Opinie o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Raben Logistics Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - międzynarodowe firmy transportowe całopojazdowe i drobnicowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. w Robakowo

MożePrzyszły

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat pracy w magazynie przeładunkowym w Cholerzynie/Kraków. Jaka atmosfera? Jakie zmiany? Jakie pieniądze? Co się dokładnie robi? Czy są to tylko wózki czy też picker'y? Nie interesują mnie odpowiedzi "lepiej szukaj czegoś innego". Potrzebuje konkretnych odpowiedzi. Z góry bardzo dziękuję!

Jak szefostwo w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Korzystający z usług

Nie polecam, ciężki i trudny kontakt, czepianie się o drobnostki, brak chęci pomocy. Wygląda to bardzo słabo.

Ala
@Korzystający z usług

Możesz napisać coś więcej o tym kontakcie? Bo piszesz to jako pracownik? O co dokładnie się czepiali? Możesz dać znać?

kierowca

w Firmie Raben jest brak kordynacji w magazynach Ludzie co tam pracuja nie saznuja czasu innych a KIEROWNICY SA BEZ NADZORU czyli SWITE OSLY RABENU Brak nadzoru nad magazynami Co powoduje nerwowa atmosfere na mafaztnach WIEC NIE POLECAM TAM PRACY WRESZ PRZESTRZEGAM

Natalia
@kierowca

To brakuje im koordynatorów do tego typu rzeczy czy dlaczego tak jest? Tylko z tego powodu nie polecasz? A dobre są tu stawki dla kierowców?

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Gośka

Witam Mam takie pytanko może się ktoś orientuje, złożyłam podanie na stanowisko Specjalista ds Transportu. W @ zwrotnym firma podkreśla iż szybko przeprowadza rekrutację i będzie informacja zwrotna co dalej. Niestety mimo iż spełniam wszystkie wymagania i mam doświadczenie na tym stanowisku przez półtora tygodnia cisza. Nie wiem może ja za stara ? Mam ponad 40 lat :( Czy ktoś wie czy firma wysyła w ogóle jakiegoś @ z informacją czy mam się nie spodziewać? Z góry dzięki za odpowiedź

Nicola
@Gośka

Odpowiedź na cv była w przeciągu 2 tyg. z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Rozmowa z 2 paniami (w tym z HR) w kolejnym tygodniu i informacja zwrotna ma być w przeciągu 2 tygodni. Dla kontekstu mam roczne doświadczenie na tym stanowisku i jestem niewiele młodsza od ciebie.

Joanna
@Nicola

Czyli wiek w CV nie ma jakiegoś wpływu na zatrudnienie. Rozumiem, z twojej wypowiedzi, że brałaś udział w rekrutacji. Możesz powiedzieć jakie warunki finansowe zatrudnienia ci zaproponowano? Rodzaj umowy? Może wspomniano coś o dodatkach pracowniczych?

Halina

Wyszukałam ogłoszenie internetowa na pozycję Młodszy Informatyk. Ciekawa jest, jak tutaj wygląda kwestia umowy? Jaki rodzaj dają na start? I na jaki okres jest podpisywana? Do tego może wiecie, czy w tej umowie jest wpis o regularnych podwyżkach?

ROBEK

NAJGORSZA FIRMA TRANSPORTOWA JAKA ISTNIEJE,PACZKA DOSTARCZANA JEST OD PONAD TYGODNIA ,BRAK KONTAKTU Z KIEROWCĄ-TOTALNA OLEWKA

Jo
@ROBEK

Piszcie w jakich miastach to wszystko się dzieje

gal anonim

Nie raz byłem na magazynach i odczułem dziwne wrażenia zniechęcenia do pracy. Wiele osób mówiło o (usunięte przez administratora)i lekceważeniu pracowników przez przełożonych?!.

Justyna

Jakiś czas temu szukali osoby do pracy jako magazynier. Widziałam ofertę pracy na to stanowisko, czy ktoś się orientuje, jak tam można zarobić obecnie? Warta zachodu firma czy niezbyt?

Doświadczony powyżej 5lat
@Justyna

Nie opłaca się szkoda zachodu zamydlą Ci oczy jak tu fajnie a po miesiącu będziesz żałować podjętej pracy

Anna S.

Stanowczo odradzam jakichkolwiek kontaktów z tą firmą!!! Nie wywiązują się z terminowych zleceń - skutek jest taki że do odbioru przesyłki trzeba było poprosić sąsiada, bo w zagwarantowanym dniu nie tylko nie dostarczono przesyłki, ale nawet nikt nie zadzwonił żeby o tym poinformować... Po kilku godzinach bezowocnego czekania i dodzwaniania się do firmy (a przyjechaliśmy specjalnie 300 km po odbiór w danym dniu) usłyszeliśmy że przesyłka będzie przywieziona następnego dnia (bo sezon świąteczny, bo śnieg, bo nie mają samochodów....). Pomocy przy wnoszeniu (sąsiad sam nawet gratisowo nie da rady) udzielono dopiero po awanturze i groźbie że nie odbierzemy towaru. Ogólnie skandal i kpina z klienta. :(

Suchy

(usunięte przez administratora) przez duże O. Krętacze , (usunięte przez administratora) i robią wyzysk z człowieka . Na wózkach jeździ śmietanka towarzyska głównie ukraińscy którzy są lepiej traktowani niż Polski pracownik ! (usunięte przez administratora) jeszcze raz (usunięte przez administratora) i nic więcej . Premię są zabierane nawet jeśli tych błędów nie robisz ! Chcesz by pokazali danego dnia gdzie błędy zrobiłeś nie są w stanie tego udokumentować! Praca na 3 zmiany z Ukraińcami większości jeździ się na wózku platformowym unoszącym do 30cm i nic więcej zbierasz przez 8h pracy towar i tyle .. nie polecam i odradzam . Cwaniacy szukają (usunięte przez administratora) do pracy !!!

