Opinie o S.I. "Naprzód" w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie S.I. "Naprzód". Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w S.I. "Naprzód" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.I. "Naprzód" w Kraków

Jurasz transport

Dziekuje za pozdrowienia .....zas 2 kolego nie mylmy go work z portalem randkowym .ps wiem gdzie szukac ,ale czy sie odezwe .....i don't know

Edyta

Żenada wielka ludzi na emeryturze z chęcią do pracy przyjmują Pani koło 70 mile widziana ale Panie dyrektorze one nie są już niestety wydajne mało tego daje im firma umowy kpina jedni robią po dwa piętra i mają umowę zlecenie żadnych premii

Jurasz

O czy ten "m " z transportu zapraszam na profil nictupomnie98 wiesz gdzie szukac plis

Byly pracownik

Jurasz transport piekne slowa ,pewnie wiem kim jestes bo tylko 1 osoba z transporu taki poglad na swiat ma i inne osoby nie traktuje z gory .konkretny koles !!! pozdrawiam cie panie M .

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Jurasz transport

"Polactwo" Książka autorstwa: Rafał Ziemkiewicz czy calkiem autor wyjasnil co sie stalo z polakami po upadku komunizmu.

Jurasz transport

go work jest portalem oceniajacym dana firme ..oczywiscie zgodze sie ,ze mozna pisac pozytywnie,a takze negatywnie w zaleznosci kto jak sie czuje w danym miejscu.w sklad firmy wchodzi kierownictwo i brygadzisci wyzszy szczebel tu zgodze sie jeszcze z tym zeby oceniac i przestrzegac innych niedoszlych pracownikow .no i ten najnizszy szczebel czyli my pracownicy...jesli my nie bedziemy siebie w zaden sposob szanowac to bedzie atmosfera zla w miejscu pracy.uwazam ,ze jesli jest jakis konflikt miedzy nami to najlepiej podejsc do danej osoby i szczerze porozmawiac nie za plecami czy tutaj na forum.kazdy z nas jest inny ...nie nalezy kogos oceniac po wygladzie ..kazdy ma swoje wady oraz zalety ...jak nie poznasz osoby osobiscie tylko z plotek to nie przekonasz sie czy dana osoba jest wartosciowa...pamietajmy o tym ze piszac na forum mozemy kogos zranic emocjonalnie ...czlowiek ma uczucia nie zapominajmy o tym...jeden przyjmnie to ,drugi moze przyjac to gorzej ....dlatego szczerosc na 1 miejscu.. jest nas juz malo na obiekcie i jak my nie bedziemy zgrana druzyna to juz ratunku dla nas nie bedzie... ......jeden z transportu moze za szczerosc nie lubiany, ale u wiekszosci mysle szanowany ...pozdr wszystki czytajacych polecam lekture "moje abc duchowosci" napewno po przeczytaniu duzo osob przemysli swoje czyny oraz zachowanie...pa

Big Zbig
@Jurasz transport

...homo homini lupus est...ta stara maksyma ma odzwierciedlenie nie tylko w firmie Naprzód i pokrewnych...ale także w innych aspektach życia naszego społeczeństwa...tacy już jesteśmy...my Polacy...a może POLACTWO ?... :(

Jurasz transport

go work jest portalem oceniajacym dana firme ..oczywiscie zgodze sie ,ze mozna pisac pozytywnie,a takze negatywnie w zaleznosci kto jak sie czuje w danym miejscu.w sklad firmy wchodzi kierownistwo i brygadzisci wyzszy szczebel tu zgodze sie jeszcze z tym zeby oceniac i przestrzegac innych niedoszlych pracownikow .no i ten najnizszy szczebel czyli my pracownicy...jesli my nie bedziemy siebie w zaden sposob szanowac to bedzie atmosfera zla w miejscu pracy.uwazam ,ze jesli jest jakis konflikt miedzy nami to najlepiej podejsc do danej osoby i szczerze porozmawiac nie za plecami czy tutaj na forum.kazdy z nas jest inny ...nie nalezy kogos oceniac po wygladzie ..kazdy ma swoje wady oraz zalety ...jak nie poznasz osoby osobiscie tylko z plotek to nie przekonasz sie czy dana osoba jest wartosciowa...pamietajmy o tym ze piszac na forum mozemy kogos zranic emocjonalnie ...czlowiek ma uczucia nie zapominajmy o tym...jeden przyjmnie to ,drugi moze przyjac to gorzej ....dlatego szczerosc na 1 miejscu.. jest nas juz malo na obiekcie i jak my nie bedziemy zgrana druzyna to juz ratunku dla nas nie bedzie... ......jeden z transportu moze za szczerosc nie lubiany, ale u wiekszosci mysle szanowany ...pozdr wszystki czytajacych polecam lekture "moje abc duchowosci" napewno po przeczytaniu duzo osob przemysli swoje czynny oraz zachowanie...pa

Jurasz ps

"Niedaleko pada jabłko od jabłoni " Jola jurasz 21.07.2018 19:26 Kasia z endokrynologi napewno dumna jest ze synka ze taka slawe i opinie transportowi przynosi .no uzaleznienia nie daleko.........na zlecenie pani justynki na izbie pracownikow pilnowala czy nie symuluja.a synek chodzi pod wplywem w szpitalu jak co to synka tez bedzie pilnowala przy zejsciu jak mu bedzie schodzilo z organizmu.tak pani wazna zajmujemy sie dziecmi ,a nie innymi pracownikami bo zawsze cos wraca w nasza strone za nie przyjemosci ,ktore sie kieruje w innych teraz twoj czas .

