Opinie o S.I. "Naprzód" w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie S.I. "Naprzód". Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w S.I. "Naprzód" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.I. "Naprzód" w Kraków

BYŁY PRACOWNIK

Firma ma nie kompetentnych pracownikow.Wykorzystują nowych do zmiany pieluch chorym karmienie ich i woźenie na badania przez sprzataczki ktorych umowy z firmą tego nie zawierały .Tym i innymi sprawami Naprzód zajmuje się teraz insekcja pracy .W opinii chodzi obiuro w BIAŁYSTOK .Dość łamania prawa i okradania pracownic .Sprawdzajcie czy macie oplacane pzu bo ja nie mialam a potrącane bylo przez prawie dwa lata i nie placili skladek.Nie polecam nikomu tej firmy banda (usunięte przez administratora)

@BYŁY PRACOWNIK

To dziwne bo ja pracuję i my nie zmieniły pieluch to robia panie pielęgniarki

Pracownik....

To dziwne bo w Bielsku-Białej, sprzątaczki biegają z pobranymi materiałami do badani jak i wynikami "pomiędzy" szpitalem i klinika do laboratorium. Do tego koordynatorem jest osoba która nie powinna zajmować w/w miejsca ( zastraszanie/wysmiewanie/pomowienia) a gdy grunt pod (usunięte przez administratora) Się zaczol palić to "owieczka" gdy sprawa przycichła znów to samo. Jest tak dwulicowa osoba że szok! Dodam od siebie iż nagminnie jest pracowanie ponad siły godzinowo jak i "gabarytowo" ( dla nie zrozumiałych - pracuje się za dwie osoby w czasie przeznaczonym na obowiązki dla jednej osoby). STANOWCZO Odradzam pracę w tej firmie i z tymi ludźmi jeśli chce się mieć zdrowie psychiczne dobre!!! Ps; Kierownictwo ( Regionalny ect... Ma głęboko w (usunięte przez administratora) Co robi z pracownikami, udając zainteresowanie i przejęcie zgłoszoną sprawą, a później człowieka z byle powodu zwalniają przedtem gnębiąc i wymyślając byle powód aby się "powyzywać" za zgłoszenie wyżej zaistniałych sytuacji - mowa tu o p. Koordynator Katarzynie K.). Więc nie wiem szanowna pani gdzie siedzi w trakcie oracy bo nawet u nas ( na biurach) dochodziły słuchy co wyrabia się na klinikach które są również pod "opieką" tej a raczej tych firm oraz tych osób !!

@Pracownik....

Dobrze rozumiem, że pracownicy S.I. "Naprzód" wykonują obowiązki niezwiązane z ich stanowiskami? Z czego może to wynikać, z braku personelu? Piszesz też, że w firmie wyśmiewa się i zastrasza pracowników. Możesz podać przykład takiej sytuacji?

Nowa

Nie polecam tej firmy tylko potrafią ludzi dyskryminować i się z nich śmiać byłam dziś na odziale z jedną panią i chłopakiem ów pani niska krótkie włosy chyba rude powiedział że mam zmyć makijaż bo był niby za mocny a nie byl.

Nina

Praca w szpitalu Jurasza przez firmę Naprzód.Zacznę od początku.Brak jakichkolwiek szkoleń,przy podpisaniu umowy podstawiony papier o przejściu szkolenia BHP,którego oczywiście nie było ale papier przecież wszystko przyjmie.Przed rozpoczęciem pracy mnóstwo obietnic i profitów z ust Regionalnej,która ma gdzieś ludzi,żadnego szacunku,tak zakłamaniej,(usunięte przez administratora) i fałszywej osoby dawno nie widziałam.Obstawiona swoimi pupilami,którzy tancza tak jak ona zagra w zamian za ładne premie.Pracownice na stanowisku kuchenkowej,bez szkoły medycznej,bez jakiegokolwiek dokumentu w kierunku ratownika medycznego wykonuje obowiązki.... No właśnie czyje?Jeżdżenie z pacjentami bez asysty pielegniarki na badania.Dla Regionalnej to żaden problem.Mycie pacjentów,karmienie,zmienianie pampersow oraz pozycji chorego to również obowiązki kuchenkowej,przy asyście pielęgniarki.Tylko nikt chyba nie wie,ze nawet żeby zmienić pozycję chorego leżącego trzeba wiedzieć jak to zrobic,bo to nie worek ziemniakow tylko chory czlowiek.Ale to nie ważne,ważne,żeby firma przetarg wygrala,więc trzeba obietnice złożyć i wysluzyc się ludźmi,którzy nie mają odpowiednich do tego kwalifikacji.A kto poniesie odpowiedzialnosc gdyby w trakcie wykonywania tych czynnosci cos sie stalo pacjentowi?No na pewno nie pielegniarka,ktora nakazala to zrobic ani nie firma,ktora sie do tego zobowiazala.Panie sprzątające biegają po kilku oddziałach,bo nie ma ludzi do pracy,tak samo jak Panie kuchenkowe.Kazdy kto pozna sie na czym polega praca w tym szpitalu ucieka gdzie pieprz rosnie.Ale nikt nie widzi tam problemów.