Pracował ktoś z Was jako Magazynier w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Puzonik

Jazdy na wózku w stopniu dobrym tj, nie jedzisz z pustą paletą na koniec magazynu z prędkością 5km/h, mózg i najlepiej żebyś nie był pijakiem albo leserem, bo będzie z Tobą krótki temat, elo.

Dawid

Praca magazyniera w raben wygląda tak że musisz zrobić wszystko najlepiej w jedną godzinę pracy a i tak na końcu okazuje się że zbyt wolno tyle gądki

Zofia
@Dawid

A dlaczego tak? są jakieś normy po prostu i mimo wszystko zbyt wysokie? Ma się tu w ogóle podczas pracy i osiągania jakiś wyników punkt odniesienia?

Brak odpowiedzi zwrotnej po rozmowie, mimo zapewnień Pani z HR.

Dominika
@Kandydat

No to się jednak często zdarza... A dawno byłeś na rozmowie? Na jakie stanowisko? Jest teraz jakaś rekrutacja tak? :P Może powiesz przy okazji co nieco jak wyglądała, jak wrażenia :)

Jakie zarobki na stanowisku dyspozytora? I czy ciężka praca?

Guliwer

Witam chciałbym powiedzieć ,że Raben to sami (usunięte przez administratora) i kłamcy miałem awizowany odbiór przesyłki na 3/11/2022 dzisiaj jest 7/11/2022 i przesyłka dalej stoi u Mnie kilkakrotnie kontaktowałem się z firmą i ciągle Mi obiecywano ,że juz dzisiaj napewno będzie odebrana nawet dostałem numer telefonu do przewożnika który mial odebrać przesyłkę ale po dwóch nie odebranych telefonach kierowca zablokował Mój numer i koniec kontaktu Pani z która rozmawialem zapewniała Mnie że zaraz będzie interweniowała i oddzwoni do Mnie ale niestety nie oddzwoniła przestrzegam wszystkich przed tą firmą numer kontaktowy we Wroclawiu o 14,40 już nie odpowiadał

M

Najkrócej i najtreściwiej jak się da: MASAKRA!

Zofia

w sensie, że w biurze? A co się w nim obecnie dzieje? I o której lokalizacji teraz piszesz?

Stokrotka

Hej :) czy ktoś pracował w Raben w Kaliszu ? Jakieś opinie na temat pracy w tym mieście? Specjalista ds wsparcia sprzedaży ktoś może się odnieść do tego stanowiska ? Za każdą opinie będę wdzięczna.

Jan

Wita jestem kirowcą wspolpracującym z Raben .wiele się tutaj mówi o tym że Raben to ludzie its lecz jest to.kit brak szacunku do kierowców jest na początku dziennym są firmy i firemki ,przyjeżdżając nakonketne godziny z towarem a nawet wcześniej aniżeli jest przewidziane czas otworzenia ramp trwa niekiedy 2godziny, pomimo iż przyjeżdża się przed innymi kierowcami to i tak nie jesteś w wypakowywany przed nimi tylko czekasz aż łaskawie ktoś się zlituje i zacznie wypakowywać twój towar o ile mi wiadomo pracuje w takim samym zawodzie jak inni kierowcy i takie sytuacje nie powinny mieć miejsca bo czas pracy kierowcy jest identyczny dla wszystkich, osoby pracujące na stanowiskach kierowniczych oraz działające na działach spedycyjnych nie posiadają jakiekolwiek wiedzy na temat organizacji pracy ich organizacje jest wręcz chaotyczna próbowałem już znaleźć jakiś kontakt bezpośredni do zarządu bądź prezesów aby poinformować o zaistniałych faktach lecz niestety nie ma takowych informacji serdecznie nie pozdrawiam osób z biura w rabenie chlebnia oraz Raben Stryków

Darek

Jestem absolwentem studiów technicznych. Widzę ogłoszenie na lidera obszaru. Na czym polega ta praca? Warto aplikować jeśli mam małe doświadczenie?

Sławomir
@Darek

Myślę że zawsze warto spróbować swoich sił. Wysłałeś już CV? Jakbyś był na rozmowie to daj znać jak ci poszło.

Kandydatka
@Sławomir

Nie wiem czy warto. Kadry nawet nie otwierają wszystkich nadesłanych CV.

Justyna
@Kandydatka

A ty skąd masz info aż o tym, co tam sobie przeglądają, a co nie? To tylko domysły czy co?

Zostaw merytoryczną opinię o Raben Logistics Polska Sp. z o.o. - Robakowo

• Jak się pracuje w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raben Logistics Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raben Logistics Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raben Logistics Polska Sp. z o.o.