Opinie o Heidi Agentur w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Heidi Agentur. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Heidi Agentur o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heidi Agentur w Lublin

AA

omijac lukiem... hotel w moers to najgorsze miejsce pracy gdzie jest najgorsze zakwaterowanie.. pokoje zrobione z strychy nawet pooje bez okien... w lazience brud smrod... widzialem grzyb na scianie i recznik lezacy na podlodze caly czarny ( fabrycznie bialy), po rozmowie z pracownikami doszedlem do wniosku ze lepiej uciekac ! i dobrze zrobilme nie polecam tej agencji

Tom
@AA

Na zdjeciach zakwaterowanie do hotels w Gladbeck wyglada calkiem dobrze.

zadowolony

polecam współpracę z agencją heidi. pracuje z nimi od pół roku w hotelu niedaleko holandii, zakwaterowanie w porządku, pensja ok, atmosfeta ok

Noc Świętojańska
@Kajtek

Rozmowa się odbywa z rekruterem. Rekruter jest bardzo miły, bardzo grzeczny, bardzo uprzejmy, zachowuje bardzo dobrą prezencję. Pan Grzegorz robi bardzo dobre wrażenie. Oferta pracy przedstawiona na maila jest wprost perfekcyjna. Wszystko jest uwzględnione w ofercie, bardzo szczegółowe informacje, są nawet zdjęcia hotelu. Rekruter profesjonalnie odpowiada na wszystkie wiadomości, udziela wyczerpujących odpowiedzi, zawsze odbiera telefon. Rekruter przesyła numer telefonu do dyrektora hotelu, aby z nim nawiązać kontakt i prosi o przesłanie umowy na maila do kandydata i wyczerpująco tłumaczy wszystkie warunki umowy, o które pyta kandydat. Rekruter mógłby lepiej sprawdzić umiejętności językowe, jednak uważa on, że lepiej, aby to zrobił hotel. Umowa jest wysyłana przed wyjazdem. Jest wysyłana umowa na podstawie, której hotel tworzy umowę, ale umowa z hotelem jest bardziej rozbudowana i zawiera więcej elementów. Warunki podobne jak w przedstawionej ofercie. Pokój nowy, wyremontowany, czysty, łazienka też, kuchnia i salon ładne. Domki na ferie. Zakwaterowanie bardzo pięknie wygląda. Zakres obowiązków zgadza się, należy pamiętać o tym, że w gastronomii bardzo często obowiązki są mieszane, czyli kelner może też pomagać na zmywaku. Opłaty za zakwaterowanie się zgadzają z umową. Warto pamiętać, że oferta podaje zarobki z niedzielami, warto zwrócić uwagę na to, że czasem będzie tyle niedziel, a czasem mniej. Posiłek jeden. Warto sprawdzić na mapie jak daleko jest sklep, czy sklep jest zlokalizowany na terenie hotelu, czy potrzebny jest samochód, nie zawsze każdy będzie chciał cię podwozić do sklepu, czy będziecie mieli wspólny dzień z kolegą z pracy, czy będzie zorganizowany transport do sklepu. Warto zadzwonić do hotelu i potwierdzić wszystkie rzeczy napisane w ofercie. Warto pamiętać, że w gastronomii w Niemczech wszędzie będzie zazwyczaj Zeit Arbeit, tak jest w hotelarstwie. Zazwyczaj w miesiące jesienne/zimowe może być 120-140 h na miesiąc, zaś od późnej wiosny do początku jesieni po 200 godzin, ponieważ jest więcej gości. Warto pamiętać, że jeżeli hotel ma pokoje dwuosobowe to one zazwyczaj będą dosłownie dwuosobowe, ponieważ hotele zatrudniają wiele osób i po to mają pokoje, aby je obsadzić dwiema osobami. Warto pamiętać, że godziny pracy są różne, ponieważ tak jest w gastronomii. Ludzie zrekrutowani z tej agencji pracują zazwyczaj rok w danym miejscu.

niedoszly_pracownik

Raczej omijac. Agencja malo powazna, nie sprawdza CV i umiejetnosci jezykowych, obiecuje, a potem na minute przed rozmowa z niemieckim pracodawca w panice wypytuje. Po czym nie odzywa sie, nie odpowiada na pytania. Zero profesjonalizmu. Moje ogolne wrazenie? Praca to jednak dosc powazny temat, szczegolnie ze w obcym kraju. Nie polecam tej agencji. Sama pracowalam w agencji pracy i znam zasady. Liczylam na wiecej.

