Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

Mysia95

Praca w biurze to wyzwanie dla normalnych i kulturalnych ludzi gdyż na miejscu okazuje się że każdy to dwulicowy (usunięte przez administratora) myslący że jest kimś. No może i jest ale trybikiem w firmie za pare groszy który nie potrafił stworzyć nic swojego tylko zatrudnic sie i udawać kogoś Wielkiego :) Zarobki mega rozbieżne-przeważnie to najniższe ale po 10latach możesz liczyc na podwyżke lub-zwolnienie jak to miało miejsce już w wielu przypadkach. Wielu odeszło do małych firm gdzie zarobki są 2,3x wieksze niż tu gdzie jedyne co jest duże to wymogi :) Nie polecam. Trzeba byc desperatem lub mieszkać w Środzie by tu pracować.

Grazyna
@Mysia95

W jakim dziale pracowalas?

Anonimka
@Mysia95

Chyba wiem o czym piszesz. Ja bym dodała do tego jeszcze wszechobecne plotkarstwo szczególnie "starych panien" i język rynsztoku działu transportu gdzie siedzą dyspozytorzy. Nie zapomnę dwóch studentów logistyki, którzy po 3 godzinach spędzonych z "kulturalnymi" dyspozytorami z wielkim przerażeniem w oczach wyszli na papierosa gdzie ich bańka mydlana o świetnej firmie pękła i poważnie zastanawiali się nad zmianą kierunku kształcenia. Ja osobiście źle się czułam w tej firmie, atmosfera udawana, brak pomocy, zarobki poniżej krytyki, czas pracy nienormowany ale 8godz i 15min trzeba być a najlepiej dłużej za co nie było płacone. Jeśli logistyka to mała firma będzie najlepszym rozwiązaniem. Z doświadczenia mojego i moich znajomych wiem że małe rodzinne firmy potrafią zapłacić za to samo stanowisko 3 razy więcej niż ta firma. Natomiast jeśli chcesz pracowac tylko dla samego faktu że to Raben to ok, każdy ma swoje cele. Dla mnie nie to pod szyldem jakiej firmy pracuję jest ważne ale atmosfera w pracy i wypłata na konto.

Tragedia niekompetencji zer znajomości przepisów celnych dla nietypowych przesyłek. Omijać szerokim łukiem.

Mariola

Jeżeli chodzi o Raben Opole to wam radze unikać tego miejsca tam jest same zło na magazynie zero organizacji a jeżeli chodzi o kierowców to również daremizna jak wszyscy tam jest więcej kierowników jak pracowników a najlepsze nikt nic nie wie jak zapytasz o coś ale każdy jest tam ważny smiechu warte. Wiem to bo mój znajomy tam pracował jednym słowem porażka i (usunięte przez administratora) dajcie sobie spokój z tą firmą.

doktor

Tak, ja cię wyleczę ze wszystkich schorzeń

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
***

Dziwnie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko biurowe. Pierwsza rozmowa przebiegła w sposób przyjemny. Brak informacji zwrotnej mimo zapewnień o takowej, bez względu na wynik procesu rekrutacji. Z mojej strony nie polecam

Janka

Dziękuję za Wasze opnie. Chciałam złożyć podanie na dyspozytora w Sosnowcu, ale jeśli faktycznie zarobki na tym stanowisku to 2800, a o porządnym wdrożeniu nie ma co marzyć, daję sobie spokój

anonimowy

pisze bo wiem to z pierwszej ręki od kogoś kto to widział a ja sam nie jeden raz na własne oczy jeżeli chodzi o magazyn o pracę to tragedia jeżeli chodzi o załadunki z rana między 8 a 10 godziną dostajesz zlecenie jedziesz w odpowiednie miejsce a tam nie ma tej palety gdzie ma być pytasz o to bardziej doświadczonego pracownika a on na to " cytuje daj mi spokój ja mam swoją pracę: no i co teraz jezdzisz jak głupi po całej hali i szukasz a na koniec dowiadujesz się,że nawet takiej palety nie było!!!!!!!! (usunięte przez administratora) oni sami nie wiedzą co tam mają za towar. Druga sprawa nie bedę obrażal tych kierowców ale trzeba takie (usunięte przez administratora) któtrzy sami sie ładują na sam koniec idą do samochodu jadą nawet rampy nie zamykają za sobą daremne to jest przeciąg zimno jest tam każdy w (usunięte przez administratora) Cię ma bo taka jest prawda unikać tego miejsca!!!! Jedyna opinie która moge napisać to szefowa jest ok można załatwić wszystko to jedyny plus tej daremnej firmy. TAM PO PROSTU JEST ZERO ORGANIZACJI NA MAGAZYNIE!!!!!