Jeden wielki (usunięte przez administratora) odliczanie przerwy brak towaru albo wydawanie go za mało bo jedna rolka worka czerwonego ma starczyć na długo traktowanie pracowników jak białe murzyny ‌pani Grażyna.M stosuje mobbing wobec nowych pracowników to jeden wielki (usunięte przez administratora) co innego pisze na umowie a co innego jest do wypłaty jeżeli pracujesz 11h to jest 10.5 8h to 7.75 Unikajcie tej firmy

Hanna

Na forum publicznym raczej unikamy posługiwania się danymi personalnymi. Jak pewnie sam zdajesz sobie z tego sprawę - mobbing to bardzo poważne oskarżenie. Jeśli faktycznie jest on stosowany wobec pracowników S.I. "Naprzód", to należałoby zgłosić to Inspekcji Pracy. Był tak zamiar?

Kierownik szp. Bonifratrów

OSTRZEGAM: Jeżeli nadal będą wypisywane takie pomówienia - zgłoszę sprawę do Prokuratury. Nie jest niczym trudnym zlokalizowanie IP komputera z którego jest napisany post. A gwoli wyjaśnienia : Jak komuś nie chce się pracować, to wszystko mu przeszkadza lub nie pasuje. Złej baletnicy przeszkadza nawet rąbek spódnicy. Można dużo różnych rzeczy powiedzieć o firmach sprzątających czy kateringowych, kierownikach, brygadzistach, koordynatorach.... Ale jedno jest pewne : JEŻELI KTOŚ WIE PO CO PRZYCHODZI DO PRACY, JEST DOBRYM PRACOWNIKIEM - Z PEWNOŚCIĄ JEST DOCENIANY. Natomiast jeżeli ktoś jest "leserem" kombinującym jak zrobić, żeby nic nie robić wyjść na swoje i zarobić - to wszystko mu przeszkadza i wykonanie polecenia służbowego mieszczącego się w ramach zakresu czynności - jest problemem, więc niestety, ale przy takim podejściu - nigdzie miejsca "nie zagrzeje". Temu Komuś piszącemu te negatywne opinie o pracy w Szpitalu Bonifratrów w Krakowie - z pewnością nie została przedłużona umowa, gdyż najwidoczniej był właśnie takim kiepskim pracownikiem. Pozostali pracownicy pracują tu przez lata i nikt nie chce stąd odchodzić. W tym szpitalu akurat Zamawiający jest bardzo życzliwy dla firm zewnętrznych, a i praca przebiega w bardzo przyjaznej - wręcz rodzinnej atmosferze w całym szpitalu. Najwidoczniej ktoś bardzo żałuje, że nie należy już do tego zespołu i nasycony złością o to - wypisuje takie bzdury. Pozdrawiam.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
B.r

Odliczanie przerwy umowę o pracę dają tylko osoba z grupą Pani kierownik ze szpitala bonifratrów. Olewa to że m.g stosuje mobing że przez to osobę duzo osób odeszło to jest prawie jak niewolnoctwo Jeden wielki (usunięte przez administratora)

Pacjent Rydygiera

Jeśli to mozliwe, unikajcie jak najbardziej szpitala Rydygiera, w którym salową jest Monika M. Nie dość że jak myje podłogę i śmierdzi na całym oddziale to jeszcze naśmiewa się z chorych osób przebywających na salach. WSTYD ! Oficjalna skarga poszła od 17 osób ale kierownictwo "Naprzód" z tego nic nie robi, chociaż dostali dowody. Wstyd i nie polecam, sprawa co do tej firmy trafi do sądu z mojej strony napewno. JAK NAJDALEJ OD TEJ PRZYPADKOWEJ, SAMOZWAŃCZEJ FIRMIE SPRZĄTAJĄCEJ I BEZ POZDROWIEŃ DLA P. MONIKI M. ZE Szpitala Rydygiera w Krakowie.

