Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

Kandydatka

Na kij robicie rekrutacje jak nawet tych CV-ek nawet nie otwieracie? Czy Państwa system rekrutacyjny opiera się na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy"?

Byly pracownik

Raben Kalisz (usunięte przez administratora) . Główny kierownik magazyny choleryk,nie zgodzisz się na nadgodziny to dzwoni i straszy nawet po nocy ,nerwy i ublizanie jak nie po jego myśli. 3 kierowników zmianowych ,dwóch 30 lat Raben po zawodówce ,cwaniaczki z Kalisza mobbing,ublizanie ,poniżanie przy innych pracownikach i nawet teksty "wciągałem coś w kibli bo nie myślisz " to jest codzienność, 3 to przydupasz głównego kierownika taki niespełniony synuś. Pracownicy to połowa (usunięte przez administratora) co tylko do emerytury czekają i trzęsie ich by szybko skończyć i wolność coś na gardło, ublizanie,wyzwiska ,kablowanie ,zajeżdżanie drogi ogólnie chamstwo mega ,kierownictwo wie ale uważają że tak musi być to szybciej ktoś będzie lądował. Dowiedzieć się coś od kadr nie lada wyczyn bo tu ich nie ma . Zmiany miała być 3 a są dwie popołudnie i nocki . Kierownik najpierw typuje tych na których mu zależy reszta ochłapy że zmiany . Po 7 tygodniach nocek dowiaduje się, co się że mną dzieje bo wolno ląduje. Urlop żeby dostać musisz dobrze żyć. Ogólnie straciłem rok swojego życia i nie polecam . Kto tam przychodzi nie wytrzymuje 3 pierwszych miesięcy

@Byly pracownik

Strasznie mi przykro, że musiałeś przejść przez takie piekło, w oparciu o to co czytam.. czy nie próbowaliście tego gdziekolwiek zgłosić, albo chociaż pójść po pomoc do szefostwa?

Marko
@Byly pracownik

GLIWICE ODZIAŁ 44 TAK SAMO KIEROWNIK ADAM ZERO SZACUNKU DO MAGAZYNIERA ...

Byly pracownik
@Natalia

Szefostwo to jedna wielka klika ,byłem u głównego kierownika któremu powiedziałem o sytuacji z kierownikami magazynu I to proszę pani był już mój ostatni miesiąc pracy ,gdyż tu się nie odzywa na te tematy . W Kaliszu nawet kadr nie ma ,trzeba po innych działach dzwonić a nikt nie wie gdzie 63 Ma kadry . (usunięte przez administratora) to jest dzień jak codzień

@Marko

Co to znaczy zero szacunku? Opowiesz co się działo że masz takie zdanie?

Normatywny

Hej, powiedzcie mi jak to jest z tymi nornami, czy jeśli ktoś tego nie będzie robił, bo normy są jakieś kosmiczne to czy przygoda się w tej firmie może skończyć?

Picker

Nie macie co liczyć na premie na niektórych oddziałach, normy są tak podwyższone do góry że czasami 2 pickerów robi tyle ile zakłada norma dla jednego XD

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - Stolarz w firmie transportowej
Wrocław
M&M Movers Sp. z o.o.
Abd

Boże chroń ludzi przed Rabenem i jego obsługa klienta

Zofia
@Abd

a co Ty tak właściwie masz do tej całej ich obsługi?

Były klient rabena
@Zofia

W Rabenie wszystko jest nie tak. Non stop opóźnienia przesyłek i co pół roku podwyżki stawek. Międzynarodowe transporty potrafią iść 14 dni do klienta. Zła organizacja pracy - po godz 15 niczego nie dowiesz się o przesyłce. Jedynie system komputerowy do przesyłek J powiadomienia mają fajne. Ale co z tego skoro przesyłka potrafi iść 3-4 dni lub tydzień.

Joanna
@Abd

Bo to prawda.

Joanna

Powiem krótko i będzie to merytoryczna ocena. Próba dodzwonienia się do oddziału w Straszynie bądź na infolinię to PORAŻKA. Wychodzi na to, że w firmie Raben pracuje jedna osoba, która wiecznie jest na drugim śniadaniu i dlatego nikt nie odbiera telefonów. Zamówiony kurier nie przyjeżdża po paczkę a dzień lub dwa dni później słyszę mętne tłumaczenia. Ale najlepsza sytuacja była wówczas, kiedy z centrali zadzwonił człowiek z pytaniem czy firma dysponuje rampą, gdyż przewóz 13 zamówionych palet może się odbyć samochodem ciężarowym bez windy. Po informacji, że przed budynkiem nie ma rampy zadysponowano rozdzielenie dostawy na dwa mniejsze samochody z podnośnikiem. Po czym następnego dnia... przyjechał jeden samochód i oczywiście bez windy!

yes

yes

Krystyna
@yes

Can you explain please? Say something more

Kiero

Tak przyjmują kierowców .żeby ich później oskubać z kasy .jak nie oddasz palet albo jakiś papierów .nie daj bo,e przez pomyłkę nie wstawisz pieczątki .to masz 100 zł.za paletę.a jak spóźnisz się z transportem też.wachadlo to nawet potrafią (usunięte przez administratora) 500 zł.tak tu jest dobrze

@Kiero

Naprawdę? A to nie idzie po ludzku porozmawiać z kierownictwem i się dogadać inaczej?

Rekrutowany CZ

Witam, pytanie do pracowników biura sprzedaży w Czechowic-Dziedzice. Jak wygląda praca u was w biurze, czy jest tak jak można poczytać o innych miejscowościach czyli, presja, domosicielstwo, kiepska atmosfera w pracy? No i zarobki, jak to na dzień dzisiejszy wygląda? Często macie rotację? Jesteście zadowoleni z pracy w tej firmie/oddziale? Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.