@Aga

To ja mam pytanie o hotel i nocleg. Ten hotel ma kwatery w tym obiekcie dla takich pracowników z agencji? Czy to samemu trzeba sobie załatwić miejsce do spania gdzieś na mieście? I mniej więcej koszty kwatery jakie są? W tym hotelu lub gdzieś indziej??

Bartosz M

Polecam pracę w hotelu Seehotel Schlierseer Hof świetna lokalizacja świetni ludzie

Niki Nowy wpis

rzetelna agencja, oferta pracy zgodnie z przedstawionymi warunkami, zakwaterowanie (pokój z łazienką) bardzo przyzwoite, serio nie ma o co się przyczepić, polecam innym

MS Nowy wpis

W moim przypadku praca godna polecenia, pracuje już prawie rok w niedużym hotelu w Meklemburgii jako kelnerka, dodatkowo niekiedy pomagając jako pokojówka. Zakwaterowanie przyzwoite z łazienką, dobrym internetem, jedzenie ok. Trochę daleko do większych miast ale da radę. Udało się dogadać by co trzy tygodnie mieć 5 dni wolnego by wrócić do Polski. Pojechałabym drugi raz do pracy z nimi.

Mia Nowy wpis
@MS

Fajnie się to czyta, serio. Ja tez bym mogła jechać jako kelnerka. ALe co innego mnie interesuje. Czy firma finansuje lub dofinansuje taki wyjazd do PL np. raz na kilka tygodni? Czy zawsze pracownik sam sobie opłaca taki wypad do domu?

Pati

za 37h pracy dostałam ledwo 200eu. TO JEST ŻART.(będę mieć o tym rozmowę) Standard pokoi słaby. Karaluchy, pleśń, zimne korytarze. Praca wymagająca fizycznie. Przerwy w stresie, bo ciągle jest co robić hah. Ludwig hotel w Oberstaufen. ODRADZAM.

@Pati

A jaką stawkę miałaś zapisaną w umowie? Nie zgadza się z tym, co Ci obiecywano? Pokoje opłacane są przez pracodawcę, czy pobierane jest coś za nie z pensji? To ile minut przerwy jest w pracy?

Dorota
@Pati

Prawda , zakwaterowanie nie jest najlepsze w hotelu słychać wodę bo hotel jest wellness na innych domkach karaluchy i pleśń a na innej lokacji myszy i bardzo stara kuchnia. Pracownik nie może korzystać z wellness. Raz pracuje się 6dni raz 4 dni żeby tylko nie zapłacili nadgodzin.

@Dorota

Napiszesz, ile płacą za godzinę pracy, czy to poufne? I czy zakwaterowanie oraz wyżywienie jest za free?

Dorota Nowy wpis

W ludwig royal płaca 1600€ netto zawsze na miesiąc na czas , jedzenie odtrącany z pensji i za pokój tez ale nie najlepsze dla pracowników …jedzenie i pokój to koszt był 250€

Podzielone zdania padają na forum od pracowników, może ktoś miał ostatnio przyjemność pracować jako barman w Meklemburgii? Widzę dostępną ofertę i zastanawiam się czy kandydować. Jeżeli chciałbym mieszkanie na wynajem od agencji to jak przedstawiają się koszta? Jest możliwość jednoosobowych kwater?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Heidi Agentur? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Heidi Agentur?

Gregory Mcyevi

Rekruter z bożej łaski przysyła ofertę pracy późnym popołudniem, ale następnego dnia nie jest dostępny pod telefonem. Czytając opinie pracowników jednak stawiam krzyżyk + na tą "Agencję". Żal życia na ryzykowne projekty.