anonimowy

dajcie spokój (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Sami nienormalni ludzie tam pracują chcą rządzić a na niczym się nie znają tragedia żadnego szkolenia bhp ubrań rownież nie mają a jak już to jakieś używane dostaje pracownik tak samo jest jeżeli chodzi o buty daremny temat. tam pracują same "kierowniki" Jeżeli nie masz pracy to daj spokój sobie z tą firmą i szukaj sobie czegoś innego. Na magazynie to same (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) pracują bo wiem o tym. Pozdrowienia dla jednego kierownika Pana Damiana rownież chłop nawiedzony i to dosyć.

Romek

Też pracowałem w rabenie w Kaliszu ale nie polecam nikomu tej firmy.A przede wszystkim pod wykonawców rabena totalne (usunięte przez administratora)

dzidzius Bochnia

Totalna tragedia ! paczka miała przyjechać do sklepu w dniu 0.3.12.2021 po czym na liście przewozowym kurier wpisał ze nikogo nie było w sklepie co jest totalną bzdurą !!! Dzwoniąc do Pani wyjaśnić sprawę kurier tłumaczył się ze nie widział sklepu co totalnie jest śmieszne mówił ze dzwonił na numer telefonu gdzie nie ma ani jednego połączenia , jeszcze tym bardziej że nie jest to pierwszy raz gdzie kurier przywozi paczkę na sklep .Pani tłumaczyła się, mówiąc że to ich wina i że paczka będzie w poniedziałek . Wiec oczywiście trzeba było dzwonić do klienta i przepraszać w ich imieniu że niestety dziecko nie dostanie zabawki ponieważ firma Raben nie dotrzymała terminu ! Wiec dziś dzwonie, Pani z którą rozmawiałam w piątek jest już na urlopie ,a Pani która odebrała telefon powiedziała ze musi zapytać czemu ta paczka nie wyszła i że nie dojedzie Dziś! Na moje pytanie " Co mam powiedzieć klientowi który czeka na paczkę" usłyszałam " Ja nie mogę pomoc i nic zrobić " Co najlepsze dostałam propozycję ze mogę sobie sama przyjechać po paczkę było to na tyle żałosne ze ręce mi opadły !! Nie polecam tego przewoźnika ponieważ maja gdzieś klienta i nie umieją nawet dotrzymać danego słowa. A o obsłudze która nic nie wie i umie tylko umyć ręce zal mówić .. Skargi nawet nie ma co składać bo i tak będą mieć to gdzieś !! Współczuje wszystkim którzy zamawiają paczki przez tego przewoźnika bo nie potrzebnie człowiek się denerwuje. Tym bardziej widząc komentarze to już nie pierwsza taka sytuacja ..Dobra rada weźcie się w końcu za robotę , a jak tak dalej będziecie robić to szybko wasza firma przestanie istnieć , Żenada

Nowy przewoźnik

Witam, potrafi ktos określić sytulacje… czy warto wstawiac auto do Raben Zielona Gora ? Czy szkoda mojego cennego czasu ? Za Odp bardzo dziękuje !

Gal anonim
@Nowy przewoźnik

Odradzam , tragedia totalna, tam są układy ukladziki

Zaintereowany

Po jakim czasie dostaje się umowę na czas nieokreślony ? ( w biurach )

@Zaintereowany

Lokalizacja Gądki

@Zainteresowany

Okres próbny a potem na max umowy na czas określony chyba 33 miesiące i bez żadnych podwyżek

Jakie są mocne strony pracodawcy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Ex pracownik

Szukasz pracy w Raben ... W Pikutkowie zrobił się taki bajzer że szukają potulne owieczki. Dyspozytor 2800 do ręki i nie wierz w te bajki co mówią na rozmowie. Cały czas kłamiesz i malujesz tabelki na zielono i najlepiej 12h w pracy a o urlopie decyduje kier jak jej się wydajność w plikach nie zgadza. Atmosfera że siekiera w plecy także pzdr a i szukaj naczep po 3zl z terminem 65dni

Ludziska co to za firma kurierska z Włocławka do Torunia przesyłka dojechala w ciągu 9 dni brawo oni, a teraz czekam na przesyłkę i zrobili sobie inwentaryzacje no to przesyłka będzie za 14 dni.

