Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

Dziku

Raben to najgorsza Firma w jakiej Pracowałem jako kierowca jeżdziłem na każdy oddział w polsce i wszędzie jest to samo Banda (usunięte przez administratora) Dyspozytorzy kompletni imbecyle nie mający pojęcia o czasie pracy Kierowcy. Stoisz na rozładunku maaz np awiz na 8 rano a on dzwoni i mowi masz na 8 aha to pauza od 8 do 17 a jak mu mówisz że zaraz chwila a rozładunek papiery odebrać i z firmy na parking wyjechac bo stać nie wolno to sie dziwi co ty do niego mówisz a... wiele by pisać nie polecam tej firmy kompletny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) najgorsza Firma i spedycja w jakiej ptacowałem.

Kandydat Sosnowiec

Nie wypowiem się na temat samej pracy w Rabenie, ponieważ uczestniczyłem jedynie w rozmowie o pracę na stanowisko pracownika magazynu w Sosnowcu, jednak nie polecam firmy we względu na podejście do samej rekrutacji i brak szacunku dla kandydata. Mimo zapewnień kierownika, nie dostałem informacji zwrotnej o tym, czy firma podejmuje ze mną współpracę. Słowo Pana kierownika niestety okazało się mało warte, uważam, że takie podejście jest wysoce nieprofesjonalne. Uważam, że w takiej ogolnoświatowej i popularnej firmie jak Raben, podobna sytuacja nie powinna mieć miejsca.

Ewelina

Rekrutacja i dzial HR to prawdziwa porażka. Zero szacunku do ludzi. Brałam udział w rekrutacji na stanowisko w zespole rozliczeniowym. Przeszłam przez spotkania, wszystko super. Miałam podpisywać umowę i kilka dni pozniej dostalam lakonicznego maila, że wybrali innego kandydata. Zadzwoniłam do Pani z HR i dostalam tylko odpowiedź "Zaszła pomyłka, wcale nie chcieliśmy Pani zatrudnić, życzymy powodzenia" Tym bardziej bylam zaskoczona bo wszystko było super na rozmowie. Języki obce, doswiadczenie itd... A tutaj taki kwas. Rozumiem, że wybrali kogoś innego lepszego. Ale po calym zamieszaniu wypadaloby przeprosić.

Ona989

Hej. Jakie opinie na temat oddziału w Strasznie k/Gdanska ? Pozdrawiam M.

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - Stolarz w firmie transportowej
Wrocław
M&M Movers Sp. z o.o.
Iza

@Moralniak dokładnie. Czy o Raben Logistics Polska nie można napisać nic pozytywnego? Jak wygląda socjal w firmie? Są jakieś benefity? Nikt o tym nie wspomina, a warto. Czy ktoś z pracowników firmy może wypowiedzieć się na ten temat?

kolo99
@Iza

mogę sie wypowiedzieć na priv czytając debilne wpisy osób które JUŻ NIE PRACUJĄ zwyczajnie powiem dno osób negujących firme. Pracuje ponad 10 lat w, w niejednym oddziale juz yłem i zawsze miałem wsparcie , dobra atmosferę i rynkowe zarobki.

@kolo99

Skoro byłeś w niejednym oddziale to znaczy że pracujesz w biurze, nie myl pracy na magazynie z pracą biurową bo nie masz o tym pojecia, Raben nie jest atrakcyjny zarobkowo, są inne firmy które płacą więcej za to samo i nie masz żadnych norm, po za tym co dobrego można powiedzieć o kadrze zarządzającej

@kolo99

Mamy dofinansowanie do karty Multisport lub biletów do kina, dofinansowanie do wczasów i kolonii, wyprawki dla dzieci szkolnych, bony świąteczne. Prowadzimy co dwa lata Badanie Zaangażowania i Satysfakcji Pracowników - atmosfera w Oddziale Gądki jest oceniana bardzo wysoko przez Pracowników, podobnie jak współpracownicy i bezpośrednie kierownictwo.