@Jurasz ps

Mnie i mojego syna prosze w (usunięte przez administratora) pocalowac kim kilwiek jestes

Jurasz ps
@Kasia

No wlasnie kultury i szacunku oraz rozsadne myslenie i zachowanie z skad mlody ma brac .jak tu taki przyklad sama wtedy bym brala .

Jurasz jurasz

Na portalu osoby ,ktore pisze prawde pisza nikt nie zmieni tego faktu co sie wyrabia w tym szpitalu.poprzez taki marginez spoleczenstwa inni pracownicy sa oceniani.czy ktos pije czy cpa to na oddzialach obsluga pielegniarek traktuje wszystkich rowno .a ze mlodziki odwalaja cos takiego to jest nie dopomyslenia .brak przykladu w zyciu gdzie rodzice ...czy az tak zle w zyciu rodzinnym ze do takich rzeczy sie posowaja jeszcze w pracy brak kultury i szacunku do samych siebie

Jurasz

Czemu wszyscy narzekacie na tę firmę jeśli sami w niej pracujecie, co myślicie że was przygarnie sam szpital hah wątpię.

Csp

W tym transporcie to albo pijaki ,albo cpuny.sa falszywi no i moze z 5 normalnych gosci.co to sie wyrabia .badzmy tej nadziei ,ze szpital nas wezmie to banda glu...ow pojdzie.bo szpital nie pozwoli sobie na takie cos

Jurasz jurasz

A gdzie brygadzista pani arletka mowila ze jest bylym wojskowym.to chyba rygol powinnien byc ,a tu z dup...trabka ....nie dziwie sie ze wojsko tak kuleje jak takie sieroty rzadza...moze bylo by dobrze jakby wnukow pilnowal a nie rzadzeniem sie zajmowal ....bo juz mu to nie wychodzi jak mlodzi nim rzadza pewnie...

Jurasz

No pewnie ze na haju byl bo gadal ze mu pomalowali wlosy .a jak byl nie swiadomy do dawaj ....no ale w sobote tez kiedys niezle po wozek oby dwa asy przyszli posilkowy alkoholem nie bylo czuc .wiec pewnie byli na haju bo niezle ich bujalo przy tym wozku.szkoda malolatow no ale glupota szybko nie mija jak sie przykladu z rodzicow nie ma to tak jest.

Basia jurasz

Tam nie tylko jest synek artysta.drugi mlody tez z kitka niezle daje jeszcze rozpowiada ze makowanki na wlosach ma po libacji pewnie proszkowej bo taki wyraz twarzy ma .no a gdzie sa brygadzisci ze takie rzeczy w tym szpitalu sie wyrabia .te dzieci to jeszcze nauka,a gdzie sa rodzice .wychowanie zejda na dno

Hanna

@Csp jurasz Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na temat danej firmy i każdy ma prawo wiedzieć jakie warunki i atmosfera panują w danym przedsiębiorstwie. Dzielmy się swoimi przemyśleniami, pamiętając o wzajemnym szacunku i poszanowaniu. Obrażając inną osobę lub firmę musisz być świadom, że Twój wpis administrator może usunąć.

Csp jurasz

Inwazja mlodych w transporcie no i co pijanstwo minelo a narkomania sie rozpoczela niech ta firma juz idzie w pieruny bo przynosi wstyd pracownika oraz szpitalowi

Csp jurasz

Bardzo dobrze konfidentom i pijakom .jeszcze czas na pania justyne .ktora gnebi ludzi skargi na nia byly i nic trzeba ja nagrywac i podac na policje za ublizanie.moja kolezanke tak wyzywala ze biedna nerwicy sie nabawila ale kara na bryg .justyne jeszcze dogoni albo kolegium albo na ulicy ktos jej cos zrobi .bo za takie prostackie zachowanie to te czarownice powinno sie spalic.

Hanna

@Szpital Jurasz Podziel się swoimi przemyśleniami na ten temat w sposób merytoryczny, nie łamiący regulaminu forum https://www.gowork.pl/regulamin . Twoja wypowiedź obraża innych, administrator ma prawo ją skasować. Z chęcią się dowiem za to jak oceniasz bieżącą politykę firmy.

Szpital Jurasz

Firma naprzód to jedna wielka tragedia. Sami alkoholicy. Każdy udaje, że nie widzi, kłamią. Sprzątająca z Sor- u Roksana miejmy nadzieję nie wróci. Od razu spokojniej jak jej nie ma. Lepsza atmosfera. Może się w końcu doigra za picie z Panami z zielonych w Sylwestra, chlanie z gońcem Wiesławą i donoszenie na własne koleżanki. Wstyd. Tutaj już parę osób o niej pisało to komentowała pod nickiem "mała mi". Panowie z zielonych śmierdzą jak capy Roki? To po co żeś z nimi chlała? Hehe żałosna jesteś. Obyś tu nie wróciła, bo już swojej pozycji nie utrzymasz tak jak kiedyś co dawałaś (usunięte przez administratora) po podziemiach. Jurasz to (usunięte przez administratora) ale Ty wiesz kim tam byłaś? :)

Popularny

Brygadzista transportu jest zwyklym bu...em obraza ludzi jest nietolerancyjny.gnebi ludzi z grupa.wydaje mu sie caly czas ze jest we wojsku .u niego nie jest wazny czlowiek .grupa transportu tylko czlowiek jest dla niego "sztuka".liczy sie liczba a nie osoba przy takim podejsciu ludzie rowniez z grupa beda odchodzic .szkodzi transportowi

Zostaw merytoryczną opinię o S.I. "Naprzód" - Kraków

• Jak się pracuje w S.I. "Naprzód"?

Zobacz opinie na temat firmy S.I. "Naprzód" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.I. "Naprzód"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.I. "Naprzód"?

Kandydaci do pracy w S.I. "Naprzód" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.I. "Naprzód"