Andre

Polecam załatwioną pracę przez agencję Heidi. Warunki zakwaterowania bardzo dobre jak za 200€ własny przyzwoitym pokój z łazienką. Pracuję jako kucharz od sierpnia 2023 w hotelu spa na kontrakcie rocznym. Pieniądze na czas, rekruter agencji kontaktowy. Warunki takie jak w ofercie, atmosfera w pracy w porządku. Pracowałem już z różnymi polskimi agencjami ale w tym przypadku Nie mam się do czego przyczepić. W mojej ocenie rzetelna Agencja

@Andre

A oprócz tych 200 euro za pokój pobierają jeszcze jakieś opłaty? I może dowiem się jak wypadają właśnie te koszty w porównaniu do zarobków? Ciekawi mnie czy ostatecznie opłaca się taki wyjazd. A i mówisz, że pojechałeś na rok. Są w umowie jakieś kary umowne, które zabezpieczają firmę przed wcześniejszym zakończeniem kontraktu? Czy w razie co są skłonni negocjować?

@Andre

Hej, a co z internetem w tym miejscu zamieszkania? Czy jest tam stałe WIFI czy pracownik samu musi sobie załatwić internet na miejscu? I jak wygląda zaplecze socjalne? Jaka jest kuchnia, łazienka, ile osób z tego korzysta?

Adek

(usunięte przez administratora) dziadostwo roboty za 3 osoby brak obiecanych posiłków jesli juz to stare zeschniete ktore nadaja sie tylko do wyrzucenia. stanowczo odradzam ta agencje!

niedoszly_pracownik

@niedoszly_pracownik

Przykro nam z powodu Pani/Pana niezadowolenia. W niektórych hotelach rozmowy kwalifikacyjne są przeprowadzane tylko przez hotel. Z uwagi na inną dyspozycyjność czasu pracowników hotelu czas oczekiwania na rozmowę kwalifikacyjną jest zmienny. W takim przypadku Agencja jednak dokłada wszelkich starań by rozmowa odbyła się jak najszybciej.

Niedoszły Pracownik
@niedoszly_pracownik

Myślę, że warto, aby hotel przeprowadzał rozmowę kwalifikacyjną, a nie tylko rekrutował ludzi do pracy. Brak profesjonalnego sprawdzenia języka. Zadowolone będą osoby, które będą chciały pracować w nadgodzinach, mieszkać w pokoju dwuosobowym i szybko wejdą w nowe obowiązki.

@Niedoszły Pracownik

To na jakiej podstawie są zatrudniani ludzie skoro nie ma rozmowy? Z tym językiem to wystarczy, że ktoś ma jakiś papier?

Aga

Pracuje poprzez tą agencję drugi raz. Za pierwszym razem była video rozmowa z szefostwem hotelu. Po zakończonym sezonie w kolejnej rekrutacji odbyła się tylko rozmowa telefoniczna z hotelem. W każdym z tych etapów agencja pytała czy znajomość języka zgadza się z CV i umawiała na rozmowę z hotelem. Można założyć że w tej agencji hotel zajmuje się sprawdzaniem języka ale z tego co wiem rekruter jest kompetentny i też potrafi sprawdzić. Co do samej pracy... wszystko się zgadzało z przedstawioną ofertą. Pieniądze na czas. Dla osób szukających pracy blisko Polski z zjazdami mogę polecić pracę jako pokojówka i kelnerka w moim przypadku w Linstow.