@Pacjent Rydygiera

Z tego co się orientuje, to na tym forum unika się raczej wskazywania wszelkich danych osobowych. Do kogo właściwie poszła oficjalna skarga? Wydaję mi się, że powinno się zacząć od przekazania tych uwag bezpośrednio ordynatorowi oddziału, który już będzie wiedział, co z tym zrobić i jak postąpić w tej sytuacji. Daj mi koniecznie znać, jak sytuacja się rozwinie!

bbtoggy

Draexlmaier, Naprzód w Jeleniej Górze polecam

Bywalec Jurasza

Pani (usunięte przez administratora)młoda, zaradna, miła, zawsze uśmiechnięta to najlepsza kuchenkowa w Juraszu! Pan (usunięte przez administratora)jedyny facet na kuchni, który wszystko ogarnia, jest niezastąpiony.

Szpital jurasz

Tak za przerwe zabieraja.karty wprowadzili i jeszcze strasza ,ze nie zaplaca .jak te odczytniki sa nie sprawne.i baczki sie dostaje za innych jak sie pojdzie na zastepstwo.bo ten z transportu nasyla kontroling ,zeby zdjecia robili brudownika ,kartonow.(chory jakis)sam za robote wzial by sie.

@Szpital jurasz

Zapewne większość osób, które się tu wypowiadają przyzna mi rację co do tego, że Twoja wypowiedź jest po prostu niezrozumiała. Dlatego też zachęcam Cię, abyś jeszcze raz, w nieco spokojniejszy sposób, napisał, co miałeś poprzednio na myśli. Jak rozumiem - jesteś pracownikiem w S.I. "Naprzód". Mam rację?

W tej firmie zamiast jakiejkolwiek " marchewki" na zachęte dla pracowników to tylko kij...dlatego ludzie odchodzą. Bo ile można wytrzymać??? Codziennie pracujemy godzinę za darmo za przerwę śniadaniową, a śniadania zjeść często nie ma okazji.

Rozterka!!!

Przetarg przegrali,a ludzi okłamują.

smoczyca

(usunięte przez administratora)Do tej firmy nie opłaca się iść zatrudniać PORAŻKA. Pozostało

RM
@smoczyca

Tytułem komentarza do powyższego wpisu , informuję że przekazuję sprawę Policji o ściganie osoby która zamieściła powyższy wpis za naruszenie mojego dobrego imienia oraz dóbr osobistych . Jeżeli komuś się wydaje że jest anonimowy w internecie , to jest w błędzie .

Jurasz

Transport bez brygadzisty to juz co nie ktorzy chlopacy smierdzacy wodka,czy piwskiem po oddzialach chodza.no prosze i sie zaczelo na nowo?

Jurasz jurasz
@Jurasz

Wlasnie co sie stalo z panem mariuszem .az takie zmiany przed zakonczeniem dzialalnosci firmy .

Goniec /transport
@Jurasz jurasz

(usunięte przez administratora) dodatkowo chłopaki z transportu na zmianie popołudniowej siedzą na ławce przed szpitalem pełno skarg chemia rozrabiania z wodą z magazynu A grafik (usunięte przez administratora)najpierw zgodziła się na zatrudnienie niepełnosprawnych oprowadzeni zostali po obiekcie (usunięte przez administratora) ....ps ciekawe czy dyrektor dostał już maila co się dzieje.na obiekcie.! Lecz wkrótce dostanie , A pani (usunięte przez administratora)bez urlopu bez niczego w pracy jej nie ma wynagrodzenie leci A jak tam kto ma układ to ma ..

@Goniec /transport

No tak w transporcie znajdzie sie grupa pijakow,grupa nierobow smierdzacych ,ktorzy tylko sie zlizgaja ,aby sie nie narobic.jest tez szczur marcin ,ktory chcialby rzadzic kazdym brygadzista i w (usunięte przez administratora) wchodzi.no i ci nie liczni ,ktorzy pracuja ,pamagaja innym ,a i tak w (usunięte przez administratora) sa kopani .

