Opinie o T & K Instalacje Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy T & K Instalacje Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w T & K Instalacje Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T & K Instalacje Sp. z o.o. w Poznań

anna Nowy wpis

jezeli wystawiaja oferty pracy na rozne stanowiska to raczej nie szukaja i nie zatrudniaja po znajomosci, tylko jak widać chca ludzi z zewnatrz, poza tym wieleu ludzi jest specjalistami wsrod bezrobotnych

przyczajony lew Nowy wpis

no nie wiem czy brak aktualnych wpisów jednoznacznie może być rozpatrywany jako "wszystko okej", z tym to różnie bywa. nie wiem też czy takim rankingom można do końca ufać. ja poważnie myslę o zatrudnieniu się u nich ale na razie ich obserwuję jak przyczajony lew. musze wiedzieć wszystko zanim zaatakuję. ktoś wie jak z rekrutacjami teraz u nich?

instalator Nowy wpis

no cóż kazdy (usunięte przez administratora) l ma dwie strony ale w przypadku tej firmy obie strony to [usunięte przez moderatora] miałem wątpliwą przyjemność pracowac dla nich przez 6 miesięcy dzis jestem w plecy blisko 10 tys [usunięte przez moderatora] co wypłate zmieniał zasady jej wyplacania wkoncu przestal placic wogóle pozostali niewiele lepsi dmuchali w jedna trąbe mam nadzieje [usunięte przez moderatora] ze wam sie te chałupy za nasze pieniądze postawione zwalą kiedyś na łeb zeby ci grzyb sciany zeżarł a z kibla wychodziły metrowe szczury a od klimy zebyscie astmy dostali swiń do pasania nie dalbym takim menagerom a co tu mówic firmą zarzadzac i odpowiadac za ludzi , a z waszych opini widze ze bylo zle a teraz jeszcze gorzej moze by sie prokurator zainteresował wreszcie tą firma i tymi panami

Prawdziwy G z W Nowy wpis

[usunięte przez moderatora] jeżeli się pode mnie podszywasz to chociaż naucz się pisać poprawnie, nie dostałem z tej pseudo firmy żadnych pieniędzy tak jak pozostali , czekam na spotkanie na Kamiennogórskiej tylko dziwi mnie ,że nie wszyscy tam dotarli.... widać kasy im nie brakuje Podpisz się swoim nazwiskiem" bohaterze"

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w T & K Instalacje Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
x.x.x

To prawda, firma kiedyś nieźle sobie radziła. Wypłaty co 10tego. Pseudo zmiana właścicieli zrobiła straszny zamęt. Nowy właściciel jak się podaje nie jaki pan [usunięte przez moderatora], nie ma zamiaru nic zrobić, tylko naobiecywał. Firma się rozpadła totalnie. My jako pracownicy i tak będziemy walczy o własne zaległe wypłaty. Przekręt na maksa, informacja dla osób które jeszcze współpracuję z T&K Instalacje, lepiej wycofajcie się zanim was tez wydoją. Z poważaniem

R...K...

Dziwne jest to że....brat byłego szefa po dwuch dniach dostał auto które było własnoscią spółki....koledzy jaki jest morał tej upadłości..:))...??!!!... Tym czasem [usunięte przez moderatora]

K&J

Ej....co jest boisz się??!!....stawaj do walki na słowa jak... Rzymianie....Marek Aurelisz pisał....i domyśl się...A Polacy nie gęsi też swój język mają...:!!... Pozdrawiam...

...R

Drogi ktoś tam...!!jak masz pisać bzdury to lepiej nic nie pisz!!....te 95% to ludzią nie wypłacili...!!!...jeśli brak Ci wiedzy na ten temat to to się spotkajmy wszyscy pracownicy pod biurem i pogadamy....!!!! Drodzy pracownicy walczcie o Swoje !!!!!!!.... Pozdrawiam

G z W

Szanowni Panowie wypłaty zostały wypłacone z tego co wiem w 95 % osobą które pracują w firmie , z tego co wiem nie zostały wypłacone osoba tym co zostały zwolnione i nie umiały rozliczyć z powierzonych im narzędzi i sprzętu. Właściciel się zmienił to prawda ale czy dla mnie jest to jakaś różnica , nie wiem z starymi szefami i tak nie miałem praktycznie żadnych kontaktów ważne, że prace zapewniali i pensje były wypłacane na czas i mam nadzieję że i teraz tak będzie . [usunięte przez moderatora]

Ogólnie firma dobrze prosperowała ale to było kiedyś zanim zniknęły nasze wypłaty i wszystkie pieniądze. W zamian za to pojawił się jakiś mały wieśniak podający się za szefa i co chwila przekładający termin wypłaty. Ja także zamierzam się udać do Sądu ponieważ nie chce się dać wyrolować tym pajacom. Trzymajcie się z dala od tej firmy.

radek

Szefostwo matczy kręci sprzedali firmę niby jakiemuś korasowi który twierdzi ,że jest deweloperem a w rzeczywistości jest psem gończm,który uważa sie za wielkiego szefa a nic tam nie ma do powiedzenia. Wiszą ludzią zaległe wypłaty.Jednym słowem są to oszuści ,którzy nie bawem poniosą konsekwencje swojego postępowania na ul. Kamieniogórskiej tam tylko na takich czekają.Powodzenia panie [usunięte przez moderatora] wdepłeś pan w niezłe bagno.

pracownicy

Witam wszystkich pracowników T&K Instalacje, w firmie zrobił się niezły bałagan - tylko kto jest winny? [usunięte przez moderatora] sprzedali firmę panu [usunięte przez moderatora], który cały czas nas zbywa z wypłatami zaległymi. Pewnie wszyscy będą ciągani po sądach a prędzej czy później firma ogłosi upadłość - ktoś się nieźle tutaj obłowił... Trzymajcie się od tej firmy z daleka

Dawid

odnośnie do pierwszej opinii to się nie zgadzam, pracowałem w T&K Instalacje w firmie super klimat, szefowie jak to szefowie wymagający ale ogólnie ok. złego słowa nie można powiedzieć, gorzej z kierownikami cięci są ale to też ich kasa z czasem zrozumiałem, jak podjeł prace gdzie indziej ( sami sobie dodajcie ), chętnie bym wrócił ale............... człowiek ma chore ambicje

Stachu

Nie mogę powiedzieć złego słowa o fimie. Kierownicy są bardzo dobrymi fachowcami i super ludźmi. Wyjechałem za granicę z powodów osobistych, ale mam nadzieję, że jeszcze będę mógł u nich pracować po powrocie. Odnosząc się do poprzedniej opinii; jak się jest w porządku w stosunku do pracodawcy i rzetelnie sie swoją pracę wykonuje to Szef umie sie odwdzięczyć, chociaż nie przeczę czasami irytuje ludzi. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

Konrad

Szef [usunięte przez moderatora]. Obiecują dać umowę i zwodzą pracowników. Jak ktoś w końcu dostanie umowę to na papierze jest pół etatu, a w rzeczywistości pracuje się 9 godzin dziennie. Zarobki nie najgorsze ale też bez szału. Pracowałem 4 miesiące i co miesiąc były opóźnienia minimum tydzień z wypłatą(wypłata 10). Idzie się do pracy bez badań lekarskich i szkoleń BHP.

Zostaw merytoryczną opinię o T & K Instalacje Sp. z o.o. - Poznań

T & K Instalacje Sp. z o.o.