@Aga

Niedoszły Pracownik

Rozmowa się odbywa z rekruterem. Wyczerpująco odpowiada na informacje. Dyrektor poinformował mnie, że nie ma nadgodzin, jednak okazało się inaczej. Rekruter zapewniał mnie, że zazwyczaj mieszka się w pokoju dwuosobowym samemu (Linstow). Nie było to zgodne z prawdą. Przeniesiono mnie do innego obiektu, gdzie był pokój jednoosobowy, jednak nie mogłam dotrzeć do sklepu, aby kupić jedzenie, ponieważ nie poinformowano mnie, że muszę mieć samochód (Drewitz). Warto wspomnieć, że dojazd rowerem do pracy i z pracy w zimie jest niemożliwy. (lód). W umowie jest kara finansowa (5000 euro) za brak dowodu osobistego przy sobie na miejscu pracy. Zakwaterowanie było bardzo ładne i czyste. Opłaty za zakwaterowanie zgadzają się z umową. Posiłek jeden (obiad). Dostęp do kupienia żywności był ograniczony, zwłaszcza dla osoby bez samochodu. Koledzy z pracy nie zawsze będą mieli jeden dzień wolny w tym samym dniu, aby podwieźć kogoś do pracy (Drewitz). W Drewitz koniecznie trzeba mieć swój samochód. Zbiorowy dojazd do sklepu nie jest organizowany. Mam wrażenie, że rekruter nie zna dokładnie realiów miejsca, gdzie wysyła osoby, słyszałam, że sam tam pracował w młodości, jednak być może od tego czasu dużo się zmieniło. Warto pamiętać, że w gastronomii w Niemczech wszędzie będzie zazwyczaj Zeit Arbeit, tak jest w hotelarstwie. Dyrektor hotelu przed wyjazdem powiedział mi, że nie jest to Zeit Arbeit, ale to nie była prawda. Dyrektor powiedział mi, że nie ma nadgodzin, że czasami trzeba zostać tylko godzinę dłużej, ale nie jest to prawda. Nie rozumiem dlaczego dyrektor hotelu udzielił mi takiej informacji. Nadgodziny są w sezonie. Zazwyczaj w miesiące jesienne/zimowe może być 120-140 h na miesiąc, zaś od późnej wiosny do początku jesieni po 180-200 godzin, ponieważ jest więcej gości. Wiem, że osoby co miesiąc dostawały taką samą pensję (1655 euro), w miesiące jesienno-zimowe z nadwyżką, więc musiały też pracować w miesiącu letnim w nadgodzinach, aby to odpracować. Miałam wrażenie, że przerwa na jedzenie nie trwała godzinę, tylko pół godziny. Warto pamiętać, że jeżeli hotel ma pokoje dwuosobowe to one zazwyczaj będą dosłownie dwuosobowe, ponieważ hotele zatrudniają wiele osób i po to mają pokoje, aby je obsadzić dwiema osobami. Warto pamiętać, że godziny pracy są różne, ponieważ tak jest w gastronomii. Dyrektor poinformował mnie, że godziny pracy będą od 8-17, 11-20, 15-24, jednak one mogą być też od 7, więc mogą tak naprawdę być różne. Osoby zrekrutowane przez agencję pracowały zazwyczaj rok. Odnoszę wrażenie, że rekruter nie zna realiów miejsca pracy i nie ma pełnych informacji od hotelu. Hotel nie sprawdza przed przyjazdem umiejętności językowych kandydata i nie chce przyuczyć kandydata bez doświadczenia do pracy, ma prawo w ciągu 14 dni wypowiedzieć umowę z dnia na dzień, więc jest to moim zdaniem po prostu niepoważne i wydaje się masowe. Rozumiem, że rekruter zarabia na procesie rekrutacyjnym i chce on pracować szybko i sprawnie, jednak moim zdaniem lepiej, aby zaczerpnął on informacji, które są zgodne z prawną, ponieważ kandydat na kelnera może się wykończyć psychicznie. W hotelu, gdzie ja pracowałam przez pierwsze 14 dni obie strony mają prawo wypowiedzieć umowę z jednodniowym okresem wypowiedzenia. Hotel wiedział, że nie mam doświadczenia jako kelner, zgodził się mnie zatrudnić, ale nie chciano mnie przyuczyć do pracy, po jednym dniu powiedziano mi, że wypowiadają ze mną umowę i nie nadaję się do pracy jako kelner z powodu mojej cytuję: „mowy ciała.” Straciłam 1200 złotych na transport, dwa tygodnie na proces rekrutacyjny, 30 godzin jazdy w obie strony i moje zdrowie psychiczne. Wierzę, że są zadowolone osoby, które chcą pracować w nadgodzinach, bardzo dobrze mówią po niemiecku i mają doświadczenie na stanowisku, na które aplikują i chcą pracować w nadgodzinach w sezonie.

Zainteresowana

Witam . Czy jest tu ktoś kto znalazł pracę przez tą agencję i może odpowiedzieć na kilka pytań? Strasznie mało jest jest opinii tutaj oraz na ich stronie na fb...