Łiłaczinio
@Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Badania to se robicie między sobą chyba ludzie w pierwszej fazie tych badań byli mega niezadowoleni możecie się pochwalić jak wyszło pierwsze badanie same negatywy teraz to już Nikt nie zwraca uwagi na to i nie bierze w tym udziału bo przez te kilka badań zmieniło się naprawdę nie wiele i ludzie nie oddają ankiet na pewno nie z magazynów ile razy można wypełniać to samo i co nic wywieszacie kłamstwa na tablicy bez faktycznej ilości osób które ankietę oddało ile procent ja też mogę wywiesić plakat że po badaniach jest super kierownicy są spoko firma jest pro rodzinna itd ale to wszystko bujda

Pracownik biura
@Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Szkoda że ankieta nie jest anonimowa. Później jest rozmowa z kierownikiem dlaczego taka zla opinia itd.

tranzyt
@Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Kto to ocenia pozytywnie??? Bardzo wysoko przez pracowników? chyba biurowych bo o murzynach magazynowych zapomnieliscie!!! Zapraszam na magazyn i zapytajcie dowolna osobe czy jest tak super zadowolona z warunkow.Prosze czekamy wielki Raben logistics Polska

tranzyt
@Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Zapraszamy zanim magazyn stanie bo pracownicy nie beda chcieli pracowac

Mako
@kolo99

To albo jesteś idiotą albo lubisz jak cie ponizają

Wyprawka tylko w 1 klasie zal

@kolo99

Jeśli pracujesz i tak obrażasz jak w komentarzu osoby to też kiepsko reprezentujesz firmę ;) Nie pracują zapewne nie bez powodu. Firma bardzo przeciętna i również nie polecam, szkoda czasu i zdrowia.

sdff
@Iza

żałosne 10 zł dopłaca ewald ;( na miesiąc chyba.

Marlenka
@Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Skoro jest tak wspaniale jak pisze firma dlaczego po trzech latach wzorowej pracy na magazynie pozbywa się wydajnego , doświadczonego pracownia . Wykonywał wszystkie powierzone funkcje kocowanie , piking , operator wózka widłowego , załadunek i rozładunek . W dniu w którym się go pozbywa pojawia się ogłoszenie o pracę na to samo stanowisko . Polityka firmy polega na przedmiotowym traktowaniu ludzi i braku szacunku dla pracownika .Oddział Raben Tarnów .

@art
@Raben Logistics Polska Sp. z o.o.

Socjal w Rabenie nie wyróżnia się niczym na tle konkurencji. Wiem bo pracuję tu wystarczająco długo. Co roku coś zmieniają robią wokół tego cały marketing ale jak to dokładnie policzysz w skali roku to ciągną w dół i słabo to wygląda. Bilety do kina nie przysługują posiadaczom multisport. Teraz pierwsze co zrobili to po tygodniu od wystąpienia wirusa wszystko zamrozili do grudnia (ciekawe na jakiej podstawie). Paczki świąteczne to bida że aż wstyd do domu przynosić. Raben to korporacja wyjątkowo pazerna. Nie polecam.

@art
@Marlenka

To co piszesz jest bardzo charakterystyczne dla tej firmy. Tak jest we wszystkich oddziałach. Doświadczony zadowolony dobrze zarabiający pracownik jest zły. Lepiej w to miejsce zatrudnić świeżego taniego którego można od nowa utopić. Widać że to rozwiązanie systemowe.

Koko
@Iza

Przed pandemia było wszystko karty przed płacowe wczasy pod grusza karty multi sport teraz wszystko zabrane niby do końca roku kryzys a (usunięte przez administratora) roboty dwa razy więcej

Stary pracownik

Nie tylko w Czechowicach tak jest na gadkach jest to samo h5 i wahadła kierownicy to porażka

DJ jaro

Niestety choć ostrzegano mnie przed tą firmą musiałem przekonać się na własnej skórze o tym, jak podłe podejście do kierowców tam mieli. Niech ciekawostką będzie dla zainteresowanych to, że maja stworzoną wewnętrzną komórkę kontroli, taki ITD, które na koniec roku podsumowuje kierowcy wszystkie wykroczenia i z automatu potrąca premię roczną wg cennika programu kontroli ITD! Ludzie tam pracujący oczywiście zarzekają się jak żaba błota wobec nowych, że oni nie karają tylko doradzają. Ciekawe tylko, że opłaca się im doradzać selektywnie abyś nie odkrył wszystkich wykroczeń na czas, a szkolenia wręcz prowadzą tak byś wpakował się na minę! Podobnie jest z całą organizacją wyposażenia aut - jeśli ruszyłeś w trasę Ty odpowiadasz. Jak dostaniesz manadat - zapłacisz Firmie żeś źle pilnował. I nie ma tłumaczenia, że wyposażenie dostałeś w Firmie - na kogo padnie na tego bęc! Takie zdziecinniałe, złośliwe przedszkole, gdzie ciągle poszukuje się jelenia na kozła ofiarnego. Kto złapie gorącego kartofla ten poparzy ręce, i liczą się tylko dupochrony! W ten sposób ile zarabiasz dowiesz się dopiero w przyszłym roku.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Ja pracuję w biurze w Gądkach, więc nie mogę mówić za całą firmę, ale w naszym Oddziale w badaniu zaangażowania bezpośredni przełożeni dostają wysokie oceny. Rzadko słyszę, żeby ktoś narzekał na swojego szefa. Jeśli chodzi o magazyny, to największy kontakt mam z magazynem tranzytowym, i tam też z szefami można się dogadać.

