Opinie o i-Collect Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie i-Collect Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie i-Collect Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o i-Collect Sp. z o.o. w Warszawa

Wściekła 45 Nowy wpis

Ta firma to (usunięte przez administratora) biorą pieniądze a dług nie spada żądają rat mimo płatności ponad więcej niż można to twierdzą że wpłacając nie pokrywa rat żądają więcej i więcej mam nadzieję że ta firma poniesie konsekwencje

Łukasz Nowy wpis

We wrześniu ubiegłego roku pisałem tutaj opinię jako kandydat. Dzisiaj po kilku miesiącach mogę już napisać z perspektywy pracownika. Opisywane wówczas wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej znalazły swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Pensja i premia zawsze są wypłacane na czas, nigdy też nie miałem problemu z urlopem (jeżeli tylko grafik na to pozwala przełożeni nie robią problemów). Szefostwo wymagające, ale w taki normalny cywilizowany sposób (cele ambitne, ale realne). Ogromną wartością dodaną tej firmy są ludzie i klimat jaki tworzą - tam naprawdę chce się przychodzić :)!

Anna Nowy wpis

Byłam dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej. Rozmowa przebiegła rzeczowo i konkretnie, a do tego w tak przyjemnej atmosferze, że w ogóle nie czułam się zestresowana (co często zdarzało mi się na rozmowach w innych firmach). Na koniec jak wychodziłam miłe zaskoczenie. Z okazji Dnia Kobiet otrzymałam pięknego tulipana. Drobny gest, a muszę przyznać, że zrobił mi dzień :). Nie mam pojęcia jak się pracuje w tej firmie, ale po dzisiejszym spotkaniu wiem, że bardzo chciałabym spróbować.

Czy i-Collect Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Aplikowałeś do i-Collect Sp. z o.o. na stanowisko Sales Manager? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Bartek

Z firmą jestem związany od kilku lat i naprawdę nie ma się do czego przyczepić. W firmie co warto podkreślić panuje rodzina atmosfera i chce się tu przychodzić. Kwestie stricte biznesowe wynikające z umowy pomiędzy mną, a pracodawcą również są rzetelnie realizowane.

Czy firma i-Collect Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Łukasz

Byłem niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej w tej firmie. Miła odmiana w stosunku do innych spotkań w sprawie pracy. Zero idiotycznych pytań typu "Gdzie się Pan widzi za 5 lat". Na każde pytanie została mi udzielona konkretna, rzeczowa odpowiedź, bez owijania w bawełnę. W firmie dało się też odczuć pozytywny vibe (uśmiechnięci ludzie, kameralnie, a nie jakieś korpo). Mam nadzieje, że oddzwonią :).

Czy i-Collect Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w i-Collect Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

T

Jest jeden etap i firma informuje, do kiedy należy spodziewać się odpowiedzi

Ap

Atmosfera przyjazna, każdy sobie pomaga, wyjazdy integracyjne i kompetentny zespół zarządzający. Jeśli dobrze pracujesz, jesteś sowicie nagradzany. Zasady premiowania są jasne i klarowne. Dla mnie najważniejsze jest to, że wypłata jest zawsze na czas.

Gdyby nie przeprowadzka do innego miasta z pewnością pracowałabym tam nadal :). Spoko ekipa, dobra kasa.

ciekawy
@Marta

W jakich granicach jest podstawa?

Magdalena

wiadomo z jakich systemów CRM tu korzystają? w ogłoszeniu na speca od negocjacji było, że w CMRze się będzie robiło, a chcę się zorientować już teraz w jakim. Ogólnie to pracował ktoś już na tym stanowisku i ma jakieś zdanie na temat pracy? warto?

@Magdalena

Hej, Tak jak napisałem w opinii. Osobiście jestem zadowolony. System (EasyCollect) jest przejrzysty i daje spore możliwości. Nie oszukujmy się, swoje zrobić trzeba, ale są jasne zasady i oczekiwania. Wypłata i premia są wypłacane na czas. Atmosfera jest naprawdę spoko i czas szybko tam leci.

Magdalena
@Jacek

hej, no czytałam właśnie i mnie ta premia zafascynowała. Mimo wszystko chyba są jakies statystki z tego i ich średnia wartość wyliczona? fajnie byłoby wiedzieć na jaką mniej więcej kase po zatrudnieniu się nastawiać. jeśli chodzi o sam w sobie rozwój to na ile lat przewidujesz pracę tutaj przed jakimś wypaleniem czy coś? po ile ludzie siedzą?

@Magdalena

Premia jest to konkretnie % od odzyskanej kwoty. Odpowiadając na Twoje pytanie to szczerze mówiąc interesuje się swoją premią, a nie innych, więc nie prowadziłem żadnych statystyk co do średniej wartości. Jednak tak jak już wspominałem odpowiadając Aleksandrowi osobiście zdecydowanie nie mam powodów do narzekań. Co do tego po ile ludzie tu siedzą to firma jest młoda, bo powstała w 2020r, ale z tego co widzę i słyszałem to rotacji w zasadzie brak. W sumie to się nie dziwie, bo klimat jest naprawdę fajny. Żeby była jasność wymagania też są, ale to zrozumiałem, bo w końcu to biznes. Nie zastanawiałem się na ile lat przewiduje pracę w i-Collect, ale biorąc pod uwagę, że jest to stosunkowo młoda firma bez skostniałej struktury, czyli z dużym potencjałem rozwoju to myślę, że zabawię na dłużej.

Jacek

Fajna, przyjazna atmosfera. Klarowny system premiowy w postaci % od odzyskanej kwoty (nie ma żadnych ograniczeń, po prostu jest to udział w zysku). Przełożeni wymagający, ale jasno stawiają zadania i idzie się z Nimi dogadać.

Aleksander
@Jacek

Jak to nie ma ograniczeń? To można z premii wyciągnąć nawet wysoką kwotę? Podałbyś mniej więcej widełki bo mnie zainteresowałeś.

@Aleksander

W innych firmach często są różne ograniczenia jak np. że premia nie może przekraczać 50% podstawy itp. Tutaj w i-Collect nie ma czegoś takiego. Czy odzyskasz 50, czy 300tys. to masz od tego % bez żadnych kombinacji ze strony Pracodawcy, żeby zapłacić jak najmniej - po prostu masz udział w zysku. Dodatkowo są progi po przekroczeniu których ten % się zwiększa. To jest fajne, bo cały czas jest motywacja, żeby do cisnąć do końca miesiąca z odzyskiem. Widełek Ci nie wskaże, bo cały czas jestem pracownikiem, ale powiem tak - zdecydowanie nie narzekam.

Mm.

Pracuje od niedawna w dziale CC. Plusem dla mnie jest to, ze mimo specyfiki pracy nie jest to typowe korpo. Zgrana ekipa, przyjacielska atmosfera, wsparcie i pomoc od przełożonych. I najważniejsza ze premia na uczciwych warunkach, a dla zaangażowanych dodatkowe bonusy. ????

Zostaw merytoryczną opinię o i-Collect Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w i-Collect Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy i-Collect Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w i-Collect Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

i-Collect Sp. z o.o.
  • Aleja Krakowska 271