@Zainteresowana

Dziękujemy za zainteresowanie. Czasem (za zgodą) jest możliwość zyskania opinii osób które już pracują na miejscu o podobnym stanowisku. Warto zapytać rekrutera o taką możliwość by umówić rozmowę z aktualnym pracownikiem. Pozdrawiamy!

Kiki
@Zainteresowana

Jest taka możliwość, ale raczej nikt nie chce dawać swoich numerów, więcej raczej nie licz na to Nie było szansy dostać

Pokojówka ile ma do wypracowania godzin w miesiącu? W ogłoszeniu jest podana pensja za 173 godziny ale widzę niżej, że tu się zdarzają nadgodziny w tej pracy, tak osoby piszą niektóre. Czy tu w przypadku tego stanowiska też jest jakiś "sezon" wzmożonej pracy?

Kiki

Tak, ponieważ jest więcej gości i więcej sprzątania.

Czy zdarzają się nadgodziny w Heidi Agentur?

All

Tak, mogą być do 200 h.

Kajtek
@zadowolony

Jak szybko przebiegał proces rekrutacji? Możesz opisać, ile to trwało i czy pomagają od a do z w sprawach formalnych? No i czy wszystkie ustalenia z rozmowy o pracę, tyczące się stawki, zakresu obowiązków, czy opłat za zakwaterowanie oraz standardu, zgadzają się z tym co na miejscu można zastać?

@Kajtek

w moim przypadku rekrutacja trwala jakieś 3-4 dni rozmowa obywała się tylko z rekrutrem. Dostalem umowę przed wyjazdem, resztę formalności przejął hotel już na miejscu. Warunki podobne jak w przedstawionej ofercie, nie mam się do czego przyczepić

Anetka
@zadowolony

Czy po wyjeździe jest dobry kontakt z agencją? Pomagają w razie jakichś problemów? Kasa też podobna do tej, co była w ofercie? Premie jakieś są do tego?

Patryk
@Anetka

agencja kontaktowała się dopytując czy jest ok w pracy także nie zapomniała o mnie. kasa się zgadza, u mnie premii nie ma. zwykła godzinówka, ale po 2 miesiącach dostałem niewielką podwyżkę od hotelu

Mak

Ja mam Zeit Arbeit. Myślę, że w pracy w hotelach w Niemczech i w Austrii zawsze będzie oferowane Zeit Arbeit.

Noc Świętojańska

Patryk

polecam, szukałem pilnie pracy i dzięki agencji znalazłem szybko sprawdzoną prace jako kelner o przyzwoitym wynagrodzeniu zdobrym zakwaterowaniem

AA

Agata
@AA

Opisałeś zakwaterowanie - zgłaszałeś uwagi? Jak podchodzą do nich, jest możliwość zmiany zakwaterowania? A jak sama praca? Dobrze płacą? Na jakim zleceniu byłeś?

@Agata

Dziękujemy za wyrażenie Opinii Przykro nam że nie spodobało się zakwaterowanie. Staramy się sprostać oczekiwaniom Kandydatów. W przypadku tego Hotelu standard zakwaterowania jest różnorodny w zależności od dyspozycyjności pokojów, są pokoje po niedawnym remoncie z klimatyzacją jak i te które go bardziej potrzebują. O przydzieleniu pokoju decyduje szefostwo hotelu. W ofercie pracy zawarta jest informacja dla Kandydata, że są różne standardy pokojów w zależności od dyspozycyjności. Jest również potencjalna możliwość zamiany pokoju. Warto dodać że koszt zakwaterowania z mediami jest stosunkowo niewielki jak na warunki zakwaterowania w dużym mieście: 125€ za pokój dwuosobowy, 250€ za jednoosobowy. Zakwaterowanie nie jest obowiązkowe, można wynająć sobie pokój/mieszkanie w okolicznym mieście, niestety po znacznie wyższych cenach.

Zainteresowana
@AA

Czy tylko pokój był przeszkodą do współpracy czy po rozmowie z pracownikami wyszły jakieś niejasności ze strony Heidi Agentur czy była to raczej wina hotelu ?