Ex pracownik

Nie ma aut kierowca dostaje 20pkt do doręczenia i 10 do odbioru to już na wstępie ma nerwy. Spedycja nie ma aut bo stawki są żenujące a place w biurze slabe to kto ma się tym bałaganem przejmować. A nowy dyrektor zrobił sobie trampolinę w Pikutkowie i skutecznie wszystkich skłócił każdy tam już tylko szuka czegoś innego

Jurek Piaseczno L02

Ta firma to KATASTROFA HUMANITARNA! Kierownictwo buduje swój autorytet jedynie na zależności służbowej i zarzadzanu strachem. Cały czas knuje jak tylko uwalić pracownika. Zero wsparcia. Nie polecam tej firmy nikomu. Szczegolnie młodzi omijajcie to miejsce. To (usunięte przez administratora) Życie jest zbyt piękne żeby marnować je w firmie Raben.

Maciej
@Jurek Piaseczno L02

O których kierownikach mowa?

juja

zgadzam się w pełni

Xx
@Jurek Piaseczno L02

Jeśli chodzi o okolice Jeleniej Góry bardzo pozytywnie co zapewne jest zasługa Pana który przywozi przesyłki Zawsze miło sympatycznie uprzejmie Zawsze na czas zawsze po wcześniejszym kontakcie telefonicznym W tym rejonie polecam 100%

Paulina
@Jurek Piaseczno L02

Też tam pracowałam. Nikomu nie polecam. Dyskryminacja i zarządzanie strachem!!!

Sylwia

Każdy Raben to samo zło .a spedytor nie ma pojęcia ile kierowca .może prowadzić auto .porażka i dla tego ludzie odchodzą. Tylko potrafią wywierać presie na kierowcach.

On

Raben to najgorsze zło .i dla tego nie mają kierowców .bo naj lepiej jak by jeździł po 20 godzin na dobę i oczywiście pod rampę na rzepie

On

Jestem kierowcą w Raben chlebnie .dobrze że kończy mi się umowa .nigdy więcej.porazka i tona szlamu .kierowców mają gdzieś tylko aby towar wyjechał za bramą a co później to już problem kierowcy

marek

Firma to tragedia. Od 5 dni nie są w stanie dostarczyć przesyłki za grube pieniądze. Na infolinii nie dowiesz się absolutnie niczego bo nikt nie wie co tam robi. Omijać szerokim łukiem!

Nickk
@marek

Wszystko się zgadza. Raben ma ogromne obsuwy w dostarczaniu przesyłek. Zarówno drobnica jak i calopaletowe. A najgorzej jest na międzynarodówce. Spóźnienia w dostawach wynoszą 12-14 dni

Wp

Kurier bardzo się spieszył i wcisnął mi europaletę razem z przesyłką. W bloku.

Odra
@Wp

To odbiorca jest zobowiązany do odbioru towaru od kierowcy i tu bym się cieszył że kierowca zostawił przesyłkę w bloku a nie przed blokiem. Ludziska są już tak bezczeli że towar by chcieli mieć już najlepiej w takim miejscu żeby tylko człowiekowi utrudnić życie i przyznać rację kierowcy że jednak miał rację. Polecam zamówienia z wzniesiem ale jest ona dużo droższa więc po co więcej płacić jak można zamówić ta najtańsza i jeszcze mieć wymagania na kamienistym podwórku

Michalina
@Odra

Nie widziałeś bezczelnego człowieka ! Nie polecam

Xyz
@Odra

Apropo kierowców...... Dzisiaj pod moją nieobecność kierowca rabena zostawił paletę na połowie pasa ruchu i kazał żonie podpisać bo on się spieszy i nie wiedzie na podwórko .... Paleta ważąca około 400 kg. To się w głowie nie mieści że kierowca mając dokumenty na przewóz zeczy naraża innych uczestników ruchu zostawiając paletę na asfalcie przy poboczu...kierowca jeździ w pow Sokołów Podlaski. Szkoda że zdjęcia nie można wstawić byście zobaczyli!!! Jako klient 100% nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Robakowo

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.