z nich. To nie jest dla nich żadna obraza lecz sama najszczersza prawda, znam więcej osób którzy nie lubią przychodzić tam na zakupy ale chodzą ponieważ mają blisko i nie mają zbytnio wyjścia lecz każdy z którym rozmawiałem mówią jednogłośnie, że robienie tam zakupów to katorga i chamstwo ze strony sprzedawców. Myślą , że znają się na wszystkim i każdemu potrafią doradzić a prawda jest taka że (usunięte przez administratora) wiedzą i ja ich traktuje jak jedno wielkie (usunięte przez administratora) Dla mnie są ścierwem któremu bym(usunięte przez administratora), aby interes się im nie rozwinął, żeby wszystko im splajtowało i żeby obudzili się z ręką w nocniku z tym (usunięte przez administratora)którzy są! Dla mnie nawet nie są ludzmi, dla mnie są nikim!

Dzien dobry, Szukam aktualnych pracowników których możnaby było zapytać na temat pracy w F.H.U. Wojbud Justyna Wojciech i Daniel Wojciech s.c.. Czy pracodawca oferuje dodatki poza podstawą wynagrodzenia? Podziękowania za pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Wojbud Justyna Wojciech i Daniel Wojciech s.c. - Żywiec

F.H.U. Wojbud Justyna Wojciech i Daniel Wojciech s.c.
  • Suska 55
    34-300 Żywiec

F.H.U. Wojbud Justyna Wojciech i Daniel Wojciech s.c.