@AA

Zgadzam się z użytkownikiem. Brud i smród. Pracowników bardzo źle traktują. Wieczne krzyki że coś jest nie tak bo ten właściciel tylko oszczędza na zatrudnieniu. Brak personelu przez co inne osoby muszą wykonywać pracę za 5 lub 6 osób. Omijać szerokim łukiem. Nie poleciłbym pracy w tym hotelu najgorszemu wrogowi.

@Heidi Agentur

Atmosfera w pracy jest katastrofalna. Jak można pracować w takich warunkach ?????Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) Bo tak należałoby to określić. Nie ma w słowniku polskim takiego wyrażenia aby określić jak tutaj w hotelu traktowany jest pracownik. Jak chce coś w kadrach załatwić to robią wyrzuty od samego wejścia że po co przyszedłem i nie mają czasu . Najlepiej żebym robił i w ogóle tam nie przychodził. Od tego tam są żeby pomagać a nie siedzieć na (usunięte przez administratora)

@Rewolt

@Rewolt dziękujemy za podzielenie się opinią - jest ona dla Nas bardzo ważna. Jest nam niezmiernie przykro że poczuł Pan/Pani niezadowolenie z pracy w tym hotelu. Pragniemy dokładać wszelkich starań by praca była atrakcja, dlatego przekazaliśmy tą Opinię do weryfikacji z szefostwem hotelu. Zależy nam na wyjaśnieniu sprawy. Zapraszamy również do kontaktu. Chcemy dokładnie zapoznać się z zaistniałą sytuacją, by im zapobiec. Pozdrawiamy!

@AA

Zgadza się . Praca w Hotelu w miejscowości Moers to jest totalna pomyłka. Brud i smród oraz atmosfera w pracy nieprzyjemna. Nie polecam. Autor postu napisał prawdę a widzę że pracownicy samej agencji już napisali odpowiednie komentarze.

Gdfz
@AA

Całkowita prawda co napisała osoba o pseudonimie AA. Omijać szerokim łukiem Hotel w Moers. Naprawdę nie warto tu przyjeżdżać i tracić tylko czas. Atmosfera w pracy tragiczna. Nocleg to jakieś totalne nieporozumienie. Jeśli chodzi o obowiązki jakie w pracy musisz wykonać są nieadekwatne do wynagrodzenia. Jest ciągły stres i brak odpowiedniego wdrożenia do systemu pracy. Nie polecam.

Tom
@AA

Na zdjeciach zakwaterowanie do hotels w Gladbeck wyglada calkiem dobrze.

Czy w Heidi Agentur występują paczki/bony świąteczne?

Mateusz K

Dzięki Agencji pracuję w hotelu od 4 miesięcy. Mogę polecić. Praca taka jak w ofercie, warunki i atmosfera pracy dobre.

Antosia

Na swoim profilu w internecie dali ciekawą ofertę na kosmetyczkę za granicą. Rzadko widuje takie ogłoszenia za granicę właśnie. Wiadomo, ile muszę mieć doświadczenia? Jakich technik wymagają?

Jolanta

Szukam opinii o firmie, widzę że tu sporo klientów opowiadało o nim, jedna osoba chwali za profesjonalizm. Tylko że ja nie chcę korzystać z jego usług, praca mnie za to interesuje. Czy wobec pracowników też taki jest, dobrze ich traktuje?

@Jolanta

@Jolanta Dziękujemy za Pani Pytanie. Kandydatów i pracowników traktujemy z szacunkiem i pełnym zaangażowaniem. Niemniej korzystając z naszych usług zawsze bezpośrednim pracodawcą jest hotel którego dotyczy dana oferta i warunki pracy.

Czesław

W jaki sposób się o tym przekonałeś? Napiszesz więcej, żebym wiedział, co mnie może spotkać?

Heidi Agentur

Dziękujemy za Opinię, musimy jednak stwierdzić że jest ona fałszywa. Posiadając ponad 30 ofert w około 12 lokalizacjach śmiemy wątpić że Pan/Pani korzystał/a z wszystkich Naszych ofert. Z reguły nie rekrutujemy osób wielokrotnie, a każda oferta jest inna. Pozdrawiamy!

Zostaw merytoryczną opinię o Heidi Agentur - Lublin

• Jak się pracuje w Heidi Agentur?

Zobacz opinie na temat firmy Heidi Agentur tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heidi Agentur?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 14 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!