Opinie o Partner Home II Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Partner Home II Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Partner Home II Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partner Home II Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. w Szczecin

Mieszkaniec Nowy wpis

UWAGA! Ostrzegam wszystkich przed Partner Home II, a wcześniej Partner Home. Jako wspólnota otrzymaliśmy sprawozdanie finansowe za rok 2022, a tam cuda i dziwy. Połowa rzeczy, za które były wystawiane faktury, faktycznie nie była zrobiona! Ponadto, Partner Home II to spółka, która aktualnie jest w stanie likwidacji. Przypadek? Nie sądzę.

Ewe Nowy wpis
@Mieszkaniec

Sama prawda. Tam nic nie jest tak jak trzeba.

Ewe Nowy wpis

Najgorszy zarządca jakiego świat widział. (usunięte przez administratora) nie rozliczają się, wydumane kwoty za niby usługi, brak kontaktu, dziwne umowy z różnymi firmami. Nawet listonosz nie wejdzie, bo kody nie działają. I kolejny raz ogłaszają likwidację. Będzie Partner Home III za kilka miesięcy?

Poznańska Szczecin - Morenowe Nowy wpis

Nie polecam w żadnym wypadku! Najgorszy zarządca z jakim miałem do czynienia. Zero kontaktu, sprawy się ciągną miesiącami, ceny naciągane, jak coś jest robione to przez zaprzyjaźnione firmy. Na zagospodarowanie zieleni czekamy ponad rok, trawa zarosła na wysokość płotu, a mieszkańcy sami w końcu ją skosili. Pani Ewa Pieńkowska nie odbiera telefonów, nie dopowiada na maile, nie współpracuje z zarządem. Nic nie jest robione na inwestycji a nowy budynek, którym miała zarządzać wygląda jak robotniczy hotel. Dramat!

Flisacza Gryfino

Od p.Ewy można dużo się nauczyć, np; jak kraść i defraudować pieniądze wspólnot mieszkaniowych i nie ponosić za to odpowiedzialności, bynajmnie prawnej. Co innego odpowiedzialność bezpośrednia, wierzę, że ktoś w końcu bezpośrednio wytłumaczy p.Ewie że nie można tak bezkarnie (usunięte przez administratora)ludzi

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Partner Home II Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Zniesmaczona

Nie polecam! Po zarządzaniu przez tą firmę naszym osiedlem pozostały niestety tylko klopoty.

jagódka

Witam, pani Ewa to bardzo nieprzyjemna osoba, jak i z twarzy można wyczytać jej niemiłe podejście do mieszkanców osiedla którym zarządza. Ja od razu widze takie rzeczy, jak ktoś ma złe intencje. Teraz może mały wierszyk ode mnie; Pani Ewa na pani to sobie nie zasłuzyła, zostawiła 50tys długu i spieprzyła, z fusów niezłe bajki na zebraniu wróżyła, a gdy wyszły na jaw kłamstwa natychmiast się zmyła. I juz pod koniec swej flisackiej przygody, nie miała nad sobą ni chmurki dobrej pogody. Deszcz po garbie grubymi kroplami jej spływał, jak dobro mieszkańców przez całe rządy, ja nie będę jej opłakiwał. Dziękuję.

Nie polecam.

Tragedia to mało powiedziane... Jak macie ich jako zarządców czy ktoś wam ich notarialnie wcisnął to zmieniajcie od razu!!!!! Banda krętaczy, kumple kumpli komplowi!!!! Pani Ewa P. i mąż to ludzie nie znający się na niczym. Żerują na ludziach, zarabiając na nich ogromne pieniądze! Wywóz kontenera normalnie 500-600 zł, u nich 1500! Wiadomo do której kieszeni leci różnica! Jak są jednocześnie zarządca, administratorem i zarządem to jadą kosztami aż miło. Umowa na sprzątanie 3000, faktura na 8500, niby koszenie było, a nie było i zero konsekwencji. Jak sami rządzą cała wspólnota to grube przekręty lecą w kosztach... Potem ktoś inny to przejmuje i wychodzą długi.

Niezadowolony

Totalnie nie polecam. Pani Ewa P. zostawia długi, nie potrafi prowadzić księgowości, nie potrafi zrobić dokładnej symulacji kosztów oraz planu gospodarczego. W rok 50 tysięcy długu na wspólnocie?!?!?! To tylko z Panią Ewą! W gratisie zawyżone faktury od zaprzyjaźnionych firm, aby każda ze stron była zadowolona zyskiem.

Lokator

Nie polecam firmy. Potężne problemy z rozliczeniami, pilnowaniem terminów serwisów. Zarządca pozostawił wspólnotę z długami

Absolutnie przestrzegam przed firma Home Partner 2.Pani Ewa (usunięte przez administratora) i zostawiła wspólnote w Gryfinie przy ul.Flisaczej z długami!!!

Gryfino

Nie polecam kolejna wspólnota która w/w firma pozostawiła z długami i problemami. Firma która w ciągu roku zmienia właścicieli i osoby odpowiedzialne za popełniane uchybienia.

Forrest.

Nie polecam tej firmy! Zdecydowanie odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Partner Home II Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Partner Home II Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Partner Home II Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partner Home II Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.?

Partner Home II Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.
  • Kaszubska 52
    70-226 Szczecin

Partner Home II Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.