@Kasia

Mówisz o KZ? To tutaj się zgodzę ale na pewno nie menager, dyrektorzy i cała ta elita, która tak się troszczy o pracowników, co tu zrobić żeby im jeszcze uciąć, podnieść normy, zabrać socjale... Skanerów nie kupią ale na premie dla siebie mają

Interesujące
@Kasia

Na pewno, nie z Panem, którego imię zaczyna się na P, a nazwisko na M. :) (usunięte przez administratora) Oczywiście mowa o hali 5 :)

Zależy jaki oddział masz na myśli. Jeśli chodzi o Dolny Śląsk (Wrocław) dział obsługi klienta to stanowczo odradzam. Problemy wyssane z palca, błędy wytykane na forum. Liczą się tylko targety, pieniądze i własne dobro i pozycja. Nie będę wymieniać z nazwiska i imienia, ale niektórzy powinni kursy intrprrsonlane przejść. Słaba kasa na tak dużą ilość pracy. Szukaj pracy u konkurencji :)

Byly

Praca z przyjemnej zrobiła się toksyczna kierownictwo ciśnie caly czas magazyn, pracownikom przysługuje 30 min przerwy i tej przerwy nie mogą wykorzystac bo auta czekają i jest za mało ludzi caly czas. Jak pracowałem to zamiast 30 min przerwy miałem 10 albo tylko by przekasic coś co jest strasznie zalosne nikt mi nie placil za to ze mi zabierali przerwe. Kierownictwo ma gleboko w d.e ludzi i ich zdanie a dla nich liczasie tylko zasrane slupki niczego nie potrafią ogarnąć bo niby duzo pracy mają a pracownik nie ma nawet swojego zdania. Nie polecam pracy w rabenie z tego względu jak traktuja ludzi mieli przedłużać umowy a tutaj zwalniali... Niby taka wielka korporacja a nic nie potrafią zrobić. Chwyt marketingowy w opisie a realia sa inne jak się wydaje. Mam duzo lepsza pracę od tej gdzie szanuja zdanie innych.

Magazynier Straszyn

Oddział Straszyn masakra. Bajzel wszędzie. Zwolnili ludzi bo oszczędności a teraz szukają znowu bo nie dają rady po redukcji. Omijać szerokim łukiem tą firmę.

Yeti

Praca w Zielonej Górze w rabenie taka średnia, zmiany są ironiczne 5 miesiecy ciagne na druga zmianę co jest przesada a mowili ze bedzie praca zmianowa oprócz tego od ponad 3 miesięcy człowiek nie ma kiedy pójść na przerwę i zjeść normalnie śniadanie !!! Uwaga tłumaczenie ,, Mamy za małą siłę robocza " ale co mnie to obchodzi jak samochódu sie nie zatankuje to się nie pojedzie tak samo u człowieka, ciekawe czy zapłacą mi za to że nie zespół nie był od 3 miesięcy na przerwie oprócz tego robimy za 3 co jest juz grubą przesadą ! A jeszcze malo tego człowiek je w biegu i jeszcze mowia ze jak zjesz to juz rozładunek czeka na Ciebie. Czy to jest normalne ? Czy tak sie szanuje człowieka? Nie polecam pracy w Zielonej Górze !!!! Tylko pier..nie ze nie mamy ludzi i jest koronawirus a ty zapierd...j

BeaRosa

Poki buraki i cebulaki beda dostawać wyższe stanowiska,gdzie wymagana jest wysoka kompetencja, a nie cwaniastwo i pustostan mozgowy!! Nigdy w tej firmie nie będzie dobrze! Radzę się zainteresować Kultura Organizacyjna i Zarzadzaniem w Waszej firmie! Szanowni właściciele firmy! Chyba,że o to chodzi żeby zatrudniać taki niedorozwoj kulturowo- rozumowy na wysokie stanowiska tzw.konfidentow,poganiaczy, podlizusow,prostakow i cwaniakow?To tylko pogratulować Państwu!!! Ryba zawsze psuje się od głowy!