Nic 2 jurasz
@Jurasz

No teraz to w transporcie cyrk ....poczekajmy do moja to ta firma i pseudo brygadzisci ,ktorzy sa bardzo nie ogarnieci w swoim fachu ,pojda na zielona trawke

Szczera prawda
@Jurasz

Niech Pan Marcin uważa z tym alkoholem na nóżkach ale widzę że znów zmiany takie same jak Pani Ewelina?No ciekawe i te wyrzucanie butelek po wódce, magazynier widział wszystko tak się składa ...

transport /goniec pracownik
@Jurasz

A pani dyspozytor też jest super najpierw słodko rozmawiała z byłym brygadzista A teraz mu (usunięte przez administratora) rombie i to bardzo poważnie żeby się nie przyjechała na konsekwencjach prawnych już nie jeden Gonoec przekazał do sprzątająca A w tej firmie każdy szuka haka na każdego. A sama bez urlopu bez niczego do pracy nie chodziła A każdy wie że chorobowego nie miała, z magazynierem się nie nawidzi i od szczurów go wyzywa .... obiekt bez kontroli na chwilę obecną transporcie też masakra może Pan brygadzista wkoncu zacznie robić grafiki za to kasę dostaje ? Czy ma za friko on nawet nie wie gdzie jest jaki oddział nawet się nie stara żeby się dowiedzieć.

Nic jurasz
@Jurasz

Taka firma a na czas kasy nie placi .na umowe o prace do 10 a tu sob bez kasy a w poniedzialek 11 czy kasa bedzie czy firma chce nalot inspekcji pracy.oraz inspekcji sanepidu a pare rzeczy da sie wskazac zeby udupic firme a szpitalowi sie nie spodoba to

Mała
@transport /goniec pracownik

Ale to nie nowość,że Dyspozytorka każdego obgaduje od samego początku do każdego się przymila słodko słodzi a później obgaduje włącznie z jej prawą rękę p.Haline. Ona już każdego obgadała włącznie z biurem jej każdy nie pasuje sama nawet psa nie ma a w jej wieku tylko pierdoły zostały i nic więcej. A może by tak do domu starców się wybrała tam pierdusów nie brakuje tam niech sobie etat załatwi.

Prawda jest jedna....
@Nic jurasz

Żeby tylko inspekcję z przetargiem też ludzi oszukują mydła oczka jak może tak duży przetarg być pod tak wielkim nadzorem i żeby nie było ogloszenia żeby ludzie ne wiedzieli na czym stoją A inspekcja no dobry pomysł żeby umowy były zawierane na kogoś kto nie .pracuje A za jego ktoś inny to są już cyrki na końcu wszyscy zostaną bez pracy tylko chudy się utrzyma i jego ekipa pomoże w tym TKJ

Jurasz kasia
@Jurasz

TAK .Chlopacy przed nocka tez musza lykac lub w czasie nocki bo mijajac ich na korytazu to smierdza sama woda.ten z transportu wysoki to nawet na zmianach popoludniowych pijany chodzi.nawet na ortopedii przesiaduje zero wstydu .no i braku zainteresowania ze strony brygadzisty i kierownistwa.

@Jurasz jurasz

Pan Mariusz wyleciał jak Filip z konopi za swoją mądrość,nie dawał rady.

Odpowiedz Marcin
@Marcin

Mówisz a ty jaka masz madrosc w kontrolingu ;-). Przestań chkac na nockach bo kwestia czasu i ci na czas nieokreślony ta umowa nie pomoże cwaniaku

Bezlitosny
@Marcin

A Ty będziesz następny TKJ Ci nie pomoże i staraj się flaszki wyrzucać po nockach ;-)

@Bezlitosny

Pan marcin tez moze wyleciec z transportu.niech on nie bedzie taki cwany bo nawet mu (usunięte przez administratora)z kontrolingu nie pomoze.