Kiero

Jak każdy Raben .w Kaliszu .też tona mułu.nie polecam kierownictwo to pozal się boże . tragedia

Maciej
@Kiero

Co z kierownictwem jest nie halo? Napisz coś więcej

Powiem szczerze, strach im dać zawieźć ziemniaki. Kilka przesyłek rozbitych, żadna reklamacja nieuznana. Terminowość jako tako, a najszybszy dział reklamacji, max godzine od zgłoszenia uszkodzenia przychodzi decyzja - szablon - nie uznajemy jak chcesz się boksować to do Poznania do sądu. Nie jest to odosobniony przypadek, świat jest mały. My już zmienilośmy a Ty?

@Paweł

Wiesz co, dobrym sposobem żeby się zabezpieczyć jest robienie zdjęć przesyłek gdy transport po nie przyjeżdża. Wtedy czarno na białym masz dowód, że podczas wyjazdu od Ciebie były w nieskazitelnym stanie. Wtedy większa szansa na rozpatrzenie reklamacji. Myślałeś żeby takie coś wprowadzić? :)

Witam. Czy Raben przyjmuje kierowców bez doświadczeni czy należy się jakimś minimalnym legitymować przy aplikowaniu? Pozdro.

Karol

Na święta wielkanocne nic nie dali, nawet życzeń od firny nie było.

@Karol

Nadal liczysz że firma ci coś da po prostu od tak? Potrafią tylko zabierać premie za błędy których faktycznie człowiek nie robi byle by skubnąć parę złotych

Oskar

Nie polecam paczka idzie bardzo długo

Sławomir
@Oskar

Dziwne bo zwykle wysyłka kurierem to 2-3 dni. Jak długo czekałeś? Próbowałeś reklamować usługę?

reklamacje nie są uwzględniane
@Sławomir

No cóż. reklamacje w firmie RABEN nie są uwzględniane, nie ma sensu się nawet kłócić. Na wiele lat współpracy i wiele wpadek ze strony Rabena (nieterminowe dostawy, rozwalona przesyłki) nigdy nie udało mi się uzyskać pozytywnie rozstrzygniętej reklamacji.

Justyna

Najgorsza firma kurierska. Za każdym razem jest problem z dostarczeniem przesyłki. Czekam już tydzień, dzisiaj jest piątek a od poniedziałku przesyłka jest zapakowana na auto i nie dojechała. Kpina co ta firma wyprawia. Generalnie to omijam ją szerokim łukiem, ale czasem sklep coś wyśle i nie mam wyglądu jakim przewoźnikiem.

Sławomir
@Justyna

Dziwne, bo zwykle przesyłki kurierskie dochodzą w 1-2 dni. Przynajmniej ja mam takie doświadczenie. Może zadzwoń na infolinię, podaj nr przesyłki i podgoń sprawę?

Czy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Obecnie nie, ze względów bezpieczeństwa. W normalnych warunkach przyjmujemy praktykantów ze szkół średnich i organizujemy płatne staże studenckie. Mam nadzieję, że w 2021 wrócimy do tego, ale to zależy od sytuacji w Polsce i naszych wewnętrznych wytycznych co do bezpieczeństwa.

Szukam pracy
@Kasia

Mam pytanie jak wygląda praca jako kierowca C+E jak wygląda system pracy jak wyglądają zarobki

Zofia
@Szukam pracy

A warunki się już poprawiły i staże są już normalnie?

Darex -Leżajsk

Najgorsza firma z którą mieliśmy do czynienia. TOTALNIE NIE POLECAM , jeżeli jakaś firma pracuje w systemie dostarczania PALET na termin. KATASTROFA! Totalny brak odpowiedzialności. Zlecenia jak nie zadzwonisz, ( a jeżeli w ogóle się dodzwonisz ), to przyjadą za parę dni , pod warunkiem ,że jeszcze znajdziesz numer do kierowcy..... WYCOFAĆ SIĘ, SZUKAĆ CZEGOŚ INNEGO, A TYM BARDZIEJ ,ŻE NIE SĄ TANI. W moim przypadku zależało mi na terminie odbioru i dostawy, a nie na KASIE...... Nie polecam. W razie wątpliwości proszę o kontakt 502312697.

Kinga

Czy ktoś wie, kto jest kierownikiem w rsben. W wielkim śmietniku

marek

Firma raben poprostu katastrofa!!!! kierowcy którzy pracują w tej firmie, pracują za karę ciężko z nimi się porozumieć. nie polecam nikomu tego przewoźnika. zawsze zepsuta winda urwane koło nie działa wentylator i 2dni opuźnienia.

Ex dyspozytor

Raben Pikutkowo trzecie ogłoszenie o pracę na dyspozytora w ciągu 1,5 miecha ....przypadek ???? 10 lat doświadczenia i kolejna ucieczka po tym jak dareczek przejął Pikutkowo, skrajna niekompetencja, kłamstwo na każdym kroku od kierowniczki po operacyjnego i obłuda. Z fajnej ekipy zrobić taki bajzel.... nadgodziny za free badanie zaangażowania po zwolnieniu lekarskim etc.

Marianka
@Ex dyspozytor

ooo a co się stało z Wiktorem i Arturem? Jako klient non stop przesyłam uwagi, skargi ale poprawy nie widać. Międzynarodówka kuleje a ostatnio także krajówka - brak samochodów? Non stop przekładane odbiory i dostawy. Niestety, wkrótce: Raben is not my partner in logistic :)

@Marianka

Wiktor już dawno u konkurencji (pożegnania nie było).

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Robakowo

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.