Teo

Nepolecam odzialu Rzeszów , starta czasu ! Lepiej już zagranicę na sezonowki pojechać .

Daria Solińska

Witam na czym polega tam praca i co tam się znajduje i czy są weekendy płatne i premie i nagodziny i jakie są tam zarobki?

Buell

Witam, zamierzam starać się o posadę "Facility Manager" w Straszynie pod Gdańskiem. Może ktoś chciał by się podzielić (może być na prv) wiedzą / opinią na temat FM, budynków itp. Z góry dziękuję Pozdrawiam Buell

MAXI
@Buell

byłeś na rozmowie juz?

Buell
@MAXI

online

O. N. A.

Cześć, mam takie pytanie do ludzi pracujących we wszystkich oddziałach w Polsce, jak u Was Pandemia wpłynęła na firmy, są zwolnienia? To co się dzieje teraz W Łódzkim, jest straszne..

XXXX
@O. N. A.

Podwyżki zamrożone, socjal to samo. Palet o jakieś 400-500 mniej niż rok wcześniej. Wysyłanie na urlopy, opieki, L4. O zwolnieniach na razie cisza. Jeżeli chodzi o magazyn.

Piotrek
@O. N. A.

W mazowieckim ruszyła fala zwolnień. Po chamsku i bez skrupułów. Żenada jakie powody wpisują w wypowiedzenia. Cieszę się że opuszczam szeregi tego pracodawcy.

O. N. A.
@Piotrek

U Nas również najwięcej pracowników z dłuższym stażem, w zamian za to Ukrainę ściągają, jeszcze więcej jak było.....

O. N. A

Czyli wszędzie to samo, wykorzystują pandemie to pozbycia się ludzi???? ciekawe co teraz wymyśla, zastąpią Nas Ukraina czy znowu będziemy pracować przez agencje...

O. N. A
@Piotrek

Zwolnili jakiegoś KZM u Was?

Odp
@O. N. A

Tak zwolnili

Wojtek

Nie polecam. Kierownictwo ogrodzone murem od pracowników. Zero czegokolwiek, tylko pozory, udawanie i kopanie dołów. Do tego układy niespotykane na tą skalę nigdzie. Jeśli masz pomysły i jesteś kreatywny omijaj szerokim łukiem. To miejsce dla miernych i wiernych.

Paulina

Ahh i zapomniałam o deprymującej postawie Pani Kierownik (usunięte przez administratora), która jak nie miała dnia, na hasło, potrzebuję pomocy lub pytanie wymagające pomocy odpowiadała w tonie kobiety niezadowolonej z danego dnia. Kierownik (usunięte przez administratora) siedzący za szybą, który niewiele miał powiązań z pracownikami, pozostawiał ich na ,,pastwę'' do końca nie wiem czy odpowiedzialnej i konstruktywnej osoby, decydujący o zwolnieniu osób, które pozornie mają wpływ na rozwój firmy - mało decyzyjny.

Paulina

Zostałam zatrudniona w niedługim czasie, Pomimo propozycji z innych firm, miałam nadzieję na pracę w Rabenie z powodu moich zainteresowań i pozytywnych opinii. Przepracowałam jakiś czas, zostałam wysłana na dwudniowe szkolenie, po tym czasie Kierowniczce i Kierownikowi nie spodobało się, że mój mąż pracuje w konkurencji. Nie zważali na to, że jestem osobą ambitną, która chce wiele osiągnąć, wiele się uczy i nie wpływają na nią sprawy rodzinne. Kierowali się myślenie o związkach rodzinnych, małżeńskich, mimo tego, że w obecnej sytuacji inteligentni ludzie, nie wciągają innych ludzi w sprawy firmowe. Mają ciekawsze tematy niż Pan Jacek czy Pani Marta w domu do rozmów o swoim życiu po pracy. Bardzo niesprawiedliwe i przykre traktowanie pracownika. Już nie wspominam o tym, że na magazynie muszą być ludzie z biura wspierający odbiór/wysyłkę z biura, bo nie ma wystarczającej ludzi do pracy. Zdecydowanie nie polecam przez korporacyjne spojrzenie na człowieka, nie ocenę człowieka i jego predyspozycji a jego powiązań rodzinnych. Korporacja pełną parą.

Jak się pracuje tu kierowcom? Czy są noclegi w dobrych warunkach na trasie?

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Robakowo

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.