Brygadzista

§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Jurasz 66
@Brygadzista

Jako brygadzista powinienes uporzadkowac swoich ludzi by bzdur niepisali na forum firmy a glupimi wpisami nakrecasz to cale towarzystwo. Takie sprawy zalatwia sie normalnie a wypisujac jakies bzdury

Arnold
@Jurasz 66

Ty weź spie...... Zajmij się swoją (usunięte przez administratora) A brygadzista wypełnia swoje obowiązki mało tego co ty wiesz o życiu i o tym kto dokładnie piszę a może od ciebie ktoś ?? No właśnie ... Trzymaj się tempa (usunięte przez administratora)

butterfly

Akurat Ewelina to jedna z normalniejszych osób u gońców. Dyspozytorka i jej pupilki, m.in. blond plastik i jej przyjaciółeczka z długim nosem to tragedia, puste baby.

Nic 2 jurasz
@butterfly

Najbardziej falszywa osoba z goncow.

Stas z jurasza

Witam .mam pytanie czy w jurasz jeszcze bedzie firma naprzod ,czy szpital juz przejrzal na oczy co to za banda .no i czy te dwie najbardziej ogarniente kierowniczki jeszcze sa ktore na niczym sie nie znaja.no i czy cwaniak tomek jeszcze jest

...
@Stas z jurasza

Witam. Firma Naprzód jest i będzie, Panie w biurze są i będą. A Pan Tomek znalazł sobie inną pracę. Tak że wszystko jest ok.

Stas
@...

to lipa.dzieki

Boss

To sie brygadzista goncow i transportowi trafil.biuro pozwala jeszcze na to aby napedzal tu ludzi do wpisywania bzdur.

butterfly

Czy dyspozytorka już schudła od tych swoich herbatek na odchudzanie?

Bożenka

Witam, polecacie Jurasz stanowisko goniec

@Bożenka

Nie, dyspozytorka wykorzystuje nowe osoby, by jej koleżanki mogły siedzieć z nią i plotkować o wszystkich. Pracowałam i nigdy nie wrócę, chore kobiety.

.......
@butterfly

Kto ma wyksztalcenie to ma wladze i ma tron.

boss
@.......

Dobre sobie jakie wykształcenie. A Madzia zapomniala jak uciekala z anestezjologii? Bo ja "wykorzystywali" co opowiadala cuda nie wiadomo co. Tyle sie narobila a teraz co robi?siedzi z (usunięte przez administratora) i kazdego gonca posyła tylko nie swoja Halinke chociazby po poplotkowac musi. co to za praca i jaka rownosc sie pytam. kierowniczka nic nie robi o brygadziscie nie ma co wspominac wiec zalatwic to trzeba inaczej. halina nierob (usunięte przez administratora) d**a rosnie od siedzenia

@boss

Brygadzista ... Boss jak masz problem zapraszam wyjaśnimy temat cwaniaki na forum pokaż twarz ale twarz a nie d .....

@boss

@.......

Tron chyba w toalecie. Ma się za nie wiadomo kogo, bzdury gada, że aż słuchać się nie da. Pije te swoje herbatki na odchudzanie, ale siedząc z tyłkiem nie schudnie haha. Wykształceniem tej pani bym się nie chwaliła, bo wysokie nie jest. Aktualnie mam wyższe, także.. Z tą panią każdy normalny człowiek ma w końcu konflikt, bo nikt nie wytrzymuje. Szkoda mi tylko paru osób, które tam pracują.

Arnold

A magazynier też niech zacznie wydawać co trzeba a nie w h.. walk i bekę toczy z ludzi jak można opierd.... Pracownika skoro noea czym robić a jak się idzie po środku to odpowiada nie ma nie ma wypad bądź obcina połowę chory gosciu i tyle zachowuje się jak by to z jego kasy szło ale przepraszam panie magazynierze pan ma zawsze rację ????tylko nie w tym co powinien . Nie pomagasz firmie wygrać przetargu nie wydajac towaru sam się nie ułoży i nie umyję nic !!!! Banda normalnie ciekawe co z tym robią co skitraja

Tymka

Coś wiecie o pracy w Ostrołęce?

Zostaw merytoryczną opinię o S.I. "Naprzód" - Kraków

• Jak się pracuje w S.I. "Naprzód"?

Zobacz opinie na temat firmy S.I. "Naprzód" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.I. "Naprzód"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.I. "Naprzód"?

Kandydaci do pracy w S.I. "Naprzód" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.I. "Naprzód"